משחקים כמו Genshin: Best Genshin Affect Affect – Gamers Droid, 10 משחקי אנדרואיד כמו Genshin השפעה שאתה חייב לנסות | Bluestacks

0

7 המשחקים הניידים הטובים ביותר לשחק בשנת 2023

.

משחקים כמו Genshin: Best Genshin Effect Affect

Genshin Impact הוא אחד המשחקים המקוונים הפופולריים ביותר ב- Mobile, PC ובקונסולה. עם זאת, משחק הגאצ’ה המקוון של Mihoyo אכן משתעמם בין עדכונים, כך שתרצו כמה משחקים כמו גנשין ימשיכו להתבדר.

למרבה המזל, יש המון משחקים כמו Genshin השפעה בימינו! אם אתה רוצה את האנימה הזלדה האווירה הזו כל היום, כל יום, הגעת למקום הנכון!

המשחקים הטובים ביותר כמו Genshin: מגדל הפנטזיה

אולי השיבוט הברור ביותר של השפעת גנשין, מגדל הפנטזיה הוא ללא ספק אחד המתחרים החזקים יותר. .

במגדל הפנטזיה אתה בוחר זכר או נקבה לגיבור לנגן כדי לחקור את כדור הארץ של אאידה. כוכב לכת בסערה, אאידה מוצפת עם מוטציה אכן פגומה על ידי אומניום רדיואקטיבי.

בעבודה לצד צוות דמויות צבעוני, תוכלו לחקור עולם גנשין מאוד כדי להילחם במבחר אויבים דומה מאוד. יתר על כן, תוכלו להילחם בהם במערכת לחימה מבוססת יסודות מוכרת מאוד.

אם אתם מחפשים משחקים כמו גנשין לאותה גאצ’ה מתוקה וממכרת, מגדל הפנטזיה יש את זה כמובן גם. תשתמש במטבע הפרימיום שלך כדי לזמן את Simulacra, ייצוגי AI של גיבורים שאתה יכול להניח את זהותם של. כן, זה אומר שיש בנות אנימה (ובנים) לאסוף.

אם אתה רוצה ממש רק יותר Genshin השפעה, אז TOF הוא תוספת פנטסטית. . עם זאת, יש לו בעיית רמאות משמעותית.

לבו של נוח

בכל הנוגע לשיבוטים של גנשין, הלב של נוח עשוי להיות החביב עלינו. זה ללא ספק אנדרדוג בהשוואה למגדל הפנטזיה, ליבו של בונט נוח מעט פחות נשען על מה שהפך את גנשין לפופולרי כל כך.

לדוגמה, לבו של נוח נשען חזק לעולמו המדכא עם משטח צבע כהה יותר וסגנון אמנות שחור מדברי שחור. זה נראה שונה ומרגיש אחרת, אבל זה עדיין דומה לגנשין.

עם זאת, לבו של נוח מבדיל את עצמו במספר דרכים. זה משחק שמעוניין יותר לחקור את עולמו ולפעול כ- MMO יותר. בעוד שגנשין ומגדל הפנטזיה יש שניהם אירועי MMO, זה האחרון יותר, המשחק הזה נשען לתוכו קשה יותר.

בלבו של נוח, תוכלו לחקור את כוכב הלכת של פנטזיה-סטמונק של נוח. בין אם זה ברגל, לפי סוס או באמצעות ספינת אוויר, תוכל לחצות את העולם בקלות.

בנוסף, תוכלו למצוא גם את אלמנטים הגאצ’ה הטיפוסיים כאן. עם זאת, זה הרבה פחות מסתמך עליהם מאשר משחקים אחרים כמו Genshin. עם זאת, הם כאן ותוכלו לזמן פנטומים של אנימה-אסקית המבוססים על דמויות היסטוריות.

אם עדיין לא תנסה את המשחק הזה, אז תאסוף אותו ממש כאן! אנו ממליצים עליו בחום.

יש סיבה לכך שההונקאי השפעה היא כמו Genshin Pimpt. . למעשה, המשחק הזה הוא המבשר לכל מה שהופך את גנשין לפופולרי כמו שהוא.

ההשפעה של הונקאי היא ההתחלה של הכל, גרזן וארוז פעולה עם גורמי גאצ’ה ממכרים. לעומת זאת, זה לא RPG בעולם פתוח כמו ש- Genshin הוא. למעשה, זה ההפך.

במקום לקחת את הדמויות שלך דרך הגדרת פנטזיה עצומה, אתה תילחם בשלבים ליניאריים. . אבל זה עדיין כמו גנשין, סמוך עלי!

אם אתה מעריץ של ג’אצ’ה ג’אצ’ה ג’אצ’ה של מיהויו על מערכות הלחימה שלה, אז הונקאי משכפל את זה בצורה מושלמת. למעשה, במובנים מסוימים, מכניקת הלחימה ההדוקה יותר של הונקאי אפילו עולה על גנשין. ?

זה לא בדיוק מה שהיית מצפה, אבל זה משחק מאוד מהנה וממכר בנייד. כמו כן, ההצלחה העצומה שלה היא הסיבה שיש לנו את ההשפעה של Genshin כיום.

אם מעולם לא ניסית את זה, אנו חושבים שזה שווה צילום. הורד את זה כאן!

אגדת זלדה: נשימת הטבע

עכשיו, לרשימה זו, רצינו לשמור רק על משחקי ניידים. . עם זאת בחשבון, אגדת זלדה: Breath of the Wild הוא בחירה ברורה.

נקודת ההתייחסות הברורה של Genshin השפעה, Breath of the Wild היא הגרסה הטובה ביותר של המשחק הזה. עולם פתוח מדהים שתוכלו לחקור כרצונו ללא חסמים, BOTW מציע חופש אמיתי.

בלעדי ל- Nintendo Switch, אם כי אני מקווה שיום אחד ניתן לשחק בקו הרקיע, זהו תואר חובה. אם יש לך מזל מספיק להחזיק מתג ואתה חי Genshin, בהחלט בדוק את זה.

אם אתה נמצא רק בגנשין על הגאצ’ה שלה, לא תמצא את זה כאן. כמשחק פרימיום, BOTW לא מסתמך על מכניקת גאצ’ה. במקום זאת, זו הרפתקה מלוטשת לחלוטין לתווה.

אגדת Neverland

האגדה של Neverland עשויה להיות זמינה לרשות מראש באנדרואיד, עשויה להיות המשחק הגדול הבא כמו Genshin. MMORPG זה שפותח על ידי Gameark, הוא תואר בהשראת פנטזיה שנראה מאוד Genshin-esque.

אמנם זה לא יוצא בזמן הכתיבה, המשחק הזה נראה כמו שיבוט גנשין מעניין מאוד. המשחק הזה מוגדר בעולם קבלה, משחק זה מתוכנן להיות מתחרה מהנה, אם לא מתורגם בצורה לא טובה, בז’אנר דמוי גנשין.

אגדת Neverland דומה לליבו של נוח באופן שהוא מחליף חלק מהפעולה למשחק חברתי יותר. כן, מכניקת הגנשין של חקר ובישול ודיג נמצאים כאן. עם זאת, יש גם מרחבים חברתיים יותר לעבוד לצד אחרים.

יתר על כן, Legend of Neverland ממוקדת הרבה יותר בהתאמה אישית של הדמות שלך מאשר למשוך אחרים. בעוד שלמגדל הפנטזיה יש גם התאמה אישית של אופי, כותרת זו מעוניינת הרבה יותר לתת לדמות שלך להתפתח איתך.

אם אתה רוצה להירשם מראש, בדוק את המשחק כאן!

חיפשנו רחוק כדי למצוא את המשחקים הטובים ביותר כמו גנשין. בעוד שרשימות אחרות בחרו במספר גדול של משחקים שאינם כמו המשחק של מיהויו, אנו מקווים שנמצא מידה טובה של דיוק!

אם יש לך עוד משחקים בסגנון Genshin שתרצה שנוסיף, פשוט ספר לנו בתגובות למטה! אם הם כמו גנשין, אנו עשויים להוסיף אותם. . פָּשׁוּט!

משחקי ניידים כמו Genshin השפעה

הועלה על ידי: צוות תוכן Bluestacks

10 משחקי אנדרואיד כמו Genshin השפעה שאתה חייב לנסות

  1. Crashlands
  2. סיפורי קרסטוריה
  3. סיפורי צייד מפלצות
  4. סיפורי רוח
  5. דרגליה הפסידה
  6. דרקון רג’ה
  7. זרימת שפע של חתיכה אחת
  8. הונקאי השפעה 3
  9. אמנות חרב ברשת: גורם אינטגרלי
  10. נארוטו: Slugfest x

Genshin Impact הפך לאחד ממשחקי האנדרואיד הפופולריים ביותר בשנת 2020 להשתלט על PUBG Mobile מבחינת ההכנסות. לקחת השראה מהאגדה של זלדה: Breath of the Wild, Genshin Impact ועולמה המתפשט יצר הייפ ראוי היטב בקרב השחקנים. למגוון הרחב של הדמויות המגוונות הניתנות לשחק והעולם הפנטסטי של Genshin Impan.

כל פינה במשחק עמוסה בחזה ללבול, צינוקים להתמודד, חידות לפתור ואויבים לגריס, ומכאן שהגיימרים אינם מרגישים מונוטוניים גם אחרי אלף שעות משחק. זוהי תגובת שרשרת ממכרת של חומר הקיים במשחק שלעולם לא תגרום לך להרגיש משועמם או לא במקום. הוויזואליות פשוט מדהימות והפסקול מהפנט. עם זאת, עייפות משחק היא דבר. אז אנחנו מביאים לך חלק מה- המשחקים הטובים ביותר הדומים ל- Genshin Impact שתשמח לשחק. .

Crashlands (משחק עבור 6.

Crashlands הוא משחק שזכה בכמה שבחים בשנים האחרונות ואף נבחר למשחק השנה על ידי Toucharcade, Gamezebo. Crashlands הוא משחק מעוצב ב- RPG עם סיפור מוזר. בבסיסה, Crashlands הוא משחק מעצר ונלחם מסוג פעולה.

הסיפור הוא משהו ממש ייחודי, מהנה ומוזר שבהחלט תיהנו. יצירה מהווה חלק עצום מהמשחק ויש בו יותר מ -500 פריטים ניתנים למלאכה כדי להעסיק אותך לאורך כל המשחק. קיום כל כך הרבה אלמנטים עשוי לעשות את זה יותר מדי כדי לעמוד בקצב אבל, ל- Crashlands יש פיתרון במשחק שלו. .

10 משחקי אנדרואיד כמו Genshin השפעה שאתה חייב לנסות

הגרפיקה מרגישה פרימיום למרות שאין שום דבר מרהיב בזה. הקרב הוא בעיקר מבוסס מיומנות הדורש מוח ולא רפלקסים. . המשחק ענק בהיקפו ומציע לך הרבה ליהנות.

החלק הטוב ביותר הוא, Crashlands תומך ברוב הבקרים התואמים לנייד אם אתה מעוניין יותר לשחק באמצעות בקרים, ואז לשחק אותו במחשב האישי שלך עם Bluestacks כ- Emulator.

סיפורי קרסטוריה (חופשי לשחק)

! סיפורי Crestoria הוא משחק RPG של אנימה אפי כמו Genshin Impact, שנקבע בסדרה Tales World. אם אתה כבר מכיר את עולם הסיפורים, הגיע הזמן שתאסוף את המשחק הזה ולהתחיל לשחק.

. סיפורי Crestoria מספקת לך עבודה מדהימה, תוך שהיא מספקת לך עולם ענק וסיפור עשיר.

10 משחקי אנדרואיד כמו Genshin השפעה שאתה חייב לנסות

המשחק מבוסס על פעולה מבוססת תפנית. . יש הרבה דמויות חדשות שתוכל להוסיף לסגל שלך. אתה גם יכול להיפגש ולשחק עם דמויות סיפורים מהמשחקים האחרים שנקבעו באותו יקום. אם אינך מכיר דמויות ישנות יותר, אתה יכול ללמוד עליהם יותר ככל שאתה מתקדם במשחק. איך זה לשמירה על המשכיות ביקום?!

בסך הכל, סיפורי Crestoria מספקת לך חוויה עצומה עם סיפור מרתק וגרפיקה תלת מימדית מדהימה. אם אתה אוהב משחקי Activenture Action-Actienture, סיפורי קרסטוריה הם בשבילך!

.99 $)

משחק הרפתקאות אפי בשילוב עם גרפיקה מדהימה ומקבלים סיפורי צייד מפלצות. . סיפורי Monster Hunter הוא משחק בתשלום אך אינו מכיל רכישות בתוך האפליקציה.

אין שום דבר מסובך בסיפור וזה מה שבאמת הופך אותו ראוי לבזבז את זמנך. הסיפור די פשוט ויש לו מספיק זמן משחק כדי לשמור על עניין ומרוצה מהכסף ששילמת.

. . זה מהווה את עמוד השדרה של משחק ההרפתקאות שאתה משחק. .

אם אתה אוהב משחקי הרפתקאות פשוטים עם סיפור מרתק וגרפיקה באיכות גבוהה, סיפורי מפלצת האנטר לא יאכזבו אותך.

סיפורי רוח (חופשיים לשחק)

סיפורי רוח הם משחק חופשי למשחק, פעולה MMORPG. זה דומה להשפעה של גנשין ואם משחקים כאלה מעניינים אותך, סיפורי רוח שווה לנסות. עם דמויות חמודות, גרפיקה וחוויה מרגיעה המשחק הזה יש כל כך הרבה מה להציע לך.

אתה יכול להתאים אישית את הדמות שלך לטעמך עם טונות של תלבושות. כמשחק הרפתקאות, אתה צריך לטייל עם חיות מחמד וחיות חמודות שמעלות את החוויה המרגיעה שלך. כשאתה מתקדם במשחק, אתה מביס מפלצות ומשתמש בכוחותיהם על ידי איטום אותם.

10 משחקי אנדרואיד כמו Genshin השפעה שאתה חייב לנסות

ישנם 20 מצבי משחק שונים וחדשניים כדי לשמור על בידור כמו, מירוץ, ירי ואפילו חידון! אתה יכול לצוות עם חבריך כדי לחקור את העולם העצום ולהילחם בקרבות צינוקים מאתגרים ומאתגרים היטב. .

אם אתה אוהב משחקים עם קסם, מפלצות ודמויות חמודות עם גרפיקה יפהפייה וסיפור עלילה מהנה, סיפורי רוח זה המשחק בשבילך!

Dragalia הפסיד (חופשי לשחק)

RPG פעולה המבוססת על מערכת הגאצ’ה. מה לא לאהוב במשחק הזה? Dragalia Lost הוא RPG מבוקר בשליטת החלקה שכולו קשרים בין דרקונים לבני אדם. אתה יוצא להרפתקה כדי לנצח את אויביך עם דרקונים לצידך.

פותח על ידי נינטנדו, זהו אחד ממשחקי הגאצ’ה הטובים ביותר הידידותיים לשחקן שם בחוץ. . הפקדים הם ממש בסיסיים ופשוטים לכל אחד להבין.

10 משחקי אנדרואיד כמו Genshin השפעה שאתה חייב לנסות

הגרפיקה של המשחק ממש טובה והתשומת לב אפילו הקטנה ביותר של הפרטים היא משהו שמפוצץ מחשבה במשחק הזה. למרות שעיצובי הדמויות מבוססים על סגנון אנימה, זה משהו שצריך לצפות בו. .

אם אתה אוהב לשחק RPGs אקשן עם הרבה דברים טובים כמו דמויות יפות, גרפיקה וסיפור עלילה מרתק, אתה בהחלט צריך לשחק את Dragalia Lost במחשב.

דרקון רג’ה (חופשי לשחק)

דרקון ראג’ה הוא משחק MMORPG מדהים בסגנון אנימה. זה מפותח עם מנוע ה- Unreal Enuct המוביל בתעשייה 4 המעניק למשחק יתרון עם גרפיקה מדהימה. .

דרקון ראג’ה הוא משחק בעולם הפתוח והוא מציע לך עולם ענק ומטבל שתוכלו ליהנות ממנו. בחלק המשחקים הוא מציע לך מגוון רחב של דברים ליהנות. . אתה יכול ליצור את הדמות שלך, אגב, נותן לך הרבה חופש להתאים אישית. אתה מקבל גישה לאתגרים חדשים רבים והמשחק מבוסס על סיפור כבד. החלק הטוב ביותר במשחק הזה הוא שתוכלו לקיים אינטראקציה עם חפצים במשחק שנדיר לראות במשחקי RPG ניידים.

10 משחקי אנדרואיד כמו Genshin השפעה שאתה חייב לנסות

הגרפיקה מדהימה וזה לא הפתעה בהתחשב בכך שהיא נעשתה ב- Unreal Engine 4. .

מקטע אחד מהירות שפע (חופשי לשחק)

“אהפוך למלך הפיראטים!”משחק ראש של Bounty Bouty Awar, המבוסס על סדרת האנימה הפופולרית One Piece של Bandai Namco, One Piece Bounty Rush הוא משחק PVP חופשי להפעלה. .

Rush Bounty Rush הוא משחק סגנון לכידת דגל מבוסס זירה, משחק ביזה אוצרות. החלק המעניין במשחק הזה הוא סגנון ה- 4 לעומת 4 PVP שלו. אתה מתחבר עם 3 שחקנים אחרים ומשחק נגד קבוצה אחרת של 4 שחקנים. הקבוצה עם יותר אוצר מנצחת את המשחק.

10 משחקי אנדרואיד כמו Genshin השפעה שאתה חייב לנסות

זה הופך את המשחק לפשוט מאוד ומהנה. . יש לך טונות של דמויות לבחירה ויש אסטרטגיה המעורבת בקרב או להילחם. הפקדים פשוטים וקלים מספיק להבנה. הגרפיקה נהדרת בהתחשב בכך שהיא נמצאת בפלטפורמה ניידת ומשחק כבד בפעולה.

.

הונקאי השפעה 3מחקר ופיתוח (חופשי לשחק)

? בכל פעם שהציוויליזציה מתקדמת מדי, הונקאי (כאוס) שהוא כוח מרושע יורד על פני האדמה להשמיד אותו. . בהונקאי השפעה שלישית הוא האחריות להגן על כדור הארץ ולהגן על התרבות נשענת על כתפיך. . ב- Honkai Impact השלישי הזה, אתה מקבל שליטה על צוות של עד שלוש דמויות המכונה ‘Valkyrie’.

10 משחקי אנדרואיד כמו Genshin השפעה שאתה חייב לנסות

זהו משחק פעולה משחק תפקידים בו השחקן יכול לעסוק בלחימה עם אויבים ולהיות רסן חופשי על התנועה שלהם. לכל Valkyrie מערך המיומנויות הייחודי שלה וניתן להתאים אישית את מערך המיומנות באמצעות כלי נשק וציוד. . . ניתן לשדרג את כל הפריטים והנשק שנאספו לאורך כל המשחק. בנה את מערך המיומנות שלך והציל את העולם מהרס בידי הונקאי.

Art Art Online: גורם אינטגרלי (חינם למשחק)

האם היית מגן על עצמך כשאתה מתמודד עם מצב חיים ומוות? . . . בתור הגיבור, אתה צריך לאסוף משאבים להישרדותך יחד עם בן / בת הזוג ולהילחם בדרך עד הקומה ה -100.

10 משחקי אנדרואיד כמו Genshin השפעה שאתה חייב לנסות

כל שחקן יכול להשתמש בסוג אחר של נשק מחרב, גרזן, פגיון, חנית, קשת וכו ‘. שחקנים יכולים גם להשתמש בכישורי חרב מיוחדים שוב ושוב לאחר סיום התקופה המתקררת שלהם. לשחקנים יכולים להיות מקסימום ארבע כישורי חרב ויכולים גם להשתמש בשיקויים כדי לרפא כאשר בקרב בקרב. מיומנויות מחולקות לקבוצות על סמך כמה כוכבים שיש להם וניתן לרכוש אותם מהחנות באמצעות הזמנות או לזכות בתגמול מאיזה מסע מיוחד. הוציאו את המטבע במשחק עבור ביצוע רכישות בחנות והשתמשו במטבע המיוחד כדי להשיג פריטים מוגבלים. כחבר בצוות התקיפה, המטרה שלך היא להגיע לקומה ה -100 של האינקרד!

נארוטו: Slugfest X (חופשי לשחק)

! מעריצי סדרת האנימה הקלאסית נארוטו שיפודן בהחלט יהנו מהמשחק הזה. עקוב אחר נארוטו על הרפתקה אפית וחווה כל קרב שהוא נלחם עם חזותיים מדהימים של הדמויות שנחרטו לעומק בזיכרון שלך. עולמו של נארוטו מתעורר לחיים עם חזותי מזג אוויר דינאמיים וחזון חופשי 360 מעלות 3D. . כל התווים העיקריים והפופולאריים משוכפלים בדיוק וזמינים לשחק איתם.

10 משחקי אנדרואיד כמו Genshin השפעה שאתה חייב לנסות

תיהני להשתתף בקרבות נינג’ה, השתמש בכישוריך כדי להביס את היריב שלך ולהרוויח נקודות. . . בנה צוות של הדמויות האהובות עליך מסדרת Naruto Shippuden המקורית. הגרפיקה, הוויזואליות והצלילים של המשחק הזה מדהימים ומהנים באמת. זה נותן חוויה ענקית אם אתה משחק את המשחק עם הצליל שלו. צחצח את כישורי הנינג’ה הפנימיים שלך והתכונן לעימות אפוס בנארוטו: Slugfest x.