? (לבן) – edhrec

0

מה אם מטוס מטוס יכול להיות המפקד שלך

אחרת, דיאהדה יכולה להיות מהירה באופן מפתיע, ומשחקי הסיום האולטימטיביים האלה. בדרך כלל די בהשתלטות על כל הקביעות הלא -יבשות באופן זמני בכדי לפחות להרוג שחקן אחד, ואם יש לך השפעה חצופה כמו Sundial של האינסופי, אתה יכול לשמור על כל הקלפים שהשתלטת עליהם, ובעצם סיום את המשחק במקום.

11 מטיילים הטובים ביותר במפקד

Planeswalkers, שנראה לראשונה בשנת 2007 Lorwyn, הם כמה מהכרטיסים החשובים ביותר ב- MTG. לא רק שהם מראים דמויות איקוניות וחשובות ממש, אלא שהקלפים האלה חזקים להפליא. עד כדי כך, למעשה, שתוכלו לבנות באופן אפשרי סיפונים שלמים שנבנו סביבם, המכונה חברות -על.

מאז הופעתם הראשונה, הקוסמים משחררים בהתמדה יותר ויותר מטוסים, כאשר מרובים מופיעים בכל סט. . הודות לאירועי הקשת הפיירקסיאנית, מספר עצום של מטוסי MTG אהובים הוחלפו על ידי MTG. זה הפך רבים מהם ליצורים אגדיים משעממים.

למרבה המזל, בעוד שזה בהחלט שינוי בולט, הקוסמים עדיין משחררים כרטיס מטוס מטוס אחד לכל סט. . בגלל זה, עדיין ישנם מספר עצום של כרטיסי מטוסי מטוס לשימוש ולבנות סביב. עם זאת, נשאלת השאלה, איזה אחד מכרטיסי ה- Planeswalker הרבים ביותר הוא הטוב ביותר?

אם השאלה הזו נמצאת בקצה הלשון שלך, ואנחנו מנחשים שזה מכיוון שאתה כאן, אז אתה במזל! לאורך כל מאמר זה נפרט את כל כרטיסי ה- Planeswalker הטובים והחזקים ביותר שתוכלו להשתמש בהם במפקד. לכן, בלי שום דבר נוסף, בואו נצלול ישר לרשימה!

11. פרופסור אוניקס

פרופסור אוניקס הוא ה- Planeswalker המודפס האחרון ברשימה זו. כאשר משתמשים בה באופן הוגן, פרופסור אוניקס מספקת תועלת רבה, החל מבחירת כרטיסים ועד הסרה. אם תגיע אליה אולטימטיביים, זה יכול לגרום נזק רב ליריב שלנו. מה שבאמת עוזר לה להפוך את הרשימה הזו עם זאת היכולת שלה לשלב עם כמה לחשים כדי לנצח את המשחק במקום. דוגמאות לכך הן שרשרת ערפיח, שרשרת חומצה וחפץ בלתי ניתן להריסה כמו DarkSteel INOGOT רק אם נזכיר כמה.

10. צ’נדרה, המשואה של הופ

צ’נדרה, המשואה של הופ מציעה כמות מדהימה של ערך לכל שחקן שיכול לנצל בעקביות את היכולת הסטטית שלה. מסוגל להעתיק רגע או כישוף אחד שאתה מטיל לפניה, זה יכול להכפיל את היעילות של כישוף מסיבי בתור שלך תוך כדי ביצוע האינטראקציה שלך לא רק קטלנית הרבה יותר, אלא קשה לקיים אינטראקציה עם. מעבר לנקודה זו, צ’נדרה יכולה לתפקד כהסרת חירום, רמפה, והכי חשוב, כמקור ליתרון בכרטיס.

. Ugin, דרקון הרוח

הדרקון היחיד שלנו ברשימה, Ugin, Dragon Spirit הוא הפצצה העליונה שיכולה באמת לייצב לוח. שתי היכולות הראשונות והשנייה מספקות אפשרויות הסרה נהדרות, ועם משחק שעשוי לסיים את האולטימטיבי, יש הרבה מה לאהוב כאן.

8. דאק פיידן

כרטיסי המפקד החזקים ביותר מסוגלים ליצור אפקטים העולים בהרבה על ערך המאנה שלהם, ודק פיידן אינו יוצא מן הכלל. מסוגל לגנוב את הממצאים של היריב, לקיחת טבעת הסול של היריב בסיבובי הפתיחה יכולה להיות קטסטרופלית. כמובן, השפעה זו יכולה גם להתקדם ככל שהמשחק מתקדם, מסוגל לגנוב איומים מאסיביים כמו Blightsteel Colossus. אם היריב שלך ישתמש במפקד חפץ, Dack Fayden Beomes Nemesis הטבעי שלהם.

יש המון ממצאים מאיימים שיופיעו בכל שלב במשחק מפקד, ויתן מקום רב למינוס של דק שני השפעה להיות שימושית. במצב הלא סביר שאתה לא יכול לעשות הרבה עם זה, אתה עדיין יכול לקבל ביזה חסרת אמונה חוזרת – אפקט כל כך חזק עד שהוא נאסר בפורמטים אחרים.

אם אתה מצליח להגיע ל- Ultimate Online של Dack, זה לא מוגזם לומר שתזכה במשחק ברצף קצר.

7. טפרי, אדון הזמן

טפרי, אדון הזמן

לטפרי, Master of Time יש אחת היכולות הסטטיות הייחודיות ביותר שהודפסו אי פעם על מטוסי טוסוולקר. עם היכולת להשתמש ביכולותיו במהירות מיידית בתורו של היריב שלנו, אנו יכולים במהירות להביא את טפרי לעבר האולטימטיבי שלו. נוסף.

6. קרן, היוצר הגדול

קרן, היוצר הגדול

סלעי מאנה הם בדרך כלל כרטיסי עיקרי בכל סיפון המפקד. יש גם המון ממצאים שונים עם יכולות עוצמתיות. . בשילוב עם סריג Mycosynth, אנו נועלים את יריבינו מהמשחק. אמנם איננו יכולים לנצל את ה- -2, אך פוטנציאל המשולב שהכרטיס הזה מספק הופך את זה ללא בעיה.

5. דיאהדה, קלסר צוואות

מטוס מטוס חדש יותר מחלק המפקד של דומינריה יונייטד שוחרר בסוף 2022, דיאהדה, קלסר ווילס, בעל יכולת מינוס חזקה להפליא. בעוד שדהאדה נועדה לסנכרן עם כרטיסים לגידולים, למינוס אין באמת החיסרון. מבין ארבעת הקלפים הראשונים שנחשפו, אלה האגדיים מתווספים לידך. .

זה שניהם חזק להפליא בסיפוני סינרגיה של קברות, ויש לו פוטנציאל להעלות אותך ארבע מאנה. בתרחיש הסביר בו הוא מוסיף משהו לידך, דיאהדה פשוט נתן לך יתרון בכרטיס ודרך ללהק אותו.

אחרת, דיאהדה יכולה להיות מהירה באופן מפתיע, ומשחקי הסיום האולטימטיביים האלה. בדרך כלל די בהשתלטות על כל הקביעות הלא -יבשות באופן זמני בכדי לפחות להרוג שחקן אחד, ואם יש לך השפעה חצופה כמו Sundial של האינסופי, אתה יכול לשמור על כל הקלפים שהשתלטת עליהם, ובעצם סיום את המשחק במקום.

4. Teferi, Time Raveler

Teferi, Time Raveler

. . זה יכול גם להסיר יצור, חפץ או קסם מהלוח, ולמשוך כרטיס בתהליך. יש לזה גם פוטנציאל משולב משוגע גם עם מאגר הידע, נועלת את היריב שלנו מתוך לחשי הליהוק.

3. נרסט, פרטר של רעלות

נרסט, פרטר של רעלות

תופתעו באיזו תדירות השחקנים ימשכו קלפים נוספים במשחק מפקד. כשאתה משחק Narset, פרטר של רעלות תדע בדיוק באיזו תדירות זה יקרה, מכיוון שתזכיר לאנשים שהם לא יכולים. בשילוב עם אפקטים של גלגל המזל, אתה יכול להביא מהר מאוד משחק לזחילה מכיוון שלאיש אין קלפים ביד שלהם.

2. אוקו, גנב כתרים

NERF09

אוקו, גנב הכתרים הוא ללא ספק אחד ממטיילים הטובים ביותר בכל הזמנים, אבל זה אחד הבודדים, אם לא היחידים, מטוסים שיכולים לכבות מפקד. בדומה לשיר ה- Dryad או Mutation Darksteel, אנו מגיעים למפקדי היריב שלנו, שיכולים באמת לשים מנחת על תוכנית היריב שלנו.

1. אשיוק, חלום עיבוד

Ashiok Dream Render

Ashiok, Dream Render עושה לך הרבה בשבילך ב -3 מאנה. היכולת הסטטית תצינור אקראי של מחזות היריב שלך לחפש את הספריות שלהם. היכולת המופעלת עוסקת בבית הקברות, שלעתים קרובות הוא מקור כרטיסים חזק באמת עבור סיפונים רבים. זה בהחלט חובה להרוג את מטוסוולקר אם במקרה תתרוצץ נגד זה.

מה אם מטוס מטוס יכול להיות המפקד שלך?

שאלה זו הועלה ב קֶסֶם שיח מספר אינסופי של פעמים. . אני מאמין שהאמת נמצאת איפשהו באמצע.

! שמי ניק, ובפרק הראשון הזה של המיתוס הבין, אני הולך להראות לך מה מצאתי בכל צבע ועל המטיילים של הצבע הזה ואיך הם היו חורסים (או לא להרוס) את פורמט הסינגלטון המועדף עליך 100 קלפים.

כתב ויתור מהיר למאמר זה וכל המאמרים בסדרה זו, לכל הצבעים יש חוזקות שונות כאשר הם בוחנים כיצד הם משפיעים על מטוסים באופן ספציפי קֶסֶם. חוזקות וחולשות אלה, כמו גם כמה טוב כל ‘ווקר מנצל את היכולות שלו וכיצד יכולות אלה מתקשרות עם תפאורה מרובה משתתפים, נלקחים בחשבון כשמדברים על כרטיסים אלה.

כרטיס זה נמצא בכל מקום עם יכולותיו. האם אתה רוצה ללכת גבוה? האם אתה רוצה להיות יצור קטן מחדש? האם אתה רוצה ללכת לרווחה? כרטיס זה שואל יותר מדי שאלות ואינו מספק מספיק תשובות כדי להיות שווה להטיל סיפון.

הליכונים עם שלוש מנה הם בדרך כלל מסוכנים והם כמה מההולכים החזקים ביותר שאי פעם עשו את דרכם לשולחן. אלא אם כן, כמו הכרטיס הזה, הם נכשלים בכך שהם משפיעים על כל מה שהם נוחתים. מה חסר הכרטיס הזה בכוח טהור שהוא מפצה עליו בכיף טהור, אם אתה אי פעם מסוגל להגיע ל -8 האולטימטיבי שלו. האם תגיע לשם בצורה אמינה? לא, אבל כשאתה כן, אתה יכול לנצח את המשחק. הכרטיס הזה הוא עדר סערה באזור הפיקוד שלך, אחרי הכל. אולי זה יהפוך למנהיג של סיפון מצילים מונו-לבן, אבל זה עדיין נוגע על ידי הליוד, כתר על אותה עלות מאנה.

מה אתה מקבל כשאתה מערבב את יריב הרודנים עם מתקשר הגאווה? אתה מקבל גולדמן. כרטיס זה יכול להגן על עצמו, ובראש סיפון מצילים עם יצורים זולים לחישוב חיים, הוא עשוי לעשות קצת עבודה. בארבע מאנה, זה לא הכי טוב בשום דבר, אבל חלק ממני אוהב את התפשטות היכולות בכרטיס זה טוב יותר מכרטיסים אחרים ברשימה זו עבור אותה עלות מאנה.

זהו מטוסי סיפון מבוא, והכרטיסים האלה רעים מבחינה היסטורית, כך שאין הרבה מה לומר עם הכרטיס הזה. זה עולה שש מאנה ולא באמת עושה שום דבר שאתה רוצה ממפקד, קל וחומר ממספר מטוס שעליך להגן ואולי מחדש.

חברות-על מונו-לבנות יקבלו כאן מנהיג חדש, אז תעבור, ג’רו, בעיניים פקוחות ! התמקדות ב -2 וב -7 האולטימטיבי בחבר החתול היפה הזה יכול להעניק לך מנהיג חדש לאסטרטגיית נישה במונו -לבן. ה- -2 לתת את כל היצורים שלך (וחשוב מכך, כל ‘ההולכים שלך) דלפק נוסף הוא נהדר. אחד הדברים הקשים ביותר עם סיפונים של ידידות -על, או כל סיפונים עם מספר גדול של מטוסים, הוא להגיע לאולטימטיבי או להוציא אותם מטווח ההתקפה. כרטיס זה עוזר בשני הבעיות.

באמת המקום היחיד לכרטיס זה יהיה ראש סיפון מציל. זה יכול להשיג לך כמות מגוחכת של חיים, וזה הופך את האסימון לאחד היצורים המצליחים המעצבנים ביותר שעומדים בפני אי פעם אי פעם, התפרצות של אג’אני . כמו כן, “האולטימטיבי” בכרטיס זה מטורף וניתן לחזור עליה. רק צריך להיות ב 55 חיים בסיפון מצילים ייעודי במפקד, אפילו עם שלושה מתנגדים, ניתן מאוד לעשות זאת. העובדה שהכרטיס הזה יהיה באזור הפיקוד שלך היא עניין גדול, מכיוון שיש לך גישה למקורות מתמידים של מצילים, ייצור אסימון, ובמקרים מסוימים הסרת. אם אתה יכול להגיע ל 55 חיים ומעלה ולהטרוק את הכרטיס הזה שוב ושוב, אתה קשה להפסיד.

הכרטיס הזה פשוט לא טוב. הייתי רוצה לנסות למצוא כמה נקודות חזקות לכרטיס זה, אבל מלבד שה- +2 צוברים הרבה חיים אם במקרה תתרחב, זה לא עושה כלום וזה חמש מאנה! הנושא הגדול ביותר עם הכרטיס הזה הוא שהוא לא מסנכרן עם עצמו. היכולות בכרטיס זה מפוצלות בין הולכת לגובה לרווחה. כשאתה הולך גבוה אתה רוצה יצור אחד גדול, כך ש -9 האולטימטיבי של הכרטיס הזה רלוונטי לזה. לעומת זאת, ה- 3 של הכרטיס הזה רוצה שתלך לרווחה עם הרבה יצורים לתת +2/ +2 ל, אבל זה לא נותן התחמקות. הציפורן הסופי בארון הארון של הכרטיס הזה הוא שבחמש מאנה, קשה מאוד לשחק משהו שאין לו השפעה על הלוח ולהעביר את התור.

Basri הוא לא מטוס מטוס שאתה הולך לראות לעתים קרובות, במיוחד לא הגרסה הזו. זה מקרה נוסף של להיות יקר מדי עם מעט מדי השפעה. שוב מבצעי מטוסי סיפון מבוא שיש לו שילוב עיצובי של יותר מדי מאנה, לא מספיק השפעה ועלויות רעות על יכולות נאמנות. אם מכשירי מטוס היו חוקיים כמפקדים, זה בקושי יוכר.

הליכון בן שלוש מנים וחביב אישי שלי בפורמטים של 1v1, גם אם מעולם לא פתרתי את האולטימטיבי בעצמי. הדבר האמין היחיד שהכרטיס הזה יעשה במפקד הוא -2 כדי להכפיל את מועצת התוקפים שלך. לא היכולת הגרועה ביותר, אך מכיוון שהיא רק מונה יצורים לא -אוקוקים, קשה להוציא ממנו יתרונות רבים. ההוויה האולטימטיבית -6 רחוקה מכדי להשיג באופן אמין ללא סיוע חיצוני ממשהו כמו הגנה תושייה או לְהִתְרַבּוֹת.

לא החזקה ביותר מבין האלספטים, אך גם לא החלשים ביותר. . היתרון הגדול ביותר של הכרטיס הזה הוא שיש לו שתי יכולות +1, כך שאם אתה עושה חוסם או “לקפוץ” יצור על כמה חוסמים, אתה בדרך להשיג אולטימטיבי אבסורדי. . אם אתה משתמש בדברים כמו מעטה השרשרת , לְהִתְרַבּוֹת, או העברת דלפקים, אתה יכול לתת לעצמך מצב לוח מרשים מאוד. הרס קרקעות, סיפונים כבדים זעם וסטקס קשה הם כל האסטרטגיות האפשריות שירצו אדירות כמנהיג.

כרטיס זה עשוי להיות אחד הקרובים ביותר להיות טוב מאוד עם כמה שינויים. אני חושב שאם המינוס בכרטיס הזה היה -2 במקום -3 זה היה מגדיל באופן דרסטי את סטטוס הכרטיס הזה. יש לו מונו -לבן טיפוסי +1 של הוספת דלפקים ומילות מפתח ליצור, וה -7 האולטימטיבי שעושה חמישה 3/3 פליירים הוא טוב, אם כי מכיוון שהם מלאכים, זה MTG . כעת, ה- 3 מספק בחירת כרטיסים ומציב את כל הקבוע של שלוש-מן-או פחות בשדה הקרב (אפילו אדמות), עם דלפק המגן לתועלת נוספת, אך ניתן להפעיל אותו רק פעם אחת לפני שתצטרך לעלות על הכרטיס הזה ולחכות עוד תפנית. זה הופך את הכרטיס הזה לכל כך גרוע ממה שהוא יכול להיות. סימפטום של תכנון לתקן פירושו שכרטיס זה כואב למפקד.

ניתן לשחק בכרטיס זה בשש מאנה, בניגוד לקלפים אחרים ברשימה. כל מה שהכרטיס הזה עושה גורם לך להסיט את מבטו מעלות המאנה שלו ולשרור אותו בראש הסיפון. זה יכול להשפיע על הלוח בגדול מבלי לדפוק את כל הנאמנות שלו, וזה עצום עבור מפקד שיעלה שמונה מאנה להפיל פעם שנייה. הכנת שלושה אסימונים פירושה שהכרטיס הזה כבר קשה להרוג, זעם מובנה פירושו שהכרטיס הזה קשה עוד יותר להרוג, ולתת ליצורים שלך דחיפה של כוח וטיסה פירושו שהמתנגדים שלך הם קל יותר .

לכרטיס הזה כמפקד אין שום הפוך אמיתי. כרטיס זה שימש כדי להשוויץ על בריחה מכונאי בסטנדרט, כך שיש לך את כל יכולות מינוס היה דרך להשיג באופן אמין את הכרטיס הזה בבית הקברות על בסיס עקבי. במפקד, המוות אינו התוצאה הרצויה אלא אם כן אתה מתכנן לשחק מחדש. כרטיס זה לא עושה דבר כדי לברוח ממקום מחוץ ל 99 של הסיפון, ולמען האמת, הכרטיס הזה עדיין מנסה לפרוץ ל 99 מלכתחילה.

אם אתה אוהב אסימונים, זה עשוי להיות ‘ההליכון בשבילך. ניסוח נחמד על הכרטיס +1 פירושו שככל שאתה עושה יותר אסימונים, כך אתה מרוויח יותר חיים. דמיון אחד בין האלספטים “הטובים” הוא שיש להם דרך להגן על עצמם, ולכרטיס זה יש שניים. ? . אם אתה מעדיף לעשות משהו מלבד אסימונים ומצלה, הייתי מתרחק מהסיפון ההיפותטי שלך מוביל את.

לכרטיס זה יש -2 חסר תועלת שמוצא יצור שעובד רק אם אתה משחק את אלספת שבטי; עלות מאנה קשה לכה, מכיוון שהיא זקוקה לשלושה פיפס לבנים; ו- +2 שלא כדאי לבזבז חמש מאנה להטיל. יש לנו מטוסי סיפון מבוא במיטבו במיטבו.

הכרטיס הזה היה עושה זאת לֹא להיות בחירה חזקה להוביל כל סיפון. באופן מיידי היכולת אולטימטיבית, ולדרוש שום נאמנות לייצור אסימון, הן יכולות מעניינות, אך אלה עובדים הרבה יותר טוב בפורמט 1V1. הכרטיס הזה פשוט לא מתרגם מספיק טוב למולטי משתתפים.

ההליכון הראשון ברשימה מהסט של Planeswalker מלחמת הניצוץ . לרבים מהלכי ההולכים האלה אין אולטימטיבי אמיתי, ולסכום לא מבוטל יש רק שתי יכולות. הכרטיס הזה פשוט לא עושה מספיק, אפילו לשלוש מאנה, אם כי נחמד לפנטז על מפקד מטוס טוסוולקר שעדיין יכול להתמודד עם נזק למפקד קטלני!

זה לקח עד ההליכון המונו-לבן ה -18, אבל מצאנו את זה: המתמודד הראשון בכרטיס שאולי יהיה צורך לאסור עליו אם מטיילים היו חוקיים כמפקדים. היצמד איתי לכאן, כי זה לא אמור להיות הבחירה למטוס המונו-לבן החזק ביותר, ומסיבה טובה. “-15: גלות כל הקביעות האחרות” הוא החלק היחיד בכרטיס זה שחשוב לדיון. לכרטיס זה יש יכולת win-gam. הזכייה עם זה תהיה מגניבה, אבל בדיוק פעם אחת. אם אתה חושב שאנשים שונאים את כמו ארמגדון, Worldfire וכרטיסים אסורים כמו Sway of the Stars and Hophaup, ובכן, אני חושב שהכרטיס הזה היה מצטרף גם לשורות האלה. ישנן דרכים להבטיח שכרטיס זה יעלה על כמות הנאמנות הנדרשת בסיבוב יחיד, וכרטיס זה יהיה בעיה מייד.

אם אתה רוצה שערפל בן חמש מאנה יגן עליך מפני אחד המתנגדים שלך, ואם אתה רוצה את זה באזור הפיקוד שלך, אז ילד יש לי את הכרטיס בשבילך! אם אתה רוצה לעשות משהו אחר בכלל, בחר מפקד אחר. .

הכרטיס הזה עושה משהו שמונו-לבן לא יכול לעשות בדרך כלל en masse: בטל את כל היצורים שלך והקש על כל יצורי היריבים שלך. יכול לבנים בקשרים על יצורים? כן, אבל בדרך כלל אחד בכל פעם, ולעתים קרובות במחיר הקשה על אחד היצורים שלנו. הוקר הזה מתקן את הבעיה עם ה- +2 והוא נשאב כבונוס. אמנם דרוש פניות רבות כדי להגיע לשם, אולטימטיבי -10 האולטימטיבי המעניק את היצורים שלך +2/ +2 והקשת כל החוסמים היא דרך טובה לנצח את המשחק.

כאן יש לנו מתמודד על “אופס, כל הגדעונים!”סיפון. של הגדעונים, זה יהיה המתאים ביותר עבור סיפון שבטי דמות. בדרך כלל הייתי ממליץ להפיל את זה כגדעון הראשון מהסיפון, אבל מכיוון שאתה מקבל סמל מייד וזה רק שלוש מאנה, זה יכול להיות הראשון (ואם המשחק שלך ילך כשורה, גדעון האחרון תצטרך ללהק. לסיפון זה עשוי להיות משחק משחק רעיל יותר, סביבו כך שיומלץ לשחק בזהירות.

ה מלחמת הניצוץ תוספת סיפון Planeswalker לרשימה, ובאמת אחד הגרועים ברשימת ההולכים המונו-לבנים. ניתן להשיג יכולות אלה בדרכים רבות אחרות שאינן זקוקות לך להתחייב בכרטיס בן שישה מאנה שתופס את המקום באזור הפיקוד שלך.

עיצוב 1V1 מכה שוב עם המאסטר הגדול. יש עולם שבו אתה בונה סיפון וולטרון איטי מאוד וקשה לעבודה עם זה בראש ההגה, אבל מחוץ לנסות לחיות את החלום עם הכרטיס הזה, הוא לא יעשה כל טוב בראש ההגה. מהסיפון שלך.

לכרטיס הזה היה קצת באזז על זה עם שחרור. יצור מהשנים הראשונות של קֶסֶם הדמיון מחדש כ- Planeswalker היה צריך להיות ריצה ביתית, אבל זו הייתה נדנדה והחמצה. זה עושה את ספר ההשמעה של Walker Mono-White של שאיבת יצורים, ייצור אסימון (ים) ואז בעל יכולת סופית שהיא בעיקר היא רק ההשפעה של כרטיס אחר (במקרה זה, פולחן . עם זאת, הסמל יהיה בלתי ניתן לשינוי, כך שאם תקבל אפקט פולחן מהכרטיס הזה, לעולם לא תפסיד את המשחק. אתה אולי לא לנצח, אבל אתה עלול לא להפסיד.

“יש לך משושה” נמצא על שמונה קלפים שניתן לשחק בהם בסיפון המפקד המונו-לבן. לשני כרטיסים יש את הנוסח הזה שיכול להיות כבר המפקד שלך: שלאי, קול שפע וסיגארדה, החסד של הרון, גם בירוק ולבן. הדבר שאוהב בכרטיס הזה הוא שיש מפקד שמביא אסטרטגיה חדשה ללבן כצבע יחיד; מעבר לכך, זה לא מושג, והוא היה נשאר ככה גם אם זה יכול היה להוריד סיפון EDH.

אם הכרטיס הזה יכול היה להוסיף לו אדום, היה לו פוטנציאל להיות אחד ממפקדי הנישה המגניבים ביותר במשחק. אם אתה משחק נגד מספר מכריע של אנשים שמשתמשים במגבוני לוח מבוססי נזק אדום ויכולים להוביל סיפון עם זה, לעולם לא תפסיד משחק. אוי רגע – יש לנו כבר רם קרולוס, סלייר סוער ! רם אכפת רק לחשים ולא מהיכולות, אבל עדיין. סליחה, נודד, ליבנו כבר שייך למישהו אחר.

זהו כרטיס מגניב. יש לו פלאש, שמאלץ אותו להיות שיקול מתמיד למתנגדיך. היכולת להשתמש ביכולות הנאמנות שלה כל עוד היא נכנסה לשדה הקרב התור הזה הופך את הלחימה עם לוחות גבוהים קשה למתנגדיך, אבל אם הם הולכים לרחב מספיק (או מאלץ אותך להחזיר את זה יותר מדי פעמים) אז זה המשחק מעל. הכרטיס הזה קצת יותר טוב אצל מרובי משתתפים ממה שהוא מראה במבט ראשון, אבל ‘מגניב’ לא תמיד מתורגם ל’חזק ‘.

אז מה למדנו על הולכי מונו-לבן כמפקדים? לא הרבה. אני לא חושב שהצבע הזה ישפיע על הפורמט במידה גבוהה אם כל המטיילים שלהם היו הופכים לפתע לחוקיים כמפקדים. .

אבל זה רק אני! מה אתה חושב? האם אסטרטגיות חדשות יופיעו אם כרטיסים אלה היו מסוגלים להיות מפקדים? איך אתה חושב שהם ישפיעו על EDH?

קֶסֶם“עומד בשמו!

ניקולס לוקצ’סי

שחקן ומאהב של כל הקסם פורמטי ההתכנסות. מזויף בשריפות שבועת משלחות Gatewatch. תמיד לרדת משחקי ריבה עם מישהו וכולם. כשאני לא משחק קסם אני עושה משהו אחר באופן שווה, אם לא יותר חנון.

תגיות

קוד התנהגות של EDHREC

. אנחנו אוהבים לשמוע על מה אתה חושב קֶסֶם! אנו מבקשים שאתה תמיד מכבד כשאתה מעיר. אנא זכור כיצד ניתן לפרש את הערותיך על ידי אחרים. התקפות אישיות על הכותבים שלנו או על פרשנים אחרים לא יסבלו. ניתן להסיר את ההערות שלך אם שפתך יכולה להיות מתפרשת כאגרסיבית או לא מכובדת. יתכן שאסור לך גם לכתוב הערות נוספות.

Planeswalker כמפקד

קודם הבא 60

29 קלפים כאשר סוגי הכרטיסים כוללים “Planeswalker” והכרטיסים יכולים להיות המפקד שלך

Aminatou, The FateShifter (Masters כפול 2022 #169)

Chandra, Fire of Kaladesh // Chandra, להבה שואגת (Magic Origins #135)

Commodore Guff (Masters Masters #706)

דארטי, גרוטאות סוואנט (מפקד מאסטרס #213)

דיאהדה, קלסר ווילס (מפקד דומינריה יונייטד מספר 1)

אלמינסטר (אגדות המפקד: קרב על שער בולדור מס '274)

אסטריד, הרעולת (המפקד 2018 #40)

Freyalise, Fury של Llanowar (Masters Masters #290)

גריסט, גאות הרעב (אופקים מודרניים 2 #202)

Jace, Prodigy של Vryn // Jace, Telepath Unbound (Magic Origins #60)

Jace, Prodigy של Vryn // Jace, Telepath Unbound (Magic Origins #60)

ג'סקה, שלוש פעמים נולדו מחדש (אגדות המפקד #186)

קיטהאון, גיבור אקרוס // גדעון, מכוון קרב (מקור קסם מס '23)

קיטהאון, גיבור אקרוס // גדעון, מכוון קרב (מקור קסם מס '23)

ליליאנה, מרפא כופר // ליליאנה, Necromancer מתריס (אוסף המפקד: שחור מספר 1)

ליליאנה, מרפא כופר // ליליאנה, Necromancer מתריס (אוסף המפקד: שחור מספר 1)

לורד ווינדגרס (מפקד 2018 #43)

מילה, מלווה ערמומי // לוקקה, Wayward Bonder (Strixhaven: בית הספר ל- Mages #153)

מילה, מלווה ערמומי // לוקקה, Wayward Bonder (Strixhaven: בית הספר ל- Mages #153)

Minsc & Boo, גיבורים נצחיים (אגדות מפקד: קרב על שער של בלדור מס '285)

נהירי, הליטומנסר (מפקד מאסטרס #45)

ניקול בולאס, הרבאגר // ניקול בולאס, הקשה (Core Set 2019 #218)

ניקול בולאס, הרבאגר // ניקול בולאס, הקשה (Core Set 2019 #218)

ניסא, Vastwood Seer // Nissa, Sage Animist (Magic Origins #189)

ניסא, Vastwood Seer // Nissa, Sage Animist (Magic Origins #189)

Ob Nixilis of the Black Boath (Masters Masters #176)

רואן קנרית '(אגדות המפקד: קרב על שער בולדור #805)

Sivitri, Dragon Master (מפקד דומינריה יונייטד #43)

טאשה, מלכת המכשפה (אגדות המפקד: קרב על שער בולדור מס '294)

Tevesh Szat, Doom of Fools (Legends Agends #153)

ואלקי, אל השקרים // טיבלט, מתחזה קוסמי (קלדהיים #114)

ואלקי, אל השקרים // טיבלט, מתחזה קוסמי (קלדהיים #114)

האם קנרית '(אגדות המפקד: קרב על שער בולדור מס' 738)

אף על פי שהשאילתה הזו הסתיימה, שרידיה עדיין נרדמים בארג’יב חדש.

קודם

קלפים
סקרט
 • רפיון וברכי דיסקורד
 • שאלות נפוצות באתר ועזרה
 • בלוג Scryfall
 • Scryflal Tagger
 • משחק אמנות
 • משחק בולס
חֶשְׁבּוֹן
 • החשבון שלך
 • פרטיות ואבטחה
מפתחים
 • תיעוד API
 • חפצי כרטיס
 • תמונות קלפים
 • נתוני בתפזורת
יותר

חלקים של Scryfall הם תוכן מאוורר לא רשמי המותר תחת מדיניות הקוסמים של חוף המאוורר. המידע המילולי והגרפי המוצג באתר זה על קסם: המפגש, כולל תמונות כרטיסים וסמלי מאנה, הוא מכשפי זכויות היוצרים של החוף, LLC. Scryfall אינו מיוצר על ידי מכשפי החוף או מאושר.

סמלים הרפוי, אי -הסכמה, המזומנים, פייפאל ופטרון הם זכויות יוצרים על בעליו בהתאמה. Scryfall אינו מיוצר על ידי שירותים אלה או מאושר על ידי שירותים אלה.

מחירי כרטיסים והצעות קידום מכירות מייצגות אומדנים יומיים ו/או ערכי שוק המסופקים על ידי השותפים שלנו. בהחלט לא מתבצעת שום ערובה לכל מידע על מחיר. ראה חנויות למחירים ופרטים סופיים.

כל שאר התוכן © 2023 Scryfall, LLC.