פוקימון GO: האם אתה צריך להפעיל פוקימון לפני או אחרי ההתפתחות?, האם עדיף להתפתח קודם או להפעיל תחילה?

0

האם עדיף להתפתח קודם או להפעיל תחילה

Contents

זה מוגבר עבור פוקימון מיתיים ואגדי, הזקוקים לשפע של סטארדסט רק כדי לרמה בכלל. ניתן לגשת לממתקים רק על ידי תפיסת פוקימון ושימוש בפירות יער פינפ או מערכת הפוקימון של באדי, ומספקת כמה דרכים פשוטות בהשוואה לעבודה שבדרך כלל עוברת לרכוש כמויות גדולות של סטארדאסט.

פוקימון GO: האם אתה צריך להפעיל פוקימון לפני או אחרי ההתפתחות?

ב- Pokemon Go, האבולוציה וההפעלה הם מכניקת ליבה שנועדה לשפר את יכולת הלחימה של פוקימון תוך ביטול כניסות חדשות של פוקדקס לאורך הדרך. עם זאת, בהתחשב ששניהם מונעים על משאבים, כאשר ההפעלה דורשת סטארדאסט ואבולוציה בדרך כלל זקוקה לכמות משמעותית של סוכריות, יתכן שלא יהיה ברור מתי לחוקק מכניקה זו לפוקימון נתון.

מאמנים עשויים לתהות אם עליהם להפעיל פוקימון לפני שהם יתפתחו או להפך. כאשר מחליטים זאת, בדרך כלל חסכוני יותר להתפתח תחילה, ואז להפעיל את הפוקימון הרצוי בפוקימון GO.

פוקימון גו: מדוע עדיף להתפתח קודם

אף על פי שהתפתחות פוקימון או הפעלתו תחילה לא תכתיב את פוטנציאל הקרב המלא שלו בפוקימון גו, יש כמה סיבות שמאמנים רבים בוחרים לפתח פוקימון לפני שהם מפעילים אותו.

לאחר התפתחותו של פוקימון, הם ירכשו מהלכים חדשים במקרים רבים. אם המהלכים הללו אינם רצויים ולשחקנים אין TMS ביד כדי לשנות אותם, זה יעלה ערימה משמעותית של סטארדאסט כדי להשיג מהלך חדש.

יתר על כן, בטווח הרחוק, זה עולה פחות סטארדסט להתפתח ואז להפעיל אסטרטגית פוקימונים המשמשים בקרבות לעתים קרובות. לעיתים, שחקנים יפעילו פוקימון באופן משמעותי רק כדי לפתח אותם ולגלות שהם לא משתמשים בהם לעתים קרובות כל כך.

ישנם יוצאים מן הכלל לפוקימון נדיר או חזק במיוחד, אבל המטא המשתנה של פוקימון גו יכול לזרוק כדורי עיקול למאמנים המצפים לבשר לבשר ולפרוס פוקימון מסוים.

סטארדוסט, באופן כללי, יקר יותר למשאב מאשר סוכריות פוקימון, במיוחד ברמות מאמן גבוהות יותר שבהם נדרשת כמות גדולה כדי להעלות את הפוקימון היטב לטווחי ה- CP הגבוהים.

זה מוגבר עבור פוקימון מיתיים ואגדי, הזקוקים לשפע של סטארדסט רק כדי לרמה בכלל. ניתן לגשת לממתקים רק על ידי תפיסת פוקימון ושימוש בפירות יער פינפ או מערכת הפוקימון של באדי, ומספקת כמה דרכים פשוטות בהשוואה לעבודה שבדרך כלל עוברת לרכוש כמויות גדולות של סטארדאסט.

המשך לתפוס את אושווט, מאמנים! עם מספיק סוכריות, אתה יכול להתפתח תחילה את אושווט לדווט ואז לסמורוט האדיר! #PokeMongoCommunityDay

אם כי בסופו של דבר, שחקני פוקימון GO חופשיים להפעיל או להתפתח פוקימון כפי שהם בוחרים. הם עשויים לגלות שיש להם יותר סטארדאסט זמינים על ידי היותם טקטיים בשימוש בו ורק מבזבזים אותו על פוקימון מפותח שיש באמת פוטנציאל לזרוח בקרב.

האם עדיף להתפתח קודם או להפעיל תחילה?

מאמנים עשויים לתהות אם עליהם להפעיל פוקימון לפני שהם יתפתחו או להפך. כאשר מחליטים זאת, בדרך כלל חסכוני יותר להתפתח תחילה, ואז להפעיל את הפוקימון הרצוי בפוקימון GO.

האם עלי להפעיל את הפוקימון לפני ההתפתחות?

בניגוד למשחקי הפוקימון של סדרת הראשית, אינך צריך להפעיל את פוקימון לרמה נתונה כדי להתפתח אותם בפוקימון גו. אתה יכול לפתח את Charmander ברמה 1 שלך לרמה 1 Charmeleon, שיהיה די בשמחה לרמה 1 Charizard.

האם עדיף להפעיל ואז להתפתח?

זה לא ממש משנה אלא אם כן אכפת לך מ- PVP. CP נקבע על ידי סטטיסטיקות בסיס של פוקימון, רמת הפוקימון וה- IVS שלו. מכיוון שהתפתחות פוקימון רק משנה את סטטיסטיקת הבסיס לא את הרמה או ה- IV, לא משנה אם אתה מפעיל פוקימון לפני שאתה מתפתח או אחרי ה- CP זה לא ישתנה.

האם עלי להפעיל את eevee לפני שמתפתח?

להפעיל eevee או לחכות עד לאבולוציה? לאלה שרוצים להפעיל אייבי לפני שמתפתחים – אל תעשה אפילו. שימוש בסטארדאוסט להפעלת Eevee עולה זהה ל- Eevee כמו שהוא בכל צורה מתפתחת. לא משנה איזו אבולוציה ה- EEVEE נמצא בכל זמן נתון.

מה הדרך הטובה ביותר להפעיל ולהתפתח פוקימון בפוקימון גו?

הדרך הטובה ביותר לטחון את XP היא לתפוס פוקימונים מרובים ברמה נמוכה, לשים לב למספר הממתקים שהם דורשים כדי להתפתח, ולחכות עד שיהיה לך מספיק סוכריות להתפתחות מרובה בו זמנית. על ידי לכידת אותו סוג של פוקימון שוב ושוב אתה זוכה ליותר סטארדאסט וממתקים.

Pokemon Go להתפתח או להפעיל מדריך ראשון – האם אתה צריך להתפתח או להפעיל תחילה את הפוקימון שלך?

מתי עלי להפעיל את הפוקימון שלי?

תרצה לפתח פוקימון לפני שתכניס אותם, כדי לוודא שיש להם התקפות שעושים הכי הרבה נזק. ברגע שפוקימון יתפתח, הם יקבלו סט מהלכים חדש שנוצר באופן אקראי. כמה מהלכים מהירים יותר, ואחרים גורמים נזק רב יותר.

מהי הדרך היעילה ביותר להתפתח פוקימון?

הפוקימון הקל ביותר להתפתח הם פידלים, עשבים שוטים וקטרפיות – שעולות רק 12 סוכריות כל אחת להתפתח, ואילו Magikarp, זקוק למספר עצום של ממתקים לפני שהוא יתפתח. כדי להשיג Gyarados אדירים תצטרך 400 סוכריות Magikarp! בנוסף, התפתחות הפוקימון שלך מעניקה לך 500 XP.

האם זול יותר להפעיל את פוקימון לפני או אחרי האבולוציה?

עלויות ההפעלה אינן משתנות כשאתה מפתח פוקימון: כאמור בסיכום, אחוז מאומן נשאר זהה; זה יעלה לך את אותה כמות של סטארדאסט וממתקים כדי להפעיל את המלא שלך לפני או אחרי התפתחותו לקארמילון וכריזארד.

?

אם אתה מפתח את Eevee במהירות, הם ילמדו טוב יותר מהיר יותר. לדוגמה, אם ג’ולטון לומד מהלך חשמלי ספציפי ברמה 30 ואתה מפתח eevee ברמה 35, הם פספסו את זה. אם אתה מתכנן לטעון את ה- eaveelution שלך עם מהלכים ספציפיים לסוג שלהם, ייתכן שיהיה רעיון טוב להתפתח הכי מהר שאתה יכול.

האם עלי לשמור?

למרות שזה לא חזק במיוחד, הגרסה המבריקה של Eevee נראית נהדר! אנו ממליצים מאוד לחסוך אחד מבריק כדי לשמור על אייבי להראות בחדרי כושר. Pokemon Go זמין כעת באזורים נבחרים במכשירי אנדרואיד ו- iOS.

האם אתה צריך לפתח את הפוקימון החזק ביותר שלך?

פוקימון מתפתח מעניק לך דחיפה גדולה בנקודות ניסיון, כך שזו אחת הדרכים העיקריות להגדיל את רמת המאמן שלך. רמת מאמן גבוהה יותר פירושה פוקימון חזק יותר, בתוספת תגמולים גדולים בכל פעם שאתה מרוויח חדש, כך שאתה רוצה לטפס כל הזמן גבוה יותר ויותר.

האם עדיף לטהר או להתפתח קודם?

טיהור מעניק לפוקימון עלייה משמעותית בכוח הלחימה וזה יעלה פחות סוכריות להתפתח. וודא שאתה מטהר פוקימון לפני שאתה מפתח אותו כך שתוכל להשתמש בפחות סוכריות.

האם עדיף לטהר את פוקימון?

לפוקימון מטוהר יהיה הערכה טובה יותר ויקבל 2 נקודות לעבר כל ה- IVS שלהם. זה יכול להביא פוקימון צל של שני כוכבים לשלושה כוכבים אם הוא מטוהר. פוקימון מטוהר יקבל דחיפה משמעותית בכוח קרבי (CP).

האם אתה צריך להתפתח פוקימון מבריק?

אה כן, אתה צריך לפתח את זה, זה יוליד את הגרסה המבריקה של הפוקימון המתפתח. לכן, אם אין לך בעיה אחרת לגבי אבולוציה, אתה בוודאי יכול להתפתח אותה.

מהו פוקימון ה- CP הגבוה ביותר בפוקימון גו?

מה ה- CP הגבוה ביותר לפוקימון יכול להיות בפוקימון?

 1. סלידה – 5,010 סמ”ק. פנדום פנדום פנדום הוא האלוף המפתיע בכל מה שקשור ל- CP. .
 2. רג’יגאס – 4,913 CP. @Pokemongoapp regigagas and slaking הם דוגמאות מצוינות מדוע יש יותר מה להסתכל על CP .. .
 3. Mewtwo – 4,724 CP. .
 4. קיוגרה וגרודון – 4,652 סמ”ק.

מהו הקשה ביותר להתפתח?

סילבון היא ללא ספק הקשה ביותר, אך ניתן לשכפל את השאר בלי יותר מדי צרות.

למה עלי להפוך את ה- Eeveee המושלם שלי?

עובר. Umbreon Niantic הוא אחד הסוגים החזקים החזקים ביותר בפוקימון גו. אומברון נחשב זה מכבר לאבולוציה הטובה ביותר של eevee בפוקימון גו, וזה עדיין המצב בזכות התפזורת הגדולה והמהלכים החזקים שלו שהופכים אותו לאחד מהטיונים האפלים הטובים ביותר ברחבי המשחק.

למה עלי לפתח את ה- Eevee הראשון שלי?

זה תלוי בצרכים שלך, כמובן – אבל ברור שחלקם מועילים יותר מאחרים. אומברון שימושי במיוחד בליגות קרב מסוימות. הבחירות שלנו למיטב ההתפתחות של eevee בפוקימון גו הם סילבון, אספון, אומברון וגלצ’ון.

איזה פוקימון עולה הכי הרבה להתפתח?

אלה כוללים, אך אינם בלעדיים, לתפוס, בקיעה ופוקימונים מתפתחים.
.
פוקימון גו: 11 פוקימונים היקרים ביותר להתפתח עם סוכריות, מדורגים

 1. 1 קבלת סוכריות וקנדי XL.
 2. 2 מלטן למלמטל. .
 3. 3 Noibat ל- Noivern. .
 4. 4 ויילמר לוויילורד. .
 5. 5 swablu לאלטריה. .

איזה פוקימון הוא הזול ביותר להפעלת?

5 פוקימונים זולים כדאי לשקול להפעיל

 • דרקוניט. . .
 • Machamp. Machamp הוא פשוט יותר מדי מסביב טוב שיש לדלג עליו. .
 • גנגר. . .
 • EaveeLutions. ה- EaveElelations בהחלט לא הטובים ביותר בכיתה. .
 • Excadrill.

עם איזה פוקימון אתה צריך ללכת כדי להתפתח?

Pokemon Scarlet ו- Pawmo, Rellor ו- Bramblin של ויולט מתפתחים על ידי הליכה, ושחקנים מצאו שני טריקים שהופכים את התהליך ללא מאמץ.

איזה פוקימון עדיף לא להתפתח?

14 פוקימונים חזקים שאינם אגדיים שאינם מתפתחים, מדורגים

 • 8 Wishiwashi.
 • 7 הרקרוס.
 • 6 טורקואל.
 • 5 דרקוביש.
 • 4 שאקל.
 • 3 Mawile.
 • 2 קנגאסקאן.
 • .

איזה פוקימון הכי קשה להתפתח?

10 פוקימון קשה ביותר שמתקשים להתפתח

 • היידריגון. פוקימון כהה ושלוש ראשים, פוקימון מסוג דרקון הוא אחד מתשעה פוקימון פסודו-אגדי, שנקרא על שם כוחם נמצא ממש מתחת לאגדים. .
 • גודרה. .
 • Hitmontop. .
 • Accelgor & Escavalier. .
 • מלמר. .
 • אלקרמי. .
 • Runerigus. .
 • אורסאלונה.

איזה פוקימון עדיף לא להתפתח?

Porygon 2 הוא אחד מאותם פוקימונים שמגזים את ההתפתחות שלה כל כך, כמעט לעולם לא תראו אותו בפורמטים תחרותיים. זה הגיוני, שכן לפוריגון 2 יש כל היבט שאתה צריך בפוקימון נאבק. בין אם מדובר בהגנה או להקים להתקפה הרסנית, Porygon 2 הולך להיות הימור טוב יותר.