Destiny 2 ניסויים של אוסיריס | טיפים וטריקים ללא רבב לגישה למגדלור ותגמולים | VG247, ניסויים ללא רבב של אוסיריס נושאים – גורל 2 | שרפות הגורל

0

? . . אנו שואפים לספק יותר מסתם נשיאה רגילה על ידי לקיחת זמן כדי להבטיח שאנחנו מלמדים לאורך הדרך. רוצה להצטרף / לשחק עם הצוות שלנו בחשבון שלך? !

.

פורסם בספטמבר.

. אתה יכול לקרוא על כל השינויים בפוסט הבלוג של בונגי.

 • תחמושת כבדה משריצה על סיבוב 4. אתה צריך להבטיח את זה לצוות שלך ולהכחיש אותו לאויב מכיוון שתחמושת כבדה היא כמעט תמיד הורגים חינם מרובים.
 • השתמש בכל התותחים שאתה הכי נוח לך אבל אל תפחד להתאים את העומס שלך. . ככל שאני מסתגל מהיר יותר ואומר “קנון היד הזה לא עובד” ככל שיהיה טוב יותר. אם אתה לא יכול לנצח אותם, הצטרף אליהם. אם כולם משחקים טווח ארוך, אתה משחק טווח ארוך, אם כולם משחקים טווח קרוב, אתה משחק קרוב. עם זאת, באופן אידיאלי, אתה רוצה שה- Fireteam שלך יוגדר לכסות את כל הטווחים, כך שתכיר את כלי הנשק האחרים שאולי לא תשתמש בהם בדרך כלל ופשוט להיות מוכן להחליף מהעומס האהוב עליך כאשר הצורך יהיה.
 • חלק מהשחקנים ב- PVP של Destiny 2 לא יודעים דבר מלבד לרוץ קדימה ומחליקים עם רובה ציד! שחקנים אלה ימשיכו לעשות זאת כל עוד זה עובד והם מקבלים הורג. הם אגרסיביים להפליא וככל שאתה מזהה מהר יותר של פלייסטילס כזה, כך אתה יכול לעשות את מה שאני קורא שוב רוכל. זה בדיוק איך שזה נשמע, אבל אתה תהיה כל כך מופתע כמה קרבות אני מנצח כי לא התפתלתי לדו קרב רובה רובה 50/50 ובמקום זאת חזרתי לסנטימטר או שלושה מתוך טווח רובה רובה אחד של מכה, יצירת מרחב בינינו לבין 3 הטיל את הטיטאן שמנסה למהר אותי למטה. זה נשמע טיפש אבל סמוך עלי, נסה את זה!
 • המשחק מראה את סופרי האויבים שלך מסיבה כלשהי. זה כך שתוכלו לשחק בהתאם. אם יש להם שטח גדול של אפקט מוכן, אל תישאר מקובצים! או אם יש להם סופר נדידה ושלך הוא סופר סגור, שמור את שלך כדי לעצור אותם מתים במסלוליהם. אם יש להם סופר נדיד, פשוט רוץ לחייכם ונסה לשרוד עד שייגמר. . יש המון משחקי נפש שצריכים לשחק אבל בסביבות סיבוב 4-ISH תראה סופרס מתחילים לעלות אז השגיח על פיקוח. . בנוסף, מרחב את הסופרים שלך כצוות – אל תפסו את כל הסופרים שלך בסיבוב אחד אלא אם כן נחוץ בהחלט.
 • . על השריון שלך במינימום אתה צריך להתאוששות של רובד 8 או 9! אני לא יכול להדגיש את זה מספיק. זה הורג את זרימת המשחק כשאתה צריך לשבת בכיסוי כל היום ומחכה לבריאות שלך לחזור. אתה יכול לשחק בצורה אגרסיבית יותר עם יותר התאוששות מכיוון שתחזיר את הבריאות שלך מהר יותר מהאויב שלך. אותם רובה ציד שדיברתי עליהם קודם, אם הם יפגעו בך מרחוק ואתה ירייה אחת הם ידחפו אותך, אבל אם הם דוחפים כבר התאוששת את רוב בריאותך, אתה לא רק ברווז יושב ויכול להילחם מעט.
 • אם אתה נמצא בחלמת אש מוקדמת של שלוש, דבר עם חברי הצוות שלך והתקשר לדברים. תופתעו כמה מידע חשוב נראה אך לא תועבר. גם אם מתה, יש לך את הנוף הקטן הזה של הצופים ותוכל לראות דברים שחברי הצוות שלך לא יוכלו. . תקשר וקבל את חברי הצוות שלך באותו עמוד כמוך כשאתה רואה הזדמנות.
 • תרגול הופך מושלם אז שחק את מצבי ה- PVP הרגילים כאשר ניסויים אינם זמינים ומנסים באופן פעיל להשתפר. . היכנס לשים לב למה שצריך שיפור ולעבוד לקראת זה. להבין את המטה ותראה באילו תותחים אנשים משתמשים. אולי התאם את הרגישות שלך כי אתה יותר מדי יורה. עבדו על החולשות שלכם ב- PVP רגיל ואני מבטיח לכם כשניסויים של אוסיריס חוזרים מסביב, תגיעו לכרטיס שלכם.
 • להפיג את חברי הצוות שלך! אם אתה בצ’אט איתם במסיבה והם מקבלים הרגה כפולה, היית מופתע עד כמה אתה אפקטיבי אומר להם “כל הכבוד” או המחמאה האהובה עלי ביותר על “מאפשר f*$%cking ללכת!”זה לשמור עליהם לשחק ככה. .
 • בסרטון שלמעלה תלמדו את החשיבות של עבודת צוות, כיצד להתמודד עם כמה שחקנים אגרסיביים והמצבים והסטטיסטיקה החשובים ביותר שאתם צריכים למפרט בהם.

  .

  תן לי לדעת איך אתה מסתדר בסוף השבוע הבא כשניסויים של אוסיריס חוזרים. אבל בינתיים, תזדקק לקוסמטיקה מגניבה כדי להתכופף כשתגיעו למגדלור. אז הנה קודי הסמל וה- Shader האחרונים עבור Destiny 2.

  או להפסקה מ- PVP, הנה מה לעשות כדי להתחקות אחר הכוכבים בגורל 2. בעוד שיש לנו גם דפים על התעלומות האניגמטיות וגם בתעלומות הטריוויאליות!

  אתה לא נרשם!

  !

  היכנס עם Google היכנס עם היכנס לפייסבוק עם היכנס לטוויטר עם Reddit
  נושאים במאמר זה

  . נהל את הגדרות ההודעות שלך.

  • בונגי עוקב
  • גורל 2 עקוב
  • PC Follow
  • פלייסטיישן עקוב אחריו
  • PS4 עקוב
  • PS5 עקוב
  • היורה עוקב
  • Xbox One עוקב
  • סדרת Xbox X/S

  עקוב אחר כל הנושאים רואים 5 נוספים

  מזל טוב על העקבות הראשונות שלך!

  אנו נשלח לך דוא”ל בכל פעם שאנחנו (או אחד מאתרי האחות שלנו) מפרסם מאמר בנושא זה.

  הירשם לניוזלטר היומי של VG247

  .

  Dorrani אחראי על תוכן הווידיאו של VG247 המובילה על ידי VG247. . .

  ניסויים ללא רבב של Osiris Carry – Destiny 2

  Sherpas of Destiny כאן כדי לעזור לכם להקדים את החבילה עם ניסויים של אוסיריס נשיאה ללא רבב !

  לא יכול למצוא צוות סולידי? ?

  . השרפים שלנו הם זוכי טורניר וכותבי טרנדים, ועם אלפי ביקורות חיוביות מאומתות שאנחנו לקחת אותך ללא רבב! רוצה להצטרף / לשחק עם הצוות שלנו בחשבון שלך? לחץ כאן!

  ניסויים ללא רבב

  ניסויים ללא רבב של אוסיריס נושאים

  . פעילות זו פעילה מיום שישי ועד איפוס יום שני.

  זהו ללא פגמים של 100% מובטחים

  !

  איזה קטע יושלם?

  . אנא הרכיב את המעבר, או שיהיה לך 25,000 נצנוץ מוכן לבזבז.

  יושלם השפע?

  . אך איננו יכולים להבטיח את השלמתם במהלך הניסויים שלך.

  ? עיין בניסויים של תגמולים של אוסיריס השבוע למטה!

  התגמולים עבור Destiny 2 ניסויים של אוסיריס עיבדו מחדש לעונה של התרסה

  במקום ספי הזכייה הרגילים של 3, 5, 7, ללא רבב הנדרשים לתגמולים, השחקנים כבר לא ירוויחו טיפות נשק ספציפיות. במקום זאת, כעת תרוויחו ניסויים אנגרים על פילוס המוניטין שלכם עם Saint-14 בהאנגר של המגדל. ניסויים אלה של אנגרמים של אוסיריס יכולים להיות ממוקדים בכלי נשק / שריון ספציפיים, יותר סיכויים לחוות את אלוהי אלוהי! בנוסף ל- Engrams, תקבלו גם תגמולים של Pinnacle שבועיים בשני 20 וגם 50 סיבובי ניסויים של אוסיריס זכו.

  אם תבחר “הוסף 50 סיבובים סה”כ זכה (תגמול Pinnacle)”, אנו נשחק וננצח 15 סיבובים נוספים על מנת לפתוח את התגמול הנוסף של Pinnacle! אנו מציעים גם “משחקים נוספים”, אשר יזכו לכם יותר מוניטין של ניסויים ויסייעו בקידוםכם לניסויים אחרים המבוססים על מוניטין של תגמולים של אוסיריס.

  זכור שאתה עדיין תקבל ציוד טוב יותר עם גלילי סטטוס גבוהים יותר דרך ההליכה ללא רבב. מוניטין של ניסויים בדרגה 10 ודירוג 16 יבטיח גם ירידות נשק.

  ללא רבב – הגחמה של וויסלר (מיומנת) + מוד מיומן אקראי

  ויסלר

  ניסויים על תגמולים למוניטין של אוסיריס

  • מוניטין דרגה 7: שיפור פריזמה x3
  • מוניטין דרגה 10: האינקוויזיטור (רובה ציד)
  • מוניטין דרגה 16: גחמת ויסלר (קשת קינטית)
  • ריצה ללא רבב: תגמול הנשק ההסתגלות משתנה מדי שבוע

  ניסויים ללא רבב של תגמולים של אוסיריס

  ניסויים של סמל ללא רבב של אוסיריס

  ניסויים של סמל ללא רבב של אוסיריס

  7 ניצחונות (ללא רבב 7-0)-פרס ARMOR וסמל Pinnacle

  ניסויים ייחודיים אקראיים של תגמולים של אוסיריס

  . אתה יכול להשיג את התגמולים האלה גם אם כבר היית ללא רבב באותו סוף שבוע!

  דרישות לניסויים ללא רבב של אוסיריס


  25,000 דרישת נצנוץ
  דרישת איפוס חיל (1x בתולדות החשבון)
  50 הורג בדרישת כור היתוך (בהיסטוריה של חשבונות)

  צריך דחיפה ברמת חשמל?

  ציוד Pinnacle שבועי

  מחפש משחק עם (משחק עצמי) ניסויים של אוסיריס?

  שחק עם ניסויים של אוסיריס

  מחפש חותם ניצחון ללא רבב?

  חותם ניצחון ללא רבב

  רוצה את הניסויים המלאים של סט השריון של אוסיריס?

  ניסויים של סט השריון של אוסיריס

  מדוע לבחור בניסויים ללא רבב של אוסיריס דחיפה?

  . . עם שרפות הגורל, אתה יכול לקבל אמון במחקרים המובטחים שלנו ב 100% ללא רבב.

  לשחק עם ניסיון

  ? כל השרפים שלנו הם שחקני שכבה מובילים שמתמודדים ברמה הגבוהה ביותר בכל פעילות שהם מספקים. . . רוצה להצטרף / לשחק עם הצוות שלנו בחשבון שלך? !

  זקוק לייעוץ על כיתת הבנייה, השריון או הנשק שלך? ! במהלך הריצה שלך נעבור על אסטרטגיות ומיקום לכל פעילות שאתה נמצא בה. שוב, העדיפות שלנו היא להציע יותר מסתם נשיאה, אלא חווית למידה שתשאיר אותך מרוצה לא פחות מהשלל והמסע שאתה לוקח בדרך.

  אנו מציעים גם נושאים אחרים של Destiny 2 PVP שתוכלו לבדוק.

  שאלות נפוצות:

  כמה זמן ייקח הניסויים ללא רבב של אוסיריס?

  אנו שואפים להזמין שירות כלשהו עם 24 שעות; עם זאת, זה אכן תלוי בזמינות רשימת ההשמעה ומוצרים מסוימים עשויים להימשך זמן רב יותר תלוי בפעילות.

  אם אני מזמין התאוששות בחשבון איך אני יודע שלא תתעסק עם החשבון שלי?

  .

  אנו אתר לגיטימי עם אלפי הזמנות שהושלמו במשך שנים רבות וביקורות של לקוחות אמיתיים ומרוצים בדיוק כמוך, אך אל תתייחסו למילה שלי על כך. להלן ביקורות של כמה מהלקוחות האחרונים שלנו. . להמשך שקט נפשי ואחריות, אנו אכן מעודדים שתשנה את הסיסמה שלך לזמנית לכל שירות שתקבל ותשנה אותו בחזרה לאחר מכן.

  אם אני מזמין התאוששות בחשבון, איך אדע מתי אתה חותם?

  . ככאלה מומלץ מאוד לכלול את שניהם ולוודא שהם מעודכנים

  האם אני זקוק לכלי נשק או שריון ספציפיים?

  מחוץ למצבים ספציפיים, איננו דורשים ציוד ספציפי. השרפות שלנו שמחות יותר לעבוד עם כל מה שיש לך ויכול להשתמש במנהל פריטי הגורל ובאוספים שלך כדי לייעל את העומס שלהם.

  לכל שאלה אחרת אל תהסס לפנות אלינו או לשאול את אחד ממדיני הצ’אט החיים שלנו שישמח לעזור לך