Genshin משפיעים על דמויות חדשות ב -4.0 עדכון ומעבר | PCGamesn, 4 של Genshin Impact.עדכון 1 מוסיף אזורים חדשים, משימות, בוסים, דמויות ופסטיבל שירה בשבוע הבא | רובה ציד נייר סלע

0

4 של Genshin Impact.עדכון 1 מוסיף אזורים חדשים, משימות, בוסים, דמויות ופסטיבל שירה בשבוע הבא

הדמויות החדשות והקרוב של Genshin Impact הן:

.0 עדכון ומעבר

כל הדמויות החדשות והקרובות שיכולות להופיע בעדכוני ההשפעה העתידיים של Genshin, וכל מה שאנחנו יודעים על יכולותיהם ותאריך השחרור שלהם.

פורסם: 16 באוגוסט 2023

רוצה לדעת על דמויות חדשות של Genshin? במהלך כל עדכון חדש, יש בדרך כלל לפחות באנר אחד עם מינימום של דמות חדשה לגמרי. הבאנרים כוללים תווים עם עלייה בשיעורי ירידה, כולל דמות אחת של חמישה כוכבים ושלושה דמויות של ארבעה כוכבים.

אמנם אנו יודעים אילו דמויות צפויות להופיע על באנרי ההשפעה הבאים של Genshin, אך הדמויות המופיעות במדריך זה אולי לא ניתנות לשחק ברגע זה, אך ניתן למצוא אותן ב- Genshin Impact. כללנו גם כמה דמויות שעל פי השמועה להצטרף למשחק המחשב החינמי לאורך הקו, אך יתכן שעדיין אין להם דגם במשחק. אמנם אף אחד מהמידע הזה אינו רשמי עד שאומר הויוברס אחרת, הנה סיכום של כל השמועות והספקולציות הנוכחיות.

הדמויות החדשות והקרוב של Genshin Impact הן:

Genshin השפעה 4.0 תווים

לני

ניתן לטעון שהדמות הצפויה ביותר ב- Genshin השפעה 4.0 עדכון, לייני היא תו פירו של חמישה כוכבים על הסט הראשון של הבאנרים. כקוסם ומשתמש קשת, אנו חושדים שלייני הולכת לשחק באופן דומה ליימייה. כל שלוש הדמויות שהוצגו בעדכון זה הן אחים, לינסי ולינט הם תאומים ופרמינט הוא אחיהם הגדול.

Genshin השפעה על חומרי התעללות של לינט: לינט עומדת מתחת לאור זרקור לאחר שביצעה בהצלחה טריק קסום על הבמה בבית המשפט של פונטאיין

לינט

לינט עובדת לצד לינסי כמעשה כפול קסום, מבצעת מופעים מיוחדים כדי להדהים ולהדהים את הקהל שלהם. משתמש ה- ANEMO של ארבעה כוכבים לינט הוא המעשה התומך בצמד הקסום, ומספק לליני יד עוזרת לסנוור את המעריצים שלהם. אתה יכול להרים את לינט בשני הכרזות הראשונות במהלך ה -4.0 עדכון.

פרמינט מחזיק את הפעמון, חרס זהוב בו הוא יכול להשתמש כדי לגרום לנטיף, כשהוא מכה בתנוחת גיבור על גנשין השפעה על באנר פרמינט

פרמינט

האחים הגדולים ביותר שמגיעים מפונטיין, פרמינט מעדיף לעתים קרובות לאפשר לאחיו להאיר כמבצעים ולא לקחת חלק בעצמו. דמות נוספת של ארבעה כוכבים, Freminet היא משתמש סיירו עם התקפות פיזיות עוצמתיות, בדומה ל- EULA. תצטרך לחכות עד לסט הבאנרים השני לפני שתוכל לפתוח את Freminet.

דמויות השפעה של Genshin הקרוב

ורקה

ואמר שהוא האדם החזק ביותר במונדסטאדט, ורקה הוא המאסטר הגדול והאביר של בוריאס, סעיף קטן של אבירי פבוניוס. כמו ברוב הדמויות הקרובות של Genshin Impact, אין לדעת מתי ורקה עשויה להיות זמינה. Varka הוזכר על ידי מספר דמויות במשחק, אך כרגע אין לו מודל במשחק. ורקה נמצא כרגע במשלחת, ומשאיר את ז’אן האחראי על אבירי פבוניוס.

Dainsleif, דמות פוטנציאלית של Genshin Pifect

Dainsleif

Dainsleif, The Bough Keeper, הוכרז רשמית על ידי הויוברס במהלך תערוכת המשחקים של טוקיו 2020 – עם זאת, לא צורף תאריך שחרור. . Dainsleif הוא מ- Khaenri’ah, תחום תת -קרקעי שאינו חלק מטייבט עצמו – כך שאולי יום אחד בעתיד ניפגש עם דיינליף כשנחקור את מולדתו.

פוטנציאל פוטנציאלי הקרוב של Genshin Impact Iffe

Iansan

אינסן נחשף גם בסרטון העלילה של טייבט פרק, בקטע נטלן. אנו מאמינים שהיא משתמשת פירו, אך נצטרך לחכות עד שנבקר את נטלן כדי לגלות עליה יותר.

שרלוט

שרלוט היא אחת הדמויות החדשות ביותר שנחשפו בגנשין אימפקט 3.8. נראה שהיא משתמשת בחזון סיירו, אך יתכן שהיא לא תושק במהלך עדכון ה- Fontaine הגדול כצפוי שזה יכלול דמויות הידרו בעיקר. לא ברור באיזה נשק היא משתמשת, ואם לשפוט לפי העיצוב שלה שנראה כמו ינפי, אנו חושדים שהיא תהיה דמות של חמישה כוכבים.

. .

. תוכלו למצוא אותו גם בוחן את היקום בסטארפילד ותרגול שילובים ב- Street Fighter 6.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

4 של Genshin Impact.עדכון 1 מוסיף אזורים חדשים, משימות, בוסים, דמויות ופסטיבל שירה בשבוע הבא

בעקבות העקבות הגדולות בחודש שעבר בחודש שעבר..שחרור אחד.

המבצר התת -מימי של מרופיד בגנשין השפעה

.1 יציג פסטיבל שירה בפני עולמו של Genshin Imppan.

. במקום זאת, חדשים יכולים לתפוס 10 גורל מכרות על כך שהגיעו לרווחי הרפתקאות חמש ו -10, ואילו פגיעה ברמה 25 תפתח את הנעילה של דמות ארבעה כוכבים לינט.

4 של Genshin Impact.עדכון אחד ישוחרר ב- 27 בספטמבר.

רובה ציד נייר רוק הוא ביתו של משחקי מחשב

היכנס והצטרף אלינו למסע שלנו כדי לגלות משחקי מחשב מוזרים ומשכנעים.

היכנס עם Google היכנס עם היכנס לפייסבוק עם היכנס לטוויטר עם Reddit
נושאים במאמר זה

עקוב אחר נושאים ואנחנו נשלח לך דוא”ל כשאנחנו נפרסם עליהם משהו חדש. .

 • הרפתקאות פעולה עוקבות אחריה
 • הויוברס עוקב
 • iOS עוקבים אחריה
 • MMORPG עקוב
 • עקוב תחרותי מרובה משתתפים
 • עקוב אחר שיתופי פעולה מרובה משתתפים
 • מתג Nintendo עקוב
 • PC Follow
 • PS4 עקוב
 • PS5 עקוב
 • RPG עקוב
 • גוף שלישי עוקב אחריו

עקוב אחר כל הנושאים רואים 10 נוספים

מזל טוב על העקבות הראשונות שלך!

אנו נשלח לך דוא”ל בכל פעם שאנחנו (או אחד מאתרי האחות שלנו) מפרסם מאמר בנושא זה.

הירשם לנייר רובה רובה רוקן יומי

קבל סיפורי משחק מחשב הגדולים ביותר של כל יום שנמסרו ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך.

11 המובילים של ה- Genshin Impact Funtaine הקרובים

דמויות גנשין פונטיין

Genshin השפעה 4.1 מעבר לפינה ומכיוון שאנחנו כבר מכירים את פונטיין בשלב זה, יש המון דמויות שניתן לשחק בהן, שכנראה אינך יודע עליהן. הדמויות הן המרכז של גנשין משפיעות הן על ההכנסות והן על בסיס השחקנים, והם אחד הדברים שמביאים לשחקנים שמחה. . אם פספסת את Genshin Impact 4.0, כיסינו את אותו גם גרסה 4.1 בהשפעת הגנשין שלנו 4.0 ו- Genshin השפעה 4.. יתכן שתסתכל לקבל תובנות נוספות לגבי המפה, הדמויות, הנשק, המכניקה החדשה ועוד!

1. ארלצ’ינו

Arlecchino היא אחת הדמויות הצפויות ביותר שיוצאו לאור באזור פונטיין של Genshin Impact, וזה נובע בעיקר מהעיצוב שלה ומכיוון ששחקנים אוהבים את החוף סביב Harbingers. ישנם שני נבלים שניתן לשחק בהם כרגע – Childe (Tartaglia) ו- Scaramohe (Balladeer), ובהתחשב בפופולריות שלהם, זה רק הגיוני שהויוברס יהפוך את ארלצ’ינו לשחק.

Arlecchino Genshin השפעה

דליפות קודמות שהצביעו על ארלצ’ינו בהיותה יחידת חרב של חמישה כוכבים, אך נראה כי ארלצ’ינו ישתמש בלבם עם חזון פירו ואשליה אחרת. . אם כי, היא חזקה יותר מילדה כפי שנאמר שהוא המביל החלש ביותר באגף. רוב ההדלפות מצביעות על ארלצ’ינו להיות דמות DPS, אך עכשיו מוקדם מדי להתחיל לשפוט מכיוון שרק קיבלנו את Genshin Impact 4.0. היא תופיע בהופעה קצרה במסע הארכיון הבא ב- Genshin Impact 4.1.

2. לני

. הוא הופיע לראשונה בסרטון התצוגה המקדימה של Storyline Practice Practing לצד לינט, אחותו. שלישיית האחים לינני, לינט ופרמינט הם מה- Fatui ומתגוררים בפונטיין.

לייני גנשין השפעה

בתור התחלה, הוא דמות חמישה כוכבים עם חזון פירו ומשתמש בקשת. לליני ולינט יש מופע קסמים בפונטיין, ולארלקצ’ינו יש קשר עם האחים כפי שראינו ב- Archon Quest תוך כדי הגנה על לילי מפני אישומי רצח שווא. נשק החתימה של לייני הוא הקסם הגדול הראשון וכישרונותיו סובבים סביב הקרבת HP כדי להגביר את ההתקפה.

3. לינט

לינט היא דמות של ארבעה כוכבים ודמות עם חרב שניתנה בחינם בגנשין אימפקט 4.0 לצד עוד דמות ארבעה כוכבים בחינם בנט. היא אחותה של לני וזה כל מה שאנחנו יודעים עליה עד כה מלבד המשחק שלה, וכי חלק מהאנימציות שלה די דומות לסגנון של לייני.

Lynette Genshin השפעה

המיומנות שלה כוללת את האויבים הרצים והסימון שלה, בדומה לילן, ומשחררת שתי שביתות – אחת כשהיא מפסיקה לרוץ ועוד שנייה מפוצלת אחרי. פרץ היסוד של לינט עושה כמויות טובות של נזק מערבולת, מה שהופך אותה ל- ANEMO DPS. פרץ היסוד שלה הוא המקום בו היא זורקת כובע על השדה ואותו סופג אלמנט ועושה נזק מערבולת רציף עם אותו.

4. פרמינט

נראה שהאח השלישי שונה לגמרי מהשניים לעיל. Freminet הוא כביכול דמות גברית קריו שמקפידה על חרס. Freminet הוא דמות DPS פיזית והיא די דומה ל- EULA. העיצוב שלו די נחמד והולך טוב עם כל דליפות הפונטיין שצצו בהתחלה.

השפעת פרמינט גנשין

ביצירות האמנות הרשמיות נראה שפרמינט משתמש בפעמון, אחד הנשק השנוי במחלוקת בגנשין השפעה. ובכן, כבר לא מכיוון שלבסוף יש לנו דמות שיכולה לעשות שימוש מלא בפסיבי הנשק. זיווג Freminet עם מיקה ובעל אופי תמיכה אלקטרו והידרו שיכול ליישם ברציפות את האלמנטים האמורים יכולים ליצור צוות נהדר. מיקה יכולה לרפא ולהעניק מהירות התקפה מהירה יותר, מה שמגדיל את מאפייני ה- DPS של פרמינט.

5. מוקדים/פורינה

המוקדים הם ארכון ההידרו וצפוי להגיע למשחק בגרסה 4.2. רוב הדליפות מצביעות עליה באמצעות חרב והיא תהיה יחידת הידרו (דה). לא הרבה ידוע על המשחק שלה מלבד העובדה שהיא עשויה להיות עקורים מחוץ למגרש או יותר דמות תומכת, ומגבירה את המסיבה שלך. .

המוקדים הידרו ארצ'ון גנשין השפעה

המוקדים הוצגו בפנינו לראשונה רשמית בטריילר “החג הסופי..”למוקדים יש אישיות מבולבלת כפי שראינו במהלך המסע הראשון של ארצ’ון, ויהיה לה תפקיד גדול במשימות ארצ’ון הקרובות.

6. Neuvilette

Neuvilette הוא השופט הראשי של פונטיין ונשיא בית המשפט העליון. הוא דמות הידרו חמישה כוכבים. ללא חזון הידרו, רומז שהוא עשוי להיות הדרקון ההידרו, כמו דרקון דנדרו אפפ. הוא משתמש זרזים וחתימתו אחת היא זרימה נצחית שתופיע ב- Genshin Impact 4.1 באנרים. .

Neuvilette Genshin השפעה

“השופט הראשי” אינו מהווה קשרים אישיים מכיוון שהוא מאמין שהם עשויים למנוע ממנו לתת את השיפוט הנכון. . אנו גם לומדים קצת על מוקדים כאן כשהוא משווה אותה עם נהידה, מכנה אותה מישהו ש”נטל להיסטריה “, שכבר תפסנו בטון המוקד של המוקדים בחיפוש ארכיון.

. צ’רולט

.7 אירוע “דו קרב! פסגת הזמנים!”היא עיתונאית מפונטיין ודמות ארבעה כוכבים שמפגינה זרז וחזון קריו. ראינו את צ’רולט מצלם את נביה, דמות נוספת הקרובה, וזה כל מה שאנחנו יודעים עליה כרגע.

צ’ארולט עשויה למלא תפקיד מרכזי במסע הסיפורים בפונטיין ולעזור לשחקנים בדרך זו או אחרת. פרטים על מתי היא תהיה משחקית עדיין לא ידועים, אם כי, דליפות אומרים שהיא צריכה להופיע בגרסה 4.1 או 4.2. .

8.

Sigewinne מופיע בקרוואן Fontaine לצד Wriothesley, קצין המשטרה מפונטיין ויש מידע מוגבל עליה נכון לעכשיו. דליפות מתארת ​​אותה כאחות צ’יבי, מה שמצביע על כך שהיא ככל הנראה מרפא.

פונטיין וואגהילד

. דליפות אחרות מציעות שהיא תפעל חזון הידרו ועשויה להופיע בגרסה 4.5.

9. כלורינד

. היא כרגע הדו -קרב אלוף מספר אחת בפונטיין וראינו אותה בפעולה במהלך מסע הארכיון כאשר נביה והמטייל הותקפו על ידי Meka. ראינו אותה גם מחזיקה אקדח שיורה בכדורי אלקטרו.

Chrorinde Fontaine

לא הרבה ידוע על הדמות, הכישרונות וסגנון המשחק של כלורינד, אבל מה שאנחנו כן יודעים מהעיצוב שלו הוא שהיא תהיה דמות חמישה כוכבים, וכנראה שתמלא תפקיד חשוב במסע הסיפורים הקרוב.

10. נביה

והתקופה היבשה של דמויות גיאו מסתיימת סוף סוף עם נביה. . ל- Navia, Chlorinde ו- Neuvilette יש היסטוריה עמוקה שאנו מגלים במהלך המסע.

אנו גם מגלים במהלך המסע כי נביה מחזיקה קליימור. הכישרונות והפסיביות שלה עדיין אינם ידועים; למרות ששמועות והדלפות מציעות שהיא צריכה להיות משחקת ב -4.4 כאשר השחקנים נמצאים באמצע הדרך דרך סאגת הפונטיין.

11. Wriothesley

Wriothesley הוא משתמש זרז חמישה כוכבים המתגורר במצודת מרופיד כדי לשמור על כל אסירי פונטיין בבדיקה. הוא הופיע לראשונה ב -4.0 טריילר עם סיגווין ומאז הפך להיות פופולרי למדי. .1 לצד Neuvilette וגם ישחק תפקיד קריטי ב- Archon Quest הקרוב הקרוב.

באשר לסגנון המשחק שלו, הוא משתמש באגרופים כמו מתאגרף חדור באלמנט קריו כדי להתמודד עם המון נזק. זרז החתימה שלו הוא פיקוח על תזרים מזומנים. השחקנים יוכלו לאחל לוריוטסלי בשלב השני של גרסה 4.1, שיהיה זמין החל מה 18 באוקטובר.

12. דמויות אחרות

 • ילדת כלא (M) (4 כוכבים)
 • צ’יורי (מאינאזומה) (5 כוכבים)
 • SKIRK (4 כוכבים)
 • מומיה ילדה (הידרו מסאמרו) (4 כוכבים)
 • דליה (Hyrdo 4 כוכבים ממונדסטאדט)
 • ריקוד אריות (ליוי 4 כוכבים)