זה לא מציאותי – קים ג’ונג לא מגיב לכאורה בעדין רוס בעיטה צ’אט משאיר את המעריצים באי סדר, עדין רוס מפר את תנאי השירות שוב עם תוכן מיני בזרם – Dexerto

0

עדין רוס מפר שוב את תנאי השירות עם תוכן מיני בזרם

מאז המעבר שלו לבעוט לאחר שנאסר לצמיתות בטוויץ ‘, רוס היה תחת אש מהקהילה הזורמת לקבלת הערות טרנספוביות, דוחק בזרמים לקחת את חייהם שלהם ולבקש מהמעריצים לבצע מעשים מסוכנים, בין המחלוקות אחרות.

“זה לא אמיתי” – קים ג’ונג לא מגיב לכאורה בצ’אט הבעיטה של ​​עדין רוס משאיר את האוהדים באי סדר

האוהדים נותרו מבולבלים בעקבות הבעיטה סטרייר של אדין רוס לאחרונה, שהציגה תגובה קוריאנית בלתי צפויה מתוך חשבון הנושא את השם קים ג’ונג און, שהוא המנהיג העליון של צפון קוריאה. לצורך הקשר, הזרם טען שהוא יזרום עם המנהיג הקוריאני. עם זאת, ההערות של ימינו עוררו ללא ספק סקרנות וספקנות משמעותית בקרב הצופים.

ההודעה שנקראה (תורגם מקוריאנית לאנגלית):

בהתחשב בהיסטוריה של הזרם של נופש לטקטיקות קליקים ובאמצעי האבטחה המשמעותיים שיידרשו לארגן זרם כזה, זה מתקבל על הדעת כי עדין פשוט טרולינג.

אף על פי כן, ראיית המסר הלא שגרתי, שגם בקוריאנית, צץ בצ’אט עורר תגובות סקרנות רבות. משתמש אחד אמר:

“אחי נההה זה לא מציאותי. ואיך T* האם קים ג’ונג לא מכיר את אדין.”

“הראיון הזה יהיה משוגע” – טענתו של עדין רוס על ראיון קים ג’ונג און שולחת את האוהדים לטירוף

אזכור ה- CIA ו- FBI עשוי להיות הכרחי שכן עדין רוס טוען קביעה נועזת כי הוא יאריך הזמנה למנהיג העליון בצפון קוריאה, קים ג’ונג און, על זרימת החיים שלו המתוכננת למחר (21 בספטמבר).

עם זאת, התביעה נראית מופרכת, בהתחשב בהיעדר אישור כלשהו ביחס לנגישות של פלטפורמות כמו בעיטה בצפון קוריאה. ראוי לציין כי צפון קוריאה הטילה בעבר איסורים באתרים כמו פייסבוק, והוסיפה לספקנות סביב ההכרזה הזו.

למרות זאת, הזרם נשאר אופטימי ואף הכין רשימת נושאים לדון, כולל נושאים כמו קהילת LGBTQ+. יתר על כן, הוא חשף כי הרשויות יצרו קשר עם הצוות המשפטי שלו בנוגע לטענות שהוא טען.

טענותיו הפכו ללא ספק ויראליות ויצרו ריבוי תגובות. להלן כמה מהצעידות הבולטות:

אדי קרייבן, הבעלים של Stork and Kick, שהיה גם חלק מהשיחה עם עדין במהלך החיים, ציין כי הוא מאמין שזה (הראיון) אפשרות והדגיש שהוא יכול לייצג הזדמנות חשובה לסטרימינג בשידור חי לקבל חשיפה בין הקהל הצפון קוריאני.

עדין רוס מפר שוב את תנאי השירות עם תוכן מיני בזרם

בועט בזרם עדין רוס ישב בכיסא המשחק שלו בשולחנו

בעיטה: עדין רוס

עדין רוס הפרה שוב את תנאי השירות של קיק על ידי הזרמת תוכן מפורש מינית בשידור חי לצופים שלו במהלך השידור האחרון שלו.

מאז המעבר שלו לבעוט לאחר שנאסר לצמיתות בטוויץ ‘, רוס היה תחת אש מהקהילה הזורמת לקבלת הערות טרנספוביות, דוחק בזרמים לקחת את חייהם שלהם ולבקש מהמעריצים לבצע מעשים מסוכנים, בין המחלוקות אחרות.

התעלולים שלו אפילו ראו את המנכ”ל של קיק מודה בראיון שרוס הוא “סיכון מותג” לרציף. ועכשיו שוב הדמות המחולקת שברה את תנאי השירות של האתר על ידי הזרמת תוכן מיני בפעם השנייה בפלטפורמה.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

במהלך זרם מגוון רגיל ב -1 באוגוסט, רוס החליט לבקר באתר, קוף.אפליקציה, בשידור חי בזרם. כאן הופיע תוכן מיני, תוכן שרוס שידר לאלפי צופים שצפו באותה תקופה.

עדין רוס הראתה תוכן מפורש מינית בזמן שזרם חי בבעיטה שוב.

מונקי.אפליקציה היא פלטפורמה שמתפקדת באופן דומה ל- Omegle בה משתמשים יכולים לצ’אט וידאו עם זרים אקראיים. עם זאת, בגלל אנונימיות ואקראיות, תמיד יש סיכוי שתיתקל באנשים מסוימים שלא ממש משחקים לפי הכללים. במקרים מסוימים, אנשים מבצעים מעשים מיניים לא מוצדקים במצלמה.

הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל
פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה
המאמר נמשך לאחר המודעה

זה בדיוק מה שרוס נתקל כשביקר באתר במהלך הנחל שלו. עם זאת, לאחר האירוע הראשון שלו שהראה בטעות תוכן מפורש מינית, הוא החליט להישאר על הרציף. רק רגעים לאחר התאונה, זה קרה שוב, והפר את תנאי השירות של קיק מספר פעמים בשידור האחד.

המאמר נמשך לאחר המודעה

כמפורט בתנאי הפלטפורמה, זרמים חייבים “להסכים לא לעסוק” ברשימה מוגדרת של תוכן מפורש. ברשימה “עירום או תוכן מרמז מינית אחרת.

קָשׁוּר:

רשומות צפייה של Livestream: צופי השיא הגבוהים ביותר ב- Twitch & YouTube כל הזמנים

המאמר נמשך לאחר המודעה

מספר מדויק של הפרות עדיין לא ברור, אך בהתבסס על קליפים שהופצו במהרה על ידי הצופים שלו, היו לפחות ארבעה מקרים שונים של תוכן מיני שהוצגו במהלך הזרם של רוס ב -1 באוגוסט.

בסופו של דבר, לאחר מספר מקרים, הוא החליט לכבות מהאתר. נכון לכתיבה, רוס לא הושעה בגלל התוכן המפורש מינית בזרם שלו וכמה מהאירועים עדיין נמצאים בערוץ שלו.

כמה עולה חוזה הבעיטה של ​​עדין רוס? שמועות סיום התפוצצו

לאחרונה פוסט בטוויטר על בעיטה סיום עסקת העסקה המולטי-מיליון דולר של עדין רוס הפך לוויראלי. כאשר עדין לא יצאה לגור בעוד מספר ימים, עוקבים רבים נפלו על ה”חדשות “בהתחשב בכך שהוא הגיע מחשבון פופולרי (Scubaryan_) שמפרסם לעתים קרובות על זרמים ותרבות פופ. עם זאת, אפילו הכרזה הודתה כי הציוץ לא היה מבוסס על עובדות.

בפוסט הראשוני, @Scubaryan_ טען כי חוזהו של רוס עם קיק, פלטת פלטפורמה שהזרם דגל במהלך החודשים האחרונים, הופסק. עם איסור טוויץ ‘במקום, יתכן והפוסט העלה כמה חששות עם הצופים. יתר על כן, הציוץ הצהיר גם כי החוזה של 180 מיליון דולר נחשב לבטלה מכיוון שהוא לא זרם תוך חודשיים, ושתי הדמויות הללו שגויות עובדתיות.

כדי להשאיל את הציוץ מראית עין של אמינות, לפוסט הייתה תמונה של הזרם עם לוגו הבעיטה הרשמי, והכיתוב נכתב:

“לאחר שנעלם כמעט שבוע בפעם החמישית בחודשיים האחרונים, בעיטה הסגירה רשמית את החוזה של עדין רוס 180 מיליון דולר.”

לאחר שנעלם כמעט שבוע בפעם החמישית בחודשיים האחרונים, בעיטה הסגירה רשמית את תמונת החוזה של עדין רוס של 180 מיליון דולר.טוויטר.com/afzhclgtk7 “target =” _ blank “title =” tweet-url “rel =” noopener noreferrer “> pic.טוויטר.com/afzhclgtk7

בהתחשב בפופולריות שלו, הפוסט הפך לוויראלי וכיום יש לו יותר מ -10 מיליון צפיות. עם זאת, באותו שרשור @Scubaryan_ פרסם מם בובס ספוג שהרמיז כי הציוץ נועד להפחיד את אדין רוס לסטרימינג מכיוון שהוא לא הלך לחיות בבעיטה במשך כמה ימים. הכיתוב של המם: