מיהו עדין רוס והאם הוא מראיין את קים ג’ונג און? | Indy100, איפה זורם עדין רוס? DOT Esports

0

היכן זורם עדין רוס

לפלטפורמה החדשה מערך כללים רופף יותר, שראה כי רוס זורם על פי הדיווחים את הסופרבול, ומשתף שיחות וידיאו של חברים לבנים שאומר את המילה N וגלילה דרך Pornhub מול הדמוגרפיה הצעירה שלו מדווחת.

מיהו עדין רוס והאם הוא מראיין את קים ג’ונג און?

מיהו עדין רוס והאם הוא מראיין את קים ג'ונג און?

הנחל השנוי במחלוקת ששיתף פעולה בעבר עם אנדרו טייט ונאסר גם על טוויץ ‘על שורה של עבירות.

רוס פוגע שוב בכותרות על כך שהוא טוען שהוא אמור לראיין את קים ג’ונג און על הזנת הזרימה שלו למרות שככל הנראה הזהיר שלא להמשיך בשיחה עם הדיקטטור הצפון קוריאני.

במהלך זרם מוקדם יותר השבוע הצהיר רוס: “אני מקבל את זה בזרם של היום. אני צריך לטפל עכשיו ב- S *** הזה, “הוא אמר. “להקשיב. אוקיי, קים ג’ונג און נעול (ל) הזרם של מחר, בשעה 7:30 מיאמי זמן. בסדר?”

רוס שיתף גם סדרת שאלות שתכנן עבור קים הכוללות:

  • מחשבות על להט”בים?
  • אתה יכול להחזיר כסף?
  • להגיב לאנדרו טייט.
  • בקר בצפון קוריאה?
  • הוסף את פארק יאונמי להתקשר.
  • טראמפ נגד. בידן.
  • ארה”ב טובה יותר מצפון קוריאה.
  • תאריך אלקטרוני?
  • מזויף n*tsack prank.

הוא גם טען כי ממשלת ארה”ב הייתה בקשר עם הצוות המשפטי שלו כדי להזהיר את ההשלכות הרציניות שעלולות להיות ראיון קים. הוא הוסיף: “הם ראו ופוגעים, בעיקרון, הצוות שלי והם פשוט הודיעו לי שיכולות להיות השלכות על כך. אתה יודע?”

אין מעט שום אינדיקציה אם זה אמיתי או לא.’

עדין רוס טוען שהוא יראיין את קים ג’ונג און הלילה בשעה 7:30 EST ב- Live-Stream \ UD83D \ UDE33

כל העיניים יהיו בזרם שלו בשעה 19:00 EST כדי לבדוק אם הוא אומר את האמת או אם כולנו נפל על קונדס מורכב.

מיהו עדין רוס?

רוס התחיל את קריירת המשחקים המקוונת שלו בשנת 2014 כאשר הצטרף ל- YouTube בתור א גניבת מכוניות מקצועית וכן NBA 2K יוצר תוכן. לאחר מכן הוא העז לטוויץ.

הזרמים שלו הציגו מאז ראפרים כולל ליל עוזי ורט וטורי לינז, שהורשעו בתקיפה בדצמבר 2022.

אחד מאסרי הטוויץ ‘הבולטים שלו היה תוצאה של זרם הימורים, שהפלטפורמה אוסרת. הוא טען שהאיסור האחרון שלו הוא “אין סיבה”.

רוס עבר מאז לבעיטה, פלטפורמת הסטרימינג המתחרה של טוויץ ‘.

לפלטפורמה החדשה מערך כללים רופף יותר, שראה כי רוס זורם על פי הדיווחים את הסופרבול, ומשתף שיחות וידיאו של חברים לבנים שאומר את המילה N וגלילה דרך Pornhub מול הדמוגרפיה הצעירה שלו מדווחת.

“שמע, נאסרתי לצמיתות על טוויץ ‘. זה נעשה, זה כבר נעשה, “אמר רוס בסרטון שפורסם ב- 26 בפברואר.

“אבל נאסר עליי לצמיתות ללא סיבה בכלל. איך אתה אוסר על מישהו על טוויץ? זו בדיוק הסיבה שבגללה שכולם צריכים לראות טוויץ ‘למה שהוא. זה מלא בקארנס מושחתת וטהורה והם בודדים ובחירות אותי. אלא אם כן אתה אדם מסוים עם אמונות מסוימות [טוויץ ‘לא] איתך.”

הירשם לניוזלטר השבועי שלנו Indy100 בחינם

אמרו את הדמוקרטיה החדשות שלנו. לחץ על סמל upvote בראש הדף כדי לעזור להעלות מאמר זה דרך דירוג Indy100.

היכן זורם עדין רוס?

אם אתה, כמוני, מתקשה לדעת היכן יוצרי תוכן זורמים בימינו עם כל כך הרבה פלטפורמות זמינות, דע שאתה לא לבד. נחל שנוי במחלוקת עדין רוס מתאים לאחד המקרים הללו כשעזב את טוויץ ‘בסוף פברואר 2023 לאחר שנאסר על הפעם השביעית בינואר.

השארת טוויץ. ראינו שזה קורה עם נינג’ה, אחד השמות הגדולים יותר בסצנת הסטרימינג עוד בשנת 2019, כאשר עזב את טוויץ ‘למיקסר פלטפורמה חדש וראה את הצפייה שלו יורדת ב -33 אחוזים.

באופן דומה, רוס זורם על פלטפורמה חדשה מאז פברואר וחתם על עסקת בלעדיות, כלומר הוא לא יחזור לטוויץ ‘בקרוב. אז מה זה אומר לצופים?

היכן למצוא את הזרם של עדין רוס

רוס חתם על עסקת בלעדיות עם בעיטת פלטפורמת הסטרימינג החדשה, הנמצאת בבעלות משותפת על ידי יוצר תוכן בולט רכבת רכבת. רוס ניסה סטרימינג בבעיטה לאחר איסור הטוויץ ‘האחרון שלו ושיבח את הפלטפורמה של TrainWreck על כך שלא היה לו “תנאי שירות”, מה שיאפשר לו לעשות כל מה שהוא רצה, אבל זה לא לגמרי נכון.

אז אם אתה רוצה לתפוס את אחד הנחלים של רוס, אתה צריך ללכת לבעוט במקום לטוויץ ‘. בעיטה עדיין לא ליישם תכונה המאפשרת למשתמשים לקבל הודעה בכל פעם שהזרמים שהם עוקבים אחריה. לרוע המזל, לרוס אין לוח זמנים לסטרימינג בתיאור שלו, אז אתה צריך לבדוק את הבעיטה מדי פעם כדי לראות אם הוא מקוון שם.

סופר צוות ו- CS: לך להוביל. לאונרדו נלהב ממשחקים מאז שהיה ילד וסיים את לימודיו בעיתונות בשנת 2018. לפני שלאונרדו הצטרף ל- Dot Esports בשנת 2019, הוא עבד אצל Outlet Outlet Brazilian Globo Esporte. לאונרדו עבד גם ב- HLTV.אורג בין 2020 ל 2021 כסופר בכיר, עד שחזר לנקודה Esports והפך לחלק מצוות הצוות.