סרט ההמשך של “התשוקה של המשיח” של מל גיבסון בקרוב ותואר כ”טיול חומצי “| Euronews, תשוקה של המשיח 2: מה שאנחנו יודעים על המשך ישו של מל גיבסון

0

תשוקת המשיח 2: מה שאנחנו יודעים על המשך ישו של מל גיבסון

על פי השמועה, המשך הוא ביצירות מאז יוני 2016, כאשר הסופר רנדל וואלאס אמר ל הוליווד ריפורטר שהוא וגיבסון עבדו על תסריט. בשנת 2018, קוויזל אמר ברייטברט שהוא ראה את הטיוטה התשוקה של המשיח: תחייה, והאמין שזה יהיה “הסרט הגדול ביותר בהיסטוריה העולמית.”

סרט ההמשך של “התשוקה של המשיח” של מל גיבסון בקרוב ותואר כ”טיול חומצי “

ג'ים קוויזל (משמאל) ומל גיבסון (מימין) על סט התשוקה של המשיח משנת 2004

ג’ים קוויזל (משמאל) ומל גיבסון (מימין) על הסט של “התשוקה של המשיח – זכויות יוצרים, פיליפ אנטונלו / אייקון הפצה בע”מ.

פורסם בתאריך 04/07/2023 – 14:14

. כן באמת.

בשנת 33 א.ד.

בדיוק כשחשבת שבטוח לחזור לגן של גטסמנה.

עכשיו ישוע פירושו עסקים.

יש כבר מזמן לחישות שמל גיבסון היה קרוב לצלם סרט המשך לאפוס המקראי שלו משנת 2004 התשוקה של המשיח, עם השחקן ג’ים קוויזל שמחזיר את תפקידו כישו. רבים חשבו שזו רק שמועה או אפילו בדיחה, שכן הכותרת הנוכחית לסרט ההמשך כביכול היא הצחיקה / הגובלת למדי בפארודיה של קפרד _ התשוקה של המשיח: תחייה -אילו נשמע כמו א איש משפחה ‘תשוקה של המשיח 2: צלוב את הסקיצה הזו’ ולא אפוס אחר בעל אמונה מקראית R.

עם זאת, נראה כי תוכניות לסרט ההמשך מתקדמות, כאשר על פי הדיווחים הסרט מתמקד בשלושת הימים שבין מותו של ישוע לתחייתו, שם נוצרים רבים מאמינים שישוע ירד לגיהינום.

ב ראיון, גיבסון אישר שהסרט “בקרוב” וכי ישנם שני תסריטים – האחד ליניארי והשני יותר כמו “טיול חומצי”.

“יש לי שני תסריטים ואחד מהם מובנה מאוד ותסריט חזק מאוד וסוג של יותר מה שצריך לצפות והשני הוא כמו טיול חומצי,” אמר גיבסון. “כי אתה נכנס לתחומים אחרים וכאלה. כלומר אתה בגיהינום ואתה צופה במלאכים נופלים. זה כמו משוגע.”

גיבסון עבד על התסריט עם לב אמיץ וכן היינו חיילים (שניהם בכיכובם של גיבסון) התסריטאי רנדל וואלאס.

.

“אתה צריך לשקול באמת מה אתה צריך להראות כדי להיות נוקב”, הוסיף. “זה לא יכול להיות ליניארי. אתה צריך שיהיו לך הרבה דברים כדי לצמצם זה את זה אפילו מתקופות זמן שונות כדי להמחיש מה המשמעות של משהו במלוא.”

כאשר המראיין שאל את גיבסון אם קוויזל תחזור כישוע המשיח, הוא אמר: “כן, כמובן. אף אחד אחר. אני לא יודע שזה הולך להיות סוג של van Winkle סוג של דברים (בהתייחס להזדקנותו של קוויזל). שלושה ימים אחר כך נראה שיש לו קמטים. אתה יכול לתקן את הדברים האלה עכשיו.”

חלוקת אייקון בע

השמועה היא שההפקה כבר החלה. שום תאריך שחרור נחרץ לא היה נעול, אך לא יהיה זה מפתיע לראות את גיבסון מכוון לחג הפסחא 2024, על מנת לחגוג את יום השנה ה -20 לשחרור הסרט הראשון.

התשוקה של המשיח נוצר בעיקר בהשראת הבשורה של ג’ון וכרך את 12 השעות האחרונות של חייו של ישוע, כולל בגידה של יהודה, סריקת העמוד והצליבה. זה לא נרתע מהתוכן האלים (בלשון המעטה), ושחרורו הפך להיות שנוי במחלוקת בגלל התוכן האלים, כמו גם אישומים של אנטישמיות – לא נעזר במחלוקות האישיות של גיבסון עצמו.

הסרט גייס מעל 612 מיליון דולר ברחבי העולם (בערך. 561 אירו.5 מיליון עם האינפלציה הנוכחית) והפך לסרט החמישי בגובהו של 2004 בינלאומי. זהו הסרט העצמאי הגבוה ביותר בכל הזמנים (עם תקציב הפקה של 30 מיליון דולר), ועדיין נשאר הסרט הגבוה ביותר עם דירוג R בארה”ב, עם 370 דולר.8 מיליון.

לכן, עם סרט המשך בדרך, אנו יכולים לצפות לזכיינית?

התשוקה של המשיח: פגוש אותי בהר הזיתים? התשוקה של המשיח: עלייה?

בואו לא ניתן לגיבסון רעיונות נוספים.

מקורות נוספים • עולם הסליל

אולי גם אתה אוהב

התוצאות הראו כי זמן התצפית הממוצע של היד הימנית, לוח

עכשיו משחק הבא

‘תשוקה של המשיח 2’: מה שאנחנו יודעים על המשך ישו של מל גיבסון

עשרים שנה אחרי שמל גיבסון הביא התשוקה של המשיח לבתי הקולנוע, הוא אישר כי המשך מגיע, וזה יכול בסופו של דבר להיות “טיול חומצי” של סרט.

הסרט הדתי משנת 2004, בכיכובו של ג’ים קוויזל כשישוע המשיח ב -12 השעות האחרונות בחייו, היה הצלחה מסחרית וגם קלע שלוש מועמדויות לאוסקר. עם זאת, זה הוכיח מחלקה עם המבקרים, קיבל ביקורת מצד חוקרים דתיים והואשם גם באנטישמיות ממגזרים שונים.

על פי השמועה, המשך הוא ביצירות מאז יוני 2016, כאשר הסופר רנדל וואלאס אמר ל הוליווד ריפורטר שהוא וגיבסון עבדו על תסריט. בשנת 2018, קוויזל אמר ברייטברט שהוא ראה את הטיוטה התשוקה של המשיח: תחייה, והאמין שזה יהיה “הסרט הגדול ביותר בהיסטוריה העולמית.”

מל גיבסון התשוקה של Christdvd

כעת בשנת 2023, גיבסון דיבר סוף סוף בפומבי על סרט ההמשך לראשונה.

גיבסון דיבר עם תסריטים מצטיינים באפריל, אמר גיבסון התשוקה של המשיח: תחייה הגיע בקרוב. “אתה לא יכול לעשות את זה בקלילות ובמהירות. אתה צריך לשקול באמת מה אתה צריך להראות כדי להיות נוקב, “הוא אמר.

גיבסון המשיך: “זה לא יכול להיות ליניארי. . ואני חושב שזה יהיה פאזל אמיתי לעשות.”

הוא גם אישר כי סרטו יראה את קוויזל מחדש את תפקידו כישוע המשיח.

“יש לי שני תסריטים, ואחד מהם מובנה מאוד ותסריט חזק מאוד, וסוג של יותר ממה שהיית מצפה, והשני הוא כמו טיול חומצי. כי אתה נכנס לתחומים אחרים וכאלה. כלומר, אתה בגיהינום, ואתה צופה במלאכים נופלים. זה כמו, משוגע, “אמר גיבסון לתסריטים מצטיינים.

ניוזוויק פנה לנציגיו של גיבסון באמצעות דואר אלקטרוני לקבלת תגובה נוספת.

קוויזל, שהוא גם כוכב הסרט צליל חופש, לאחרונה דיבר על הסיכוי לחזור לתפקיד ישוע המשיח על Shawn Ryan Show ביוטיוב.

הוא דיבר באריכות על החוויה שלו לשחק את הדמות של הנצרות, לפני שנשאל מתי סוף סוף יתבצע ההמשך.

“שאלתי אותו [מל גיבסון] היית מוכן ללכת בינואר? הוא אמר ‘כן, אולי.’אמרתי’ מה עם סוף הסתיו?’הוא אמר’ כן, אולי.’אז מי יודע. הוא היה בזה הרבה זמן, הרבה זמן.

. זה יכול להיות שני סרטים, אולי שלושה, אבל אני חושב שזה שניים, “אמר קוויזל, ומאשר שניתן להפוך את הסיפור לתכונה כפולה או טרילוגיה.

התשוקה של המשיח, שוחרר בשנת 2004, סימן את הופעת הבכורה של גיבסון כסופר, מפיק ובמאי בפרויקט יחיד. עם תקציב של 30 מיליון דולר, הוא הרוויח 612 מיליון דולר בקופות, למרות הפיגוע מכמה רבעים.

באותה תקופה, הארגון הבינלאומי היהודי הלא-ממשלתי, הליגה נגד השמצה (ADL) דיברה נגד סרטו של גיבסון. “עבור יוצרי הקולנוע לעשות צדק עם הדיווחים המקראיים של התשוקה, עליהם להשלים את חזונם האמנותי במלגת הקול, הכוללת ידע כיצד נעשה שימוש בחשבונות התשוקה באופן היסטורי כדי לזלזל ולתקוף יהודים ויהדות”, אמר ה- ADL לקראת ה- ADL לפני כן יציאת הסרט בשנת 2004.

לאחר קבלת עותק מתקדם של התסריט, הצהרה משותפת של ה- ADL והמזכירות לעניינים אקומניים ובין-דתיים של ועידת ארצות הברית של הבישופים הקתוליים כינה זאת “אחד הטקסטים הבעייתי ביותר, יחסית לפוטנציאל האנטימימי, שמישהו מאיתנו ראה ב 25 שנה.”

  • מל גיבסון סיפק “מודיעין יקר” על סחר בילדים עבור DOC
  • ? מה שאנחנו יודעים
  • הטענות של מל גיבסון הוליווד מחדש לאחר שחרור “צליל חופש”