מחשבון Pokemon Go CP – מחשבון אבולוציה, מה המחשבון הטוב ביותר של Pokémon Go CP? | טקטיקות כיס

0

מה המחשבון הטוב ביותר של Pokémon Go CP

אין מחשבון Pokémon go ספציפי – נהג להבין איך ייראה ה- CP של הפוקימון שלך לאחר שאתה מטהר אותו מצורת צל – אבל יש טריק שאתה יכול להשתמש בו.

מחשבון Pokemon Go CP – מחשבון אבולוציה

CP מייצג כוח קרבי בהקשר של משחקי פוקימון. מחשבון CP הוא כלי המשמש להערכת החוזק הפוטנציאלי (כוח קרב) של פוקימון המבוסס על ערכיו האישיים (IVS), מינים, רמה וגורמים אחרים. זה יכול לשמש שחקנים כדי לקבוע לאיזה פוקימון יש את הפוטנציאל הטוב ביותר לקרב.

אם אתה חובב הזכיינית של פוקימון, אתה עשוי להכיר את פוקימון גו ואת ההתפתחות שלו. אם אתה חדש בעולם הפוקימון, אנחנו כאן כדי לעזור. מחשבון Evolve הוא כלי שימושי שיכול לשפר את חווית המשחק שלך על ידי מתן מידע חשוב על הפוקימון שלך.

מחשבון Pokemon Go CP

מחשבון CP פוקימון GO

מחשבון Pokémon CP (כוח קרב) נועד לעזור לך לקבוע את חוזקו הפוטנציאלי של פוקימון. בעזרת הכלי הזה, תוכלו לגלות בקלות עד כמה יגדל כוח הלחימה של הפוקימון שלכם כאשר הוא יתפתח. ה- CP של פוקימון המתפתח מבוסס על הסטטיסטיקות הנוכחיות של הפוקימון.

מחשבון Evolve קל לשימוש ולהבין, אפילו למי שמשתמש בו בפעם הראשונה. שמנו מחקרים רבים ביצירת הכלי הזה כדי להבטיח שהוא ידידותי למשתמש ויעיל. מחשבון Pokémon Go Evolut.

אז אם אתם מחפשים כלי אמין שיעזור לכם לבחור את חבר הפוקימון המושלם, מחשבון Pokémon Go Evolution הוא התשובה. עם החישובים המהירים והקלים שלו, זה יעזור לך לקבוע אם פוקימון הוא בחירה טובה עבורך לבניית צוות פוקימון או לא.

שיטה לשימוש במחשבון CP של פוקימון GO

אתה יכול להשתמש בכלי פוקימון אבולוציה זו בצורה קלה. במילים פשוטות יותר, אם נדבר על התהליך, זה עובד בדרך זו במקום בו אתה צריך לשים את שם הפוקימון, CP הנוכחי ו- HP באפשרויות הנתונות, לאחר שלב זה, תוכל להשיג את הפוקימון החדש ‘ CP & HP. עכשיו בואו נעבור לכיוון ההנחיות המפורטות.
כאן יהיה צורך לספק מידע בסיסי על הפוקימון שלך כפי שדיברנו לפני כן תקבל את התוצאות הרצויות שלך. אז בואו נעבור לתהליך.

עקוב אחר המדריך האולטימטיבי לשימוש בבדיקת CP של פוקימון GO

 • הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא “בקר באתר שלנו Randompokemon.מידע “
 • לאחר הנחיתה באתר, כאן תקבלו כמה כלים מדהימים לגבי הרפתקאות פוקימון, אתה רק צריך להקיש על “מחשבון CP Pokemon CP” בסרגל התפריטים העליון.
 • עכשיו, תוכלו לראות, העמוד הבא נפתח על המסך.
 • התהליך העיקרי מתחיל מנקודה זו. ראשית אתה צריך להרים את הפוקימון מהרשימה הנפתחת.
 • לאחר בחירת הפוקימון שלך, בחר את הרמה בין 1 ל- 40. עליכם לזכור שפוקימון שנקוע מביצה הם ברמה 20, והרמות עלו בהדרגה ב- 0.5 בכל פעם. לרמה המרבית של 40.
 • עכשיו, היית רואה שם שלושה סורגים, ולכל אחד מהסורגים יש סטטיסטיקות מסוימות. אתה צריך למלא אפשרויות אלה. לאחר לחיצה על כל האפשרויות הנדרשות תראה את המוקפץ הבא בצד של אפשרות זו. כאן תקבלו את כל החישובים. במילים הקלות ביותר, אם אנו אומרים לך, אתה יכול לקבל CP, HP, ATT, DEF, STA וסך הסטטיסטיקה המוכפלת במצב המהיר ביותר.
 • עכשיו, אתה יכול לראות כיצד מחירים פוקימונים ספציפיים ברמה גבוהה יותר. בואו ליהנות מהפוקימון המתפתח ונשדרג את הרפתקאת המשחקים שלך.

היתרונות הבלעדיים של מחשבון CP של פוקימון

יש הרבה יתרונות שבהם תיהנו מהשימוש בכלי המדהים הזה.

• אתה יכול לבדוק ביעילות עד כמה הפוקימון שלך חזק בעקבות התפתחות ולפני כן.
• זהו מנגנון פשוט לניהול המגיב ביותר מכל הבחינות.
• מספיק רמת הדיוק, ולא תתסכל לאחר קבלת החישובים.
• זוהי השיטה המהירה ביותר לקבלת ניחוש של ה- CP העתידי של הפוקימון שלך.
• אם יש לך רצון לקבל נתונים נוספים על מספרי ה- CP וה- HP המוגדרים של הפוקימון שלך, זהו המכשיר האידיאלי מסיבה זו.

שאלות נפוצות על פוקימון GO CP

1- איך מחשבון האבולוציה עובד בפוקימון?

כלי זה יחשב כמה חזק הפוקימון המתפתח שלך יהיה חזק. ה- CP לצורות המתפתחות מבוסס על הסטטיסטיקה של פוקימון. אתה צריך להיכנס לסוג הפוקימון שלך ולמחזור הנוכחי שלו והכלי המדהים הזה היה מעריך באופן מיידי, שכמה CPS יהיה לפוקימון המתפתח.

2- כיצד לחשב כוח קרבי בפוקימון GO?

זה מאפשר לשחקני משחק של Pokémon Go לחשב כמה כוח קרבי (CP) כל פוקימון ירוויח כאשר הוא יתפתח. לאחר קביעת או הערכה של מאות מקורות הנתונים והגיליונות האלקטרוניים (1, 2, 3, 4), פיתחנו מחשבון CP מהיר מאוד, מגיב וקל לשימוש ב- Pokémon Go Evolution CP CP.

סיכום

מחשבון ה- Pokémon Go CP עומד ככלי שלא יסולא בפז עבור מאמנים ייעודיים ברחבי העולם. על ידי מתן תובנות על חוזק הפוטנציאל והסיכויים לאבולוציה של פוקימון, היא מאפשרת לשחקנים לקבל החלטות מושכלות אילו יצורים להתאמן, להתפתח או לתעדף. בתחום התחרותי של פוקימון גו, שם ניתן לנצח או לאבד קרבות בשוליים צרים, והבנה מדויקת של כוח הלחימה של הפוקימון שלך יכולה לעשות את כל ההבדל. לכן, בין אם אתה אסטרטגית לקרבות כושר או סתם מחפש למקסם את הפוטנציאל של הפוקימון שלך, מחשבון CP הוא בן לוויה שלך במסע הפוקימון שלך. אימונים שמחים!

מה המחשבון הטוב ביותר של Pokémon Go CP?

למד כיצד להשתמש במחשבון Pokémon Go CP כדי לפתח את CP, סטטיסטיקות מטוהרות ו- IVS, כמו גם את ההמלצות שלנו למחשבים הטובים ביותר.

מחשבון Pokémon Go CP - Raikou, Entei ו- Suicune עומד על הר מושלג

פורסם: 18 בספטמבר 2023

מה אפילו זה מחשבון Pokémon Go CP אוֹ מחשבון אבולוציה, ולמה אי פעם תזדקק לזה? למען האמת, זו מערכת מסובכת של ניחושים ואומדן. אתה משתמש במחשבון CP כדי להתאמן – בערך – כמה חזק הפוקימון שלך יהיה כשאתה מפתח אותו. ניכנס לפרטים למטה, אבל זה כל מה שאתה צריך לדעת כדי להתחיל.

עם זאת, הרבה זמן אתה משחק פוקימון גו, יהיה לך מגוון של פוקימון שכולם יושבים עם CPS שונה, אבל גם אז אולי לא תדע בדיוק מה מחשבון CP של פוקימון GO CP. באופן אישי, יש לי הכל, החל מ- 4,138 סמ”ק Mewtwo ועד פיקאצ’ו של 10 סמ”ק שלובש תחפושת מקסימה של מימיקיו. לא נכנס לאיך שזה מטא שפיקאצ’ו לובשת תחפושת של פוקימון שמסופגת כפיקאצ’ו, אבל הנקודה שלי היא שמיואטוו הרבה יותר חזק מהעכבר החשמלי הזה, לא משנה כמה זה חמוד זה חמוד.

אבל, איך מחשבון פוקימון גו CP & Evolution עֲבוֹדָה?

מחשבון Pokémon Go Evolution CP

זה מחשב מה יהיה CP של פוקימון כשאתה מפתח אותו. אז נניח שיש לך Eevee 600 סמ”ק שאתה רוצה להתפתח לעומס (מדריך הפוקימון Go Eevee Evolution שלנו יכול לעזור לך בזה), אתה פשוט תקפץ את המידע הזה למחשבון וזה יגיד לך את זה umbreon יהיה בערך 1,247 סמ”ק כשתפתח אותו.

האלגוריתם בפועל לפוקימון מתפתח תלוי בכמה גורמים אחרים, כך שרוב מחשבון הפוקימון הטוב ביותר GO CP נותן לך גם טווח סביר שהפוקימון שלך צריך לשבת בתוכו. בדוגמה זו, אומברון צריך להסתיים איפשהו בין 1,205 – 1,282 סמ”ק.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

עם זאת, ישנם גם מחשבוני CP המאפשרים לך לבדוק במדויק את הסטטיסטיקה של פוקימון ברמות מסוימות. תצטרך קצת יותר מידע כדי לעבוד מחשבון זה, אבל זה לא קשה מדי למצוא. הנה מה שאתה צריך:

 • רמת הפוקימון שלך
 • ה- IVs של הפוקימון שלך

לדוגמה זו, אשתמש בקנגאסקאן – פוקימון שלא מתפתח.

 • לחץ על הכפתור עם שלוש שורות בפינה השמאלית התחתונה ובחר ‘הערכה’ כדי לראות את ה- IV של הפוקימון שלך. אלה מוצגים כשלושה סורגים, שכל אחד מהם מייצג נתון. אם הוא מגיע לצד הימני והוא אדום, זה אומר ש- STAT הוא 15 מושלם. אם כל הבר אפור, זה אומר שזה 0. שלושת החלקים בכל סרגל מייצגים חמש נקודות בכל סטטוס שמקל על הספירה.
 • לקנגאסקאן שלי יש 13 התקפות, 11 הגנה ו -12 כ”ס.
 • עכשיו, כדי למצוא את הרמה שלך אתה יכול להתאים את קטע הרמה במחשבון ה- CP שלך עד שה- CP המוצג תואם לזה של הפוקימון שלך. כדאי לזכור שכל פוקימון שנקוע מביצה הם ברמה 20, והרמות עולות בתוספות של 0.5 בכל פעם, למקסימום 40.
 • .5, אבל אני ממליץ להשתמש בשיטת הניסוי והטעייה עד שהמחשב שלך תואם את מה שהמחשבון מראה.
 • לאחר מכן, אתה יכול לראות את כל הסטטיסטיקה שלך. במקרה זה, לקנגאסקאן יש 148 כ”ס, 117 התקפה, 106 הגנה ו -148 סיבולת. זה יכול להועיל אם אתה רוצה להבין כמה להיטים הפוקימון שלך יכול לקחת בקרב או בפשיטה, למשל.

מדוע אני צריך מחשבון CP של פוקימון?

הדוגמה הברורה ביותר למתי ייתכן שתזדקק למחשבון Pokémon Go CP היא אם אתה משחק במצב PVP, Go League League. כדי לעשות שימוש חוזר בדוגמה שלנו מלמעלה, אומברון הוא התאמה מושלמת לקבוצות ליגה נהדרות, כך שאתה רוצה להיות בטוח שהתפתח את ה- Eevee שלך ​​לא ייקח את זה מעל 1,500 סמ”ק. ה- Eevee של 600 סמ”ק שלי יהיה בסדר, וייכנס ל -1,247 סמ”ק, שאפשר לי להתקרב ככל האפשר ל -1,500 ככל האפשר.

. בליגת הראשי אין גבול ל- CP, אבל אולי תרצה לבדוק עד כמה פוקימון שלך יהיה חזק לפני שתתפתח אותו בכל מקרה.

מילת זהירות בליגת הקרב: מקסימום IVs הם לא תמיד האפשרות האידיאלית בליגה הגדולה ובליגת האולטרה. יש היגיון מסובך מאחורי זה, אבל אתה יכול לראות בדיוק מה מה במדריך שלנו לפוקימון הטוב ביותר בפוקימון גו. יש לנו גם מדריכים לפוקימון החשמלי הטוב ביותר, פוקימון באגים, פוקימון דשא, פוקימון אש ועוד הרבה.

מחשבון Pokémon Go CP - Amaura ו- Tyrunt משוחחים מול אורות הצפון

מחשבון Pokémon Go Turify

אין מחשבון Pokémon go ספציפי – נהג להבין איך ייראה ה- CP של הפוקימון שלך לאחר שאתה מטהר אותו מצורת צל – אבל יש טריק שאתה יכול להשתמש בו.

בעזרת מחשבון CP כמו זה בו השתמשנו קודם לכן לקנגאסקאן, בצע את הצעדים הבאים:

 • הוסף 2 לכל אחד מה- IVs שלך והזן אותם
 • הגדר את רמת הפוקימון שלך ל 25
 • רווח

טיהור פוקימון צל מוסיף שניים לכל אחד מה- IVS שלך (למקסימום 15) ומשפר את רמת הפוקימון שלך ל 25. לכן, הוספת מידע זה לסטטיסטיקה הנוכחית של הפוקימון שלך תעניק לך את ה- CP החדש שלה.

שהם מחשבונים הטובים ביותר לפוקימון GO CP?

ככאלה, בחרנו בכמה מהמועדפים שלנו שנבדקו ונבדקו. אל תשכח: CP היעד הוא אומדן, במיוחד במחשבי האבולוציה, לכן היה מודע לטווח ה- CP החזוי אם הפוקימון שלך מכוון את הקו.

 • מידע על המשחקאבולוציה מחשבון CPוכןמחשבון CP:
  • זהו מחשבון ה- CP הכולל המועדף עלינו – ויש להם את שתי האפשרויות
  • מחשבון האבולוציה הזה שימושי במיוחד מכיוון שהוא נותן לך אומדן, טווח חזוי וטווח מקסימלי אם אתה רוצה לשחק את ההתפתחות שלך
   • אמנם זה נותן לך רק טווח אחד חזוי, אך מצאנו אותו מדויק כמו GameInfo

   מחשבון Pokémon Go IV

   למרבה המזל אינך צריך מחשבון Pokémon Go IV יותר, מכיוון שאתה יכול לבדוק את ה- IVS שלך במשחק. בדוק את הלחצן בפינה השמאלית התחתונה של המסך כשבחרת פוקימון ולחץ על ‘הערכה’ כדי לקבל את ה- IVS שלך.

   אז הנה לך את זה, כל מה שאתה צריך לדעת על מחשבון ה- CP הכי טוב של פוקימון אתה יכול למצוא. התעדכן עם כל אירועי הפוקימון גו האחרונים כאן על טקטיקות כיס – ואנחנו ממליצים במיוחד לשמור על כל קודי הפרומו האחרונים של Pokémon Go Go. אחרי הכל, כולם אוהבים חינם, נכון?

   עוד מטקטיקות כיס

   Ruby Spiers-Unwin Ruby הוא מעריץ של כל הדברים Final Fantasy, JRPG ו- Pokémon, אם כי היא חלקית לפלטפורמה טובה ואולי אפילו איזה מאסטר מטבעות ורובלוקס, גם כן. אתה יכול גם למצוא את דבריה באתרי אחותנו The Loadout ו- PCGamesn.