קראנצ’ירול גישש את התיק עם פסיכו המון 100 עונה 3 | איגוד הסטודנטים של FSU, המון פסיכו 100 עונה 3 מקבל תאריך יציאה, רצף הכותרת נחשף

0

המון פסיכו 100 עונה 3 מקבל תאריך יציאה, רצף הכותרת נחשף

“שיג’ו קגיאמה, א.ק.. ‘אספסוף’, הוא ילד שמתקשה לבטא את עצמו, אבל שבמקרה הוא אספר חזק.. ! כפי שהוא מוקף באפרס שווא, רוחות רעות וארגונים מסתוריים, מה יחשוב המון? אילו אפשרויות הוא יעשה?

קראנצ’ירול גישש את התיק עם פסיכו המון 100 עונה 3

”

, עונה 3 הייתה אחת הירידות הצפויות ביותר בעונת הסתיו 2022. המופע הוא קלאסייה של אנימה מודרנית, מהיר במעלה הדרגות כדי להיות מדורגים את אחד האנימות הטובות בכל הזמנים. נוצר על ידי מחבר המנגה אחד, שיצר גם הוא איש אגרוף אחד, . זהו שילוב של ז’אנרים, כאשר כמה פרקים בעלי תחושה של פרוסת חיים בעוד שאחרים מבוססי פעולה יותר. . . כל מסגרת מצוירת ביד (זהו המופע היחיד כיום באוויר המסוגל לטעון את זה), ומדיומים וסגנונות שונים משמשים זה לזה כדי ליצור משהו כל כך ייחודי מבחינה ויזואלית.

. הבעיות התחילו לראשונה עם המבצעים שלהן. למרות המון פסיכו 100 . מופעים צפויים אחרים שיצאו בסתיו הקרוב, כמו איש שרשרת וכן משפחת Spy X, קיבלו מודעות ומאמרים קבועים באתר האינטרנט של Crunchyroll ובמדיה החברתית, ויצרו הייפ והצטברות לשחרורם. , המון פסיכו 100 לא קיבלתי אף אחד מאותו טיפול. Crunchyroll אפילו לא סיפק מידע על היום והשעה בו המופע עמד להיות מדומה בפלטפורמה שלהם עד שבוע לפני הבכורה.

נוסף. הסיבה לכך שהרגיזת מעריצים רבים. לפני שמאמר קראנצ’ירול שיצא, קייל מקארלי, שחקן הקול המקורי של הדמות הראשית שיג’ו “המון” קגיאמה, פרסם סרטון ליוטיוב שלו בו נאמר שהוא שוחרר מתפקידו. הוא ציין כי הנושא אינו כסף, אלא סירובו של קראנצ’ירול “להפיק את התוכנית בחוזה של אמני טלוויזיה ורדיו של שחקני מסך… . חדשות אלה יצאו רק כמה שבועות קצרים לפני שההצגה הייתה אמורה לבכורה, והוסיפה להלם האוהדים.

השחזור הזה לא נלקח היטב על ידי המון פסיכו 100הקהל. רבים סירבו לצפות בתוכנית דרך Crunchyroll, ואפילו הרחיקו לרחוק כדי לבטל את כל המנוי שלהם לשירות הסטרימינג. חלק גדול מכך הוא מכיוון שהמעריצים רוצים לתמוך בשחקני הקול האלה, ולכן הם נגד קראנצ’ירול להיות אנטי-איחוד. אבל חלק אחר הוא צליל המופע עצמו. . המון פסיכו 100 . למי שחיכה לעונה החדשה במשך שנים, זה שובע לב לדעת המון פסיכו 100 .

. כריסטופר ניוסי, שהשמיע את המנטור האמן של האוס, ארטאקה רייגן, הוחלף ברבים מתפקידי הקול האחרים שלו לאחר שהודה בהתעללות רגשית עם שותפים לשעבר, חברים ועמיתיו. עם זאת הוא חזר לקולי רייגן בעונה 3.

, המון פסיכו 100 עונה 3 היא חתיכת מדיה מדהימה. אולפן האנימציה שוב העביר אמנות עצומה למסך. בתור העונה האחרונה של המופע, יש הרבה נקודות עלילה חשובות והתפתחויות אופי מכוסות, מה שהופך אותה למהנה ומעניינת, אם כי לפעמים שוברת לב, צפה. אם אתה עצוב על הדאב האנגלי מחדש, אל תפחד. .


אמן: יהודה בכמן

המון פסיכו 100 רשמית יש תאריך שחרור, כאשר הסדרה נקבעה לבכורה תוך פחות מחודשיים ב -5 באוקטובר 2022.

החדשות באה באדיבות סרטון חדש לאנימה הקרובה, המציגה את רצף הכותרת לעונה השלישית. בסוף הסרטון מוצגות חדשות על הבכורה, ומעניקות למעריצים תאריך מדויק למתי שהם יכולים סוף סוף לחזור לעולם של המון פסיכו 100.

בדוק את רצף הכותרת החדש ל עונה שלישית למטה:

. האקדמיה של הגיבור שלי וכן אוכל נפש.

העונה השנייה של שודר בשנת 2019, וזמין כרגע לזרם, לצד העונה הראשונה, ב- Crunchyroll. .

.ק.. ‘אספסוף’, הוא ילד שמתקשה לבטא את עצמו, אבל שבמקרה הוא אספר חזק.”קורא את התקציר הרשמי. “האספסוף נחוש בדעתו לחיות חיים נורמליים ושומר על דיכוי ה- ESP שלו, אבל כאשר רגשותיו מתעצמים לרמה של 100%, משהו נורא קורה לו! כפי שהוא מוקף באפרס שווא, רוחות רעות וארגונים מסתוריים, מה יחשוב המון? ?”

אנתוני נאש כותב על משחקים ותעשיית המשחקים כמעט עשור. . אתה יכול למצוא אותו בטוויטר מדבר על משחקים או ספורט ב- @_anthonynash.