גרגור קלגנה | וויקי של ווסטרוס | Fandom, hafÞór júlíus björnsson – imdb

0

HafÞór Júlíus björnsson

כשגרגור מתמודד עם סר לוראס טירל, הוא מאבד את הג’וסט; לוראס בחר לרכוב על סוסה בחום כדי להסיח את דעתו של הסוס של גרגור. גרגור טס לזעם, גרגור דורש את חרבו, ואז מעריף ללא רחם את הר -הרכבה שלו לפני כל הקהל המוערך. תוך התעלמות מסביבתו, הוא ממשיך להפיל את לוראס המופתע מסוסו ונמצא על סף הריגתו באופן לא בכושר, כשאחיו סנדור מתערב, נלחם בו כדי להגן על לוראס. שני האחים סוחרים באלימות נדנדות עם חרבותיהם, וגרגור רק נעצר כאשר המלך רוברט עצמו צועק כדי לעצור את הקטטה, ובאותה עת גרגור הזועם נרתע באי רצון, זורק את חרבו בגועל ועוזב. [8]

וויקי מווסטרוס

טייריון: “האם הוא מפחיד אותך כל כך?ברון: “הייתי שוטה עקוב מדם אם הוא לא יפחיד אותי. הוא פריקני גדול ופריקתי חזק. .” – ברון וטיריון לניסטר על ההר. [src]

SER גרגור קלגנה היה אביר של בית קלגנה בשירות כדי לאכלס לניסטר, אחיו הגדול של סנדור קלגנה, ולוחם מפחיד, קטלני במיוחד ומפואר, עם נטייה לאלימות קיצונית ומופרזת. בגלל גודלו, הוא נקרא ““או לעתים קרובות יותר, פשוט”.”

 • ביוגרפיה אחת
  • .1. רקע
  • .2 משחקי הכס
  • 1.3 משחקי הכס
  • 1.4 משחקי הכס: עונה 3
  • 1.5 משחקי הכס: עונה 4
  • 1. משחקי הכס: עונה 5
  • 1. משחקי הכס
  • .8 משחקי הכס: עונה 7
  • .9 משחקי הכס: עונה 8
  • .1 דיבר על ידי גרגור
  • .2 דיברו על גרגור
  • .1 סר רוברט סטרונג
  • 9.

  רקע כללי [ ]

  סר גרגור קלגנה היה ראש הבית קלגנה, בית אבירי מהווסטרלנדס, ואחיו הגדול של סנדור קלגנה. כשסנדור וגרגור היו ילדים, גרגור החזיק את פניו של אחיו באש על כך ששיחק עם אחד הצעצועים שלו ללא אישור, צולק אותו בצורה מחרידה. [1] גרגור היה אביר נוחת ולא אדון מן המניין. גרגור היה ענק בצורה מפלצתית, הוא היה האיש הגדול, החזק והפחד ביותר בווסטרוס. הכוח והגודל המפלצתי שלו לא היו תואמים, והוא היה אחד האנשים החזקים והמסוכנים בשבע הממלכות. חשש ממנו ברחבי ווסטרוס עם מוניטין של אכזריות, אכזריות וכעס. . הוא היה מחזיק ומשרת נאמן מאוד של הבית לניסטר, במיוחד לורד טייווין. [2]

  אביר

  משרתים רבים נעלמו בקלאגנה שומרים על השנים, ככל הנראה נהרגים על ידי גרגור בגלל קלעים קלים באחד מתקעי הזעם הידועים לשמצה שלו, ומותם כיסו אז. אביו ואחותו של גרגור עצמם נפטרו גם בנסיבות מפוקפקות, וסנדור חושב שגם גרגור הרג אותם. .”לבקשתו של טייווין, Rhaegar Targaryen עצמו השחמה את גרגור כאביר, כבוד גדול, למרות שגרגור היה אדם לא מכובד לשמצה.

  לִשְׁחוֹט

  במהלך המרד של רוברט, שנה לאחר שהנסיך רייגר אביר אותו, גרגור השתתף בשק הנחיתה של קינג. . הוא הרג את התינוק אגון בכך שביסס את ראשו על הקיר, ואז בעודו מכוסה בגורם מילדיה, המשיך לענות באכזריות ולאנוס את אליה. לאחר שעונה אותה ואונס אותה במשך כמה שעות, ואז הרג אותה בצורה מחרידה. השמועה היא שהרג אותה בכך שחתך אותה לשניים עם נדנדה יחידה של חרבו המסיבית, [4] [2] למרות שהוא אחר כך טען שהוא “ריסק את ראשה פנימה בידיו החשופות.

  למרות תחינותיו של נד סטארק, לא גרגור ולא טייווין נענשו על ידי המלך רוברט על רציחות משפחת המלוכה, מה שהוביל לקרע בחברותו של נד ורוברט של רוברט.

  משחקי הכס: עונה 1 [ ]

  גרגור קלגנה בשריון

  . . ליטלפינגר מספר לסאנסה שגרגור שרף את פניו של אחיו סנדור על להבה עירומה כשהיו בנים כי סנדור לווה את אחד הצעצועים שלו בלי לשאול. . [1]

  סנדור, גרגור ולוראס 1x05

  . גרגור טס לזעם, גרגור דורש את חרבו, ואז מעריף ללא רחם את הר -הרכבה שלו לפני כל הקהל המוערך. תוך התעלמות מסביבתו, הוא ממשיך להפיל את לוראס המופתע מסוסו ונמצא על סף הריגתו באופן לא בכושר, כשאחיו סנדור מתערב, נלחם בו כדי להגן על לוראס. שני האחים סוחרים באלימות נדנדות עם חרבותיהם, וגרגור רק נעצר כאשר המלך רוברט עצמו צועק כדי לעצור את הקטטה, ובאותה עת גרגור הזועם נרתע באי רצון, זורק את חרבו בגועל ועוזב.

  קטלין לוקחת את טייריון למעצר, בחשד לניסיון ההתנקשות בבנה בראן. . פליטים מהנהר לומדים בבית המשפט בנחיתה של קינג ומדווחים כי אביר ענק שיכול להוריד את ראשו של סוס במכה אחת הוביל את הפיגוע ופטר את כפריהם. ?. אדארד מכריז עליו כאביר שווא ומפשיט אותו מכל הדרגות והתארים, אדמות ואחזקות, ומשפר אותו למוות. [9] פסק הדין הושמע על ידי מעצרו של אדארד בגין בגידה ובעלי עריפה לאחר מכן.

  המארח בראשותו של Beric Clishing נגד גרגור בפורד של המומר. גרגור מנצח, ודווח על בריק מת.

  .

  משחקי הכס: עונה 2 [ ]

  גרגור צופה

  גרגור ממשיך לפשט על כפרי נהר הנהר מבסיס צבא לניסטר בהרנהל. אנשיו מענים את האסירים שהם לוקחים למידע על האחווה וחפצי ערך נסתרים. . סר אמורי לורץ. . . . . .

  . . . [14]

  כאשר הברזל נורם בפיקודו של תיאון גרייג’וי מתקף את כיכרו של טוררן כדי לפתות את הכוחות החזקים שנותרו מהווינטרפל, סר רודריק קאסל מניח שזה יכול להיות מפלגת פשיטה שהובילה על ידי ההר או מכירת מילות המפתח ששילם טייווין.

  . . . [16] טייווין צועד בחזרה לווסטרלנדס ומשאיר את גרגור לשמש כקסטלן בהרנהל.

  משחקי הכס: עונה 3 [ ]

  . . [18]

  . עם זאת, רוב רודף את דודו למעשיו, והסביר שהוא רוצה למשוך את ההר למערב שם הם יכולים להרוג אותו.

  : עונה 4 [ ]

  . הוא גם קובע כי במהלך שק הנחיתה של קינג, אחותו נאנסה ונרצחה על ידי גרגור. אוברין מאמין שאביו של טייריון, טייווין, היה זה שנתן את ההוראה להר. הוא אמר לטייריון שהוא מתכוון לנקום בה. הפליבר אומר לאחיו של גרגור סנדור כשנפגש בבית המרזח צפונה, כי בעוד שנאמן להר והלניסטרים, הפליבר לא היה מסכים עם שיטותיו העינויים של גרגור מכיוון שהן חוזרות ונשנות ומשעממות.

  TheMountainMockbird

  . . טייריון מבקש לראשונה על אחיו ג’יימה להילחם בשבילו, אך הוא מסרב ואומר שהוא פשוט לא יכול להילחם כמו שהיה בעבר באובדן יד חרבו. אז טייריון מבקש מחברו ברון להיות האלוף שלו, אבל גם הוא מסרב, בטענה שההר הוא לוחם מסוכן להפליא, כזה שיעלה לו את חייו אם הוא יעשה טעות יחידה. לבסוף, הנסיך אוברין מרטל ניגש לטיריון ומתנדב להיות האלוף שלו, מכיוון שהוא רוצה לנקום באחותו.

  EP של הרים ומצפע

  גרגור נלחם באוברין במשפטו של טייריון על ידי קרב, לבוש בשריון מצופה כבד ומפעיל חרב רחבה גדולה ביד אחת. למרות גודלו וכוחו העצום, גרגור אינו תואם את סגנון הלחימה המהיר והזריז של אוברין. .

  אוברן בסופו של דבר מכה. . במחשבה שיריבו אינו מסוגל לחלוטין, אוברין מסיר את חניתו מחזהו של גרגור ומעגל אותו, מסרב להנחית מכה הרג עד שגרגור מודה שהוא הרג את אליה וחשף מי תזמר אותה, מכוון את מבטו באשמתו בטיווין. עם זאת, בהיבריס שלו, אוברין נתפס באופן בלתי צפוי כשגרגור טייל ומושך אותו לקרקע, אוחז בו סביב הצוואר ומטיח את אגרוףו בריבוע אל פניו, ומפיל מיד כמה משיניו.

  ! ! ! ואז ריסקתי את ראשה. !.”אחר כך הוא מוחץ את הגולגולת של אוברין, מה שהופך את הצעקה שלו לחול אלריה באימה באימה. .

  . . פצעיו של גרגור מתחילים לרסן, פולטים צחנה מכריעה. כעינוי סופי, הארס מאלץ אותו להישאר מודע במהלך כל הסדר, אפילו כשששרו מת ומקלף מגופו. פיסל אומר בצער לסרסי שגרגור הוא מעבר לכל תקווה לריפוי. [22]

  גרגור וקיבורן

  . סרסי מבטל את פייללה ונותן לקיברן אישור לעשות כל דבר שהוא יכול כדי להציל את סר גרגור (ככל הנראה מתוך הכרת תודה על איטום גורלו של טייריון ואת ‘נקמתו’ עליו על מותו של ג’ופרי), אם כי קיבורן אומרת שהשיטות הלא -אורתודוקסיות שלו עשויות “לשנות” אוֹתוֹ. היא שואלת בעצבנות אם הוא מתכוון שהתהליך יחליש את גרגור, אבל קיבורן מבטיח לה ביודעין שזה לא יעשה זאת. [22]

  משחקי הכס: עונה 5 []

  גרגור קלגנה מחורבן מנוסה על ידי קיבורן במעבדה שלו בצינוקים מתחת לשמירה האדומה. . ואז, גרגור פתאום מתכווץ, וקיבורן דוחף אותו בעדינות ואומר לו ללכת בקלות. [24] במהלך מאסרו של סרסי על ידי האמונה, קיבורן מזכיר לה את זה “העבודה נמשכת. [25]

  Mountainstein

  לאחר הליכת הכפרה של סרסי, היא חוזרת לשמירה במקום בו קייבורן מכסה אותה ושמחה להציג את “החבר החדש ביותר” של קינגסגארד. ההר עומד גבוה כתמיד, מכוסה במלואו בשריון צלחת קינגסגארד. רק עיניו האדומות, מוקפות בשר כחול חיוור, גלויות דרך הקסדה שלו. . בזמן שהוא עושה זאת, קיבורן מודיע לסרסי כי קלגנה נדר על נדר שתיקה קדוש עד שכל אויביו של טומן מתים והרוע הונע מהתחום. [26]

  : עונה 6 []

  בית 09

  . [27] מאוחר יותר, גרגור ממשיך לשרת את סרסי ללא עוררין. .

  . למרות שגרגור מפחיד את הקברניט בגודל שלו, סרסי נוגעת, והוא מלווה אותה בחזרה לחדרה. [28]

  . .”ג’יימה תוהה אם גרגור מסוגל להבין מה הם אומרים, ואז מעליב את האינטליגנציה שלו בשאלה אם הוא הבין אי פעם משפטים שלמים, אליו האביר הענק מסובב את ראשו לעבר ג’יימה. . ג’יימה הציע לשלוח את סר גרגור לספטון הגבוה כדי לרסק אותו ולמיליצי האמונה שלו. סרסי לא מסכים, אומר שהם לא יכולים לתת לסר גרגור להתמודד עם כולם ושהוא רק צריך להתמודד עם אחד, מרמז על המשפט הקרוב על ידי לחימה. [29]

  Boathbreaker 22

  במועצה הקטנה, פייללה מביע את גועל נפשו מהטיפול של קיבורן בסר גרגור, מכנה אותו תועבה. הוא מנסה להציע שזה יהיה האינטרס של כולם להרוס את “החיה”, אך הוא נקטע כשהוא מתוודע לנוכחותם של סרסי, ג’יימה וגרגור עצמו. . סרסי מציע שהמועצה הקטנה ממשיכה בעניינים דחופים, מכיוון שהם לא יכולים לגרום להם לעזוב. קבן משיב שסרסי וג’יימה לא יכולים לגרום להם להישאר, אלא אם כן הם מציבים את גרגור להרוג אותם. כשכולם חוץ מסרסי וג’יימה עוזבים, פיסלס מתוודע על פני סר גרגור, שמסתכל בקור אחורה. [29]

  האיש השבור 01

  אחרי שסרסי תודיע על כוונתו של אולנה טירל לחזור להייגארדן, היא מתעמתת איתה. . [30] כאשר לנקל וכמה מחברי המיליטנט של האמונה נכנסים לשמירה האדומה, סרסי, קיבורן וסר גרגור מגיעים להתעמת איתם. לנקל אומר לסרסי כי הספטון הגבוה מבקש לדבר איתה, אך סרסי מסרב.

  ההר הורג אף אחד EP

  הוא נשאר לא מתרגש כאשר לנקל מורה לו לעמוד. אחד הדרורים תקף את גרגור, ולמרות שדוקרו של הנשק שלו פירס את צלחתו של גרגור, גרגור לא אומר מילה או נראה שהוא אפילו מכיר בפציעה כלשהי. כאשר הדרור מנסה לתקוף שוב, גרגור תופס אותו בגרונו, מרים אותו לאוויר וזורק אותו לקרקע. בזמן שלנצל והדרורים האחרים מסתכלים באימה, האביר המתנשא כורע לידו וקרע את ראשו. .

  סר גרגור מלווה את סרסי וקיבורן לאולם הגדול, בו טומן עומד להודיע ​​על מלכות. כאשר סרסי מנסה לעמוד מלבד בנה, היא נאסרת על ידי קבן לניסטר, המספרת שהמקום שלה נמצא בגלריה עם שאר הנשים של בית המשפט. . טומן מודיע כי סרסי ולוראס יעמדו לדין לפני שבעה ספטמבר וכי משפט בלחימה אסור לשבע הממלכות, ובכך מבטל את תוכניותיו של סרסי להילחם בהר כאלופה שוב.

  ביום משפטו של לוראס טירל, סרסי שולח את גרגור לתאי טומן, כדי למנוע ממנו ללכת לספטמבר הגדול של באלור כדי להגן עליו מפני חורבו. טומן מנסה לעבור אבל גרגור מעכב אותו בקלות. .

  . לאחר שהסיר את קסדתו, חושף את פניו הנבלים והמעוגנים, גרגור נשאר לבדו עם אונלה, שצורחת בטרור כשההר מתנשא עליה, מוכן לבצע את הוראותיו לענות את הספטה על כלוא ומשפיל את סרסי. .

  גרגור נוכח כאשר סרסי מחזיק בבית המשפט, ועובר להגן על מלכתו כאשר יורון גרייג’וי צעד קרוב מדי לכס המלוכה. [33]

  הוא נוכח גם כאשר סרסי מחזיק בית משפט לאצולה של טווח ההגעה.

  גרגור נוכח גם כאשר סרסי מארח קבלת פנים מפוארת עם לורד יורון ואסיריו יארה גרייג’וי, אלריה וטייין סנד. לימים הוא נכח בצינוקים עם קיבורן כשסרסי מתעמת עם אסיריה אלריה וטייין בגלל רצח בתה. בעוד שסרסי השתעשעה בהורה לגרגור לרסק את ראשם כמו שעשה עם אוברין, היא במקום זאת מסתפקת בהרעלת טיינה בפרידה ארוכה ומכריחה את אלריה לצפות במוות הסופי של בתה של בתה. [35]

  Cerseisgrouparrives

  כאשר דנריס ושומרייה אמורים להגיע לנחיתה של קינג כדי לנהל משא ומתן על שביתת נשק עם סרסי וצבא המלכותי שלה, סרסי יש את קלאגנה בשומר הראש האישי שלה. עוד לפני שהם יצאו לדרגון, שם נאמר כי המפגש נערך, היא מכינה עם קיבורן, ג’יימה וקלאגנה. היא מורה לסר גרגור להרוג תחילה את דנריס, אחר כך טייריון, אחר כך ג’ון, ואת השאר בכל סדר אם הפגישה משתבשת. יחד עם קלגנה, סרסי מתכוונת לפגוש את האורחים שלהם. .

  Cleganes Finale EP7

  ברגע שגרגור תפס את מקומו מאחורי סרסי, סנדור ניגש אליו. . סנדור ממשיך, וטען שגרגור ידע שסנדור יבוא בשבילו, לפני שיחזור לקבוצתו. . [36]

  כאשר יורון גרייג’וי לוקח יותר מדי חירויות במהלך הפארלי, מאיים על השלום השברירי, סרסי מורה לו לשבת או לעזוב. קלגנה מאיימת עושה צעד קדימה כדי להדגיש עוד יותר את הנקודה שלה. במהלך הפארלי, הקבוצה של Daenerys משחררת את הווייט כדי להוכיח את האיום בתנוחה המתים. קלגנה היה מוכן להגן על סרסי מפני הווייט, אבל סנדור מכה אותו בחזרה עם שרשרת. . . קלגנה מלווה את טייריון לחדר ונשאר בגב בזמן שסרסי וטיריון מתווכחים ודיונים.

  הוא מוכן להוציא להורג את טייריון כאשר הגמד דורש שהוא עושה זאת, אך סרסי לעולם לא נותן את ההזמנה. . עם זאת, זהו שקר ולסרסי אין שום כוונה לעשות זאת. [36]

  JAIMETHREATENDYBYCLEGANE

  . כשג’יימה הבהיר לסרסי כי הוא יצטרף למאבק נגד צבא המתים איתה או בלעדיה, קלגנה מונעת פתאום לעזוב את החדר. . . . [36]

  משחקי הכס

  Cersei Gates S8 EP4

  . אחר כך יורון עושה מהלך נוסף על סרסי, אך קלגנה מונע ממנו להמשיך במבט מאיים. אף על פי כן, כאשר המלכה סוף סוף מאפשרת ליורון לפנות איתה, קלגנה לא מתערבת. [37] במהלך הפרלי מחוץ לשערי נחיתת קינג, גרגור מבצע את סדר ההוצאה לפועל של סרסי את מיסנדיי. [38]

  במהלך קרב הנחיתה של קינג, גרגור נשאר לצידה של סרסי כדי לשמור עליה. . עם זאת, הם מתמודדים עם סנדור שמגדיל את כל קינגס שומר השרידה מלבד גרגור שנשאר לצדו של סרסי. . .

  Clegane Battle S8 EP5

  . . בזמן שניסה לרסק את הגולגולת של סנדור, גרגור נדקר דרך עינו השמאלית, אם כי אפילו זה לא מצליח להרוג אותו וגרגור מתחיל לשלוף את הלהב החוצה. .

  אישיות ותכונות []

  רציתי שהוא ירדוף עלינו, מה שהוא היה עושה כי הוא כלב מטורף בלי מחשבה אסטרטגית אחת בראשו.” – Bobb Stark מתאר בצורה נאותה את ההר.

  גרגור ידוע בזכות אופיו האכזרי והפראי, והורג ללא שורט. לרוב מכונה “הכלב המטורף של טייווין לניסטר”, לגרגור יש תאורה בדם שאינה יודעת שובע שהוא משחרר באמצעות מעשי אלימות קיצונית. . .

  . בנוסף, נראה שהוא לא בהיר מאוד, מסתמך על כוח ברוט כדי לבצע את העבודה מבלי לחשוב על ההשלכות לטווח הארוך.

  כלוחם, גרגור חושש מאוד מהגודל המפחיד והענק שלו וכוחו העל -אנושי. הוא ענק של אדם, עומד בגובה של מטר וחצי (שמונה מטרים ברומנים) ומשקלו מעל 500 פאונד. . . .

  . המראה הגרוטסקי והמוות שלו מוסתר בדרך כלל מתחת לשריון שלו. .

  דיבר על ידי גרגור []

  חֶרֶב!“Gegor clegane to Squire שלו.

  : “. שֶׁלָה מִמצָא אוֹתָם. טייווין לניסטר: “הלכת רכה, קלגנה? תמיד חשבתי שיש לך כישרון לאלימות.

  : “? סרסי לניסטר?” – סרסי לניסטר מדגיש את יכולתו של גרגור לנצח כל אחד בקרב. [src]

  אוברין מרטל? : “! אני אחיה של אליה מרטל, ואתה יודע למה הגעתי כל הדרך לחראון המסריח הזה של עיר? אתה!” – אוברין מרטל לגרגור לפני שהם נלחמים במשפטו של טייריון לניסטר בלחימה.

  אוברין מרטל: “! ! רצחת אותה! ! ! ! גרגור קלגנהאליה מרטל! הרגתי את ילדיה! ! . כמו זֶה!” – גרגור מתוודה סוף סוף על זוועה הידועה לשמצה שלו.

  גבוה יותר ברגל מכל גבר שאי פעם פגשתי. ראה אותו חותך את הנפח בשניים, ראה אותו מוריד את הראש מסוס עם נדנדה יחידה של חרבו.. [src]

  : “? . : “. .. [src]

  לראות שהוא לא משתכר בערבים. .“טיב לאריה סטארק על גרגור. [src]

  . ואפילו אחות, אני לא זוכר. .“Sandor Clegane מדבר על גרגור. [src]

  רציתי למשוך את ההר למערב, לתוכו מדינה, שם נוכל להקיף אותו ולהרוג אותו. רציתי שהוא ירדוף עלינו, כפי שהיה עושה כי הוא כלב מטורף בלי מחשבה אסטרטגית בראשו. הייתי יכול להיות בראשו על הספייק.. [src]

  טיריון לניסטר? ברון: “. ..

  : “אתה אומר שאחיך נתן לך את החרב הזו? אחי נתן לי את זה! [מצביע על צלקות הפנים שלו] . הוא לחץ אותי לאש כאילו הייתי קוצץ כבש נחמד ועסיסי.: “למה?. . הכאב היה רע, הריח היה גרוע יותר, אבל הדבר הגרוע ביותר היה שאחי זה שעשה את זה. . אתה ?.

  אלריה חולאתה הולך להילחם ?! אוברין מרטל לַהֲרוֹג זֶה.. [src]

  שיהיה לי הכבוד להציג את החבר החדש ביותר ב- Kingsguard? . .. [src]

  מה עשית לו בדיוק? לא הצלחתי לקבל תשובה ברורה.קיבורן. .ג’יימה לניסטר: “? כלומר, במידה שהוא הבין אי פעם משפטים שלמים מלכתחילה. (גרגור מסתכל עליו באיום)..

  .: “. ואתה לא יכול לגרום לנו להישאר. לא אלא אם כן יהיה לך את זה לרצוח את כולנו.” – קבן משמיע את חוסר העניין שלו בשיחה עם סרסי וג’יימה בזמן שגרגור נמצא נוכח.

  לנקל לניסטר: “.סרסי לניסטראני בוחר באלימות.” – לנסל מאיים לשחרר את האמונה מיליטנט על גרגור, וסרסי מקבלת את האתגר שלהם.

  זה סר גרגור קלגנה. . . ..

  ? כן אתה כן. אתה אפילו מכוער יותר מכפי שאני עכשיו. מה הם עשו לך? לא משנה. . אתה יודע מי בא בשבילך. .“Sandor Clegane לגרגור.

  כן, זה אתה. ..

  • . . השחקן השני, איאן ווייט, היה במקור להמשיך להציג את הדמות אחרי העונה השנייה, אך במקום זאת לוהק כדונגו ובהמשך וונג ווג ווון דאר ווון. .
  • מייקל הומיק היה כפול פעלולים עבור HafÞór Júlíus Björnsson בתפקיד גרגור קלגנה.

  בתוך ה ./190 ק”ג), רובו שריר. גרגור כל כך חזק שהוא יכול בקלות להפעיל עם מילות מפתח אחת שנועדו להיות מנוהלים בשתי ידיים, ומאפשר לו לשאת גם מגן. .

  גרגור, המכונה “ההר שרוכב”, הוא אחד האכפים הראשים של טייווין לניסטר. . . . . . גרגור עבר שתי נשים, שמתו מהטיפול המחוספס ביותר שקיבלו ממנו, אם כי יש שמועות שהוא הרג אותן בכוונה. אביו ואחותו הצעירה מתו גם הם בנסיבות חשודות. .

  . . .

  הנשק של גרגור ידוע בשם “.. הדבר הטוב ביותר שניתן לומר עליהם הוא שהם פחות נבילים ואלימים מהמלווים האמיצים, חברת Sellsword של Vargo Hoat.

  • ג’וס סטילווד, הסקוור שלו.
  • . נהרג על ידי אריה סטארק בברבוס.
  • דונסן, שלקח את קסדת השור של גנדרי.
  • , . .
  • , . .
  • , . נהרג על ידי ג’קן חג’אר.
  • שיטמות ‘, הכי עגום בפה מחייליו של גרגור, אך פחות אכזרי מהשאר. נותן אוכל נוסף לשבויים אם הם שואלים אותו יפה.
  • ביגון
  • TOBBOT
  • של בית סרפילד. .
  • שניים אחרים, האחד מסורס והשני הוצא להורג בגין ביצוע אונס ורצח במידנפול בהוראת רנדיל טארלי.

  כשסנדור מלווה את סאנסה בחזרה לאדום המשך אחרי חגיגת הטורניר, בפיקודו של ג’ופרי, הוא מספר לה את הסיפור כיצד נשרפו פניו (לא ליטלפינגר כמו שקורה בסדרת הטלוויזיה): נגר עץ נתן צעצועים לשני הקליגנים ילדים כדי להשיג את חסותו של אביהם. . גרגור היה בן עשר וכבר גדול מספיק כדי להתאמן כך שאפילו לא היה אכפת לו מהצעצוע, אבל כשמצא את סנדור בן השש משחק עם זה – בלי להזהיר הוא דחף את ראשו של סנדור לברזייר והחזיק אותו שם. . .

  . סר יו כמובן לבש את השריון בעצמו ולא הקים את מגן הצוואר נכון. לדבריו, גרגור ראה את זה, וכך יכול היה לשלוח את המכה למקום אחר, וכי לאנס לא סתם הסתובב בטעות כלפי מעלה, מכיוון שגרגור מציב את הרומח שלו בדיוק לאן הוא מתכוון ללכת כל פעם. הוא התכוון להרוג את סר יו, אם כי לא ברור אם זה היה רצח להשתיק את יו, או סתם גרגור נהנה מהקטל (ההתגלות על מותו של ג’ון ארין תומך באופציה האחרונה).

  ברומן השני, טייריון מציעה את דוראן מרטל, בין היתר, סר גרגור. . טייריון עונה כי “היער מלא בבהמות”, וטיווין אומר שהוא יחשוב על זה. . אף אביר אחר בתחום אינו מעורר אימה כזו באויבינו “; כדי לפייס את מרטלס, הוא בא עם הרעיון להניח את כל האשמה על אמורי לורץ ‘(שהוא, בנוחות, מת). ככל שהדברים הופכים להיות, הגרסה החדשה של טייווין למותם של אליה וילדיה לא מונעת מאוברין להילחם בגרגור.

  גרגור פוגש והורג פעמיים את Beric Dondarrion (אלה הם הראשונים והרביעי משבעת מקרי המוות של ברי): הוא מכריע את בריק על רומח במהלך הקרב בפורד של המומר, ובמפגש מאוחר יותר (שפרטיו לא צוין) הוא דוקר את Beric בפורד בפורד בפורד ב (שפרטיו לא צוין) הוא דוקר את Beric. העין עם דירק. .

  . . .

  לאחר שלורס נשלח לפתור את המצור על דרגון אבן. הוא טוען “היה לי סוג אחר של אלוף. מה שחסר לו בלהט הוא ייתן לך פי עשרה במסירות. הוא יגן על בנך, יהרוג את אויביך וישמור על סודותיך, ואף אדם חי לא יוכל לעמוד בו.”סרסי ספקן; היא מצווה על חליפת שריון ענקית על בקשתו של קיבורן – על פי ההתעקשות של הנפח שום אדם חי לא יכול לנוע או להילחם תחת משקל כזה – אך מזהיר אותו שאם הוא ישחק אותה למען טיפש, הוא ישלם ביוקר.

  כמחווה של רצון טוב, סרסי מקצה את סר בלון סוואן למסור את הגולגולת כביכול של סר גרגור למרטלס, ורובם מקבלים שההר סוף סוף נענש על פשעיו (אם כי מדובר בנחמה קטנה לאלריה, אשר מבכה עמוק באוברין). רק אובארה ספקנית, חושדת בהונאה. Nymeria אומרת לה אחותה למחצה להבהיר, מכיוון שגרגור היה האיש היחיד בגובה 8 מטרים בכל ווסטרוס, וסרסי היה נחשף כשקרן לפני היבשת כולה אם יתברר שהוא עדיין איכשהו חי. . .

  בעקבות נפילתו של סרסי, קיבורן מבקר בה בכלא ומודיע על האלופה החדשה שלה עומדת מוכנה. סרסי צוחקת במרירות, מכיוון שניתן להגן עליה רק ​​על ידי אח מושבע של קינגסגארד, אבל לוראס איכשהו נצמד לחיים למרות פצעי התמותה שלו, ולכן היא לא יכולה לעשות שימוש באלופה הבלתי מנוצחת שלה. עם זאת, כשהיא שומעת מקוואן על מותו של סריס אריס אוקארט, היא רואה סיכוי לשרוד: יש מקום ריק על קינגס -שומר שיש למלא אותו. .

  , . לדברי קיבורן, סטרונג נקטה נדר שתיקה קדוש עד שכל אויביו של המלך טומן יובסו. אנשים רבים, כולל קבן ופיסללה, מתאוריה שרוברט סטרונג הוא למעשה גרגור, או אולי אפילו מפלצת של פרנקנשטיין שהתאספה מגופו של ההר כמו גם גופות אחרות. .

  . בעונה השישית של הסדרה, הוא עדיין מכונה גרגור קלגנה, וכי השם של רוברט סטרונג הוטל לחלוטין.

  בעוד ברומנים רצח Rhaenys Targaryen מוקצה לסר אמורי לורץ ‘, אביר נוסף בשירותו של טייווין לניסטר, סדרת הטלוויזיה השמיטה זאת וגרגור מאשים במותם של אליה, אגון ורייני.

  גבר לשעבר צבאי עם עבר מסתורי מוביל קבוצה של פליטים מצריים דרך המדבר ועליו להגן עליהם מפני קבוצה של שכירי חרב רשעים

  Hafþór Júlíus Björnsson הוא איש מקצוע מקצוען איסלנדי, שחקן ושחקן כדורסל מקצועי לשעבר.

  Hafþór לוהק כגרגור “ההר” קלגנה לעונה הרביעית של סדרת HBO ‘Game of Thrones (2011)’ באוגוסט 2013. זה היה תפקיד המשחק העיקרי הראשון שלו, והאדם השלישי שתאר את הדמות לאחר שקונן סטיבנס שיחק את התפקיד בעונה 1 ובאיאן ווייט בעונה 2. הוא הפך לשחקן הראשון שצייר את קלגנה ביותר מעונה אחת עם הופעותיו בעונה 5.