עדין רוס מכריז על זרם ראשון ב- Kick, אומר שהוא ימשיך לשדר בטוויץ

0

עדין רוס מכריז על תוכניות לזרום על פלטפורמה חדשה בתוך טוויץ ‘השתקה’

לבעיטה יש הסכם שירותי שירות, אם כי כוכב הסטרימינג מאמין שהמעורבות הכוללת של החברה עשויה להיות לא קפדנית כמו הזרמתו המקורית שלו.

עדין רוס מכריז על זרם ראשון בבעיטה, אומר שהוא ימשיך לשדר בטוויץ ‘

כוכב הטוויץ ‘עדין רוס חזר לערוץ שלו ב -13 בפברואר 2023, לארח חיים קצרים. הוא הקדיש זמן לדיון בהשעייתו האחרונה וטען כי הרציף משתיק אותו.

לאחר מכן הוא הודיע ​​שהוא יתחיל לזרום בבעיטה ויזכיר את סוגי התוכן שאוהדים יכולים לצפות לראות. הוא חשף שהוא יצפה בספורט ובסרטים חיים, כמו גם לבצע שיחות טלפון מעשי קונדס.

עדין רוס ציין גם שהוא לא יזרום במשרה מלאה בבעיטה וכי הוא ימשיך לשדר בערוץ הטוויץ ‘שלו.

“אין שם תנאי שירות!” – עדין רוס מדבר על סטרימינג בבעיטה

עדין רוס העלה אתמול סרטון (12 בפברואר 2023) בטענה כי טוויץ ‘איים עליו ואמר לו להימנע מדון בנושאים ורעיונות שנוי במחלוקת מסוימים בערוץ שלו. הוא גם ציין שהוא לא תכנן לשנות את אמונותיו וכי הצוות שלו בוחן כמה דרכים לעקיפת הבעיה.

מוקדם יותר היום, רוס סיפק פרטים על ההצהרה האמורה והודיע ​​כי הוא יתחיל לזרום בבעיטה. הוא שיתף תובנות בסימן 20 הדקות של השידור וקבע:

“אז חברים! אני לא קבע ומשרה מלאה. אני רוצה להרגיש את זה, ואני רוצה לוודא שגם הקהילה שלי תהיה עם זה. אז אני עדיין אזרם על טוויץ ‘אם זה מה שאתם רוצים. אבל מה שאגיד זה. אני הולך לבעוט השבוע!”

חותמת זמן: 20:30

אדין רוס נכנס לפרטים על סוגי התוכן השונים שהוא התכוון ליצור בבעיטה, וקבע שהוא והקהילה שלו יוכלו לעשות “כל מה” שהם רצו ברציף:

“אני הולך לעשות Omegle. צופה בספורט חי. צפייה בסרטים. קונדס שיחות טלפון. עושה ללא הגבלה. אנחנו ממש יכולים לצפות ביחד. אני יכול לרכוב עם. לא! לא, אני עדיין פרישה. אבל אם הייתי רוצה, אנחנו עושים כל מה ש- F ** k שאנחנו רוצים! אין שם תנאי שירות!”

יוצר התוכן בן ה -22 טען כי הקהל שלו חופשי לומר כל מה שהם רוצים בחדר הצ’אט ושאף אחד לא ייאסר:

“אתם יכולים להגיד כל מה שתרצו בצ’אט. אף אחד לא יכול להיאסר את המלך! אם אתה, הקשיב. אם אתה אוהב אנשים ו. לא לא! F ** k זה! אם אתה מאמין בכמה s ** t, ואתה רוצה להקליד את זה, אמור מה שאתה רוצה מה שאתה רוצה! הכל מותר.”

הקהילה הזורמת מגיבה להכרזת עדין רוס

עדין רוס שהכריזה על מעברו לבעיטה היה נושא שיחה חם על ה- R/Livestreamfail Subreddit, כאשר חוט התגובה צובר מעל 500 תגובות מאוורר. הנה מה שהיה לקהילה הזורמת לומר:

עדין רוס מכריז על תוכניות לזרום על פלטפורמה חדשה בתוך טוויץ ‘השתקה’

עדין רוס

בעיטה: עדין רוס

עדין רוס הודיע ​​שהוא מביא את הזרם שלו לפלטפורמה חדשה לאחר ש”ושתק “על ידי טוויץ ‘בעקבות איומי איסור חוזרים ונשנים.

עדין רוס הוא אחד השמות הגדולים ביותר בטוויץ ‘. ידוע באישיותו העליונה ולשיתוף פעולה עם כמה מהזרמים המובילים האחרים באתר, עלייתו לתהילה התרחשה בעיקר במותג הסגול.

לאחר טענות על הושתק על ידי עובד טוויץ ‘ללא שם, רוס אישר כעת כי הוא ימשיך להזרים באתר לעת עתה, אך ישדר גם את הבעיטה, שם הוא מאמין שההנחיות הקהילתיות יציעו לו יותר חופש.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

עדין רוס מסביר מדוע הוא יזרום בבעיטה אחרי טוויץ ‘איסור

כשדיבר על המעבר לבעיטה, רוס הבהיר כי התסכול שלו היה על הדרך בה תנאי השירות של טוויץ ‘שלטו על תוכנו.

“אני הולך לבעוט השבוע. אני הולך לעשות OMEGLE, לצפות בספורט חי, לצפות בסרטים, לשיחות טלפון קונדס, נוכל ממש לצפות ביחד, “הוא הצהיר. “אין שם תנאי שירות. אתם יכולים לומר כל מה שתרצו בצ’אט שלי. אף אחד לא יכול להיאסר על כך.”

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

המאמר נמשך לאחר המודעה

עדין רוס הודיע ​​כי כעת יזרום על פלטפורמת השידור החדשה, בעיטה תמונה.טוויטר.com/m1qc6phe4n

– dexerto (@dexerto) 12 בפברואר 2023

רוס המשיך להפגין את תומכיו לומר כל מה שהיה בראשם במיקום החדש, והדגיש ללא הרף את כמות החופש החדשה שהוא כביכול יהיה לו.

המאמר נמשך לאחר המודעה

לבעיטה יש הסכם שירותי שירות, אם כי כוכב הסטרימינג מאמין שהמעורבות הכוללת של החברה עשויה להיות לא קפדנית כמו הזרמתו המקורית שלו.

בסרטון המקורי שלו שהסביר כיצד הוא “הושתק”, רוס הסביר שמדובר בקריאה מעובד טוויץ ‘ללא שם, שהפך אותו והצית אותו לחפש אפשרויות חדשות. “קיבלתי איום, והדבר הראשון שעשיתי היה לצחוק על זה … הם בעצם אומרים שאני לא יכול להטיף מה אני רוצה להטיף בלי להיות מושעה.”

קָשׁוּר:

רשומות צפייה של Livestream: צופי השיא הגבוהים ביותר ב- Twitch & YouTube כל הזמנים

המאמר נמשך לאחר המודעה

הזרם הראשון של רוס בבעיטה עלה בשידור חי ב -12 בפברואר וצבר 82,000 צופים בזמן הפרסום.