Guy Ritchie S The Covenant – Apple TV, צפה בברית הזורמת ברשת | Hulu (ניסיון חינם)

0

הברית

הברית של גיא ריצ’י עוקבת אחר סמל הצבא האמריקני ג’ון קינלי (ג’ייק ג’ילנהול) והמתורגמן האפגני אחמד (דאר סלים). לאחר מארב, אחמד הולך לאורח הרקולאי כדי להציל את חייו של קינלי. .

צפו בברית

הברית של גיא ריצ’י עוקבת אחר סמל הצבא האמריקני ג’ון קינלי (ג’ייק ג’ילנהול) והמתורגמן האפגני אחמד (דאר סלים). לאחר מארב, אחמד הולך לאורח הרקולאי כדי להציל את חייו של קינלי. כאשר קינלי נודע כי אחמד ומשפחתו לא קיבלו מעבר בטוח לאמריקה כמובטח, עליו להחזיר את חובו על ידי חזרה לאזור המלחמה כדי להחזיר אותם לפני שהטליבאן צוד אותם תחילה.

סיפור יעיל אך אלים מאוד של מלחמה, כבוד, הקרבה.

  • ממוצע 6.7
  • 97 טריים
  • רקוב 20

מֵידָע

סטודיו MGM פעולה ז’אנר שוחרר 2023 זמן ריצה 2 שעות 3 דקות מדורג R אזורי מקור ארצות הברית, בריטניה, ספרד

שפות

.1, AAC, דולבי אטמוס) כתוביות אנגלית (ארצות הברית) (CC), ספרדית (אמריקה הלטינית)

נְגִישׁוּת

כיתובים סגורים (CC) מתייחסים לכתוביות בשפה הזמינה עם תוספת של מידע רלוונטי שאינו דיאלוג. .

זכויות יוצרים © 2023 Apple Inc. כל הזכויות שמורות.

צפו בברית

True Blood TVMA • פנטזיה, דרמה • סדרת טלוויזיה (2008)

על הסרט הזה

ארבעה מלחמות מתבגרות עומדות להתמודד עם האתגר הגדול ביותר שלהם, שכן צאצאיהם החמישית המפוצצת ארוכת שנים חזרו לעורר הרס על אלה שאבות אבותיהם בגדו במשפחתו לפני שלוש מאות שנים.

בכיכובו: סטיבן מיצר טובי המינגווי צ’ייס קרופורד טיילור קיטש סבסטיאן סטן

במאי: רני הרלין

.
החלף תוכניות או ביטול בכל עת.***
ספריית הזרמה עם טונות של פרקי טלוויזיה וסרטים

ספריית הזרמה עם טונות של פרקי טלוויזיה וסרטים

צפו בעונות מלאות של סדרות סטרימינג בלעדיות, מועדפים קלאסיים, Hulu Original.

רוב הפרקים החדשים יום אחרי שהם משודרים †
גישה לחולו מקוריים עטור הפרסים
צפו במכשירים המועדפים עליכם, כולל טלוויזיה, מחשב נייד, טלפון או טאבלט
עד 6 פרופילי משתמש

עד 6 פרופילי משתמש

עכשיו עד שישה בני משק הבית שלך יכולים להיות בעלי פרופילים נפרדים כך שהמועדפים וההמלצות ייחודיים לכל צופה.

צפו בשני מסכים שונים בו זמנית
אין מודעות בספריית הזרמת

הזרם את ספריית המופעים והסרטים שלנו ללא הפרעות מודעות.

בגלל זכויות הזרם, כמה מופעים אינם נכללים בתוכנית Hulu (ללא מודעות) ובמקום זאת ישחקו ללא הפרעות עם הפסקת מודעות קצרה לפני ואחרי כל פרק. בקר במרכז העזרה של Hulu לרשימת מופעים.
תוכנית טלוויזיה Live + Live: לעבור לתוכנית זו לאחר ההרשמה כדי לקבל חוויה נטולת מודעות של ספריית הסטרימינג של הולו בלבד; תוכן חי ו- VOD זמין באמצעות תוכנית טלוויזיה חיה מחזות עם מודעות. אין ניסיון חינם זמין.

מתי ‘הברית’ יהיה בזרם?

סרטים

גיא ריצ’י מייצר בדרך כלל סרטים שהם נוצצים, ערוכים חלקלקים ושופעים בפעולה מלאה של Snark. עם הברית, הוא גדל קצת יותר רציני, מספר את סיפורו של מתורגמן אפגני שמסכן את חייו כדי לגרור חייל אמריקני שנפגע על מיילים בלתי מעורערים למקום מבטחים. ג’ייק ג’ילנהול מגלם את סמל הצבא שפתח להביא את אחמד (דאר סלים) ומשפחתו בבטחה לארצות הברית מאז שהם ממוקדים על ידי הטליבאן על כך שעזרו לארה”ב כוחות.

באופן מרתק, סרט המלחמה היה צריך להסתפק בלי תותחים אמיתיים לאחר שריצ’י אסר עליהם את הסט שלו בעקבות הירי הטרגי על הסט של . מתברר שריצ’י לא היה צריך אותם כדי לעצב סרט מלחמה משפיע ומופעל להפליא על הקשר שנבנה בין שני גברים מכובדים שנתפסו באמצע האלימות המחרידה.

לכן, מתי הוא זמין לזרם? ! זה כבר זמין. .

החל מה -16 ביוני, זה זמין כרגע להשכרה (5 $.99) ובעלות (19 $.99) בכל הפלטפורמות העיקריות: פריים וידאו, iTunes, Google Play, Vudu, YouTube, Redbox.

אבל, כסרט MGM, בסופו של דבר הוא יהיה זמין להזרים בחינם ב- Prime Video. אין תאריך שחרור רשמי של סטרימינג עבור (אהם, גיא ריצ’י הוא הברית), וסרטון ראשוני יכול להיות הפכפך כאשר הוא בוחר להפיל אותו לדלי העצום של סרטי הזרם בחינם לזרם. סרט MGM נוסף, קריד III, היה זמין לזרם בחינם שלושה חודשים לאחר תאריך השחרור שלו, כך הברית .