אפליקציות המשחקים הניידים רעבים לנתונים שלך – SurfShark, 10 אפליקציות המשחק הטובות ביותר לאנדרואיד – רשות אנדרואיד

0

10 אפליקציות המשחק הטובות ביותר לאנדרואיד

אין זה מפתיע שעשרת האפליקציות הפופולריות ביותר אוספות נתונים רבים, כולל מזהים, נתוני שימוש ואבחון. .

המשחק מתחיל! ?

כולנו אוהבים משחק סלולרי טוב כדי לשמור על בידור תוך כדי תנועה. כשאתה עובר ברמות, מתחמק ממכשולים, אוסף מטבעות (ונשבע בקול רם ברכבת כשאתה מתגעגע לסימן). אבל האם אי פעם עצרת לתהות כמה נתונים אפליקציית המשחקים המועדפת עליך צורכת? ובכן, עשינו את המחקר בשבילך!

בדקנו 50 מאפליקציות המשחק הפופולריות ביותר ברחבי 60 מדינות כדי לגלות אילו הן הכי רעבות נתונים. שים לב שהמדינות שנתחנו חולקות רבות מאותן אפליקציות ב -50 הרשימות המובילות שלהן. בתורו, המספר הכולל של אפליקציות ייחודיות הוא 510.

פילוס הפרטיות שלך: הערכת הרעב של אפליקציות המשחקים הניידות לנתונים

יצרנו מערכת מדידה ייחודית להערכת הרגלי איסוף הנתונים של כל משחק. המערכת מקצה ציון המבוסס על הכמות והרעב של הנתונים שנאספו. הוצאנו מידע זה ישירות ממפתחי האפליקציות בחנות האפליקציות. מערכת הנקודות שלנו פשוטה:

 • נקודה אחת לנתונים שאינם מקושרים לזהות המשתמש (כמו נתוני קריסת אפליקציה);
 • 3 נקודות עבור נתונים שעלולים לעקוב אחריך באפליקציות ובאתרים (כמו מזהה המשתמש שלך).

יתר על כן, על פי מערכת המדידה שלנו, סכום הנקודות עולה ב -20% אם המשחק חולק נתונים כלשהם עם מפרסמים של צד שלישי.

אנו יודעים שאולי אתה חושב, \ “מדוע זה משנה?\ “ובכן, כאשר פרטיות הנתונים היא נושא חם בימינו, חשוב לדעת אילו סוגים של משחקים של משחקים ניידים אוספים, כיצד משתמשים בו, ולצורך העניין, כיצד גיימרים יכולים להגן על עצמם כשמשחקים באינטרנט.

לכן, בלי להתייחס יותר, בואו נסתכל על הממצאים שלנו ונראה איזו אפליקציית משחקים לוקחת את הכתר על היותה הכי רעב נתונים. רק זכרו, ככל שהציון גבוה יותר, כך יישומים אלה נוטים לאסוף – וזה לא תמיד דבר טוב!

לפרטים נוספים על מערכת המחקר והדירוג שלנו, עיין במדור המתודולוגיה בסוף המאמר.

. הניתוח שלנו על 50 ממשחקי הנייד הפופולריים ביותר ברחבי 60 מדינות מצא כי מדד רעב הנתונים הממוצע הוא 33 עצום.3. זה הרבה חטיף נתונים שקורה! אבל לאילו מדינות יש התיאבון הכי רעוע למשחקים רעבי נתונים?

מסתבר שקנדים לוקחים את העוגה (או שמא נגיד עוגיה?) עם מדד רעב נתונים ממוצע של 38, שהוא יותר מ -14% גבוה מהממוצע הכולל. .

בצד ההפוך, סין, הונג קונג, טייוואן, דרום קוריאה ווייטנאם יש ציוני רעב הנתונים הנמוכים ביותר, כאשר המשחקים הפופולריים ביותר בסין נכנסים כמעט ל 40% פחות מהממוצע.

מה זה אומר? ובכן, נראה שמדינות אסיה נוטות להיות בקצה התחתון של ספקטרום רעב הנתונים בהשוואה לעמיתיהם המערביים. חשוב לציין כי נקודות הנתונים שלנו נלקחו רק מחנות האפליקציות של Apple, ומדינות אסייתיות נוטות להשתמש במערכות הפעלה אחרות, כמו Android¹. .

App-Etite לנתונים: כמה רעבים הם משחקי הנייד המועדפים עליך?

כשמדובר במשחקים ניידים, חלק מהיישומים הם רק זלוכי נתונים גדולים יותר מאחרים. אבל אל תדאג; עשינו את העבודה הקשה עבורך וניתחנו אילו הם הכי רעבים נתונים. בממוצע, למשחקים הפופולריים ביותר בכל המדינות יש מדד רעב נתונים של 33.3, אבל זה לא אומר שכל אפליקציה היא רעבנית באותה מידה.

למעשה, מדד הרעב הממוצע של כל 510 האפליקציות שנתחנו הוא רק 26.9, כך שאפליקציות מסוימות בהחלט מפורקות יותר לנתונים שלך מאשר לאחרים. .

ניתחנו 10 מאפליקציות המשחקים הניידים הפופולריים ביותר ברחבי העולם כדי לראות כיצד הם נערמים זה בזה בנוגע לפרטיות. מעניין, לרוב אפליקציות המשחקים הבכירים ביותר יש מדד רעב נתונים גבוה מהממוצע. הממוצע עבור 10 המשחקים המובילים הוא 32.6 – 21..

כשאנחנו צוללים בפרטים הקטנים של איסוף הנתונים והשימוש של כל משחק, קחו בחשבון שניתן להשתמש בנקודת נתונים יחידה בכל שלוש קטגוריות הפרטיות, וכל שימוש נספר בנפרד על ידי המערכת שלנו.

המשחק הפופולרי ביותר ברחבי העולם, מסיבת ביצה (蛋仔派 对 对), שפורסם על ידי Netease (מבוסס בסין), יש מדד רעב נתונים של 35, שהוא 30.2% גבוה יותר מהמשחק הממוצע במערך הנתונים שלנו. כאחת מאפליקציות המשחק הגרועות ביותר לפרטיות, היא אוספת 15 נקודות נתונים ייחודיות, כולל שם, מספר טלפון ומיקום מדויק.

מגיע למקום השני, Roblox, שפורסם על ידי חברת Roblox Corporation (מבוסס בארה”ב), יש מדד רעב נתונים של 30, שהוא 11.6% גבוה יותר מהמשחק הממוצע במערך הנתונים שלנו. .

.3% גבוה יותר מהמשחק הממוצע במערך הנתונים שלנו. הוא אוסף 10 נקודות נתונים ייחודיות, מתוכם 5 משמשים לעקוב אחר המשתמש, כולל מיילים והודעות טקסט. ראוי לציין כי נופי Gardensapes משתפים נתונים עם מפרסמים של צד שלישי.

.. הוא אוסף 13 נקודות נתונים ייחודיות, מתוכם 11 משמשות למעקב אחר המשתמש – כולל שם, כתובת דוא”ל ואנשי קשר. בנוסף, 8 Ball Pool ™ חולקים כמה נתונים עם מפרסמים של צד שלישי.

גולשי הרכבת התחתית, המשחק השישי הפופולרי ביותר בעולם שפורסם על ידי Sybo Games (מבוסס בדנמרק), יש מדד רעב נתונים של 57..3% גבוה יותר מהמשחק הממוצע במערך הנתונים שלנו. . .

לבסוף, ניצול.IO, שפורסם על ידי Habby (מבוסס בסינגפור), הוא המשחק השמיני הפופולרי ביותר ויש לו רק מדד רעב של 10, שהוא 62.8% נמוך מהמשחק הממוצע במערך הנתונים שלנו.

.IO מדגים כי איסוף נתוני משתמשים רבים אינו נחוץ להצלחה. זהו אחד משלוש אפליקציות בתוך עשרת המובילים ברחבי העולם שיש להם מדד רעב נתונים נמוך מהממוצע בין כל שאר האפליקציות.

? מתוך 510 האפליקציות שנתחנו, 6.9% מהם אספו אנשי קשר של משתמשים, 1.4% נאספו נתוני בריאות, 7..5% אימיילים שנאספו או הודעות טקסט.

כדי לפרק את זה עוד יותר, הקצנו את נקודות הנתונים שנאספו לשתי קבוצות: נתונים התנהגותיים ונתונים חברתיים. 8 מתוך 32 נקודות הנתונים האפשריות מוקצות לנתונים התנהגותיים, הכוללים היסטוריית רכישה, תוכן משחק, שמע, תמונות או סרטונים, גלישה והיסטוריית חיפוש ואינטראקציה בין מוצרים. .

433 (85%) ממשחקים ניידים שניתחו אוספים לפחות נקודת נתונים אחת שניתן להשתמש בה כדי להבין את ההתנהגות שלך, ואילו 347 נוספים (68%) אוספים לפחות נקודת נתונים אחת המסווגת כנתונים חברתיים. . עם זאת, לא מצאנו שום משחקים אוספים נתונים ביומטריים.

אבל אל תדאג; אתה יכול להבין טוב יותר איזה סוג נתונים אתה מוותר בזמן המשחק על ידי סיווג נקודות הנתונים לקבוצות. לדוגמה, מיקומים גסים ומדויקים מקובצים תחת מיקום במסגרת הגדרות הפרטיות של חנות האפליקציות.

. עם זאת, אפליקציות מסוימות אוספות נתונים מעבר למה שאליו ניגשים לרוב, ופרטיות המשחק מסתכנת בכפול.

קח לדוגמה את Roblox, שאוסף את המגוון הגבוה ביותר של קטגוריות נתונים, כולל היסטוריית החיפוש של המשתמש – נקודת נתונים שלא נאספה על ידי שום משחק אחר בעשירייה הראשונה הגלובלית.

. לדוגמה, שחמט – Play & ללמוד אוסף היסטוריה של גלישה, ואילו 8 Ball Pool ™ ניגש לאנשי קשר של משתמש.

חשוב לציין את נקודות הנתונים הללו ולהבין את סוג המידע שאתה מוותר בזמן המשחק.

אילו מדינות מייצרות את המשחקים הניידים הרעבים ביותר בנתונים?

מחצנו את המספרים ומצאנו כמה טרנדים מעניינים. זכור שכדי להיות בטוחים באמת בממצאים שלנו, שקלנו רק מדינות בהן יש לנו נתונים לפחות 10 משחקים.

ראשית, משחקים מצרפת לוקחים את התואר המפוקפק למדד הרעב הממוצע הגבוה ביותר של 42.7 (כמעט 59% גבוה יותר מה -26.9 ממוצע). קפריסין מגיעה למקום השני עם 21 משחקים בממוצע מדד רעב של 36.7 (זה הרבה נתונים!).

בבריטניה, המשחקים כוללים 2.4% מכל המשחקים שניתחו, עם מדד רעב ממוצע של 35.9 (25.!. ובארה”ב, המו”לים אחראים ל -9.4% מכלל האפליקציות שניתחו, עם מדד רעב נתונים ממוצע של 35, 22.7% גבוה יותר מהממוצע של כל המשחקים האחרים שנתחנו.

.1 – 33.2% פחות מהממוצע הכולל.

.2 – 32.9% נמוכים מהממוצע, ומציבים אותם במקום השני ברשימת המדינות המייצרות את האפליקציות הכי פחות רעבות נתונים.

בסך הכל, מדינות אסיה חולשות על סצנת אפליקציות המשחקים, מהוות כמעט 40% מכלל האפליקציות המנותחות. מפרסמים מסין לוקחים את המקום הראשון עם 77 משחקים (זה 15.1% מכל המשחקים), ואחריה יפן עם 34 משחקים (6.7%), ווייטנאם עם 29 משחקים (5.. דרום קוריאה, סינגפור והונג קונג מסגרים את הרשימה עם 24, 18 ו -12 משחקים, בהתאמה.

מוכן, סט, משחק. בבטחה: שמור על בטיחות הנתונים שלך בזמן משחק משחקי נייד

אז הנה לך את זה, משחקי רעב הנתונים (מינוס ג’ניפר לורנס). אילו מדינות ישלוטו עליונות ויכירו אותנו טוב יותר ממה שאנחנו רוצים להניח להמשיך? רק זמן ויותר נתונים יכולים לדעת.

אמנם חשוב לציין כי איסוף נתונים מסוים נחוץ לתכונות משחק ופונקציונליות מסוימות, אך חשוב מאוד שגיימרים ניידים יהיו מודעים לאיזה מידע ואיך משתמשים בו.

עם זאת בחשבון, אנו ממליצים לך להגן על פרטיותך כשאתה משחק במשחקים ניידים, כגון סקירת הרשאות אפליקציות והגבלת כמות המידע האישי המשותף.

אז, בפעם הבאה שתפנקו במשחק הנייד האהוב עליכם, זכרו ללחיצה-קלוף ולברז על טאפ באחריות!

מתודולוגיה ומקורות

באמצעות AppMagic. סלעים אספנו רשימות של 50 מאפליקציות המשחקים הפופולריות ביותר (סוננו בין 2023-1-1 ל- 2023-04-11) ב -60 מדינות (כל המדינות שעבורן AppMagic יש נתונים) ו -10 האפליקציות הפופולריות ביותר ברחבי העולם. ציינו גם כמה נקודות נתונים אחרות, כמו מדינת המו”ל. בסך הכל מצאנו 510 משחקים ייחודיים שהופיעו לפחות בחמישים המובילים במדינה אחת. השתמשנו במדיניות הפרטיות הסטנדרטית של חנות האפליקציות כדי לאסוף את נקודות הנתונים שהאפליקציות הללו אוספות ולאילו מטרות. איסוף הנתונים התרחש בתאריך 2023-04-11 עד 2023-04-14. 9 משחקים הוחרגו מניתוח מכיוון שבזמן האיסוף הקישורים לא הצליחו לטעון; משחקים אלה מצוינים בחומר המחקר.

לאחר מכן חישבנו את מדד רעב הנתונים עבור כל משחק על ידי הקצאת הערך מ- 1-3 לכל נקודת נתונים שהוא אוסף, על סמך כמה הוא עשוי לחשוף את המשתמש:

 • נקודה אחת: “נתונים שאינם מקושרים למשתמש” – נתונים שאינם מקושרים לזהות המשתמש (כגון נתוני קריסת אפליקציה);
 • 2 נקודות: “נתונים המקושרים למשתמש” – נתונים שעשויים להיות מקושרים לזהות המשתמש (כגון שם);
 • 3 נקודות: “נתונים המשמשים לעקוב אחר משתמשים” – נתונים שעשויים לשמש למעקב אחר משתמשים באפליקציות ואתרי אינטרנט בבעלות חברות אחרות (כגון מזהה משתמש).

.

. .

הפניות:

אילו משחקים אוספים נתוני משתמש?

Surfshark ניתח את המשחקים המובילים בחנויות אפליקציות ברחבי 60 מדינות וגילה כי 492 מתוך 510 אוספים נתוני משתמשים. The games that collect the most data are Scrabble® GO — New Word Game, Tarbi3ah Baloot (تربيعة بلوت), Call of Duty®: Mobile, Candy Crush Soda Saga: Mobile, and Candy Crush Saga.

האם משחקי ניידים מוכרים את הנתונים שלך?

.

?

מבין 510 המשחקים שניתחו על ידי SurfShark, רק 12 נמצאו לא לאסוף נתונים אישיים, כולל סוש • חיות מחמד וירטואליות, העבר בפנים, החלקה.. יתר על כן, 6 משחקים אחרים מתוך 510 לא סיפקו מידע על סוגי הנתונים שהם אוספים, מה שהופך את זה לא ברור אם הם אוספים נתונים אישיים או לא.

10 אפליקציות המשחק הטובות ביותר לאנדרואיד

ישנם סוגים רבים ושונים של משחק נייד. בואו נסתכל על אפליקציות המשחקים הטובים ביותר שקיימים לאנדרואיד!

אפליקציות למשחק סלולרי הן תרבות מוזרה כרגע. יש המתייחסים אליהם כמשחקים ורבים אחרים כמשחקי ניידים. חלקם אפילו קוראים להם אפליקציות משחק. אנחנו לא שופטים. . . אז מה נעשה עם הרשימה הזו? זה די פשוט, באמת. רצינו להדגיש כמה משחקים מצוינים שפשוט לא יעבדו על שום פלטפורמה. כל המשחקים האלה מנצלים את הדברים המצוינים שיש רק לטלפונים. . יש מפתחים פשוט ממנפים את הדברים האלה טוב יותר מאחרים. להלן אפליקציות המשחק הטובות ביותר לאנדרואיד!

אפליקציות המשחק הטובות ביותר לאנדרואיד

 1. משחקי נינטנדו
 2. משחקי אולפני Noodlecake
 3. פוקימון גו
 1. משחקי Rayark Rhythm
 2. סדרת החדר
 3. SuperCell
 4. זינגה עם משחקי חברים

מחיר:

. יש להם כמה מאפליקציות המשחק הניידות הפופולריות והמהנות ביותר שם בחוץ. . משחקים אלה מייצגים כמה מהפופולריים ביותר בז’אנר שלהם. פירות נינג’ה היא ארקייד קלאסי ו- Jetpack Joyride הוא רץ אינסופי קלאסי. דן האיש הוא גם רץ/לוחם נייד הגון. למשחקים האלה כולם מכניקה פשוטה ומהירה ומשמשים כרוצחי זמן מעולים. .

עמק האנדרטה 1 ו -2

מחיר: .99 ו -4 דולר.99 בהתאמה, עם $ 1 אופציונלי.99 DLC

. הראשונים שהפכו לראשו עם מ.ג. חידות בסגנון Escher, מכניקה פשוטה וגרפיקה מהנה. השני ממשיך את המסורת ההיא. שני המשחקים כוללים את אותה משחק בסיסי. . שני המשחקים הם קצת קצרים, אבל זו הבעיה היחידה שלהם, באמת. שניהם גם משחקי תשלום יחיד ללא רכישות או פרסומות בתוך האפליקציה. עם זאת, לעמק האנדרטה הראשון יש קצת DLC. . Mekorama הוא עוד משחק נייד מצוין בז’אנר הזה. זה זמין גם למנויי Google Play Pass בחינם.

משחקי נינטנדו

מחיר: חופשי לשחק / משתנה

משחקי Google Play

המשחקים מהנים יותר עם אפליקציית Google Play Games. . ועם “משחק מיידי”, משחקים רבים אינם דורשים התקנה. . שמור את ההתקדמות שלך ועקוב אחר ההישגים שלך ככל שאתה מפלס. .

תכונות עיקריות
• • אין צורך בהתקנה – חפש את כפתור “המשחק המיידי” כדי לשחק באופן מיידי משחקים מלאים.
• • משחקי גוגל מובנים: .
• • ההתקדמות שלך נשמרת אוטומטית בענן כשאתה רואה “התקדמות נשמרת על ידי משחקים משחקים.
• • פרופיל גיימר: צור מזהה גיימר מותאם אישית, ביטול הנעילה של הישגים, הרוויח XP ורמה למעלה.
• • הקלטת משחק: הקליט בקלות ושתף את רגעי המשחק הטובים ביותר שלך.

בטיחות נתונים

הבטיחות מתחילה בהבנה כיצד מפתחים אוספים ומשתפים את הנתונים שלך. נוהלי פרטיות ואבטחה של נתונים עשויים להשתנות על פי השימוש, האזור והגיל שלך. היזם סיפק מידע זה ועשוי לעדכן אותו לאורך זמן.