ספיידרמן: מעבר לפסוק העכביש המגיע לפלטפורמות דיגיטליות בשבוע הבא-IGN, Spider-Verse 2 S תאריך שחרור מקוון יוכרז רשמית

0

תאריך השחרור המקוון של Spider-Verse 2 S יוכרז רשמית

בסרטון הוצגו השחקנים בכיכובם של חויק מור, היילי שטיינפלד, וג’ייק ג’ונסון מעלים את שחרור ההמשך, ואפילו הסתיימו בשלושתם מחדש את “הספיידרמן הצביע” המפורסם זה עם זה.

ספיידרמן: מעבר לפסוק העכביש המגיע לפלטפורמות דיגיטליות בשבוע הבא

צפו במיילס מוראלס וגוון סטייסי מסתכנים בפסוק העכביש בבית.

עודכן: 7 באוגוסט 2023 10:52
פורסם: 1 באוגוסט 2023 18:41

ספיידרמן: מעבר לספיידר-פסוק מתנשא באינטרנט לפלטפורמות דיגיטליות ב- 8 באוגוסט.

תמונות סוני אושרו בהודעה לעיתונות ביום שלישי כי מעריצי ספיידרמן יכולים להוריד את הפרק השני של סאגת העכביש-פסוק בכל פלטפורמת סטרימינג דיגיטלית בה הם נרשמו לשבוע הבא. המהדורה הדיגיטלית מגיעה עם תכונות בונוס בלעדיות, כולל פרשנויות של יוצרי הסרטים, סרטוני לירי של השירים המוצגים בסרט, וסצנה שנמקה עם מיגל אוהרה, aka Spider-Man 2099.

אם הם רוצים לחכות לגרסאות ה- Blu-ray ו- 4K UHD של מעבר לפסוק העכביש, הם ישוחררו ב- 5 בספטמבר.

מעבר לספיידר-פסוק הצליח בצורה אדירה בקופות מאז שחרורו התיאטרלי לפני חודשיים-על אחת כמה וכמה מאשר לפסוק העכביש. מיילס מוראלס וחברים גרפו מעל 500 מיליון דולר ברחבי העולם, לעומת 400 מיליון דולר לסרטם הראשון.

ההצלחה והפופולריות של הקיץ של רחבי העכביש אינם חסרי מחלוקת, אולם. כמה אנימטורים הגיעו לטענות על תנאי עבודה בלתי בר-קיימא שהטיל המפיק פיל לורד במהלך יצירת הסרט, כולל תיקונים רבים וימי עבודה של 11 שעות, שבעה ימים בשבוע, ואילצו 100 אנימטורים לעזוב את הפרויקט כתוצאה מכך. הצופים התלוננו גם על סוגיות ערבוב סאונד במהלך השבוע הראשון של הסרט לריצה התיאטרלית שלו, ואמרו שהם התקשו לשמוע את הדיאלוג על המוזיקה, אם כי האולפן תיקן אחר כך את הנושא.

ובכל זאת, ספיידרמן: מעבר לפסוק העכביש הוא ללא ספק הצלחה הן ביקורתית והן מבחינה מסחרית. בסקירת 8/10 שלנו, אמרנו שזה “נחשול עם המצאות חזותיות ותוסס בהתפתחות חזקה ללא ספק של הסגנון שהוקם לסכנה-פסוק העכביש.”

כריסטינה אלכסנדר היא סופרת פרילנסרית עבור IGN. כדי לפרש את קלווין האריס, היא לובשת את אהבתה לסוניק את הקיפוד על שרוול כמו עניין גדול. עקוב אחריה בטוויטר @sonicprincess15.

תאריך השחרור המקוון של Spider-Verse 2 יוכרז רשמית

עכביש-פסוק 2 מארוול מיילס מוראלס

הלהיט האנימציה האחרון של סוני תמונות, ספיידרמן: מעבר לפסוק העכביש, זה עתה אושר עד שבקרוב ישוחרר באינטרנט לאוהדים בבית.

שובר שיאים לסוני ברחבי הקופות, עכביש-פסוק 2 הפך לאחד הלהיטים הגדולים ביותר משנת 2023, ודירוג כסרט השנה החמישי בגובהו של השנה עד כה מאחור מהיר x, בַּרבִּי, שומרי הגלקסיה כרך. 3, וכן הסופר מריו ברוס. סרט.

ואחרי פיתול פראי שמסתיים שהשאיר את האוהדים להוטים לראות מה קורה בכתב ספיידרמן: מעבר לפסוק העכביש, הציפייה גבוהה עבור מעריצים שרוצים לצפות מחדש בהרפתקה מונפשת אחרונה זו.

SPIDER-VESSE 2 מקבל תאריך שחרור מקוון

פוסטר ספיידרמן מעבר לפסוק העכביש, מיילס וגוון

תמונות של סוני שיתפה סרטון בן 59 שניות שהודיעו על כך ספיידרמן: מעבר לפסוק העכביש יהיה זמין לאוהדים לרכוש דיגיטלית ביום שלישי, 8 באוגוסט לפני שהוא יגיע ל- Blu-Ray ב- 5 בספטמבר.

זה מציין את הפעם הראשונה שסוני הכירה בתאריך השחרור הזה בפומבי לאחר מכן עכביש-פסוק 2 היה רשום להזמנה מראש בסרטון אמזון באמצע יולי, אשר גם ציין כי הוא נקבע לראשונה ב -8 באוגוסט.

בסרטון הוצגו השחקנים בכיכובם של חויק מור, היילי שטיינפלד, וג’ייק ג’ונסון מעלים את שחרור ההמשך, ואפילו הסתיימו בשלושתם מחדש את “הספיידרמן הצביע” המפורסם זה עם זה.

עכביש-פסוק 2המהדורה של Blu-ray תציג גם תוספות ותוספות חדשות, כולל סצנה שנמחקו עם מיגל אוהרה של אוסקר אייזק, ציד ביצי פסחא, מבט אל ציון הסרט ואפילו צלול עמוק לקשרי הסרט למארוול קומיקס הִיסטוֹרִיָה.

ניתן לראות את הרשימה המלאה למטה של ​​תכונות הבונוס:

 • עכבישים מעורפלים וביצי פסחא
 • סצנה שנמחקו: מיגל מתקשר
 • “אני עושה את הדבר שלי” גורל בין ממדי
 • ברחבי העולמות: עיצוב ממדים חדשים
 • עיצוב עכבישים וכתמים
 • שריטות. ציון והמוזיקה של המולטיברס
 • בריחה מחברת עכביש
 • מעבר לקומיקס-פסוק
 • סרטונים ליריים
 • פרשנות לקולנוען
 • יצירת הסרט האולטימטיבי של ספיידרמן
 • גידול גיבור
 • עכביש השכונה הידידותית שלך

ניתן לראות את סרטון ההכרזה המלא למטה:

העתיד המיידי של סוני פוסט-פסוק 2

בזמן עכביש-פסוק 2המהדורה המקוונת הקרובה בהחלט תשיג באזז, בהתחשב באחד מסרטי השנה הנבדקים ביותר שלה, השאלה פונה כעת למה סוני תכננה לעתיד.

לאחרונה, בגלל שביתות הסופרים והשחקנים המתמשכים, האולפן נאלץ לסמן מחדש את כל לוח הזמנים של שחרורו הקרוב, ודחף קרבן הציידשחרור כמעט שנה תוך כדי עזיבה עכביש-פסוק 3 בלי תאריך בכלל.

אפילו בהתחשב עד כמה שאפתן היה צריך לשחרר את סרט ההמשך הקרוב כל כך זמן קצר לאחר קודמו, השינוי המאכזב הזה בתאריך השחרור רק מחמיר את המצב שמתפתח בכל הוליווד היום.

כאשר עשרות אנשים עכביש מתכוונים לקחת את הזרקורים בפעם הבאה, המעריצים חוששים לגלות כיצד מיילס מוראלס וגוון סטייסי יסתיימו בסופו.

אך אם לוקחים בחשבון כי אין מסגרת זמן לסיום צפויה לשביתות אלה, התרגשות צריכה להיות בהמתנה כאשר צוות השחקנים והצוות המעורבים בדחיפות לפיצוי הוגן על עבודתם.

ספיידרמן: מעבר לפסוק העכביש יהיה זמין לרכישה דיגיטלית ביום שלישי, 8 באוגוסט.

כל מה שאנחנו יודעים על ספיידרמן: מעבר לפסוק העכביש

מיילס מוראלס, ספיידר-גוון ואנשי עכביש יותר ממה שאנחנו יכולים לספור חוזרים השנה בספיידרמן: מעבר לעכביש-פסוק. הנה הסקירה המלאה.

ספיידרמן מעבר לספיידר-וריס_מילס מוראלס כשספיידרמן מתנדנד ברחובות

(קרדיט תמונה: תמונות סוני)

 • תאריך הוצאה
 • איך לצפות?
 • עלילה
 • טריילרים
 • ללהק
 • במאים, סופרים וצוות

כאשר היקום הקולנועי של מארוול המנוהל על ידי דיסני (MCU) דוחף הלאה בשנת 2023 עם שלושה סרטים וכמה מופעי דיסני פלוס חדשים, תמונות סוני עדיין שומרות על זכויות המסך הגדול לספיידרמן וחלק גדול מהיקום המיידי המקיף את הדמות. אחרי ההצלחה המדהימה שהייתה ספיידרמן לשנת 2018: אל פסוק העכביש, סרט ההמשך שלו-שכותרתו מעבר לפסוק העכביש-נמצא סוף סוף מעבר לפינה.

פיתוח בראשון מבין שני סרטי ההמשך המתוכננים (מעבר לפסוק העכביש אמור להגיע בשנת 2024) החל לפני יציאת הסרט הראשון בשנת 2018, כאשר רוב אותו צוות כתיבה ובימוי מצורף. הודעה רשמית הגיעה בנובמבר 2019, עם עבודות אנימציה החל ביוני 2020. מעבר לפסוק העכביש היה במקור מעבר לפסוק העכביש: חלק 1, אך בסופו של דבר הוא הרוויח תואר משלו.

עדכון (5/4/23): הוספנו את הטריילר האחרון לספיידרמן: מעבר לספיידר-פסוק – בדוק את זה למטה.

בדומה לסאגת ה- MCU הנוכחית של אולפני מארוול, לסרטי העכביש וסרטי ההמשך שלו, כפי שמציעים הכותרות שלהם, עוסקים במושג מכופף את המוח של רב-גוון המחבר מספר עצום של מציאויות, שלכל אחד מהם עכביש משלו. בעקבות סרטי האנימציה המקוריים, הסרט השלישי של Spider-Man, שהופק לצד אולפני מארוול של דיסני-בשום דרך הביתה-חקר גם את הרעיון של נתיבי חציית גרסאות ספיידרמן. עכשיו, מעבר לפסוק העכביש מעלה את ההיקף פי עשרה והולך בננות עם הנחת היסוד.

המשך לקרוא למטה למידע נוסף על ספיידרמן: מעבר לפסוק העכביש לפני הבכורה ביוני. יש לנו גם רשימה של הסרטים הטובים ביותר ותוכניות הטלוויזיה Multiverse לצפייה, כולל מספר רב שזכה באוסקר בכל מקום בבת אחת.

ואם אתה רוצה להיכנס גם לסאגה המולטי -מגוונת של ה- MCU, עיין במדריך שלנו לכל מארוול סרטי בסדר אז אתה לא הולך לאיבוד. קצר בזמן? ואז המדריך שלנו ל סרטי מארוול, המדורגים הגרועים ביותר עד הטובים ביותר יכול להיות מתאים יותר עבורך.

מתי הספיידרמן: על פני תאריך השחרור של עכביש-פסוק?

במקור, ספיידרמן: מעבר לספיידר-פסוק נקבע לשחרור ב- 8 באפריל 2022, אך בסופו של דבר הועבר ל -7 באוקטובר 2022 בגלל חששות בביצועי קופות הקשורים למגיפה. וכפי שכולנו יודעים, זה גם לא עשה את הדייט הזה.

תאריך יציאתו הסופי לסרט הוא 2 ביוני 2023. שאר החודש יהיה עמוס (אם התוכניות לא ישתנו) כרובוטריקים: עליית החיות, היסודות של פיקסאר, הפלאש ואינדיאנה ג’ונס וחיוג הגורל יתמודדו גם על כתר קופות הקיץ גם.

איך לצפות בספיידרמן: מעבר לפסוק העכביש?

ספיידרמן: מעבר לפסוק העכביש יהיה תחילה זמין רק לצפייה בבתי קולנוע כאשר הוא יושק ב -2 ביוני 2023.

מכיוון שמדובר בפרויקט של סוני ולא מחובר ל- MCU או לדיסני, סביר להניח שזה לא יתפוצץ בדיסני+, גם לאחר סיום ריצת הקולנוע. הסרט הראשון, Spider-Man: אל ה- Spider-Verse, היה זמין לצפייה בנטפליקס, דיסני+, וקלע מאז יציאתו, כך שכל ההימורים לא יושב עליה.

מה העלילה של ספיידרמן: מעבר לפסוק העכביש?

ספיידרמן: אל תוך הפסוק העכביש הסתיים במיילס מוראלס ואנשי העכביש מממדים אחרים כיבו את הקונדרדר המסוכן של וילסון פיסק, בו הנבל רצה להשתמש כדי לגשת ליקום מקביל בו אשתו ובנו המנוח חיים חיים. הגיבורים חזרו לממדיהם בהתאמה לאחר הקרב הסופי, ומיילס אימצו את האחריות של חייו החדשים, עם ובלי מסכת העכביש-איש. אבל, הפתעה, הפתעה, ספיידר-גוון מצא דרך ליצור איתו קשר מהמימד שלה.

כפי שהקניטו אל תוך הסצנה המצחיקה של הספיידר-פסוק לאחר הקרדיט, מיגל אוהרה המכונה Spider-Man 2099 ישחק תפקיד מרכזי בסרט ההמשך, מה שמוביל את עכביש-עכביש, קבוצת עכביש-אנשים מכל רחבי המשימה המוטלת עם הגנה על שלמותה. כנגד הציפיות, מיילס ימצא את עצמו בקנה אחד עם עכביש עכביש וגם גוון כאשר הם דנים כיצד להתמודד עם האיום של נבל מסוכן ביותר שנקרא המקום.

האוהדים יכולים לצפות לראות חמישה יקומים שונים: Earth-65 (Gwen Stacking Ground Ground של גוון), העיר מומבטן (ביתם של ספיידרמן הודו שהוכרז לאחרונה), Nueva York (World של Spider-Man 2099), ‘שנות ה -70 בהשראת לונדון החדשה החדשה ( הדשא של עכביש-פאנק), כמו גם יקום חמישי מסתורי שנשמר בחוזקה תחת עטיפות.

הסרט יחקור גם את הקשר בין מיילס לגוון, וכיצד עכביש -פאנק הוא יריב רומנטי לחיבתו של גוון, מה שמוביל לכמה רגשות מקנאים – זה הולך להיות מסע רגשי בוודאות!

ספיידרמן: מעבר לנגררים של פסוק העכביש

הטיזר טריילר

הספיידרמן הראשון: מעבר לטיזר המראה הראשון של העכביש הגיע ב -5 בדצמבר 2021. זה נתן לנו הצצה ארוכה מהצפוי למיילס ובאיחוד הראשון של גוון בסרטים, כמו גם קצת מהמסע המדהים שהוא ייצא אליו. אתה יכול לצפות בזה למטה:

טריילר ראשון

יותר משנה לאחר מכן, ב -13 בדצמבר 2022, הגיע הטריילר הראוי הראשון. זה הציע לנו מבט טוב יותר לאן פונה קשת הדמות של מיילס והציגה בפנינו את עכביש עכביש. בדוק את זה כאן:

טריילר שני

4 באפריל 2023 ראה את הטריילר השני המלא לספיידרמן: מעבר לפסוק העכביש, והציג את הנבל הראשי המשוער של הסרט, המקום, אותו מגלם ג’ייסון שוורצמן. אנו זוכים גם לראות צילומים קצרים של הרבה יותר מהספידים השונים שיופיעו בסרט ההמשך, כולל עכביש-אשת וספיידר-פאנק.

ספיידרמן: מעבר לקאסט העכביש-פסוק

חברי צוות השחקנים הקוליים החוזרים הם חומיק מור (מיילס מוראלס), היילי שטיינפלד (גוון סטייסי), ג’ייק ג’ונסון (פיטר ב ‘. פארקר), אוסקר אייזק (מיגל אוחרה, aka Spider-Man 2099), בריאן טיירי הנרי (ג’פרסון דייוויס), ג’ורמה טאקון (הנשר) ולונה לורן וילס (ריו מוראלס), בין היתר). למרבה הצער זה נראה לא סביר ש- Spider-Man Noir של ניקולה קייג ‘יחזור בסרט החדש.

תוספות חדשות לרשימה העמוסה יותר ויותר של קולות אולסטאר כוללות את ג’ייסון שוורצמן (ג’ונתן אוחן המכונה המקום), עיסא ריי (ג’סיקה דרו את עכביש-אמן), דניאל קלויה (הובארט “הובי” בראון aka Spider-Punk), Greta Lee (ליילה, עוזר ה- AI של מיגל), ושאה וויגאם (ג’ורג ‘סטייסי, אביו של גוון). אנו גם אומרים שלום לספיידרמן הודו שתשמיע על ידי קראן סוני (דדפול).

כמו כן, הוגדר כי טום הולנד (ספיידרמן: אין דרך הביתה) עשוי לעשות קמיע, אך נכון לשום דבר לא אושר דבר.

ספיידרמן: על פני מנהלי העכביש-פסוק, סופרים וצוות

אף אחד מהמנהלים המשותפים לאף העכביש-פסוק (בוב פרסיצ’טי, פיטר רמזי ורודני רוטמן) חוזר. במקום זאת, ותיקי האנימציה חואקים דוס סנטוס, קמפ פאוורס וג’סטין ק. תומפסון מבצעים את הופעת הבכורה של הבימוי שלהם עם העכביש-פסוק.

לפיל לורד, סופר ומפיק משותף בסרט הראשון, הצטרף לחברו של בון, כריסטופר מילר (הסרט לגו, המסיבה העקבית) וסרט גיבורי העל הוותיק דייב קלחאם (וונדר וומן 1984, שאנג-צ’י ואגדת עשר הטבעות) כדי לעטוף את התסריט לסרט ההמשך. לורד, מילר, כריסטינה שטיינברג, ואבי ארד של סוני ואיימי פסקל הם המפיקים בפרויקט.

דניאל פמברטון (ציפורי טרף, הרעים) אישר בדצמבר 2020 כי הוא יחזור לחבר את ציון ההמשך הראשון, ככל הנראה יחזור גם מעבר לספיידר-פסוק.

הצטרף לפורומי החלל שלנו כדי להמשיך לדבר על המשימות האחרונות, שמי הלילה ועוד! ואם יש לך טיפ חדשות, תיקון או תגובה, יידע אותנו בכתובת: קהילה@שטח.com.

קבל את המרחב.עלון com

Breaking Space New!

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

פראן רויז

פראן רויז הוא הבחור שלנו של מלחמת הכוכבים שלנו. הרעב שלו לסרטים וסדרות טלוויזיה מתאים רק לאהבתו למשחקי וידאו. הוא קיבל תואר ראשון של לימודי אנגלית, תוך התמקדות בספרות אנגלית, מאוניברסיטת מלאגה, בספרד, כמו גם תואר שני בלימודי אנגלית, תקשורת רב -לשונית ובין -תרבותית. על גבי תכונות כתיבה ומאמרים ארוכים אחרים לחלל.com מאז 2021, הוא משתף פעולה תכוף של VG247 ואתרי משחק אחרים. הוא משמש גם כעורך חבר ב- Star Wars News Net ובאתר האחות שלה, News New.