מהו באנר ההשפעה הבא של Genshin? | טקטיקות כיס, Genshin השפעה על הכרזות הנוכחיות והקרובות

0

Genshin משפיעים על באנרים הנוכחיים והקרובים

15 בספטמבר 2023: הויוברס חשף את ה -4.1 באנרים להשפעה של Genshin

מהו באנר ההשפעה הבא של Genshin?

מדריך באנר של Genshin Impact שלנו כולל רשימה של כל הדמויות והנשק הנוכחיות והקרובות, כך שתוכלו לבחור כיצד להוציא את הפרימוגמים הקשים שלכם.

הז'ונגלי של Genshin Impact עם המטייל ופיימון

15 בספטמבר 2023: .1 באנרים להשפעה של Genshin

אם אתה סקרן לגבי הנוכחי והבא באנר ההשפעה של Genshin, . . יש גם באנר משאלת נשק של אירוע נשק שנקרא פתיחה של Epitome שנותן לך את ההזדמנות להתגלגל לכמה פריטי ארבעה וחמישה כוכבים חזקים במיוחד.

אנו מעדכנים את שלנו Genshin השפעה על הבאנר הבא . !

להלן כרזות ההשפעה הנוכחיות והבאיות של Genshin:

תמונה ממוזערת של יוטיוב

מה באנר ההשפעה הנוכחי של Genshin?

כרזות ההשפעה הנוכחיות של Genshin כוללות דמויות של חמישה כוכבים ז’ונגלי וילדה.

 • הז’ונגלי של Genshin Impact
 • Freminet של Genshin Impact
 • נואל של Genshin Impact

פרידת סנזנאיה – שלב שני

 • הילדה של Genshin Impact
 • פרמינט
 • סייו
 • נואל

לא רוצה לבזבז את הפרימוגמים שלך? נסה סימולטור משאלת אימפקט של Genshin

כרזת הנשק הנוכחית, או הפתיחה של תמצית, כוללת את שיעורי הירידה המוגדלים עבור נשק ההשפעה של ארבעת הכוכבים הבאים וחמישה כוכבים.

 • Aqua Simulacra (קשת חמישה כוכבים)
 • חרב הקרבה (חרב ארבעה כוכבים)
 • Favonius Greatsword (Claymore של ארבעה כוכבים)
 • פאבוניוס לאנס (ארבעה כוכבים פוליים)
 • שברי הקרבה (זרז ארבעה כוכבים)
 • קשת הקרבה (קשת ארבעה כוכבים)

מהו באנר ההשפעה הבא של Genshin?

הויוברס הודיע ​​על Genshin Impact 4.1 באנרים, תוכלו למצוא את כל הפרטים שלהלן:

צו של העומס – שלב ראשון

רגע הפריחה – שלב ראשון

גורל סוער – שלב שני

בלדת הגביעים – שלב שני

אם אתה חושב לעשות משאלה אבל רוצה לדעת כמה טוב כל דמות, אנו ממליצים לבדוק את רשימת שכבת ההשפעה של Genshin שלנו. לאחר מכן, אם אתה זקוק לכמה פרימוגמים נוספים ומורה, וודא שאתה לוקח גנדרה מהירה ברשימת קודי ההשפעה של Genshin עבור כמה חינמי חינם.

ספקולציות באנר של Genshin הקרוב

3.7 Livestream הציגו בפנינו את שרלוט של Genshin Impact, עיתונאית מפונטיין, וערמה של דמויות חדשות הופיעה בטיזר Overture: סרטון החג הסופי, כולל Navia של Genshin Impact ועוד. אנו מאמינים כי סביר להניח שנגלה יותר על רבים מהפרצופים הטריים האלה בקרוב מאוד

זה כל המידע שיש לנו עבורך כרגע, אך הקפד לבדוק שוב במועד מאוחר יותר, מכיוון שנעדכן דף זה בכל פרטי באנר עתידיים.

לקבלת עוד כיף הויו, עיין ברשימת שכבת הרכבות של הונקאי כוכב, באנרי הרכבות של הונקאי, ומדריכי קודי הרכבת של הונקאי כוכב. לחלופין, אם אתה אוהב משהו קצת שונה עד שהבאנר הבא יתגלגל, בדוק את הפוקדקס המלא שלנו ותפס כמה חמודים.

עוד מטקטיקות כיס

Ruby Spiers-Unwin Ruby הוא מעריץ של כל הדברים Final Fantasy, JRPG ו- Pokémon, אם כי היא חלקית לפלטפורמה טובה ואולי אפילו איזה מאסטר מטבעות ורובלוקס, גם כן. אתה יכול גם למצוא את דבריה באתרי אחותנו The Loadout ו- PCGamesn.

Genshin משפיעים על באנרים הנוכחיים והקרובים

השפעה על גנשין יש כמה כרזות גאצ’ה שמשתנות על בסיס שלושה שבועות. המשך לקרוא לניתוח של הבאנרים הנוכחיים והקרובים ולראות היכן אתה צריך לבזבז את רצונותיך!

כרזות נוכחיות

הכרזות הנוכחיות מסתיימות ב:
26 בספטמבר 2023

תווי 5 כוכבים נוכחיים של 5 כוכבים הם ז’ונגלי (Geo Polarm) ו טרטליה (קשת הידרו). הם מלווים ב -4 הכוכבים נואל , סייו (אנמו קליימור), ו פרמינט

כלי נשק נוכחי של 5 כוכבים הם Wortex Wanquisher (Polarm) ו כוכב קוטב . הם מלווים ב -4 הכוכבים חֲלוּדָה , החליל , ה- Widsith (זָרָז), ביין של דרקון מילת המפתח הקרבה (קליימור).

באנרים צפויים

4.המחצית הראשונה הראשונההו טאו (פיירו פיירו 5 כוכבים)

סָבִיר:
טום הזרימה הנצחית (זרז 5 כוכבים)
צוות HOMA (5 כוכבים פולארם)

4.מחצית שנייה אחת

מְאוּשָׁר:
Wriothesley (זרז קריו 5 כוכבים)
ונטי (קשת אנמו 5 כוכבים)

סָבִיר:

אלגי לסוף (קשת 5 כוכבים)

כלי הנשק של 4 כוכבים עוזרו של הרציף (חרב), מסור כוח נייד (קליימור), תרגיל של פרוסקטור (Polearm), ומד טווח (Bow) יופיעו גם על כרזות הנשק, אך ההפצה שלהם לא צוינה.

?

הצהרת אחריות: אין רחמים על דמות או נשק ספציפיים של 4 כוכבים. אל תמשוך ל -4 כוכבים ספציפיים אלא אם כן אתה מוכן למשוך כמה 5 כוכבים בדרך. כרזת הנשק מענישה עוד יותר מאשר באנרי הדמות. אל תמשוך אלא אם כן אתה בסדר עם קבלת לפחות אחד מכל נשק מוצג.

ז’ונגלי היא תמיכה חזקה של מגן גיאוגרפי. בעוד שהוא לעיתים רחוקות הוא אוֹפְּטִימָלִי הבחירה למקסום DPS צוות, הוא הופך את הקבוצות שלו להרבה יותר נוחות לשחק. לזה כשלעצמו יש הרבה ערך שלא מיוצג בקלות באמצעות מספרים. אם אתה מעוניין לקבל שילד חזק שאתה יכול לחסל לצוותים רבים, אז ז’ונגלי הוא האיש שלך. .

הוא DPS הידרו בשטח. הוא עושה נזק טוב תוך יישום כמויות גדולות של הידרו על אויבים. Xingqiu יכול לבצע תפקיד דומה עם היתרון הנוסף של היותו מחוץ למגרש, אך Xingqiu מוגבל בעיקר למטרה יחידה בזמן שטרטגליה מפיצה את נזקיו ב- AOE. Tartaglia חולק גם כמה חפיפה עם איאטו כיחידות DPS הידרו בשטח. Tartaglia הוא לא אופי רע בשום אמצעי, אבל אם אינך מרגיש צורך דחוף ב- DPS אמין בשטח הידרו, אתה יכול לדלג בבטחה את הבאנר הזה.

דמויות 4 כוכבים

הוא טנק גיאוגרפי בשטח. היא לא מצליחה כתמיכה טהורה, אז אלא אם כן אתה רוצה להשקיע בה כדי להפוך אותה ל- DPS בשטח, קבוצות הכוכבים שלה לא עושים הרבה.

זה נחמד שיש לחקירת העולם. מיומנות האחיזה שלה מאפשרת לך לנסוע מרחקים נהדרים די מהר. היא גם אלטרנטיבה נחמדה לז’אן אם אתה רוצה מרפא אנמו. בעוד שסאיו היא אף פעם לא בחירה אופטימלית לרמה הגבוהה ביותר של בניית צוות, היא יכולה להיות כיף לשחק ובחירת נוחות טובה.

פרמינט קשה לשפוט פוטנציאל מכיוון שהוא כל כך חדש. . מספרי הנזקים שלו אינם תחרותיים במיוחד, ולכן סביר להניח שהוא לא יהיה אופטימלי לתהום, אבל הוא אכן מאפשר כמה צוותים ייחודיים מאוד עם שילובים מעניינים. וודא שאתה מנסה אותו במשפטו ותראה את המדריך שלנו כיצד פועלים הקומבואים שלו.

נשק 5 כוכבים

ניתן לשימוש ברוב הדמויות של קנה המידה של ATK. זו אף פעם לא האפשרות הטובה ביותר עבור אף אחד (אפילו לא ז’ונגלי), אבל זה מקל סטטאר של 5 כוכבים הגון. .

כוכב קוטב הוא כלי נשק נהדר עבור דמויות קשת רבות כמו טרטגליה, יוימיה, טיגנארי, ונטי ופישל. . בהתחשב בכלי הנשק האחר על הכרזה הזו, עדיף לחכות לבאנר אטרקטיבי יותר במקום למשוך לכוכב קוטב עכשיו.

נשק 4 כוכבים

חֲלוּדָה הוא נהדר עבור Yoimiya וטוב לטרטגליה. .

החליל לא ממש מומלץ לאף אחד. ז’אן או צ’יקי יכלו להשתמש בו כמקל סטטוס של ATK כדי להגביר את הריפוי שלהם, אך ישנן אפשרויות טובות יותר מבחינת נזק.

ה- Widsith היא לרוב האפשרות הגבוהה ביותר עם 4 כוכבים עבור משתמשי זרז DPS ב השפעה על גנשין . . המשמעות היא שלכל אחד מצייד את ווידסית יש דוקרנים של נזק גבוה במקום בו מתמזל מזל עם אפקט החוף של ווידסית ‘, ונתיבות נזק נמוך יותר במקום בו הפסיבי אינו פעיל או שהחוף האקראי אינו שימושי.

ביין של דרקון יש את סטטוס השליטה היסודי הגבוה ביותר של כל קוטב ב השפעה על גנשין . זה בשילוב עם הפסיבי השימושי שלו הופך אותו לאופציה נהדרת עבור שיאנגלינג, הו טאו, תומא וריידן.

מילת המפתח הקרבה יש שימוש בנישה בכמה תווים. זה שמיש על צ’ונגיון, סייו, קווה, בידו או דורי. הבעיה היא שרוב הדמויות הללו אינן פופולריות במיוחד עבור תוכן ברמה גבוהה. Beidou הוא היוצא מן הכלל, והיא מעדיפה נשק אחר.