פריטים למבוגרים בלבד ב- eBay, תוכן מצונזר ברשימות: תמיכה ב- eBay קישור, סוף eBay למבוגרים בלבד: שנה לאחר מכן

0

סוף EBAY למבוגרים בלבד: שנה לאחר מכן

Contents

בשבוע שעבר, קורא שיתף שמועה כי eBay עשויה לשקול להחזיר את קטגוריית המבוגרים היחידה, שמועה שלא יכולנו לבסס.

תמיכה ב- eBay קישור

פריטים מבוגרים בלבד ב- eBay, תוכן מצונזר ברשימות הדפס

שונה בתאריך: יום חמישי, 22 ביוני, 2023 בשעה 11:16 בבוקר

eBay שינתה את מדיניותה ביחס למנדט תמונת כיסוי לקטגוריות המבוגרים. ביחס לרשימות פרטיות, אנא עיין בתוכן למבוגרים ורשימות פרטיות

המדיניות הנוכחית של eBay בתמונות קטגוריות מין היא כדלקמן:

מדיניות הפריטים למבוגרים תוקנה ואתה לא נצרך יותר כדי להשתמש בתמונת אזהרת תוכן למבוגרים בעת רישום הפריטים שלך.

מה זה אומר? פירוש הדבר שמותר לך כעת להציג את מוצר הבריאות המינית שלך בתמונת הגלריה, בתנאי שהתמונה אינה מכילה עירום, תוכן מיני מפורש ואחרת עומדת במדיניות הפריטים למבוגרים שלנו.

אנו ממליצים לך לייעץ לך לעמוד בהנחיות הבאות ככישלון בצייתן עלול לגרום להסרת הרשאות המכירה שלך.

מצב חדש בלבד

כל מוצרי הבריאות המיניים חייבים להיות במצב חדש, באריזה המקורית שלהם בלבד.
אין עירום

שום דבר ברישום כולל האריזה לא יכול להכיל עירום. עירום חייב להיות מוסתר מספיק עם רצועות צנזורה על כל הפריטים המכילים תוכן כזה.
תמונות מיניות גרפיות

מוצרים המתארים תמונות מיניות גרפיות בכל צורה שהיא כולל תמונות, וידאו וידאו, אסורות בקפדנות.
אין דוגמנות של פריט

יתכן כי הפריט לא יעוצב על אדם אמיתי או בובה i.ה. התמונה חייבת להציג רק את הפריט שנמכר.
אין דמי משלוח בינלאומיים

רשימות עשויות שלא להציע דמי משלוח בינלאומיים.
אין גסות/גרפיקה
שפה

על פי מדיניות הגסות שלנו, שפה מגונה או גרפית בכותרת המוצר, תיאור הרישום או האריזה אסורים.
טון קליני

יש לתאר מוצרים ב”קליני “בטון. השתמש במילים פשוטות, דמויי עסקים, תוך התמקדות פשוט בתכונות מוצר, ללא רמיזות מיניות או תוכן מבוגר אגרסיבי.

האם מצאת את זה מועיל? כן לא

סוף EBAY למבוגרים בלבד: שנה לאחר מכן

15 ביולי יציין את יום השנה לשנה ל- eBay שמבטל את קטגוריית המבוגרים היחידה שלה. כפי שדיווחנו בשנה שעברה, eBay הודיעה כי “החל מה -15 ביולי 2021, קטגוריית המבוגרים היחידה לא תהיה זמינה לרישומים חדשים.”

מכירת פריטים למבוגרים היא בעיה eBay שנאבקת עם למעלה משני עשורים. באוגוסט 2000, המנכ”ל דאז, מגטמן, בדק את הנושא, לדברי אדם כהן בספרו, “החנות המושלמת: בתוך eBay.”

כהן פירט את המאמצים של מנהלי eBay להגדיר פריטים למבוגרים ולמשוך קו מה היה רוצה ולא יאפשר למכירה באתר שלה, אפילו בקטגוריית המבוגרים, שהופרדה מהאתר הראשי. (הוא גם הקדיש שני עמודים בספרו לקונונדרום eBay התמודד עם מכירת תחתונים משומשים.)

כהן תיאר את עמדתו של מנהל אחד בשנת 2000: אם קטגוריית המבוגרים הייתה מבוטלת, “פריטים שמשתמשים אחרים אולי לא רצו לראות באתר הראשי” יסתיימו שם בכל מקרה.

במסגרת המדיניות הנוכחית שלה, eBay מאפשרת מכירת צעצועים למבוגרים בקטגוריית “צעצועי המין למבוגרים” בקטגוריית “מוצרי הבריאות המינית” של eBay. “אסור לרשום תמונות של עירום או תוכן מיני”, על פי המדיניות, אם כי לא ברור שכל המוכרים עומדים בהפרשה זו.

עירום מסוים מותר בקטגוריות מסוימות – תוכלו לקרוא את הפרטים בדף המדיניות .

כמו מדיניות אחרת בשוק, המוכרים מגלים שזה יכול להיות קשה לעמוד בשינוי של השנה שעברה. מכתב זה לעורך שפורסם בחודש מרץ מראה את הקשיים שמוכר אחד מהם מתמודד בעת רישום כמה מגזינים למבוגרים.

נושא אחד שקוהן לא ציין כסוגיה של דאגה לניהול eBay עוד בשנת 2000: איזו השפעה תהיה איסור על תוכן למבוגרים על הכנסות? כאשר eBay מדווחת כעת על ירידה של קונים ו- GMV, יהיה זה מרתק ללמוד אם ביטול קטגוריה שלמה וכנראה רווחית כמו מבוגר רק הייתה השפעה משמעותית על המספרים הללו.

בשבוע שעבר, קורא שיתף שמועה כי eBay עשויה לשקול להחזיר את קטגוריית המבוגרים היחידה, שמועה שלא יכולנו לבסס.

הקורא אמר כי נאמר לו שהסיבה היחידה שאביי ביטל את הקטגוריה בשנה שעברה נובעת מחוסר הרצון של חברות כרטיסי האשראי eBay עוסקת כעת באמצעות תשלומים מנוהלים, “כביכול בגלל סוגיות” אחורה “.”אבל הוא מאמין ש- eBay לא ויתרה על הקטגוריה.

המדיניות פגעה בעסקיו, אמר, אך הוסיף, “לזכותו של eBay, הם הרפו את מדיניותם כדי לאפשר פריטים מלאים” לא מיניים “באתר הליבה בתוך כמה קטגוריות נבחרות.”

שנה לאחר מכן, יידעו אותנו מה אתם חושבים על שינוי המדיניות של יולי האחרון ואם זה ישפיע עליכם בכל דרך שהיא.

הערות (11) | השאר תגובה | Permalink

סוף EBAY למבוגרים בלבד: שנה לאחר מכן

מאת: PaperGoy

יום שלישי 5 ביולי 11:54:48 2022

באדי שלי לקח את כל המבוגר שהיה לו (והיה לו סכום לא מבוטל) והעביר את הכל לאתר שלו שכיום הוא פורץ. הוא אמר שהוא שמח שזה קרה כשהוא מרוויח יותר כסף בצורה כזו (אם כי מציאת מעבד כרטיסי אשראי הייתה מטלה- הוא הצליח למצוא אחד כזה אך נאלץ לקפוץ בכל מיני חישוקים). עד כמה שהוא מודאג, הכל טוב זה נגמר טוב.

סוף EBAY למבוגרים בלבד: שנה לאחר מכן

מאת: lessthanthreeerecords

יום שלישי 5 ביולי 12:32:07 2022

“לזכותו של eBay, הם הרגיעו את המדיניות שלהם כדי לאפשר פריטים מלאים” לא מיניים “באתר הליבה בתוך כמה קטגוריות נבחרות.”

בֶּאֱמֶת? לאחרונה הסרתי הדפס אמנות מכיוון שהוא כביכול הפרה את המדיניות המבוגרים בלבד. הדימוי תיאר שלוש נשים בבגדי ים (ללא עירום) ולא הייתה מינית בשום דרך. כשדיברתי עם מישהו בטלפון, הוא חשב בתחילה שהוא הרים את הרישום הלא נכון בטעות מכיוון שלדעתו, לא היה אפילו שום דבר מרחוק מפרה את המדיניות המבוגרים בלבד. בקטגוריית האמנות, אתה יכול לכאורה לרשום פריטי אמנות המכילים עירום כל עוד אתה בוחר “עירום” כנושא בפרטי פריטים. הוא המליץ ​​לי מחדש, אבל שאני נכנס לזה “עירומים” למרות העובדה שלא היה שום עירום כלשהו!

סוף EBAY למבוגרים בלבד: שנה לאחר מכן

לקראת הסוף

יום שלישי 5 ביולי 16:22:17 2022

יש.

סוף EBAY למבוגרים בלבד: שנה לאחר מכן

מאת: Batmanofoz

יום שלישי 5 ביולי 19:12:36 2022

מכיוון ש- eBay אפילו לא רואה במוכרים ראויים לשיקול יחיד, אין זה מפתיע שהם יכחישו שאנחנו אפילו מבוגרים! קטגוריה מבוגרים בלבד? לא. אתם ילדים קטנים מגעילים פשוט הולכים לחדרים שלכם!
העברתי את כל הפריטים הבוגרים שלי ל’מבוגרים.com ‘ועשה שם טוב מאוד. (ואז תן לשאר מכירות הפומביות שלי ב- eBay להסתיים. לתמיד!)
כבר מתייחסים אלי כאל ילד בפייסבוק-30 יום ‘פסק זמן’ על היותי שובב! אני לא צריך את זה מאליטות שוק הפשפשים!

סוף EBAY למבוגרים בלבד: שנה לאחר מכן

מאת: GIMAC

יום חמישי 7 ביולי 05:25:09 2022

אז כל מלאי הדילדו יימכר כמשהו אחר ??

סוף EBAY למבוגרים בלבד: שנה לאחר מכן

מאת: ג’ים י

יום חמישי 7 ביולי 10:10:53 2022

זה לא נראה שכנה חלפה כל כך מהר. בכל זאת נדהמתי לראות כל כך הרבה מוצר פורנו. אני חושב שהם יצטרכו להחזיר את הכל לקטגוריה הישנה כי בשלב זה זה כל כך ניתן לצפייה בכולם.

סוף EBAY למבוגרים בלבד: שנה לאחר מכן

מאת: Nysteve

יום חמישי 7 ביולי 11:52:52 2022

@PaperGoy: באיזה מנוע חיפוש הוא מציג? כי גוגל דוחה את ההזנה שלי, גם אם זה מגיע מכמה מקומות שוק

סוף EBAY למבוגרים בלבד: שנה לאחר מכן

מאת: Nysteve

יום חמישי 7 ביולי 11:54:56 2022

@Jim y- זה הפארסה של הדבר הזה
1. רוב ה’חטפים ‘היו מתחרים או דחייה החזרות
2. למרות שחלק מהפריטים המצוירים שלי הורדו, הם מעולם לא היו עמוד ראשון- שהיה תקוע במין ליבה קשה והרבה פריטים ראויים מתכווצים

סוף EBAY למבוגרים בלבד: שנה לאחר מכן

מאת: docinmd

יום חמישי 7 ביולי 13:50:21 2022

השתניתי גם למבוגרים.com. מעט מאוד מגבלות, אבל המסננים שלהם לא מחושבים היטב, למשל, אפשר לסנן עבור נקבה או זכר, אבל להוסיף משהו כמו שעבוד נשי וזה לא יכול להתמודד עם זה, להראות גם את כל פריטי השעבוד הזכריים [ויש הרבה יותר דברים גברים באתר]. לא מתלונן על זה, אבל יהיה הרבה יותר קל לנווט אם הם יכולים ליצור קטגוריות פילטר טובות יותר.

סוף EBAY למבוגרים בלבד: שנה לאחר מכן

מאת: חותך אבן

יום שישי 8 ביולי 13:14:40 2022

וכמה מאותם דילדואים שימשו ואז הוחזרו ואז נמכרו מחדש. תחשוב על זה. סיכוני בריאות עשויים להיות חלק מהנושא.

סוף EBAY למבוגרים בלבד: שנה לאחר מכן

מאת: docinmd

יום שישי 8 ביולי 14:19:44 2022

חותך אבן,

Feebay מעולם לא היה אכפת להם מהסניטציה, זה תמיד היה על מספר התלונות של אנשים שרוצים כל דבר הנוגע למין שנמצא מחוץ לחוק או אסור.

עם זאת, כל מי שלוקח פריט “ניתן להכנס” מהחבילה שלו ולא מצליח לחטא אותו לפני השימוש, ככל הנראה צולל לקצה הרדוד של מאגר הגנים.

ראיתי ממקור ראשון איך נראים מתקני הייצור העולמיים השלישיים, כולל מספריים כירורגיים מפלדת אל חלד מפקיסטן, עם נבגי עובש בתוך החבילה “סטרילית”. עיין בסרטוני יוטיוב על הכנת מספריים בפקיסטן, שם העובדים הלא שטופים נמצאים בכפות רגליים יחפות, הולכים על רצפות עפר, אורזים את המספריים ביד לתיקים, כל הזמן עשן מהליהוק המפץ את האוויר במרחק של כמה מטרים משם משם. סטֵרִילִי? ה!

אפילו פריט שארוז בתיק אטום המסומן “מעוקרים” נתון בספק שלי לגבי רמת הסניטציה. תמיד הישאר בטוח, ולחטא לפני השימוש ואחריו. אחד המוצרים הטובים ביותר בשוק כיום הוא Pura-Clean, הורג ארור ליד כל הפתוגנים, אפילו HIV ו- SARS [COVID].

התחברות נדרשת לפרסם הערות.
כדי להיכנס כדי להשאיר תגובה, מלא את הטופס למטה. אם טרם נרשמת ל- AB VERIFY, או אם תרצה מידע נוסף, עבור לדף ההרשמה .