כיצד לשחק תמיכה בליגת האגדות – Hotscawn, קטגוריה: אלוף התמיכה | ליגת האגדות וויקי | פנדום

0

ליגת האגדות וויקי

אנו נדבק ביסודות כאן, אך כתבנו המון מידע על נדידה, מתי לשוטט, איך לשוטט, הדרכים היעילות ביותר לשוטט והרבה יותר במדריך הנדידה המעמיק שלנו, שאני ממליץ עליו בחום אם אתה רוצה ללמוד עוד.

כיצד לשחק תמיכה בליגת האגדות

תומכים הם שומרי הצוות. מאחורי כל נשיאה טובה, תוכלו למצוא תמיכה שמאפשרת להם להצליח. .

אלוף בחר

טנקים

ישנן שתי קטגוריות עיקריות של אלופי תמיכה: טנקים וקסמים. טנקים נבחרים לתמיכה בגלל העוסקים שלהם. בתפקיד כלכלי נמוך זה, טנקים שיש להם שליטה מועטה או ללא קהל אינם בר -קיימא מכיוון שהם לא יכולים להרשות לעצמם פריטים לקזז חולשה זו. מיכלי תמיכה צפויים להיות מספיק טנקיות כדי לרדת משליטת הקהל שלהם לפני שהם יורדים בקטטות. בדרך כלל הם יתעדפו פריטי בנייה המסייעים בהגנה על נושאותיהם, גם אם הם נותנים את התמיכה פחות סטטיסטיקה.

קסמים

קסמים נבחרים בגלל היכולת שלהם להחזיק את נושאותיהם בחיים. הם עובדים בצורה הטובה ביותר עם נשיאה חזקה או נושאת שצוות האויב צריך למקד את תשומת הלב במהירות במריבות. קסמים משתמשים במגנים או בריפוי כדי להחזיק את הנושאות בחיים זמן רב יותר מכפי שהם יוכלו להישאר ערים לבד. לקסמים יש לעתים קרובות יכולות קילוף לנושאותיהם. אלה מועילים לשמירה על מתנקשים ואלופי תגרה לעלות על הנושאות.

זימון בחירת איות

תומכים יכולים להתאים פלאש עם הצתה, ריפוי או פליטה. Ignite היא האפשרות האגרסיבית בנתיב. לרוב זה נראה בתמיכה עם גישה מוקדמת לבקרת קהל. בדרך כלל זה גם בסופו של דבר תומך בטנק. Heal היא בחירה נהדרת כאשר Bot Laner שלך מחליט לא לקחת את זה לעצמם. זה לא יעיל ביותר לקחת על עצמו תמיכה, אך יכול להיות טוב יותר מאשר אין לרפא בנתיב בכלל. . פליטה נהדרת לעזור לקלף את הנושאות שלך. לרוב זה נלקח על ידי תומך Enchanter.

(תמונה באמצעות משחקי מהומות)

סחר בנתיב

. ככל שהפער בטווח ההתקפה האוטומטית גדול יותר בין שני אלופים, כך קל יותר לאלוף עם הטווח הגבוה יותר להתקפות רכב ללא התקפה אוטומטית של אלוף האויב. Bot Lane קשה במיוחד לעקוב אחריהם מכיוון שיש שני אלופים מכל צד.

בנוסף להתקפות אוטומטיות, יש לעקוב אחר הכישופים בנתיב. שלושת חתיכות המידע שעליך לעקוב אחריהם עבור לחשים הם טווח, קרקע, והאם הכישופים עוברים דרך מיניונים או לא.

לחשי טווח ארוכים יותר מקלים על הטרדה של היריב שלך ללא תגמול, כמו טווח התקפה אוטומטי ארוך יותר. יש לעקוב אחר מעקב אחר כישוף כישוף, כך שתוכל לתעדף עסקאות כאשר הכישופים שלך קמים והכישופים של האויב עדיין נמצאים על גבי קילוד. ניתן להימנע בקלות על לחשים שאינם יכולים לעבור דרך מיניונים על ידי עמידה מאחורי גל המיניון שלך. נחיתת לחשים אלה על האויב מחייבת לקחת בחשבון את גל המיניון של האויב לפני השימוש בכישוף.

מתי לסחור

כתמיכה, אינך צריך לדאוג להתמודדות עם המכה ההרגית למיניונים. המשמעות היא שתפקידך הוא להתמקד בסחר בשלב הנגינה. זמן נהדר לנסות סחר הוא כאשר אחד או יותר ממניני בעל ברית שלך נמוכים בבריאות. זה מאלץ את הנגינה של בוט האויב לבחור בין ללכת מחוץ לטווח, להחזיר את הסחר, או לקחת את הנזק כדי להבטיח את הלהיט האחרון. .

בצד ההפוך, אתה רוצה לוודא שהאנר של ברית ברית שלך יכול לעקוב אחר המקצועות שלך. ללכת על עסקאות כאשר מיני האויב נמוכים בבריאות עלולים לגרום לכך שבני ברית בוט שלך עומדים בפני הצעה מפסידה.

השימוש במברשות Bot Lane לסחר הוא יעיל מאוד כתמיכה. המברשות והחוצה מהברזים מאפשרת לך להגדיר עסקאות מבלי לטלגרף את התנועות שלך למתנגדיך. חזרה למברשת לאחר המסחר מאפשרת גם לך להפיל את מיניון אגרו.

מחלקה

כתמיכה, Warding הוא אחת האחריות העיקרית שלך במשחק. אתה צפוי שיהיה לך מחלקות ראייה על המפה כמעט בכל הזמנים בנוסף לטוטמים של המחלקה ולמחלקות האסטון שאתה מציב.

לאן להדליק

שני מיקומי המחלקה החשובים ביותר בבוט ליין הם מברשת תלת בוט ומברשת נהר בוט. בוט בוט של בוט כחול יעדיפו מחלקת ראייה במברשת הבוט. אדום אדום בוט בוט יעדף מחלקת ראייה במברשת בוט נהר. הסיבה לכך היא שמחלקות הראייה מועילות יותר עבור הג’ונגלר שלך כאשר הם קרובים יותר לצוות של הצוות שלך במפה. קל יותר להגן על מחלקות החזון בצד הצוות שלך במפה אם מותקף על ידי אלוף אויב.

גם מברשות הבוט מסלול יכולות להועיל גם בשלב הנטייה. הצבת טוטם של המחלקה יכולה למנוע את תמיכת האויב מהגדרת Engage או נסחרת ב- Bot Laner שלך. הצבת מחלקת ראייה במברשת הבוט בצד הצריח שלך יכולה לאפשר לג’ונגלר שלך להיכנס ללא גילוי נתיב נתיב.

מחוץ לבוט ליין, תומכים לעתים קרובות משוטטים במעלה הנהר בשלב הנטייה כדי להבטיח יותר ראייה. עולה עד למברשת הבוט-אמצע השכיחה מאוד לצופים מול נתיב אמצע נתיב ותנועות ג’ונגל אויב. תומכים יכולים גם לתאם עם ברית ברית שלהם כדי להציב חזון עמוק בג’ונגל האויב.

עדשת טוטם של טוטם לעומת אורקל

תומכים לעתים קרובות להחליף את טוטם המחלקה שלהם לעדשת אורקל. כאשר מסע התמיכה שלהם משלים עבור מחלקות נוספות, אין עוד צורך לשאת טוטם מחלקה מכיוון שיש כובע של שלוש מחלקות על המפה לכל שחקן. עדשת אורקל משמשת במקום להכחיש את חזון האויב.

ניהול גלים

כתמיכה, לרוב אתה על פי שיקול הדעת של האופן בו ברית הבוט שלך רוצה לנהל את הגל. לעתים קרובות חסרים את הנזק והגלם שלך, ולכן התקשורת עם Bot Laner שלך היא בעלת חשיבות עליונה.

טכניקת ניהול גל אחת העקבית במשחקים היא המירוץ לרמה 2 בבוט ליין. כדי לפגוע ברמה 2 בשני האלופות, Bot Laners חייבים להרוג את גל המיניון הראשון ואת שלושת המניחים בתגרה בגל השני. התפקיד שלך כתמיכה הוא לעזור להביא את המיניונים לבריאות ככל האפשר בלי להכות אותם בעצמך בעצמך. לעתים קרובות זה יישאר להתקפות האוטומטיות שלך מכיוון שיש לך רק כישוף אחד זמין ברמה 1.

אם אתה מסוגל לפגוע ברמה 2 לפני אויביך, זה זמן נהדר לעשות סחר מורחב או לכל האויב. יש לך שלושה דברים שעובדים בשבילך בשלב זה. ראשית, ברמה 2 פתחת את הנעילה של כישוף שני על כל אלוף. שנית, סטטיסטיקות אלופת הבונוס ברמה 2 שלך מיושמות באופן פסיבי. לבסוף, גל המיניון שלך צריך להיות גדול יותר מגל האויב מכיוון שהרגת את המיניונים מהר יותר.

אם נתיב הבוט שלך נזכר אי פעם לבסיס והגל דוחף לעבר הצריח שלך, אתה יכול לנסות להקפיא את הגל עבור Bot Laner שלך. המשמעות היא הטמעת נזק מגל המיניון מחוץ לטווח הצריח עד שיגיע גל בעל ברית המיניון שלך. פעולה זו מאפשרת לבוט לאנר שלך לחזור לנתיב ולקבל את הזהב והניסיון שאחרת יכול היה לפספס.

זימון שימוש באיות

הֶבזֵק

יש להשתמש בפלאש רק כדי להבטיח הרג או למנוע מוות בנתיב. לעתים קרובות כתמיכה, זה אומר להשתמש בפלאש הגנתי כדי להתרחק. בהמשך המשחק, תומכים משתמשים בפלאש אחרת מאשר תפקידים אחרים. תומכי טנקים ישתמשו בפלאש כדי לעסוק ולהשתמש בבקרת הקהל שלהם ביעילות על נושאות האויב. הקסמים ישתמשו ב- Flash כדי לחסוך את ברית הנושאת בכל פעם שהם אחרת מחוץ לטווח.

לְהַצִית

Ignite משמש בנתיב בכל פעם שאתה הולך להרוג במנואר האויב. זה זמן רב מדי לשימוש כחלק מסחר רגיל בנתיב. עם זאת, אתה עדיין רוצה להצית בשלב מוקדם של הסחר מכיוון שרוב נתיבי הבוט רולמים. הצתה לפני שהאויב יכול לרפא יאלץ את האויב להחזיק את הריפוי שלהם או שהשפעתו תחוצה. לכן כשאתה בטוח שאתה רוצה להסתובב באויב, ניתן להשתמש בהצתה מוקדם יותר ולא במאוחר.

לְרַפֵּא

. כתמיכה, תפקידך להחזיק את בוט ליינר בחיים. המשמעות היא שימוש בריפוי גם אם אתה בריאות מלא בעצמך. בתרחישים מאוד ספציפיים, יתכן ויהיה חשוב להשתמש ב- Heal כדי לרדוף אחרי אויב או לברוח מגנק מבלי להשתמש בפלאש. .

פְּלִיטָה

. . לרוב זה הנושא של האויב בוט, אך יכול להיות גם התמיכה, הג’ונגל או האמצע. במקרבות צוות, תמיכה צריכה לתעדף שימוש בפליטה באלופת האויב שמנסה להרוג את הנשיאה היקרה ביותר שלך. ניתן להשתמש בפליטה גם באופן פוגעני כדי להאט אלוף אויב בורח.

(תמונה באמצעות משחקי מהומות)

נדידה

יש זמנים בנתיב 2V2 שהנשיאה שלך אינה זקוקה לך בנתיב. האויב יכול היה להיזכר בחזרה לבסיס, הגל יכול להתרסק מתחת לצריח שלך, או שהאויבנים יכולים להיות בריאות נמוכה ולא מאיימת. בזמנים אלה תוכלו לשוטט סביב המפה כתמיכה שתעזור לחברי הצוות האחרים שלכם.

Warding היא סיבה גדולה לשוטט במשחק המוקדם, כאמור קודם לכן. קבלת חזון מעבר לנהר ולג’ונגל האויב יכול להקים מחזות עבור הצוות שלך ולשלול אותם עבור צוות האויב.

אמנם אינו חזק בנזק, אך לרוב התומכים יש בקרת קהל מסוימת לשימוש בנתיבים מנוגדים. תומכים יכולים גם לראות אם ג’ונגלרים מתמודדים עם אותו מחנה ג’ונגל או נלחמים על חזון וממהרים להציע סיוע בזמן שברי ברית שלהם בוט מנגן בטוח בנתיב בהיעדר התומכים. הקפד תמיד לתקשר כשאתה משוטט עם הנשיאה שלך.

טיפים למשחק תמיכה

 • סוג תמיכה שלישי ופחות נפוץ הוא Mage Burst. נסה זאת עם אלופים כמו ברנד או Vel’Koz אם הקבוצה שלך חסרה נזק בשאר הקומפוזיציה.
 • במקרבות צוות אתה רוצה לשמור. עם זאת, בנתיב, זה יכול להיות יעיל לזרוק על עצמך מגן להליכה ולעשות סחר קצר בנתיב בזמן שהבוט שלך ממשיך לחוות מיניונים.
 • בעת סיבוב, נסו לדמיין מה נתיבים האויב יכול לקחת כדי לנקות את נתיבי בעלי בריתכם או את בעלי בריתכם. עם הגישה שלך לשלוש מחלקות ומחלקת חזון, לעתים קרובות אתה יכול להדוף כל מסלול אויב זמין בצד אחד של המפה.
 • אתה יכול לעזור להכין מיניונים לנשיאתך לפגיעה אחרונה תחת צריח. . .
 • אל תפחד להבהב מהפעולה במקרבות צוות כתמיכה. לעתים קרובות אתה מאוד מקושק מבניית הכלכלה הנמוכה שלך ואינך יכול לעזור לבני בריתך בזמן שהם מתים.
 • וודא שהדרך שלך בטוחה כשאתה הולך לשוטט. אם הג’ונגלר האויב ואמצע הנגר לא נראים על המפה, אתה יכול להיכנס למותך אם תסטה יותר מדי במעלה הנהר.

ליגת האגדות וויקי

רוצה לתרום לוויקי הזה?
הירשם לחשבון והתחיל להתחיל!
.

בואו להצטרף לשרת הדיסקורד של קהילת Wiki Wiki!

אין לך חשבון?

ליגת האגדות וויקי

אלוף תמיכה

בתוך צוות שגויס, תמיכה הוא אחד משתי האלופות שהוקצו לנתיב התחתון לצד הנשיאה התחתונה . המטרה הראשונית של תפקיד זה היא לסייע לחבר הצוות הפגיע יותר שלהם בשלבים המוקדמים ביותר של המשחק, והיא תפקיד שמתאים לאלופים עם שירות, התנתקות או נזק לבסיס גבוה.

. ה תמיכה צפוי למלא את הייעוד האחרון, וכתוצאה מכך המיקום אינו מתאים לאלופות התלויות מאוד בדוקרני כוח מבוססי פריט. ה תמיכה צפוי גם להיות התורם העיקרי לחזון הצוות.

ביקורות מומחים של Gamespot

מיומנויות חיוניות לשלוט בתמיכה ב- LOL

מיומנויות חיוניות לשלוט בתמיכה ב- LOL

תפקיד התמיכה הוא אחד התפקידים המורכבים ביותר בליגת האגדות להופיע ברמות הגבוהות ביותר. לרוע המזל, ההבדל בין תמיכה טובה לרע הוא לילה ויום, ואם אתה משחק עם תמיכה מחורבנת, ניצחון המשחק יכול להיות מאתגר מאוד.

אם אתה רוצה להגדיל את הסיכוי שלך להפוך לתמיכה טובה יותר: תמיכה שכולם רוצים לשחק איתה, ותמיכה ששולטת במשחק, אז אתה במקום הנכון. .

מאמר זה מובא אליך בשותפות עם חברינו מאספורט אחד, בדוק אותם לקבלת תוכן LOL מדהים יותר!

5 מיומנויות חיוניות לשלוט בתמיכה

 1. מיקום בנתיב
 2. השלמת מסע ההדברה שלך במהירות
 3. משוטט סביב המפה
 4. מיקום במריבות צוות

1. מיקום בנתיב

מיקום בנתיב חשוב מאוד לתמיכה. עם מיקום לקוי, יהיה קשה ל- ADC שלך לשרוד את שלב הנגינה, וקשה לך להחיל לחץ ולקבל הרוגים.

מיקום רחוק מדי לאחור ישאיר את ה- ADC הפגיע שלך להתקפות אוטומטיות ולכל הפקות מכיוון שאתה לא מסוגל להציל אותם או להילחם בחזרה. . אחרי הכל, אתה רחוק מדי וחוץ מהטווח.

המיקום שלך בנתיב תלוי בתפקיד ובדמות שאתה משחק. יש לעמוד בתור או מעט אלופי שירות כמו ג’אנה או נמי. תומכי התלהבות נזקים כמו Zyra או מותג חייבים תמיד להיות בקנה אחד עם ה- ADC שלהם תוך כדי סיבוב מתמיד לשחק באגרסיביות.

יש למקם את תומך הטנק, או אלופים שצריכים לעסוק כמו לאונה או אליסטאר בקנה אחד עם ה- ADC שלהם או חזיתם. תומכי טנק חייבים להיות מסוגלים לשחק באגרסיביות ולא לעמוד רחוק מדי לאחור. .

כל נקודת המיקום בנתיב היא להציב את עצמך במצב בו אתה יכול לשחק באגרסיביות תוך כדי לא לקחת נזק שלא לצורך.

2. השלמת מסע ההדברה שלך במהירות

הדבר השני שאתה צריך לשלוט בו הוא מסע המחלקה שלך. השלמת מסע המחלקה שלך בשלב מוקדם חשובה מאוד מכיוון שאתה יכול להתחיל לספק חזון לצוות שלך, בסופו של דבר להשיג להם יותר הרוגים ולהציל את חייהם.

כסטנדרט, נסה להשלים את בקשתך במהירות האפשרית, אך זה אפשרי לפעמים רק בהתאמות מסוימות בהן אתה מסומן קשה.

לקבלת הכנסות זהב אופטימליות, נסו להשתמש בהתקפות הבסיסיות שלכם וכיכולות שלכם כך שתשתמשו היטב במאנה שלכם. עם זאת, אם אתה מסומך קשה, פשוט סמוך על היכולות שלך במקום זאת. התבונן להטריד את האויב לאחר שהם משתמשים ביכולת מכיוון שהוא יקטין את תפוקת הנזק שלהם כשאתה הולך קדימה.

עבור אלופות שצריכות להרוג מיניונים כדי להשיג זהב כמו נאוטילוס, אסטרטגיית ההרג האופטימלית שלך למיניון צריכה להיות כדלקמן: תגרה, תגרה, תותח, תגרה, תותח, תגרה וכן הלאה. . בעקבות דפוס זה הוא המפתח כאשר אתה משלים את בקשתך במהירות אם אתה עושה כאמור.

3.

הדבר הבא שאתה צריך לעבוד עליו הוא היכולת שלך לבצע הצגות במקום אחר על המפה ולשוטט ולעזור לבני בריתך. נדידה היא המפתח לטיפוס ב- LOL וזו מיומנות חשובה לשלוט אם אתה רוצה לטפס.

.

להלן כמה יסודות נדידה שיעזרו לך להתחיל:

 • אל תשאוט אם ה- ADC שלך ימות: זה פרודוקטיבי נגד.
 • אם ה- ADC שלך מחמיץ את ה- XP וזהב או שנאלץ להיזכר, הוא הופך את השוטפת ליעילה פחות.
 • רק שוטט אם אתה מתכוון לקבל תגמול על זה.
 • . אתה לא רוצה לשוטט באמצע אם בעל ברית שלך דוחף את האויב למגדל ואתה לא מספיק טנקי לצלול. .
 • .

האלופות הטובות ביותר לשוטט איתן הם אלופים שיש להם CC. לאונה ובליצקרנק טובים בשוטט שכן יש להם CC ואילו אלופים כמו סורקה וקארמה פחות יעילים.

4. מחלקה

Warding הוא מיומנות מכריעה לשלוט בתמיכה. . .

. ערכנו גם מאמר הרבה יותר מעמיק על וורדינג שתוכלו למצוא כאן. אני ממליץ מאוד לקרוא אותו כשהוא נכנס למחלקה הרבה יותר מעמיק.

 • קנו מחלקת בקרה אחת מוקדם. ואז קנו מחלקות בקרה נוספות ככל שהמשחק מתפתח. הימנע מבילוי המון זהב על מחלקות, מכיוון שתיפול מאחור על פריטי הליבה שלך.
 • רק מחלקות שליטה במקומות באזורים שבהם הם ישרדו למשך תקופה ארוכה. אם אתה כל הזמן דוחף, מחלקת בקרה אגרסיבית היא די בטוחה, אבל הצבת מחלקה אגרסיבית היא חסרת ערך אם לאויב יש פוטנציאל דחיפה טוב.
 • .
 • .
 • זכור מתי בטוח לעשות זאת כדי לחדש את המחלקות שלך. זה יאפשר לך למקם עוד חזון.

הפריט החדש של וורדסטון הוא כלי חזק להפליא שתוכלו להשיג במשחק האמצעי למאוחר שיעזור להגדיל את פוטנציאל ההדברה שלכם. כל תמיכה יכולה לקנות אותה, ובדרך כלל תמצא אותה הביאה 5 או 6.

בסך הכל, המחלקה היא מכריעה לתפקיד התמיכה, לכן עליכם לשלוט בו. עיין במדריך המחלקה המעמיק לקבלת טיפים נוספים לשלוט בו.

5. מיקום במריבות צוות

הדבר האחרון שאתה צריך להבין ולשטח הוא המיקום והתפקיד שלך במריבות צוות. כל אלוף שייך לתפקיד מסוים וארכיטיפ. לדוגמה, ריפוי תומכים כמו Yuumi ו- Sona הם אלופי שירות. טריק וטאהם קנץ ‘הם אלופי טנקים, ומותג וזירה הם סוחרי נזקים. תלוי באלופה שלך, התפקיד שלך ישתנה.

לתמיכה בריפוי, אתה צריך להתמקם מאחורי הנושאות שלך כדי שתוכל להעצים אותם ולהשאיר אותם בחיים לאורך זמן. אתה לא רוצה להיות עומד רחוק מדי קדימה מכיוון שתיהרג מייד כי אתה באמת מתנדנד.

עבור תומכי טנקים, בדרך כלל תרצה לעמוד ליד חזית הצוות שלך, תוך כדי תסתום מתמיד קדימה ואחורה כדי שתוכל לקלף את בעלי בריתך. רוב תומכי הטנק צריכים לעסוק או להשתמש בו ווים שלהם (כמו Blitzcrank או Shroph), כך שאתה צריך להיות עומד במצב בו אתה יכול לעשות זאת גם.

כשמשחקים כתמיכה ב- Mage, אתה צריך להיות בקנה אחד עם הנושאות האחרות שלך, כך שתוכל לחסל נזק. חשבו על עצמכם כנשיאה משנית כשמשחקים כתמיכה ב- AP. אתה לא רוצה להיות עומד רחוק מדי קדימה או שאתה לא יכול להפיל נזק.

סיכום

. אם יש לך הצעות למאמרים או מדריכים אחרים שאתה רוצה לראות, יידע אותנו!

. .