סקירה של סקרלט סקירה – MMORPG בוגר למבוגרים, ערפד מבוגר בלבד MMORPG Shadow של נשיקה משגרת לגישה מוקדמת ב- Steam.

0

נשיקה של ערפד בלבד למבוגרים MMORPG Shadow משגרת לגישה מוקדמת ב- Steam

JIGLEGLE JIGGH – בהמשך לנקודה האחרונה שלי, לא רק שהבנות שנתקלו בהן ניחנות היטב, אלא שהן גם לא מצליחות ללבוש תחתונים תומכים ויציבים כלשהו. מעולם לא ראיתי את Jiggle כמו זה, אבל אני מתאר לעצמי שחבורה שלמה של בני שתים עשרה יש פתאום כבוד חדש לכמה קשה להיות לאישה גדולה עם חזה לרוץ.

סקירת סקרלט להב

שוחרר: 2013

מו”ל: Aeria

דורש אימות גיל

להב סקרלט זה כמעט בוודאי הולך להיות משחק גדול. זה פורסם על ידי Aeria, שמפרסמת טוב מאוד את המשחקים שלהם, ואתה בהחלט צריך לשחק כנשים לבושות בקלילות, בדרך כלל עם חלק קטן. אם פרסום ועירום לא מתכוונים לדחוף את המשחק הזה קדימה, העובדה שזה בעצם די קטן מסוג MMO יכול פשוט להביא את זה למקום הראשון. הבטא הסגור האחרון היה פופולרי מאוד, ולמרות כמה בעיות בקיעת שיניים, נראה שכולם די נהנים. אם עיצוב איכותי וייצור חכם נכשלים, היצמדו באפרוח עם ישבן חשוף וירכיים רחבות.

משחק סקרלט להב – מבט ראשון [HD]

מה

זה בעצם טוב! – ההפתעה הגדולה ביותר עבורי הייתה ללמוד את זה להב סקרלט הוא לא כל הציצים ובאגים (מהסוג הווירטואלי). זה לא הולך להיות משחק שמסיר המון פרסים על מקוריות או אפילו באיכות טובה מאוד, אבל הוא יותר מסוגל. לסוג האנשים שמשחקים MMORPGs בחינם למשחק, יש כאן הרבה מה לראות שהוא מעל הממוצע. רק כשאתה מתחיל להשוות את זה למשחקים חדשים וחדשניים יותר שהם מתחילים ליפול שטוחים.

סקירת משחק סקרלט להב - צילום מסך 1

בהיר ונועז – הוויזואליות טובות יותר ממה שציפיתי גם כן. חשבתי שיהיה דגש עצום בפיזיקה JIGGLE (והיה), אבל למעשה המפתחים בנו עולם שבאמת די נחמד לחקור ואפילו יחסית נחמד להסתכל עליו. למשחק חופשי להפעלה של מו”ל כמו Aeria, אני לא בטוח שאתה יכול לצפות טוב יותר. יש לי כמה תלונות (ראה להלן), אבל אם שיחקת משחקים דומים אני לא יכול לראות אותך רוטן הרבה.

דברים קלאסיים – ישנן מספר שיעורים לבחירה, ועם כמה חריגים – המעניש קופץ בראש – רובם מצליחים להימנע מנקזים מיניים זולים. יש גם עורך דמויות די טוב, המאפשר לך להתאים אישית את הילדה (כי אתה יכול לשחק רק כבנות) אתה תשלוט לאורך כל המשחק.

סקירת סקרלט להב - ניטרלים

דברים למבוגרים – כאדם, הצטרפות להב סקרלט לראשונה הרגיש קצת כמו להיכנס לאתר שרק זרם פקה נסתרת מחדר ההלבשה של נשים. המון בנות כמעט לא לבושות, מתלהבות כמעט ללא כלום; משהו בזה הרגיש מאוד מיושן. זה סוג המשחק שמרגיש שאתה צריך לקנות אותו מחנות וידאו בשכונה גסה.

צילום מסך של סקרלט להב 2

אני יודע שזה כביכול מבוסס על סוג ספציפי של אנימה, שאין שום דבר לא בסדר שאני משחק את המשחק הזה, אבל התקשיתי להתגבר על כמה שהכל היה מיניות. אפילו למסך הלחץ יש תמונה של ילדה אנימה מזעינה את מצחתה: “אתה לא ממש רוצה לכבות אותי?”זה יהיה מפסק עסקות עבור אנשים רבים; אם אתה מרגיש בנוח לשחק, יותר כוח אליך.

JIGLEGLE JIGGH – בהמשך לנקודה האחרונה שלי, לא רק שהבנות שנתקלו בהן ניחנות היטב, אלא שהן גם לא מצליחות ללבוש תחתונים תומכים ויציבים כלשהו. מעולם לא ראיתי את Jiggle כמו זה, אבל אני מתאר לעצמי שחבורה שלמה של בני שתים עשרה יש פתאום כבוד חדש לכמה קשה להיות לאישה גדולה עם חזה לרוץ.

להילחם – מערכת הלחימה היא מעט ממוצעת, במקרה הטוב. זה מרגיש קצת מגביל, במיוחד בהשוואה למהדורות האחרונות האחרונות, ובסופו של דבר אתה משועמם מהלחימה. זה לא עוזר שחלק מהשיעורים הם פשוט מאוד מאוד משעממים. בחרתי בקלע למרחקים ארוכים, ונדרש לה עידנים לירות והמהלכנים שלה הם קצת אותו דבר. שיעורים אחרים עשויים להיות מהנים יותר, אך בסופו של דבר מערכת הלחימה תסתכם באותו דבר.

צילום מסך סקרלט 3

מה

פתוח לרווחה – למרות ש גרפיקה של להב סקרלט בדרך כלל די טובים, הבעיה הזו כל הזמן הפריעה לי. העולם פשוט פתוח מדי. לא, אני לא מתכוון שאתה יכול ללכת לאן שאתה רוצה רק לכיוון והליכה, כמו נפילה בה כל החזיות נהרסו במלחמה הגרעינית. למרות שהמשחק מורכב ממעברים צמודים בין עצים (או שדות פתוחים רחבים), הכל פשוט נראה יותר מדי מחוץ לפרופורציה, והמפתחים ניסו למלא את החלל הזה יותר באויבים ממה שהם באמת נחוצים.

צילום מסך של סקרלט להב 4

לשטוף וחזור – למרות שהתרשמתי די משעות הפתיחה של המשחק, זה לא משהו שיכולתי לראות את עצמי חוזר שוב ושוב. מערכת Quest נראית די מתוארכת ורוב הדברים שתעשו כרוכים בהריגת מפלצות שוב ושוב. לפעמים תצטרך להרוג 5 מפלצות כדי לסיים מסע אחד, ואז שבע מאותן מפלצות כדי לסיים את הבא. זה מאוד חוזר על עצמו ומתיישן מהר.

סקירת משחק סקרלט להב

הבושה הגדולה ביותר של להב סקרלט היא לא הכמות העצומה של תוכן למבוגרים (כמו משחק MMO למבוגרים), אבל שיהיו אנשים שלא יכולים להסתכל על זה. לצערי, אני חושב שאני צריך לספור את עצמי ביניהם. זה כל כך על האף שאני לא בטוח שיש דרך שתוכל לשחק אותו בלי לחשוב “אני אמור להוציא משהו מזה.”

ההפתעה הגדולה ביותר עבורי, סקירת להב סקרלט, היה שהיה כמות טובה של נשים שמשחקות ושהתיבת הצ’אט לא הייתה שיטפון של הצעות מזויפות. אם כבר, הדברים נראו קצת יותר ידידותיים יותר מאשר במשחק ממוצע. אני מניח שזה אומר הרבה נורא.

MMORPGs אחרים שאולי תאהב

נשיקה של ערפד בלבד למבוגרים MMORPG Shadow משגרת לגישה מוקדמת ב- Steam

צֵל

פאוקר למעלה ותכין את השפתיים השופעות האלה מכיוון שהערפד של השעון של שעון הכס MMORPG, נשיקה של Shadow, השיק רשמית לגישה מוקדמת ב- Steam. המשחק מתואר כמשחק ערפדים גותי מודרני הכולל קרב מבוסס תור, מערכת התקדמות חסרת מעמד, אימה, תככים ונושאים בוגרים הכוללים “מפגשים סקסיים על טבעיים.”

“היכנסו לעולם של ערפדים גותיים, ציידי Steampunk, נמק טכנולוגי, רוחות רפאים ויקטוריאניות והמתים הלא שוללים. נשיקת צל הוא משחק משחקי משחקי ערפד מקוונים, שוכן בעיר הבדיונית של סן צ’יפריאנו, שם השחקן לוהק כערפד מתנשא לומד לשרוד בעולמה החדש של מפלצות חסרות רחמים ותככים.”

ככל הנראה, תוכל להתקדם במשחק על ידי בניית בריתות, שימוש בהפחדה או על ידי שימוש בכוחות הפיתוי שלך, ומכאן דירוג R18. תוכל גם לנקז בני תמותה בדם שלהם ולגרום להם לעבוד בשבילך או להשתמש ב- necromancy כדי לגדל את המתים כדי לשרת אותך.

הנשיקה של Shadow הוחלפה בחזרה בדצמבר 2017 והושקה לגישה מוקדמת בתחילת החודש. הכס של שעון גובה 29 דולר.99 למשחק, למרות שאולי תרצה להחזיק מעמד עד לשחרור מלא או לפחות עד שהקבוצה תוכל להתקרב לתקן את כל מה שנשבר, שנראה ממש הכל.

המשחק קיבל בעיקר ביקורות שליליות שהתלוננו על הגרפיקה והמרקמים האיכותיים שלו, בקרות אופטימליות בצורה לא טובה, AI Glitchy, והרבה באגים, שלא לדבר על חנות המזומנים שלפי הדיווחים מוכרת כמה פריטים תמורת 100 דולר, אם כי הם אמרו את זה זה היה “מעניין” לכל הפחות אבל צריך הרבה יותר עבודה.

“אתה יודע איך יש אנשים שאוהבים לאכול בצק עוגיות במקום לחכות לעוגיות בפועל?כתב שחקן אחד. “נשיקה של Shadow Well מחליטה שתאכל את כל המרכיבים בנפרד בזמן שהם עדיין בעטיפה.”

כדי להיות הוגנים, יש להם קצת חוף כתוב היטב באתר הרשמי של Shadow’s KISS אם אתה עומד בקריאה קלה.