אווטאר: דרך המים (DVD): יעד, אווטאר: דרך שחרור DVD של DVD DVD ופרטי Blu-ray

0

אווטאר: דרך המים

? אל תחמיץ, חקור את הסרטים האחרונים והקרובים שהוגדרו בקרוב למסך הגדול!

אווטאר: דרך המים (DVD)

. קבעו יותר מעשור לאחר אירועי הסרט הראשון, אווטאר: דרך המים משיקה את סיפור משפחת סולי (ג’ייק, נייטירי וילדיהם), הבעיה עוקבת אחריהם, האורכים שהם הולכים לשמור זה על זה בטוח, הקרבות שהם נלחמים כדי להישאר בחיים, והטרגדיות שהם סובלים. . . הופק על ידי קמרון ובן זוגו הוותיק ג’ון לנדאו, כוכבי ייצור הבידור של Lightstorm, סם וורת’ינגטון, זואי סלדנה, סיגורני וויבר, סטיבן לנג, קליף קרטיס וקייט ווינסלט. הצטרפות לקאסט המבוגרים המהוללים הם החדשים המוכשרים בריטניה דלטון, ג’יימי פלטס, טריניטי ג’ו-לי בליס, ביילי בס וג’ק אלוף. אזהרה: כמה סצינות מהבהבות בסרט זה עשויות להשפיע על הצופים הרגישים לתבליט.

אווטאר: דרך המים

אווטאר: דרך פוסטר שחרור ה- DVD של DVD

תַקצִיר:
ג’ייק סולי חי עם משפחתו החדשה שנוצרה על פנדורה הירח החיצוני. . אווטאר: דרך המים (2022) מביים ג’יימס קמרון ושוחרר ב- 16 בדצמבר 2022.

מְנַהֵל:
ג’יימס קמרון

ללהק:
סם וורת’ינגטון, זואי סלדנה, וסיגורני וויבר


אווטאר: דרך המים יצאה באולמות קולנוע 16 בדצמבר 2022 . נכון להיום, הסרט נמצא בסביבותו מאז שחרורו התיאטרלי. אווטאר: דרך המים הופקה על ידי אולפני המאה העשרים, עם תקציב של 460 מיליון דולר ושוחרר בתחילה ב- 16 בדצמבר 2022. לרוע המזל, אין נתוני קופות זמינים בשלב זה.

מתי אווטאר: דרך המים המגיעים ל- DVD?

אווטאר: דרכה של תאריך השחרור של DVD של מים 13 במרץ 2023 (הערכה), עם Blu-ray זמין באותו יום בו שחרור ה- DVD. מהדורות DVD משוחררות בדרך כלל כ 12-16 שבועות לאחר הבכורה התיאטרלית. שימו לב כי סרטים מסוימים עשויים לעולם לא לצאת ב- DVD, מכיוון שהם מיועדים לבכורה בלעדית בפלטפורמות סטרימינג כמו Apple TV+.

מתי ישוחרר אווטאר: דרך המים ישוחררו דיגיטלית?

אווטאר: דרך המהדורה הדיגיטלית של מים מ- Amazon Video ו- iTunes צריכה להיות זמינה 1-2 שבועות לפני שחרור ה- Blu-ray, DVD ו- 4K. תאריך השחרור המשוער של VOD הוא מרץ 2023. נטפליקס רוכשת סדרות טלוויזיה וסרטים מאולפנים בכל העולם. שימו לב שסרטים ותוכניות טלוויזיה רבות לעולם לא מגיעים לנטפליקס בגלל הסכמי רישוי.

כל תאריכי השחרור

בתאטרון

תאריך שחרור DVD

תאריך שחרור DVD של נטפליקס

סטרימינג נטפליקס

תאריכים אכן משתנים, ואנחנו נמשיך לעדכן דף זה בפרטים חדשים ככל שהם הופכים לזמינים, אז חזרו לעיתים קרובות ככל שהתקרבות לשחרור.

הקש או לחץ כדי לצפות, לשכור או לקנות למטה. ⤵

סרט האקשן הדינמי של ג’יימס קמרון, אווטאר: דרך המים, ערך את הופעת הבכורה הצפויה שלו על המסך הגדול ב -16 בדצמבר 2022.

אווטאר: דרך המים מדורגת PG-13. דירוג PG-13 פירושו שחומר מסוים עשוי להתאים לילדים. ההורים קוראים לתת “הדרכת הורים”. .

7.7 67 76%

לסרט יש כרגע 7.7 מתוך 10 דירוג IMDB. אנו נמשיך להוסיף ולעדכן את הביקורות והציונים.

סרט צילום
אורך
ז’ָאנר

האם אתה סקרן לגבי המהדורות הגדולות הבאות בעולם הסרטים? !

אנו משתתפים בתוכנית Amazon Services LLC Associates ותוכניות פרסום אחרות של שותפים ועשויים לקבל עמלה אם תרכוש מוצר באמצעות קישור בדף זה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *