Hulk – היכן לצפות ולזרום – מדריך טלוויזיה, צפה ב- HULK | סרטון פריים

0

צפו בהאלק

למארק רופאלו הוצע תפקידו של האלק אלטר אגו ברוס באנר בנוקמים, אך הוא טרם החליט אם לקחת את זה, ההנהלה שלו מספרת ל- TVGuide.com. .

Hulk

אנג לי ביים את העיבוד המדהים והאינטנסיבי הזה של קומיקס מארוול על מדען מושך ומוטציה גנטית שרשומה ומוטציה זו. סטן לי, שיצר יחד את הקומיקס, ולו פריניו, ששיחק את האלק בטלוויזיה, יש קומואים.

  • נְהִירָה
  • אוויר

טוען. המתן בבקשה.

ספק הכבלים/לוויין שלי:

אין שודדי טלוויזיה במהלך 14 הימים הבאים. הוסף אותו לרשימת השעונים שלך כדי לקבל עדכונים והודעות זמינות.

Hulk

צוות שחקנים וצוות רואים הכל

ברוס באנר

ג’ניפר קונלי
בטי רוס

סם אליוט

החדשות האחרונות ראו הכל

מארק רופאלו יוצא רשמית כ- Hulk כאשר מארוול חושף את צוות הנוקמים בקומיק-קון

מארק רופאלו הופיע לראשונה בתור האלק החדש המדהים כאשר מארוול חשפה את צוות השחקנים השלם לסרט הנוקמים בקומיק-קון בשבת. השחקן בן ה -42, הידוע בעיקר בזכות דרמות כמו אי תריס ובטחונות, יהיה השחקן השלישי שייקח על עצמו את ברוס באנר, ואת האלטר-אגו הירוק מאוד שלו, בשבע שנים. אריק בנא כיכב ב -2003 האלק ואדוארד נורטון כותר את הגלוק המדהים ב.

יסמן את רופאלו לקחת את תפקיד האלק?

.. דובר אולפני מארוול סירב להגיב.

בסרטים: אדוארד נורטון מחזיק את האלק שלו

למגוון, אדוארד נורטון יפסיק את קרדיט האינדי שלו לשחק את ד”ר. ברוס באנר בהאלק המדהים, מעקב מהנה יותר למיזם של אנג לי אריק בנא קדמי. כריסטינה ריצ’י היא חברתו של רוכב המהירות, טריקסי. לפי הכתב ההוליוודי, האוונג’ליין של האבוד לילי תעשה את הופעת הבכורה שלה מול ג’ון מלקוביץ ‘במותחן העל -טבעי אחר כך לאחר מכן. טד דנסון הצטרף ל- Mad Money, הקומדיה הייסטית בכיכובו של קייטי הולמס, דיאן קיטון והמלכה לטיפה. הארווי וויינשטיין אומר ל”ניו יורק פוסט.

למגוון, מארוול קבעה תאריך שחרור של 27 ביוני 2008, עבור Hulk החדש שלה, שאינו מתוחכם כסרט המשך לתכונה שהתקבלה באנג לי. בין הגדולים ב -8 של הקיץ ‘: איש הברזל של מארוול עצמו (2 במאי); באטמן מתחיל מעקב, האביר האפל; הסרט החדש של נרניה; ואולי גם Hellboy 2 ואינדיאנה ג’ונס 4. DreamWork. לפי הכתב, מורגן פרימן נמצא בשיחות אחרונות לכוכב מול ג’יימס מקאבוי בפעולה המדעית המבקשת. קירסטן דנסט תככב פנימה וייצר רוח רפאים קנאה, מותחן על טבעי בהשראת ה- A.. רומן וילסון.

כוכב האלק נזכר

. הוא היה בן 71. כשהוא נזכר במוצרי הטלוויזיה הזכורים ביותר שלו, אמר קולווין פעם לוס אנג’לס טיימס, “כשסיפרו לי את התואר, צחקתי. אבל אז הם נתנו לי שני תסריטים לקרוא וידעתי שהסדרה תלך.”Hulk, עם ביל ביקסבי בראש, רץ בין השנים 1977 עד 1982.

Hulk

AMC מציג: חייו השקטים של המדען ברוס באנר (אריק בנא) כמדען מחקר מבריק משתנה לנצח כאשר תאונת מעבדה פריקית חושפת את דחפיו ההרואיים תוך כדי שחרור השדים הפנימיים שלו.

1,562 IMDB 5.6 2 H 18 דקות 2003

זמין להשכרה או לקנות

עוד רכישה
אפשרויות
.

קָשׁוּר

גם הלקוחות צפו

הירשם, שכר או קנה

השחקנים והצוות

הירשם, שכר או קנה

אריק בנא

ניסיון או שכר דירה בחינם

ניסויים בחינם, שכר דירה או קנייה

ניסיון חינם, שכר דירה או קנה

ג'ניפר קונלי

הירשם, שכר או קנה

ניסיון חינם, שכר דירה או קנה

ניסיון חינם או קנה

ניסיון חינם, שכר דירה או קנה

ניסויים בחינם, שכר דירה או קנייה

ניסיון חינם או קנה

עוד מידע

עירום ייעוץ לתוכן, אלימות, שימוש בחומרים, שימוש באלכוהול, שפות שמע עבירה שפות שמע דו -שיח אנגלית דו -שיח: גבוה, אנגלית, אנגלית [תיאור שמע], דו -דיאלוג אנגלי בוסט: כתוביות בינוניות אנגלית [CC] במאים אנג לי מפיקים Gale Anne Hurd, James Schamus , אבי ארד, לארי פרנקו בכיכובו של אריק בנא, ברוס באנר, ג’ניפר קונלי סטודיו אוניברסלי טלוויזיה

פורמטים אחרים

על ידי הזמנה או צפייה, אתה מסכים לתנאים שלנו. נמכר על ידי אמזון.Com Services LLC.

ביקורות

.

5676 דירוגים גלובליים

כיצד מחושבים דירוגים? Toggle הרחב את ההרחבה