כמה סרטי משחקי רעב יש? Dexerto, סרטי משחקי הרעב לפי הסדר של סוזן קולינס

0

סרטי משחקי הרעב בסדר מאת סוזן קולינס

הסיכויים נגדו. יש לו את המשימה המשפילה של חונכת מחווה הנשית ממחוז 12, הנמוך ביותר בשפל. גורלם שזורה כעת לחלוטין – כל בחירה שקוריולנוס עושה עלולה להוביל לטובת או לכישלון, ניצחון או חורבן. בתוך הזירה זה יהיה קטטה למוות. מחוץ לזירה, Coriolanus מתחיל להרגיש את המחווה הנידונה שלו … ועליו לשקול את הצורך שלו לעקוב אחר הכללים כנגד רצונו לשרוד לא משנה מה זה לוקח.

כמה סרטי משחקי רעב יש?

ג'ניפר לורנס כקטניס אוורדין במשחקי הרעב: תופס אש

ליונסגייט

זיכיון משחקי הרעב טלטל את העולם הקולנועי YA לאורך שנות ה -2010, אבל כמה סרטים יש שם?

בתחילת שנות ה -2010, הז’אנר הדיסטופי הצעיר הבוגר חלחל לספר ולעולמות הסרטים. אחת ההצלחות הגדולות והטובות ביותר שהגיעו מהתקופה הזו הייתה משחקי הרעב, שהוצבו בעולם בו ילדים נאלצים להילחם זה בזה למוות בזירה שנוצרה ומנוהלת על ידי החברה המעיקה והשולטת בקפיטול.

המאמר נמשך לאחר המודעה

הזכיינית הפופולרית- שקיבלה את השחקן הראשי ג’ניפר לורנס לכוכב- התרחבה בשנת 2020 כאשר מחברת הספרים המקוריים סוזן קולינס הוציא.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אז כמה סרטי משחקי רעב נמצאים שם, ואיפה אתה יכול לצפות בהם? ובכן, המשך לקרוא כדי לגלות – וייתכן שהסיכויים יהיו לטובתך אי פעם.

כמה סרטי משחקי רעב יש?

בסך הכל ארבעה סרטי משחקי רעב יצאו עד כה, למרות שהספרים המקוריים היו רק טרילוגיה. הסרטים יצאו בין 2012 ל -2015.

המאמר נמשך לאחר המודעה

להלן תוכלו למצוא את סרטי משחקי הרעב בסדר שחרור, לצד הבמאים והסופרים בהתאמה:

 • משחקי הרעב (2012) – גארי רוס, בילי ריי וסוזן קולינס
 • Catching Fire (2013) – פרנסיס לורנס, סיימון ביופוי ומייקל דברוין
 • Mockingjay חלק 1 (2014) – פרנסיס לורנס, פיטר קרייג ודני סטרונג
 • Mockingjay חלק 2 (2015) – פרנסיס לורנס, פיטר קרייג ודני סטרונג

למרות שהיו רק שלושה ספרים בזמן יציאתו של הזכיינות, הספר השלישי והאחרון היה מפוצל לשני סרטים, כמו גם מגמה בקולנוע YA באותה תקופה, שהסרטי הארי פוטר ודמדומים היו מעורבים גם הם.

המאמר נמשך לאחר המודעה

עכשיו, אם עוקבת אחר הזיכיון כעבור עשור, סביר להניח שתדע שיש ספר חדש בחוץ. אז אולי אתה תוהה ..

קָשׁוּר:

50 הסרטים המובילים ביותר בכל הזמנים

המאמר נמשך לאחר המודעה

האם יהיה עוד סרט משחקי רעב?

כן, סרט פריקוול אמור לצאת בהמשך השנה, מבוסס על ספר אותו שם, הבלדה של ציפורי השיר ונחשים.

הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל
פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה

העלילה, שנקבעה עשרות שנים לפני אירועי הטרילוגיה המקורית, מספרת את סיפורו של הנשיא סנואו, וכיצד הוא הפך לנבל שכולנו מכירים ושונאים. זה יתעמק גם באופן בו משחקי הרעב גדלו בפופולריות בעולם הזה, ויהפכו לתכנית הריאליטי המפלצתית שקטניס תעבור אז שנים אחר כך.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

בסרט מככבים טום בלית ‘ורחל זגלר בתפקידים הראשיים. פרנסיס לורנס, שביים את מרבית הזכיינית המקורית, יחזור לפריקוול, ומייקל ליסלי ומייקל ארנדט יעבירו את התסריט.

למידע נוסף על סרט הפריקוול, לחץ על כאן.

איפה לצפות בכל סרטי משחקי הרעב בזרם

כל ארבעת סרטי משחקי הרעב זמינים כרגע לזרם בהולו. הבלדה של ציפורי שיר ונחשים תעלה בבתי קולנוע ב -17 בנובמבר 2023.

כאן.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אנא שימו לב שאם תלחצו על קישור מוצר בדף זה, אנו עשויים להרוויח עמלת שותפים קטנה.

סרטי משחקי הרעב בסדר

האם אתה זוכר משחקי הרעב שיגעון? כשכולם נלחמו על משולש האהבה המפורסם, ומעריצי הטרילוגיה חיכו בשקיקה לסרט הבא? ובכן, הפנדום והשיגעון חווים תחייה מחדש, כך שהגיע הזמן לצפות מחדש בסרטי משחקי הרעב בסדר.

משחקי הרעב עוקב אחר קטניס אוורדין, שלוקחת מרצונו את מקומה של אחותה הצעירה במשחקי הרעב. משחקי הרעב היא תחרות טלוויזיונית בה נבחרות באקראי שני בני נוער מכל אחד משנים עשר מחוזות פנם באקראי להילחם עד המוות.

הסרטי העריכים והעריכו ביקורתית את סרטי משחקי הרעב חגגו 10 שנה להיווסדו בשנת 2022. הזכיינית הדיסטופית שהפכה את ג’ניפר לורנס למגה-כוכב על תפקידה כגיבורה קטניס אוורדין מבוססת על הטרילוגיה של אותו שם מאת סוזן קולינס.

כאחד הזכיינות הקולנועיים הגבוהים ביותר בכל הזמנים, משחקי הרעב הטרילוגיה עדיין אהובה כל השנים אחר כך. זה גם צובר שוב בהייפ עם פרסום הפריקוול הבלדה של ציפורי שיר ונחשים.

עיבוד הסרטים של הבלדה של ציפורי שיר ונחשים ! טרילוגיית משחקי הרעב ופריקוול לפי הסדר. אבל, אם אתה רוצה ללמוד קצת יותר על סדרת הספרים הפופולרית, אתה יכול לבדוק את המאמר שלנו הכל על הספרים.

סרטי משחקי הרעב בסדר

 1. משחקי הרעב (2012)
 2. משחקי הרעב: Catching Fire (2013)
 3. משחקי הרעב: MockingJay – חלק 1 (2014)
 4. משחקי הרעב: MockingJay – חלק 2 (2015)
 5. הבלדה של ציפורי שיר ונחשים (צפוי: 2023)

האם אתה צריך לצפות בסרטי משחקי הרעב לפי הסדר?

מכיוון שכל סרט עוקב אחר אותן דמויות וקו העלילה עולה מסוף הסרט הקודם, חיוני לצפות בסרטי משחקי הרעב לפי הסדר.

מתי בלדת הבכורה של ציפורי שירים ונחשים?

הטריילר המלא לעיבוד הפריקוול הצפוי ביותר צנח באפריל 2023 לצד ההבטחה לבכורה בנובמבר. הבלדה של ציפורי שיר ונחשים יפגעו בבתי הקולנוע ב -17 בנובמבר 2023.

בטריילר יש מעריצים שמצלצלים בהנאה מהקבילות שהפריקוול יצייר לכאורה לסרטים המקוריים. זה הספיק אפילו להשיג את תשומת הלב וההתרגשות של סם קלפלין במדיה החברתית שלו. קלפלין הוא עדיין פיניק אודאיר בלבם של רבים.

קווי הדמיון בין הפריקוול לארבעת הסרטים המקוריים הגיוני כשאתה בוחן את צוות ההפקה. המלחין לסרטים המקוריים, ג’יימס ניוטאון האוורד, חזר לפריקוול. זה מעניק לפריקוול אותו צליל רדוף ואטמוספרי.

הבמאי של Catching Fire ושני סרטי Mockingjay, פרנסיס לורנס, חזר גם הוא. הוא מבטיח שהעיבוד הזה יהיה הכי הרבה ריצה עד כה.

טום בלית ‘יככב בתור השלג הקוריולנוס הצעיר. ההצגה שלו מבטיחה שהמעריצים ייאבקו להתפייס עם מי שאנחנו מכירים שהוא יהפוך, תוך שהם חשים אהדה לגרסה הצעירה הזו.

בכיכובו מול בלית ‘תהיה רייצ’ל זגלר בתור לוסי גריי ביירד, המחווה הנשית ממחוז 12 במשחקי הרעב השנתיים העשירים. גם ההצטרפות לקאסט תהיה ויולה דייוויס ופיטר דינקלג ‘.

הם סרטי משחקי הרעב המבוססים על ספר?

סרטי משחקי הרעב מבוססים על משחקי הרעב טרילוגיה מאת סוזן קולינס. הספר הראשון בטרילוגיה הדיסטופית הצעירה למבוגרים פורסם בשנת 2008, בעקבות קטניס אוורדין כשהיא מנווטת במשחק הישרדות קטלני.

הטרילוגיה התקבלה היטב והוערכה באופן ביקורתי, ועברה את סדרת הארי פוטר ברשימת המוכרים המובילה של אמזון בשנת 2012. לפני כן, בנובמבר 2008, משחקי הרעב נחתו ברשימת הנמכרים ביותר בניו יורק טיימס, שם היא נשארה מאה שבועות ברציפות.

זו סדרה נצחית, שעדיין אהובה ומומלצת בכל קהילת הספרים כיום. ידוע בזכות בניית עולמו, משולש האהבה והאיכות הממכרות, אין להחמיץ את טרילוגיית משחקי הרעב.

ספרי משחקי הרעב בסדר פרסום

 1. משחקי הרעב (2008)
 2. Catching Fire (2009)
 3. Mockingjay (2010)
 4. הבלדה של ציפורי שיר ונחשים (2020)

ספרי משחקי הרעב בסדר כרונולוגי

 1. הבלדה של ציפורי שיר ונחשים
 2. משחקי הרעב
 3. הִתלַקְחוּת
 4. עורבני חקיין

מדוע Mockingjay התפצלה לשני סרטים?

בדיוק כמו עם סאגת הדמדומים: שובר שחר והארי פוטר ואוצרות המוות, משחקי הרעב: מוקינגג’יי חולק לשני סרטים. התשובה המהירה והפשוטה ביותר מדוע חברת ההפקה התפצלה עורבני חקיין לשני סרטים זה פשוט כמו לומר ששני סרטים מרוויחים יותר כסף מאחד.

משחקי הרעב (2012) כמעט גרסו 700 מיליון דולר, ואילו משחקי הרעב: Catching Fire (2013) קבעו את השיא לסוף השבוע הפתיחה הגדול ביותר בנובמבר. עם עליית הפופולריות של הזכיינית, על ידי חלוקת משחקי הרעב: מוקינגג’יי לשני סרטים, יוצרי הקולנוע עמדו להכין כמעט 2 מיליארד דולר. לרוע המזל, החזרה בקופות אכן צנחה בפרק השני, אך שני הסרטים עדיין צברו $ 1.4 מיליארד ביחד.

סיבות כספיות בצד, ליונסגייט גם חילק את הסרט לשניים למטרות חופש ויצירתיות. המנהל, פרנסיס לורנס, צוטט באומרו, “מוקינגג’יי חלק 1 היה הרבה יותר פוליטי, פנימי יותר”, בעוד ש- Mockingjay חלק 2 היה “הרבה יותר על מלחמה [ו] התוצאה של מלחמה.”

עם הפיצול, סופרים יכלו לחקור יותר מהרומן האהוב ודמויותיו לעומק. מכיוון שרוב הסרטים מנסים להימנע מלהרוץ יותר משעתיים וחצי, המעריצים יכולים ליהנות מאחד העיבודים האהובים עליהם מבולבלים לחלוטין.

סדרת ספרי משחקי הרעב

סרטי משחקי הרעב בסדר

1. משחקי הרעב

האם תוכל לשרוד לבד בטבע, עם כל אחד כדי לוודא שלא תחיה כדי לראות את הבוקר?

בהריסות מקום שהיה ידוע בעבר בשם צפון אמריקה שוכנת אומה של פנם, קפיטול נוצץ מוקף בשנים עשר מחוזות חיצוניים. הקפיטול קשה ואכזרי ושומר על המחוזות בתור בכך שהוא מכריח את כולם לשלוח ילד אחד וילדה אחת בין גיל שתים -עשרה לשמונה עשרה כדי להשתתף במשחקי הרעב השנתיים, שהוא קטטה למוות בטלוויזיה בשידור חי.

קטניס אוורדין בת השש-עשרה, שגרה לבדה עם אמה ואחותה הצעירה, רואה בכך עונש מוות כשהיא צועדת קדימה לתפוס את מקומה של אחותה במשחקים. . בלי באמת להתכוון, היא הופכת למתמודדת. אבל אם היא תנצח, היא תצטרך להתחיל לעשות בחירות בהישרדות משקל נגד האנושות והחיים נגד אהבה.

תופסת אש סוזן קולינס

. הִתלַקְחוּת

הניצוצות מתנשאים. הלהבות מתפשטות. והקפיטול רוצה לנקום.

נגד כל הסיכויים, קטניס אוורדין ניצחה את משחקי הרעב. היא ומחוז מחוז 12 מחווה פיטה מלארק. קטניס צריכה להיות מאושרת. אחרי הכל, היא חזרה למשפחתה ולחברתה הוותיקה, גייל. אבל שום דבר לא הוא הדרך שקטניס מבקשת שזה יהיה.

גייל מחזיק אותה במרחק קפוא. בינתיים, פיטה הפנה את גבו לחלוטין. ואז יש את לחישות המרד נגד הקפיטול – מרד שקטניס ופיטה אולי עזרו ליצור.

לזעזוע שלה, קטניס דלק אי שקט שהיא חוששת שהיא לא יכולה לעצור. ומה שמפחיד אותה עוד יותר הוא שהיא לא לגמרי בטוחה שהיא צריכה לנסות. ככל שהזמן מתקרב לקטניס ופיטה לבקר במחוזות בסיור הניצחון האכזרי של הקפיטול, ההימור גבוה מתמיד. אם הם לא יכולים להוכיח, ללא צל של ספק, שהם מאוהבים זה בזה בצורה מחליאה, ההשלכות יהיו מחרידות.

מוקינג'אי סוזן קולינס

3. עורבני חקיין

שמי קטניס אוורדין. למה אני לא מת? אני צריך להיות מת.

קטניס אוורדין, ילדה על האש, שרדה, למרות שביתה נהרס. גייל נמלט; המשפחה של קטניס בטוחה. פיטה נלכדה על ידי הקפיטול. אבל מחוז 13 באמת קיים. ישנם מורדים, ישנם מנהיגים חדשים, ומהפכה נפרשת.

על ידי עיצוב קטניס חולצה מהזירה ברבע הרבע האכזרי והמרדף, וזה בעיצוב שהיא כבר מזמן חלק מהמהפכה מבלי לדעת זאת. מחוז 13 יצא מהצללים והוא מתכנן להפיל את הקפיטול. לכולם, כך נראה, הייתה יד בתוכניות שהונחו בקפידה – למעט קטניס.

ההצלחה של המרד תלויה בנכונותה של קטניס להיות משכן, לקבל אחריות על אינספור חיים ולשנות את מהלך עתיד הפנם. לשם כך, עליה לשים בצד את רגשותיה של כעס וחוסר אמון. היא חייבת להפוך למולינגג’יי של המורדים – ללא קשר לעלות האישית.

הבלדה של ציפורי שיר ונחשים משחקי רעב סרטי בסדר

4. הבלדה של ציפורי שיר ונחשים

זה הבוקר של הקטיף שיבעט את משחקי הרעב השנתיים העשיריים. בבירה, קוריולנוס שלג בן שמונה עשרה מתכונן לקליעה אחת שלו בתהילה כמנטור במשחקים. בית השלג שהיה פעם ימי נפל בתקופות קשות, גורלו תלוי על הסיכוי הדק שקוריולנוס יוכל למקם, להתעלות ולהתעצבן ולהתחיל את חבריו לחונך את המחווה המנצחת.

הסיכויים נגדו. יש לו את המשימה המשפילה של חונכת מחווה הנשית ממחוז 12, הנמוך ביותר בשפל. גורלם שזורה כעת לחלוטין – כל בחירה שקוריולנוס עושה עלולה להוביל לטובת או לכישלון, ניצחון או חורבן. בתוך הזירה זה יהיה קטטה למוות. מחוץ לזירה, Coriolanus מתחיל להרגיש את המחווה הנידונה שלו … ועליו לשקול את הצורך שלו לעקוב אחר הכללים כנגד רצונו לשרוד לא משנה מה זה לוקח.

יותר משאבים דיסטופיים

 • 2 דרכים לקרוא את ספרי המבוך ראנר
 • 20 הרומנים הטובים ביותר של YA
 • 2 דרכים לקרוא את הספרים השונים
 • 13 ספרים כמו הבחירה מאת קירה קאס

מחשבה אחת על “סרטי משחקי הרעב לפי הסדר של סוזן קולינס”

ביל וטר אומר:

בדיוק סיימתי את הספר (ממש לפני שתי דקות) אז OFC הייתי צריך לרוץ לקרוואן הזה. אני מאוד נרגש אבל קצת מודאג, רק בגלל כמה המונולוג הפנימי של שלג חיוני בספר. זה מטורף באיזו תדירות מצאתי את עצמי שורש בשבילו ואז נצמדתי מזה, לפחות עד השליש האחרון של הספר. אבל גם אז, חלק מהאינטראקציות שלו היו עדיין “טובות” מוסרית. כתיבה טובה מטורפת TBH. כולם בחור טוב במוחם שלהם וקולינס תפס את ההפרדה הנפשית בין פעולותיו של שלג לדפוסי המחשבה שלו בצורה מושלמת. אז אני מקווה שהם ימצאו דרך לשחק משחק קלפים ב- UNO Online

השאר תגובה בטל תגובה

הודעות האחרונות

 • צו קריאת קוסמרה | 4 דרכים לקרוא את ספרי ברנדון סנדרסון
 • 2 דרכים לקרוא את כס הזכוכית לפי הסדר | מדריך קריאה אולטימטיבי
 • כל 8+ ספרי טיילור ג’נקינס ריד לפי הסדר [מדריך אולטימטיבי]
 • קבצי Dresden הזמנת ספרים | 2 דרכים לקרוא את ספריו של ג’ים בוצ’ר
 • כל 5 ספרי ג’יין הרפר לפי הסדר [מדריך אולטימטיבי]

T.L. ברנסון משתתף בתוכנית Amazon Associates. כל הקישורים לאמזון מספקים לי עמלה קטנה לרכישות מתאימות.

.. ברנסון. אתר זה משתמש בקישורי שותפים ומקבל עמלה קטנה ברכישות מתאימות.

הסדר הטוב ביותר לצפות בסרטי משחקי הרעב

פטרנה רדולוביץ ‘היא כתבת בידור המתמחה באנימציה, תרבות פנדום, פארקי שעשועים, דיסני וזכיינות פנטזיה למבוגרים צעירים.

סרטי משחקי הרעב, המבוססים על סדרת הספרים הדיסטופית הצעירה והמצליחה להפליא, שלטו בקופות בשנות העשרים. .

על הסיכוי שהחמצת את הזייגייסט התרבותי שהיה הגל הדיסטופי של יא של תחילת שנות 2010, אולי אינך יודע את השריפות התופסות שלך מה- Mockingjays שלך. כמי שהיה בקווי החזית והגעתי לפחות לאחד מבכאות הבכורה של חצות, הכנסתי את העבודה ויודע את החבלים. עשיתי את זמני ויכולתי להקנות את הידע. עם כל הסרטים עכשיו בנטפליקס, זה הרגע הנכון להזכיר לאנשים: מה היה העסקה עם סרטי משחקי הרעב?

?

קטניס ופיטה על האש בסרט משחקי הרעב הראשון

סדרת משחקי הרעב מתרחשת בחברה הדיסטופית של פן, שם מתגוררים האליטות העשירות בקפיטול ושאר חלקי הארץ עוסקים בכדי לענות על צרכיהם. על מנת להשאיר את האנשים, כל שנה הקפיטול בוחר באקראי 24 ילדים (שניים מכל אחד מ -12 המחוזות) להילחם על המוות בזירה היי-טקית. כל שנה מביאה זירה אחרת, שתוכננה לאחר מערכות אקולוגיות שונות עם אתגרים סביבתיים שונים.

הספרים – והסרטים – בועטים כאשר קשת עמידה מהמחוז העני ביותר של פן בשם קטניס אוורדין מתנדבת לתפוס את מקומה של אחותה הקטנה. משם היא מוצאת את עצמה נאבקת על חייה ואיכשהו הופכת לסמל של מרד שעולה באש (חה) על פני הארץ.

מה סדר הסרטים?

לרוב, כל סרט תואם את הספר בעל אותו שם. עם זאת, ישנם ארבעה סרטים ורק שלושה ספרים. למה? ובכן, בשנות העשרים של המאה העשרים הייתה מגמה לפצל את מסקנות המגה-בלוק-שובר של זיכיונות גדולים של מדע בדיוני/פנטזיה צעירים לשני סרטים כדי להרוויח יותר כסף. עבור חלק, כמו הארי פוטר ואוצרות המוות, זה שימש טוב יותר לספר טוב יותר את הסיפור העמוס בריבה בפרק הסופי (וגם הכפיל את החזרות הקופות הענקיות). עבור אחרים, כמו הסדרה Divergent, זה חוזר לאחור בצורה נוראית והסרט האחרון פשוט … מעולם לא נעשה.

אבל בכל מקרה, ברגע שאתה יודע את שמות סרטי ההמשך, ההזמנה די פשוטה. זה הולך ככה:

משחקי הרעב

אפי (אליזבת בנקס) מחזיקה מיקרופון לקטניס (ג'ניפר לורנס)

הסרט שבועט את הכל. שיחקה על ידי ג’ניפר לורנס, קטניס אוורדין, הגיבורה הסרבנית שלנו, מתנדבת לתפוס את מקומה של אחותה הקטנה במשחקים. היא מוצאת את עצמה נקלעת לסיפור חובבי חוצה כוכבים מפוברק כאשר בן זוגה המחוזי פיטה (ג’וש האצ’רסון) מרכיב תוכנית אפקטיבית כדי להפוך את שניהם יותר משכנעים לאזרחי הקפיטול, ומעניקה לשניהם סיכוי טוב יותר לשרוד. הסרט הראשון עושה שימוש כבד במצלמה מטלטלת, משהו שההמשך נפטר ממנו (דבר טוב, כי החרא הזה נתן לי כאב ראש).

הִתלַקְחוּת

לאחר שהסתה בטעות פעולה קולקטיבית נגד המעמד השולט ברחבי פנם, קטניס מוצאת את עצמה את היעד של הנשיא הדיקטטורי שלג. . עם זאת, יש מבשלת מרד שקט, וחלק מהמתנגדים שלה עשויים להיות לצדה. הזירה באש של אש היא הרבה יותר קרירה מזו של הסרטים הקודמים, ומכיוון שלא כל המחוות פוגשים מקרי מוות בטרם עת, הם מקבלים יותר זמן מסך וסיכויים לזרוח (לצעוק למבטא האמריקני הנורא של סם קלפלין בזה).

סם קלפלין בתור פיניק אודאיר במשחקי הרעב: מוקינגג'יי

זה מרים אחרי הִתלַקְחוּת, עם קטניס עכשיו במחוז המסתורי 13 לאחר שהוסר מהזירה. מחוז 13 מתדלק את המרידות על פני פנם, והמנהיג רוצה שקטניס תהפוך ל”המוז’ינג ג’אי ” – המכונה סמל המרד – על מנת לאחד את המורדים. רוב הסרט הזה מתמקד בקטניס מתרגל לתפקיד החדש הזה, במיוחד מכיוון שהיא מעולם לא ביקשה את זה ורק רצתה לשמור על אחותה בטוחה. יש כאן כמה דברים מגניבים בתעמולה, בתקשורת ובמלחמה, אבל גם אם אתה בקמצוץ ואתה צריך סרט שידלג עליו … אתה בטח יכול להעביר את זה, מכיוון שזה רק אקספוזיציה.

הכל מוביל לזה! לבסוף, המרד בעיצומה. . ובכן, פרט לצילום הסיום המוזר בו ג’ניפר לורנס מנסה לחייך למצלמה.

כל סרטי משחקי הרעב זמינים בנטפליקס.