תחנת דלק קרוב אלי | Shell ארצות הברית, אירוע ה- Big Deal Days של אמזון הוא 10-11 באוקטובר

0

ימי העסקה הגדולה מתקיימת 10-11 באוקטובר.

? עיין ברשימת הטיפים שלהלן כדי לגלות כיצד להשיג מבצעים מעולים במהלך האירוע. . .

מצא תחנת דלק קרוב אלי! תכנן את המסלול שלך ומצא תחנת דלק מעטפת קרוב למיקום שלך. וכשסיימת, גלה כיצד Shell V-Power ® Nitro+ Premium Baselesed מיועדת עם ארבע רמות הגנה מפני גונך, קורוזיה, בלאי וחיכוך כדי לעזור לשמור על המנוע שלך כמו חדש.

מעטפת V-Power Nitro+

Shell V-Power Nitro+ Premium BaseleseDeed מיועדת עם ארבע רמות הגנה מפני זבל, קורוזיה, בלאי וחיכוך כדי לעזור לשמור על המנוע שלך כמו חדש.. אין פלא ש- BMW M ממליצה.

ימי העסקה הגדולה מתקיימת 10-11 באוקטובר. .

תמונה של ידיים אוחזות בתיבת אמזון. יש רקע כחול וטקסט לבן שקורא

.

.M. EDT עד 11 באוקטובר. . מבצעים חדשים יירדו לעתים קרובות כמו כל חמש דקות בתקופות נבחרות לאורך כל האירוע על פני מבחר רחב של מוצרים עם אפשרויות משלוח מהירות ונוחות. בנוסף, אמזון תקל על חברי פריים למצוא מבצעים שהם מעוניינים בהמלצות בהתאמה אישית המבוססות על רכישות בעבר, היסטוריית גלישה ופריטים שנשמרו ברשימות שלהם.

ימי העסקה הגדולה פועלים 10-11 באוקטובר. עיין בדרכים לבעיל את קניות החג שלך עכשיו, כולל חיסכון בסרגלות Echo Select ו- Amazon Fire מכשירי טלוויזיה.

מוכן לתכנן את אסטרטגיית הקניות שלך? עיין ברשימת הטיפים שלהלן כדי לגלות כיצד להשיג מבצעים מעולים במהלך האירוע. . אל תשכח להירשם לפריים או להתחיל ניסיון בחינם אם עדיין לא.

.

תתכונן לקנות כמה מעסקאות החג המוקדמות ביותר של אמזון במהלך ימי פריים ביג דיל, המתקיימים ב -10 באוקטובר ב -3 א.M. EDT עד 11 באוקטובר. לחברי פריים תהיה גישה לעסקות של מוכרים עצמאיים כמו Ruggable X Jonathan Adler, Cosmetics Decay Urban ו- Picassotiles. מבצעים חדשים יירדו לעתים קרובות כמו כל חמש דקות בתקופות נבחרות לאורך כל האירוע על פני מבחר רחב של מוצרים עם אפשרויות משלוח מהירות ונוחות. בנוסף, אמזון תקל על חברי פריים למצוא מבצעים שהם מעוניינים בהמלצות בהתאמה אישית המבוססות על רכישות בעבר, היסטוריית גלישה ופריטים שנשמרו ברשימות שלהם.

תמונה עם רקע כחול ומפזרים קלים של זהב וקונפטי כחול למעלה. יש קופסה עם קלטת כחולה שאומרת

ימי העסקה הגדולה פועלים 10-11 באוקטובר. עיין בדרכים לבעיל את קניות החג שלך עכשיו, כולל חיסכון בסרגלות Echo Select ו- Amazon Fire מכשירי טלוויזיה.

מוכן לתכנן את אסטרטגיית הקניות שלך? עיין ברשימת הטיפים שלהלן כדי לגלות כיצד להשיג מבצעים מעולים במהלך האירוע. אירוע ה- Prime Big Deal Days הוא בלעדי לחברי פריים שנהנים מחיסכון, נוחות ובידור, והכל בחברות יחידה. אל תשכח להירשם לפריים או להתחיל ניסיון בחינם אם עדיין לא.

בקש גישה עכשיו לעסקות שובר דלת

תמונה מאוירת של אדם המחזיק כמה פריטים בידיהם, כולל מערבל, מכבש קפה ותיבת אמזון

החל מהיום, חברי פריים יכולים להירשם לעסקות הזמנה בלבד על מוצרים נבחרים שצפויים למכור. חנות מבצעי דלתות צפויים להימכר ממגוון מותגים וקטגוריות פופולריות על ידי הרשמה לעסקות בהזמנה בלבד לרכישת מוצרים במחיר עסקה בלעדי. .1CH, 46% הנחה על פיליפס 3000 סדרת אוויר טיגון, ו- 55% הנחה על ג’ברה עלית 7 אוזניות אלחוטיות אמיתיות פעילות . אם נבחר, תקבל הודעה במהלך ימי פריים ביג ביג עם הוראות כיצד לרכוש את הפריט. יש להשלים את הרכישות לפני סיום ימי ה- Prime Big Deal. חברי פריים שלא נבחרו יקבלו הודעה גם באמצעות דוא”ל עד 11 באוקטובר.

חקור את כל אפשרויות המסירה

תמונה מאוירת של טנדר משלוח אמזון עם בקבוק קוסמטיקה גדול שנחבר לראש

עם חברות ראשונה, אתה יכול לסמוך על אמזון כדי להקל על החיים עם משלוח מהיר וחינם בעשרות מיליוני פריטים, וכמו תמיד, לבחור באפשרות המסירה המתאימה ביותר לצרכים שלך במהלך ימי העסקה הגדולה. משלוח באותו יום זמין כרגע ללקוחות בלמעלה מ- 90 U.ג. אזורי מטרו. אתה יכול גם לבחור משלוח חינם לארון אמזון או מיקום דלפק סמוך, או לבחור העדפה של יום המסירה עם יום אמזון.

הגדר התראות על עסקות בהתאמה אישית

הירשם לקבלת התראות על עסקות הקשורות לחיפושים אחרונים באמזון ופריטים שנצפו לאחרונה. כל שעליכם לעשות הוא לבקר בדף האירועים של ימי ביג ביג בימי הגדול באפליקציית הקניות של אמזון בין עכשיו לפריים ביג דיל בימי כדי ליצור התראות על עסקות. לאחר שיגיעו ימי העסקה הגדולה, תקבל התראות דחיפה על עסקאות זמינות שאליהן נרשמת.

השתמש באלכסה כדי לעקוב אחר עסקאות

איור המציג לוח שנה קטן ונייר עם דף מדפדף. לצדו מכשיר הד מאויר

קבל התראות על עסקות מאלקסה עד 24 שעות מראש על פריטים זכאים שנשמרו ברשימת משאלות, עגלה או חסוך למועד מאוחר יותר. לאחר מכן, בקש מאלכסה להזכיר לך את העסקה ברגע שהיא תהיה בשידור חי, או בקש מאלכסה לבצע את הרכישה כאשר העסקה זמינה באמירה, “אלכסה, קנה את זה בשבילי.”

שמור את התאריך עם אלכסה

שחרר את לוח השנה שלך וקבע אלכסה תזכורת לאירועים עבורך. התריע בתחילת ימי Big Deal של פריים באומרו, “אלכסה, קבע תזכורת לימי פריים ביג דיל.”

לקנות בביטחון

לקוחות יכולים לעשות קניות עם שקט נפשי בידיעה שאמזון עומדת מאחורי המוצרים שנמכרים בחנויות שלנו עם ערבות A-to-Z. ההגנה של אמזון חלה על מוצרים שנרכשו בחנויות שלנו ברחבי העולם, ובאירוע הבלתי סביר שלקוחות חווים בעיות עם משלוח בזמן או מצב הרכישה שלהם, בין אם נרכשו מאמזון או אחד משני מיליון המוכרים העצמאיים שלנו, אמזון תעשה זאת נכון עם החזר כספי או החלפה. אמזון מחויבת לחוויית קנייה אמינה ומגבה את המוצרים המוצעים במהלך ימי פריים ביג ביג, כמו גם למאות מיליוני המוצרים המוצעים כל יום בחנויות שלנו. למד עוד .

אני מקווה שמצאת כמה טיפים מועילים להתחיל בתכנון ימי העסקה הגדולה שלך. אם אתה להוט להתחיל את הקניות שלך עכשיו, אתה יכול לבדוק מבצעים מוקדמים וחוויות קניות לחג שיהיו זמינות בימים שקדמו לאירוע.

איור המציג יד אוחזת טלפון עם מוצרי קניות באמזון שנמשכים על המסך. משמאל לתמונה נמצא הלוגו של אמזון פריים

עדיין לא חבר ראשוני? פריים הוא חיסכון, נוחות ובידור בחברות יחידה אחת. יותר מ -200 מיליון חברי פריים בתשלום ב -25 מדינות ברחבי העולם נהנים מגישה לבחירה העצומה של אמזון, ערך יוצא דופן ומסירה מהירה. ב- U.ג., .99 לחודש או 139 $ לשנה, או התחל ניסיון בחינם של 30 יום אם הוא זכאי ותיהנה מווידיאו פריים, מוזיקת ​​אמזון, פריים משחק, RXPASP, Grubhub+, תמונות אמזון, מבצעים בלעדיים ראשוניים ועוד . בנוסף, סטודנטים במכללות יכולים לנסות סטודנט פריים עם ניסיון של שישה חודשים, ואז פשוט לשלם 7 $.49 לחודש, או 69 דולר לשנה. מקבלי סיוע ממשלתיים מתאימים יכולים לקבל גישה ראשונה תמורת 6 דולר.99 לחודש. למידע נוסף על פריים, כולל חברות מוזלות.