Crunchyroll להחזיר את המון פסיכו 100 III עבור Simuldub (מעודכן) – חדשות – רשת חדשות אנימה, קייל מקארלי, קול האספסוף בהמון פסיכו 100, לא יחזור לדאב של עונה 3 – CultureSlate

0

קייל מקארלי, קול האספסוף בפסיכו 100 המון, לא יחזור לדאב של עונה 3

“אני לא יודע למה הם כל כך אנטי איחוד שהם אפילו לא יסכימו לנהל שיחה על זה. הרגשתי שזו בקשה די סבירה, אבל תצטרך לשאול אותם מדוע נראה שהם לא מסכימים, “אמר מקארלי לקוטאקו.

המון פסיכו 100 עונה 3 דאב

Crunchyroll אישר למוצא חדשות המשחקים קוטאקו כי החברה מחזירה את הדמויות בעונה השלישית של המון פסיכו 100. דובר Crunchyroll אמר כי הבחירה נעשתה לרשום את Simuldub עבור Mob Psycho 100 III באולפן ההפקה של דאלאס של החברה וכדי “להשיג את זה בצורה חלקה לפי הנחיות ההפקה והילקה שלנו, נצטרך לשחזר מחדש כמה תפקידים.”

עדכון: איחוד Sag-Aftra פרסם ציוץ ב- 24 בספטמבר בנוגע למצב:

Bang Zoom! הבידור ייצר את הדאבס בשתי העונות הקודמות של המון פסיכו 100 . רוב שחקני הדוב בשתי העונות הקודמות אינם מבוססים בטקסס.

Crunchyroll עובר חזרה להקלטה אישית, שנתיים לאחר ש- Crunchyroll ו- Funimation עברו להקלטה מרחוק בתגובה ל- Covid-19. לאחר שעשרות דאבס ייצרו מרחוק, רבים המשתמשים בכישרון מרחבי הארץ, קראנצ’ירול אישר כי חזרו להביא כישרון מבוסס טקסס לאולפן.

השחקן הקולי קייל מקארלי חשף ביום שלישי בסרטון כי הוא עשוי לא לחזור כגיבור האנימה, שיגאו “המון” קגיאמה מכיוון שקרנצ’ירול לא עומד בבקשתו שהחברה תפגש עם גילדת שחקני המסך – הפדרציה האמריקאית של אמני טלוויזיה ורדיו (( SAG-AFTRA) נציגי האיגוד לנהל משא ומתן על חוזה פוטנציאלי על הפקות עתידיות.

“הובהר לי בשפע שבמקרה של עונה שלישית של פסיכו 100 המון, קראנצ’ירול לא מתכוון להפיק את המופע הזה בחוזה SAG-AFTRA,” אמר מקארלי. מקארלי הוא חבר איחוד SAG-AFTRA וחלק מוועדת ההיגוי של דיבוב SAG-AFTRA ואינו עובד בדרך כלל על דיבוב שאינו איחוד.

מקארלי אמר לקוטאקו כי סאג-אפרה היה גמיש והיה מוכן להסכים לכל תנאי סביר שקראנצ’ירול הוצג. מקארלי ו”חלק טוב מהקאסט “נפגשו כדי לדון במונחים שהם היו רוצים. התנאים שלהם הועברו לג’סטין קוק של קראנצ’ירול ישירות, על פי מקארלי. מקארלי עצמו שלח בדוא”ל את נשיא קראנצ’ירול רחול פוריני, קצין התוכן הראשי של החברה, קצין העם הראשי, התפעול הראשי והקצין, והג’סטין קוק כדי לאשר כי בקשתו נועדה רק לפגישה איתם.

. . מקארלי השמיע את ווטרו פרייזר במשחק הווידיאו של סקרלט נקסוס, אך התפקיד עבר לאהרון קמפבל בסדרת האנימה 2021.

בשיחת טלפון מקארלי אמר לקוטאקו שקיבל אתמול מג’סטין קוק של קראנצ’ירול, נאמר לו שהחברה דחתה את תנאיו להיפגש.

“אני לא יודע למה הם כל כך אנטי איחוד שהם אפילו לא יסכימו לנהל שיחה על זה. .

הקבוצה הגלובלית של Sony Funimation Global השלימה את הרכישה של Crunchyroll מ- AT&T ב- 9 באוגוסט בשנה שעברה. בעקבות הרכישה, Crunchyroll השתמשה באולפן הדיבוב הפנימי של Funimation עבור Dubs האנגלית שלו.

איחוד דאב הוא מופע עם חוזה SAG. . . עם זאת, ענף הדיבוב הוא לא יוניון באופן היסטורי, במיוחד כשמדובר באנימה.

מקארלי הוסיף כמה נקודות על איגודים בטוויטר:

האיגודים מגנים על העובדים שהם מייצגים בעיקר על ידי מתן להם כוח מיקוח קולקטיבי, כלומר, במקום לנהל משא ומתן על תנאי העסקתך באופן אינדיבידואלי, אחד על אחד, האיגוד מנהל משא ומתן על מינימום בסיס לכולם בבת אחת. בדרך כלל זה מוביל לתנאים טובים יותר עבור כל העובדים, מכיוון שקולקטיב, יש לך להתנדנד במשא ומתן זה. כמה אתה מקבל תשלום, כמה זמן השעות שלך, כמה קשה השעות האלה, באיזו תדירות אתה מקבל הפסקות או פסק זמן, אילו אמצעי זהירות בטיחות ננקטים וכו ‘.

רק דוגמה אחת לאופן שבו Sag-Aftra עוזר לקול על מבצעים, באופן ספציפי, הוא על ידי משא ומתן על מונחים המגנים עלינו מפני עבודה מלחיצה קולית. . האיחוד שלנו גם עשה מאמצים רבים לחנך גם אותנו וגם את המעסיקים שלנו על הסכנות של עבודה מלחיצה קולית. ויש המון יתרונות אחרים, אבל הגדולים שאני רוצה לציין הם קרן ביטוח הבריאות והפרישה.

העונה השלישית של האנימה הטלוויזיונית של המנגה של המון האספסוף 100 של האספס.

Crunchyroll יזרם את האנימה ברחבי העולם למעט אסיה ביפנית עם כתוביות באנגלית ועם דאב אנגלי כשהוא משודר ביפן. שני הפרקים הראשונים הוקרנו במהלך ועידת Crunchyroll Expo בחודש שעבר.

העונה הראשונה של האנימה הוקמה לראשונה ביפן ביולי 2016, והעונה השנייה הוקרנה בבכורה בינואר 2019. . FUNIMATIO. הסדרה הראשונה שודרה על בלוק התכנות של Toonami של Swim Swim החל מאוקטובר 2018.

עדכון 09/22: מקארלי הבהיר בציוץ אותו אדם שהוא זיהה כ”ראש ההפקה “היה ג’סטין קוק . .

עדכון: מנהל המון פסיכו 100 ADR, כריס קזון, אישר שהוא לא חוזר כמנהל ADR בעונה השלישית.

. מקור: חשבון הטוויטר של Sag-Aftra

סימניה/שתף עם:

מאמר זה שונה מאז שפורסם במקור; ראה היסטוריה של שינוי

קייל מקארלי, קול ההמון ב’פסיכו 100 המון ‘, לא יחזור לדאב של עונה 3

קייל מקארלי, השחקן הקולי האנגלי של המון ב המון פסיכו 100, לא חוזר להשמיע את הדמות בעונה השלישית והאחרונה של האנימה. .

. .טוויטר.com/ohd0hz8hfh

. צוות השחקנים דן, במהלך שיחת זום, על האפשרות של המופע שתופק תחת חוזה SAG-AFTRA. במהלך פגישה זו הוצגה ההצעה של עונה שלוש תחת אי-איחוד, בתנאי ש- Crunchyroll ייפגש עם נציגי Sag-Aftra כדי לדון בהסכם. עם זאת, קראנצ’ירול סירב להסכים אפילו להיפגש עם סאג-אפרה, ובחר להחליף במקום זאת את מקארלי. קייל מקארלי הוציא ביום שלישי סרטון שהסביר את המצב בנוסף לשרשור טוויטר המסביר מדוע חשוב לדאבס להתאגד.