איך לשחק את משחקי Final Fantasy לפי הסדר – IGN, Final Fantasy 16: כל העדכונים ביותר ב- FF האפל ביותר עד כה – The verge

0

Final Fantasy XVI: כל העדכונים ביותר ב- FF האפל ביותר עד כה

Contents

Final Fantasy XVI, היום, ממולא בהומאז ‘קטן ומסודר והפניות ל Final Fantasy משחקים שבאו לפני כן. אחד התפריטים של המשחק מציג שודדי קלייב, ג’יל, טורגאל או מי שאכל נמצא במסיבה שלך אם אתה נוסטלגי לאמנות הפיקסלים הישנה מהימים הראשונים של המשחק ב- NES. כשאתה מדבר עם הרפוקרטס ורכש מספיק לורה, הצגת הקול תרועה הישנה של הניצחון. אבל יש הומאז ‘אחד שסביר יותר לעורר פחד מאשר רגשות מטושטשים חמים.

איך לשחק את משחקי הפנטזיה הסופיים לפי הסדר

במשך 35 שנה, זיכיון Final Fantasy שבה את המעריצים בסגנון הסיפורים האנתולוגיה שלו, ושומר על דברים רעננים עם דמויות וסיפורים חדשים. יש לו אפילו נטייה לקבוע את תקופות הזמן איפשהו בין עבר לעתיד בכל משחק תוך שמירה על קשורה לאותה עלילה: קבוצה של גיבורים צעירים שמתכנסים כדי להילחם ברע גדול המאיים על עולמם בזמן שהם בוחנים את המאבקים הפנימיים שלהם ומערכות היחסים שלהם עם זה לזה – נושא אוניברסלי שאנשים יכולים להתייחס אליו.

אם אתה חדש ורוצה להיכנס לסדרת Final Fantasy, ישנם 16 משחקים ממוספרים (עם Final Fantasy XVI זמין כעת ב- PS5), כמה סרטי המשך ישיר, ופריקוול למשחק הראשון. זה נשמע כמו הרבה, אבל אנחנו כאן כדי לעזור לך להפוך את המסע לזכיינית RPG קצת יותר חלק.

קפוץ אל:

איזה משחק Final Fantasy צריך לשחק קודם?

התבוננות בזכיינית Final Fantasy בכללותה יכולה להיות מהממת מכיוון שלרובם יש מאות שעות של תוכן לשחק בהן. אם אתה רוצה להקל על עצמך בזכיינית, אנחנו ממליץ להתחיל עם Final Fantasy VII. המשחק הזה הותיר חותם בלתי ניתן למחיקה בתעשיית המשחקים על כך שיש לו את המערכות הקלות ביותר של המשחק והקרב כדי לתלות, במיוחד עם מערכת ההפסקה של Limit, ולתת לנו את הדמויות הזכורות ביותר, כמו Cloud, Tifa, Aerith, Barret ו- Sephiroth. הפופולריות שלה השראה את הכיכר ליצור לבבות ממלכות בשיתוף עם דיסני כך שחלק מהדמויות שלה יוכלו לקיים אינטראקציה עם דמויות דיסני.

Final Fantasy VII אפילו יצא עם CGI באורך תכונה ו- Final Fantasy VII מחודש יש. אחת מהגרסה של המשחק זה בסדר להרים ולשחק.

איך לשחק משחקי פנטזיה סופיים בסדר כרונולוגי

אם אתה רוצה לצלול עמוק בזכיינית Final Fantasy ולשחק את כולם בסדר כרונולוגי, הנה רשימת המשחקים המלאה והסדר בו ניתן לשחק אותם. אם כי אתה יכול לשחק את רוב הקו הראשי שממוספר בכל סדר אקראי ועדיין יהיה בסדר מכיוון שאין המשכיות ישירה ביניהם.

1. זר של גן העדן: מקור פנטזיה סופית

זר של גן העדן: מקור Final Fantasy מתרחש בממלכת קורנליה, גרסה עולמית של פנטזיה אפלה לתפאורה של משחק Final Fantasy המקורי. ג’ק גרלנד וחבריו וחבריו לוחמי אור, אפר, ג’ד, ניאון וסופיה – כל אחד מהם נושא קריסטל חשוך המייצג את האדמה, הרוח, האש והמים – יצא למצוא כאוס ולהשמיד אותו, משחזר אור לעולם. למרות מה שנבחרת הנבואה בגיבורים, כל לוחם הופך ספקן לגבי תפקידם.

אתה יכול לשנות את עבודות הדמויות תוך כדי תנועה, אבל עם ג’ק כדמות הנגן אתה יכול לעבור רק בין שתי עמדות. לא משנה את תואר תפקידו, לג’ק יש מהלך גימור מכריע שמגבש אויבים ומנפץ אותם להחזיר חלק ממד הקסם שלו ברגע שמדד הפסקת האויב מתרוקן.

2. Final Fantasy

מאות שנים לאחר אירועי הזר של גן העדן, Final Fantasy מציגה ארבעה לוחמי אור צעירים חדשים, שכל אחד מהם נושא כדור המייצג את ארבעת האלמנטים שהוחשפו על ידי ארבעת האגרים היסודיים. בהתחלה, הם מוטלים על ידי מלך קורנליה להציל את הנסיכה שרה מ”גרלנד האביר הרשע “, אך מסעם מתרחב להביס את האגפים ולהחזיר את הכדורים לתפארתם לשעבר, ובכך מציל את העולם מחושך נצחי.

Final Fantasy מקבל את שמו מהסדרות של יוצר סדרות הירונובו סאקגוצ’י לעזוב את ענף המשחקים ולחזור לאוניברסיטה אם הוא לא נמכר טוב, וכיכר אניקס מתמודדת עם הרעיון של המשחק הוא האחרון בגלל האיום של פשיטת הרגל. בסופו של דבר, המשחק נמכר מעל 1.3 מיליון עותקים ברחבי העולם וגייסו מעל 21 מיליון דולר, וחוסכים את הקריירה של החברה וגם את הקריירה של סקגוצ’י.

3. Final Fantasy II

ב- Final Fantasy II, Firion, Guy, Maria ו- Leon הופכים ליתומים לאחר שהאימפריה הפלמציאנית הורסת את עיר הולדתם והורגת את הוריהם, הופכת אותם ליתומים. הם מצטרפים למרד ורדים פראיים, ובהנחתה של הנסיכה הילדה, שנחשבה בתחילה צעירים מכדי להצטרף לצבא, למסע להפסיק את תוכניותיו של הקיסר מטוס להשתלט על העולם עם גיהנום שלו.

בניגוד לפנטזיה הסופית הראשונה, לסרט ההמשך לא הייתה מערכת יצירת דמויות או מערכת עבודה מכיוון שכיכר רצה שהמשחק יהיה מונע יותר על סיפור ולא מלא במכניקת משחק כבדה. משחק זה בולט להצגת כמה סיכות שיגדירו לנצח את הסדרה: צ’וקובוס ודמות הממציא החוזרת ונשנית CID.

4. Final Fantasy III

. הקריסטלים מעניקים לנוער חלק מכוחו, מערך המשרות הראשון שלהם, ומורה להם להחזיר את האיזון לעולם.

Final Fantasy III הוא המשחק הממוספר הראשון בסדרה שמציג את מערכת שינוי העבודה, ומאפשר לשחקנים לשנות את האופן בו הדמויות יילחמו במפלצות לאורך כל המשחק. במקום להישאר בעבודה או בכיתה אחת, הם יכולים לחקור אפשרויות עבודה אחרות ולראות מי מתאים לכל דמות. הגרסה המחודשת של Nintendo DS משנת 2006 שמרו על מרכיבי המשחק המקורי, אך העניקו לדמויות אישים מעוגלים יותר.

. Final Fantasy IV

Final Fantasy IV מתרכז על קפטן הכנפיים האדומות ססיל הארווי, שמטיל ספק במניעי מלך הברון לאחר שהוא ואביריו גונבים את גביש המים בפשיטה על מיסידיה. לאחר שהמלך מפשיט אותו על תוארו כעונש על חוסר נאמנות, ססיל יוצא למסע עם קין הרוח ובעלות הברית שהם נפגשים לאורך הדרך כדי לעצור את המכשף גולז לתפוס את הגבישים האחרים כדי להציל את העולם.

. בעוד שמסיבה מוגבלת לארבעה אנשים במשחקים הקודמים, Final Fantasy IV אפשרה מסיבה של חמש דמויות.

6. Final Fantasy V

ההרפתקן ברץ קלאוזר נתקל במטאור שנפל ומוצא ארבעה זרים, כולל בתו של המלך טייקון לננה, ויצאה להרפתקה כדי להציל את הגבישים מלהתפרק, תופעה שנגרמת על ידי אקסדאת ‘, ישות שמנסה לשחרר את עצמו ממאסר ולרוויח את כוח החלל. הקבוצה הופכת ללוחמים של אור וממקד את תשומת ליבם בהבסת אקסדאת ‘ובהפסקת האנרגיות של הריק מלצלל את עולמם לחושך.

Final Fantasy V התרחב במערכת העבודה, והעניק לשחקנים יותר מ 21 משרות לבחירה. כדי להפוך את מערכת העבודה למעניינת עוד יותר, אתה יכול לשלב מיומנות שאתה לומד מעבודה מסוימת עם מיומנות שונה מעבודה אחרת על מנת להביס את המאתגרים ובוסים מאתגרים.

7. Final Fantasy VI

Final Fantasy VI, שוכן בעולם בסגנון Steampunk, המלא בטכנולוגיה הדומה לזה של המהפכה התעשייתית השנייה, מתרכז על סיעת מורדים המכונה החוזרים הנלחמים באימפריה הגסטלית, שזכתה לכוח להשתלט על העולם על ידי ניסויים על יצורים קסומים הידועים בתור אספרס. החוזרים, כולל החייל הקיסרי לשעבר אמנזיאק, טרה ברנפורד, פועלים לשחרור האזורים תחת שליטה גסטלית באמצעות הקסם שהם מחפשים ומפסיק את שלטון האימפריה.

Final Fantasy VI, שיצא כ- Final Fantasy III בצפון אמריקה וצונזר בכבדות בגלל נינטנדו של מדיניות אמריקה באותה תקופה, יש 14 דמויות שניתן לשחק בהן, מה שהופך אותו לקאסט הגדול ביותר בתולדות הסדרה. . זהו גם משחק Final Fantasy הראשון שלא ביים על ידי סקאגוצ’י, שהמסר את המושכות ליושינורי קיטאז.

8. Crisis Core: Final Fantasy VII

שנקבע במרכז שבע שנים לפני אירועי Final Fantasy VII, Crisis Core: Final Fantasy VII מתרכז על חייל הפנים הטרי זאק פייר, שמוקצה לחפש חייל והעניף החסר, ג’נסיס רפסודוס, שהלך על השתוללות מסיבות לא ידועות. במהלך חיפושו הוא מגלה את מקורו של ג’נסיס, פרויקט G (או פרויקט ג’נובה) וכיצד הוא קשור לשני החיילים בעלי הכבוד הגבוה, ובסופו של דבר נלחם בו ומוצרים אחרים של הפרויקט, הכרוך בהזרקת DNA של ג’נובה לתוכם.

CRISIS CORE: Final Fantasy VII היה בולט בחקר הצד הרגיש של ספירות, החייל המצליח ביותר אהוב על כולם לפני שהוא השתגע לאחר שגילה את הנסיבות הלא טבעיות של יצירתו ונפל במהירות מחסד, כמו גם כמה מחייו של ענן סטריף כמתאים כ- Cloud Strife כ- Cloud Strife כ- Cloud Strife כמו חייל לפני שעזב את חברת החשמל של שינרה. .

9. Final Fantasy VII

באחד המשחקים האייקוניים ביותר בסדרה, חייל לשעבר הפך לסכסוך ענן שכירי חרב מצטרף ל- Avalance (בהובלת בארט וואלאס) במאבק כדי למנוע משינרה לשרוד את כיסי החברה על ידי כריית כל המאקו מהכוכב לשימוש כאנרגיה מָקוֹר. ענן נלחם בתחילה על רווח אישי וכדי לשמור על הבטחה שהבטיח לטיפה לוקהארט כשהיו ילדים, אך בסופו של דבר פיתחו חברויות עם חברי מפולת אחרים, כולל איירת ‘גיינסבורו, ועובד איתם כדי להציל את מידגר גם משינרה וגם ספירוט, שהיה hellbent להשמיד את כדור הארץ כדי להיוולד מחדש כ- Demigod.

עם שמירת ה- ATB והכנסת חומרים, Final Fantasy VII הפכה כל כך פופולרית, עד שרוב הדמויות שלה הופיעו בסדרת Kingdom Hearts והולידה את סרט ההמשך של CGI, Final Fantasy VII: Kids Advent. . החלק הראשון שוחרר בשנת 2020, ואילו לידה מחדש של Final Fantasy VII אמורה לצאת בחורף 2023.

. Final Fantasy VIII

במעקב מעורר מחלוקת זה ל- Final Fantasy VII, קבוצה של שכירי חרב זרעים צעירים בהובלתו של סקוול לאונארט (או ליאון, כידוע בסדרת Kingdom Hearts) עוזרת לקבוצה המכונה ינשופי היער, מאמץ שמסלים לתוך A סכסוך על ידי מכשף אדיאה, שתפס שליטה על מדינה צבאית חזקה ומתכוון להרוס את הזמן עצמו. כשהם נלחמים כדי לעצור את אדיאה, סקוול נאבק בתפקידו ומתאהב במנהיג ינשופי היער רינואה לבילי.

Final Fantasy VIII עדיין משלב את ATB כחלק מהמשחק שלה, אך הוא שיפץ את מערכת פילוס הדמויות. בכל מה שקשור לייצור איות, המשחק השליך את המערכת המבוססת על נקודות קסם, מה שגרם לדמויות לאסוף, לצייר וליצור קסמים מפריטים להפעלת עצמם באמצעות מערכת הצומת במקום זאת במקום. .

11. Final Fantasy IX

במשחק Final Fantasy הראשון של המילניום, גנב בשם זידאן שבטי מוטל על חטיפת נסיכת אלכסנדריה, גרנט טיל אלכסנדרוס XVII, כחלק משכר מלחמה נגד האומה השכנה של לינדבלום. להקת הגנבים שלו בסופו של דבר הופכת לאפוטרופוס של הנסיכה, וזידאן מתחבר עם גרנט כדי להביס את אמה, המלכה ברהן, שהחלה את המלחמה.

. עם זאת, היא עדיין הצליחה להעביר גרפיקה של CGI לדמויות וכל השאר בעולם של גאיה.

12. Final Fantasy x

Final Fantasy X הוא אחד המשחקים האהובים ביותר בסדרה הסמוכה ל- Final Fantasy VII – ואנחנו לא רק אומרים את זה כי זה משחק Final Fantasy הראשון עבור ה- PS2. הסיפור מסתובב סביב שחקן הבליץ כדורגל בשם TIDUS, שנלקח לספרה – עולם בהשראת דרום האוקיאנוס השקט, תאילנד ויפן – על ידי אורון לאחר עיר הולדתו זנארקנד נהרסת על ידי מפלצת קולוסלית בשם Sin Sin. הוא מצטרף לזימון יונה ושומרה במסע להביס את החטא ולהביא לרוגע לאחר שלמד את זהותו האמיתית הוא אביו החסר של טדוס ג’כט.

משחק זה החליף את ATB במערכת הקרב המבוססת על פונה המותנה המשתמשת ברשימת מעשים בה פניות הדמויות נקבעות על ידי הסטטיסטיקה שלהם. היא גם הציגה מערכת פילוס חדשה בשם The Sphere Grid, שמגדירה תווים בדרך ספציפית עם סטטיסטיקות ויכולות ומאפשרת להם לפתוח את כל היכולות שלהם ברגע שהיא תיפתח.

מאת אנדרו וובסטר, עורך בידור המכסה סטרימינג, עולמות וירטואליים, וכל משחק וידאו פוקימון בודד. אנדרו הצטרף ל- Verge בשנת 2012, וכתב מעל 4,000 סיפורים.

הבא Final Fantasy מעביר את הסדרה ארוכת השנים בכיוון שונה בהרבה-וכהה יותר-. עם Final Fantasy XVI, המפתחים בכיכר Enix לקחו את הגבישים והצ’וקובוס שהמעריצים מכירים וממזגים אותם עם עולם וסיפור בהשראת משחקי הכס. זה אומר קרבות עקובים מדם, גיבורים מגושמים יותר והרבה נשבע. אבל היי, לפחות אתה יכול ללטף את הכלב.

המשחק הופך לראשונה כ- PS5 בלעדי ב- 22 ביוני. ותוכלו להתעדכן בכל ההתפתחויות האחרונות כאן, החל מעדכוני חדשות וטריילרים ועד ביקורות, ניתוח וראיונות עם צוות היצירה.

 • תכונות הנגישות של Final Fantasy XVI מגיעות בעלות מצערת
 • חוסר הדמויות המגוונות של Final Fantasy XVI גורם לעולם ענק להרגיש קטן
 • Final Fantasy XVI כל כך מזוין
 • מפלצת Final Fantasy XIV ידועה לשמצה חוזרת ב- Final Fantasy XVI
 • ל- Final Fantasy XVI יש טריק מסודר שיעזור לך לעקוב אחר הסיפור האפי שלו
 • ל- Final Fantasy XVI יש גישה מימי הביניים למגוון
 • Final Fantasy XVI מטיל כהה עבור RPG גרגרני יותר

Final Fantasy XVI מוסיף דם וחצץ אבל לא משנה את נשמת הסדרה

יש רגע ברבע הראשון של Final Fantasy XVI . הוכה ושחוק, המשחק מבקש את קלייב “לקבל את האמת.”כמוהו, שני סורגי הפסקת גבולות (כאלה שכן Final Fantasy XIV השחקנים יכירו) יופיעו. אבל הם לא רק נכנסים כאילו המשחק רק עדכן את ממשק המשתמש שלו כדי להציג תכונה חדשה – הם לשרוף הלאה כאילו היו ממותגים על המסך עם פוקר חם. זה מרגיש שהמשחק רוצה שגם לך, להרגיש את הלהבות שנשרפות בתוך קלייב כשאתה לוחץ במקלות האצבע כדי לגרום לו ללכת Final Fantasy סופר סאיאן.

. קריאת הקרב ההיא קרה הרבה.

איך נחת שחקן בריטי אחד בכיכובו של תפקידים בשניים ממשחקי הווידיאו הגדולים של 2023

ראלף אינסון הוא בחור “It” של משחק הווידיאו של 2023. השחקן האנגלי, שעשה קריירה ניכרת מתוך תפקידים תומכים ברחבי טלוויזיה וקולנוע, הצליח להוביל לתפקידים מובילים בשניים מהמשחקים הגדולים השנה, דיאבלו הרביעי וכן Final Fantasy XVI.

המשחקים שיצאו תוך שבועיים אחד מהשני, ואינסון היא קדמית ומרכזית לשניהם, ומשחקת את לוריאת דיאבלו הרביעי וה- CID השמיע באותה מידה Final Fantasy XVI. מאזינים עם אוזני נשר הבחינו בחפיפה מייד, ותהו כיצד הוא הצליח לקלוע תפקידים בשוברי קופות של משחק קיץ גב אל גב אל גב אל גב אל גב.

תכונות הנגישות של Final Fantasy XVI מגיעות בעלות מצערת

עם Final Fantasy XVIתוכנית לחימה חדשה וממוקדת פעולה מגיעה חבילת כלים חדשה המסייעת להקל על הקרב זה. כלים אלה חויבו כתכונות הנגישות של המשחק אך לא היו קשורות להגדרת תפריט; במקום זאת, אלה היו טבעות מיוחדות שאפשר לצייד שכבר היו במלאי שלך בתחילת המשחק. כאשר הוא מצויד, כל אחת מחמש הטבעות סייעה בפן אחד של הקרב של המשחק.

אהבתי את הגישה הזו ל Final Fantasyהלחימה. למרות שהסדרה לא הציגה קרב מבוסס תפנית מאז Final Fantasy x, . טבעות אלה, אם כן, מרגישות לא רק כלי מסייע לעזור לשחקנים עם רמות יכולות שונות, אלא גם דרך להקל על אנשים שרוצים לשחק .

חוסר הדמויות המגוונות של Final Fantasy XVI גורם לעולם ענק להרגיש קטן

מוקדם ב Final Fantasy XVI. תשובתו לא הייתה גדולה, ובעצם הצהיר כי כולל אנשים בעלי צבע יפרו את הגבולות העלילתיים שנקבעו על ידי עולם הפנטזיה שהמפתחים יצרו.

מוקדם יותר השנה הייתה לי הזדמנות לעקוב אחר יושידה על התשובה הזו, לשאול אותו אם יש לו הזדמנות לשמוע את התגובה לדבריו ואם היה לו מה לומר לאוהדי הצבע שהוא מרגיז איתם.

Final Fantasy XVI כל כך מזוין

זה לא סוד משחקי הכס הייתה השפעה משמעותית על Final Fantasy XVI – המפתחים אמרו באותה מידה. “כשהתחלנו ליצור את המשחק לראשונה, היה לנו צוות הליבה שלנו המונה כ -30 חברים בשלב מוקדם מאוד לקנות את קופסאות ה- Blu-ray של משחקי הכס וחייב את כולם לצפות בזה, כי רצינו סוג זה של תחושה, “אמר המפיק נוקי יושידה יורוגמר .

, .
Square Enix יצקה חמוד.

מפלצת Final Fantasy XIV ידועה לשמצה חוזרת ב- Final Fantasy XVI

Final Fantasy XVI, היום, ממולא בהומאז ‘קטן ומסודר והפניות ל Final Fantasy משחקים שבאו לפני כן. אחד התפריטים של המשחק מציג שודדי קלייב, ג’יל, טורגאל או מי שאכל נמצא במסיבה שלך אם אתה נוסטלגי לאמנות הפיקסלים הישנה מהימים הראשונים של המשחק ב- NES. . .

שביט אדום חוזר, והוא רוצה את נקמתו.

. אני פשוט לא יכול לעקוב אחר כל האנשים והמקומות ושמות עצם מתאימים אחרים המרכיבים את העולם. התוצאה היא שאני מבלה זמן רב בקריאת וויקיס כדי לעזור לי לעבור דברים כמו ה שר הטבעות אוֹ המכשף – אבל זה לא מאוד מועיל ברגע בו אני צופה בסצינה מרכזית נפרשת. אבל Final Fantasy XVI, שרק הושק ב- PS5, יש כלי מועיל להקל על הרבה יותר קל לעקוב אחר סיפורו המורכב.

התכונה נקראת Lore Time Active-משחק נחמד במערכת הלחימה הפעילה של קרב זמן של משחקי עבר-וזה דומה לכלי הרנטגן שמציע אמזון פריים וידאו, רק למשחק וידאו. זה עובד כך: בכל עת במהלך קיצוץ, אתה יכול להשהות ולהכות את משטח המגע, להעלות רשת של כל הדמויות, המיקומים והאירועים החשובים הקשורים לסצנה הנוכחית. אז אם אין לך מושג מי, נגיד, רמו הוא או חשיבותה של ממלכת וולד, אתה יכול לקבל רענון קצר.

ב- Final Fantasy XVI, אתה יכול לפקוד על הכלב (והרבה יותר)

לא להתגבר על ידי דמעות הממלכה בקטגוריית ייצור ההייפ של משחקי הקיץ, Final Fantasy XVI קיבלה מצב משחק משלה, מציגה מעל 20 דקות של משחק.

Final Fantasy XVI הוא משחק יפה, גם בתוך הקצוות וגם במשחק. הקרב נראה חלקלק ומרגש. קלייב התהפך, טבל ונחשף בפריחה מספקת, בהתאם למטרה המוצהרת של המפתחים לעשות Final Fantasy XVI מרגיש כמו “רכבת הרים במהירות גבוהה.”המצגת נכנסה לפרטי פרטים על כמה מהפעילויות הקטנות יותר שקלייב יכול להגיע אליו כשהוא לא מציל את העולם או עושה כל מה שהוא עושה, מכיוון שאנחנו לא ממש בטוחים מה המוטיבציה שלו עדיין. הכרת הקצב האופייני של Final Fantasy סיפורים, זה יתחיל קטן, כמו “פנה לכפר” ובסופו של דבר יסתיים ב”הרוג אלוהים.”יש ציידים שהוא יכול להשלים ומה נראה שפע של צדדים. עדיין לא ראינו מיני משחקים, אבל הנה מקווה גרסה של Final Fantasyמשחק הקלפים הגדול ביותר, טריל טרייל, יופיע בצורה או צורה כלשהי.

ל- Final Fantasy XVI יש גישה מימי הביניים למגוון

כאשר נאוקי יושידה, מפיק , IGN מדברים על חוסר המגוון לכאורה של המשחק. כשנשאלו אם שחקנים יכולים לצפות לדמויות צבע במשחק, ליושידה היה זה לומר:

בעיקרו של דבר, יושידה אמר שמכיוון שהם מבססים את עולם של ווליסטאה על הרעיון שלהם לגבי היבשת האירופית בעבר, צוות השחקנים לעולמם המורכב לחלוטין צריך להיות לבן. הציטוט היה פספוס נדיר ממפתח אהוב בדרך כלל, והוא באופן טבעי הרגיז את מאווררי הצבע.

Final Fantasy XVI. קודמו, Final Fantasy XV, לא עשה כל כך חם, באופן ביקורתי. , הצוות בכיכר Enix מנסה לתקן את הספינה על ידי ביצוע א .

Final Fantasy. מערכת הלחימה הסטטית, מבוססת תור, יוצאת, לטובת מערכת נוזלית יותר ומכוונת פעולה מלאה במכות תגרה מהירות ומנוצצות, לחשים חזקים ומתיזים למראה, והשתמטות אקרובטית.

נאוקי יושידה מציגה טריילר חדש של Final Fantasy XVI בטקס פרסי המשחק

כדי לכסות את מטח ההכרזות והטריילרים ששוחררו במהלך פרסי המשחק היה טריילר חדש ותאריך שחרור לפרק האחרון של שחקן יחיד של ה- Final Fantasy סִדרָה. מנהל המשחקים נוקי יושידה הופיע לראשונה אי פעם בפרסי המשחק כדי להציג Final Fantasy XVI ‘הטריילר החדש ביותר ושיתף את תאריך השחרור של המשחק – 22 ביוני.

טריילר הנקמה היה קצר מאוד אך מאוד עקוב מדם, וביקש מחדש את אחד הרגעים הראשונים של אוהדי ה- Final Fantasy XVI. .

דליפה מעט מביכה מ הטריילר עשוי לצנוח היום, והנה זה. הטריילר בן ארבע הדקות שכותרתו “אמביציה” לא מגלה יותר מדי מידע חדש לגבי הערך הבא בסדרה בת ה -35, אבל חם לעזאזל, האם זה נראה מגניב. Final Fantasy מחיר, כך שתצטרך לצפות בזה ב- YouTube.

. ?) הטריילר מחזיר מחדש את מרבית אותו מידע המשותף הראיון עם מנהל המשחקים נאוקי יושידה מוקדם יותר השנה.

הדבר שנאוקי יושידה הכי מתלהב ממנו Final Fantasy XVI האם קרבות אייקון.

בדיבור אליו הסף, יושידה, במאי המשחק, דיבר על האופן שבו קרבות נמרצות אדמה, דופקות, נגרמות בין כמה מהמפלצות הבולטות והפופולריות ביותר של הזכיינית הופיעו בכבדות בכניסה לשחקן יחיד אחרון זה, שאינו מגלה את ה -35 שנה. סדרת JRPG הישנה.

כל מה שלמדנו מהטריילר החדש של Final Fantasy XVI

אתמול, סוני וכיכר אניקס בירכו אותנו עם הנתח הגדול ביותר של . Square Enix שיחררה לא רק טריילר חדש אלא גם בלוג חדש ומעדכן את הרשמי Final Fantasy XVI אתר שהקים בסיס נחמד עליו אנו יכולים להתחיל לבנות מושג על מה המשחק הזה ועל מה אנו יכולים לצפות.

, אינה ה -16 בסדרה; גם זה אפילו לא הכניסה הראשי של שחקן יחיד ה -16 (בזכות סרטי ההמשך וה- גרסה מחודשת של FFVII). Final Fantasy משחקים, הרבה יותר מדי מכדי לספור. זה פשוט זה שמגיע אחרי זה עם נוקטיס והחליו שלו.

Final Fantasy XVI מגיע לקיץ 2023

אם אתה א Final Fantasy מעריץ, מצב המשחק של היום הוא בשבילך. כיום, Square Enix חשפה קצת יותר מידע על Final Fantasy XVI.

גרסה מחודשת של Final Fantasy VII. הטריילר כולל גם יותר מהאייקונים המסתוריים, מפלצות עוצמתיות הדומות לזימון של פנטזיות אחרונות של יור ונראה שהוא מתגורר בבקרי אנוש הנקראים דומיננטים. זה נראה כאילו התיידדות או נלחמת הדומיננטים האלה יהיו בלב סיפור המשחק.

הגילוי הגדול הבא של Final Fantasy XVI לא יגיע עד אביב 2022 אחרי שישה חודשים של עיכובים ב- COVID-19

Final Fantasy XVI . .

זה לא מפתיע מדי Final Fantasy XVI . Final Fantasy משחק לקונסולה מהדור הבא, תהליך הפיתוח הוא מאמץ מאסיבי המשתרע על צוותי פיתוח ברחבי העולם. . “לרוע המזל זה הפריע לתקשורת ממשרד טוקיו, אשר בתורו הביא לעיכובים – או במקרים קיצוניים, ביטולים של משלוחים של נכסים משותפי מיקור החוץ שלנו.”

משחקי Final Fantasy לפי הסדר: לפי תאריך השחרור וציר הזמן

.

משחקי Final Fantasy הם אייקון בעולם המשחקים – אם אתה רוצה לצלול לעולם של Final Fantasy הנה איך לשחק.

משחקי Final Fantasy משחררים הזמנה

Square Enix מייצרת את משחקי Final Fantasy כבר למעלה משלושים שנה, עם סדרה ראשית כמו גם משחקי ספין אוף.

.

Final Fantasy X/ X-2

 • Final Fantasy I (1987)
 • Final Fantasy II (1988)
 • Final Fantasy III (1990)
 • Final Fantasy IV (1991)
 • Final Fantasy V (1992)
 • Final Fantasy VI (1994)
 • Final Fantasy VII (1997)
 • Final Fantasy VIII (1999)
 • Final Fantasy X (2001)
 • Final Fantasy X-2 (2003)
 • Final Fantasy XII (2004)
 • Final Fantasy XIII (2009)
 • Final Fantasy XIV (2010)
 • Final Fantasy XIII-2 (2011)
 • ברק חוזר: Final Fantasy XIII (2013)
 • Final Fantasy XIV: תחום נולד מחדש (2013)
 • גרסה מחודשת של Final Fantasy VII (2020)
 • זר של גן העדן: Final Fantasy Origin (2022)

סדר ציר זמן פנטזיה סופי

הדבר הנהדר בפנטזיה הסופית הוא שכל המשחקים ניתנים לשחק בכל סדר אלא אם כן מדובר בסרט המשך או פריקוול ישיר.

כל משחק קיים בעלילה משלו, כך שתוכלו לבחור איזה פנטזיה סופית תרצו לשחק.