סקירה של Intel Arc A750 ו- A770: Trouning Nvidia ו- AMD על ערך GPU בינוני טווח | Engadget, Best Intel Arc GPU למשחקים בשנת 2023 – בחירות הכרטיס הגרפי המובילות שלנו

0

הטוב ביותר של אינטל קשת GPU למשחקים בשנת 2023 – בחירות כרטיס הגרפיקה המובילות שלנו

היטמן 3

סקירה של Intel Arc A750 ו- A770: Trouning Nvidia ו- AMD על ערך GPU בינוני טווח

.

Intel Arc A750 GPU

Devindra Hardawar

Devindra Hardawar | @devindra | 5 באוקטובר 2022 9:00 בבוקר

. ?! אותה חברה שהרגה את פרויקט ה- GPU הגדול האחרון שלה בשנת 2009 ובילתה את שנות ה -2010 בהתמקדות בגרפיקה משולבת חלשה? אותו פנה ל- AMD כאשר היה זקוק ל- GPU הגון כדי לשבת לצד המעבד שלו למחשבים ניידים מתלהב?

אבל אחרי שפתה את רג’ה קודורי הרחק מ- AMD, המהנדס שהוביל את Radeon RX480 העוצמתי ועם זאת הקיים, זה התחיל להיראות כאילו אינטל סוף סוף מתחילה להיות רצינית בנוגע למשחקים GPUs. .

Intel Arc A750

מבקרים – עדיין לא קלעו

 • רק 8 ג’יגה -בייט של VRAM
 • התמחור הסופי עדיין לא בטוח
 • התמיכה לטווח הארוך אינה ברורה

Intel Arc A770

 • מחיר השקה זול
 • ביצועים אמצעיים מצוינים

חסרונות

Intel Arc A750 GPU

Intel Arc A770 GPU

Intel Arc A750 ו- A770 GPU

גלריה: Intel Arc A750 ו- A770 | 7 תמונות

? לאחר שבילתה קצת זמן עם ARC A750 ו- A770, ברור שהחברה פיתחה כרטיסים שיכולים בקלות לקחת על עצמם את חלופות NVIDIA ו- AMD של AMD. אבל הכי חשוב, הם שואפים לספק את הכוח הזה במחיר נמוך יותר. .

תיאורטית, שמציבה את ה- A770 לשווה למחיר המקורי של RTX 3060. . . אם זה המקרה, ה- ARC GPUs של אינטל בסופו של דבר יהיה משהו נדיר באמת בעולם כרטיסי המסך כיום: מבצעים טובים.

Intel Arc A750 GPU

התרשמתי ברגע שפתחתי את לוחות ARC A750 ו- A770 שנשלחו לבדיקה. לאחר בדיקת מערכות ה- NUC הקיצוניות האחרונות של אינטל, ציפיתי לכמה גיימר מעשי למדי, שיק. . הם בנויים היטב, בעלי גימור מט נטול הדפס אצבעות, ומלבד נוריות ה- LED הצנועות סביב אוהדי A770, אין בלינג מעצבן באופק. אלה בהחלט לא מרגישים כמו כרטיסי הגרפיקה הצרכנים הראשונים של אינטל. הם דומים יותר למפציצי התגנבות שנבנו במטרה המפורשת של מחיקת NVIDIA ויחס ביצועי המחיר של AMD.

. ה- ARC A750 כולל 28 ליבות XE, 28 יחידות מעקב אחר קרניים, מהירות שעון של 2,050 מגה הרץ ו- 8GB של GDDR6 RAM. ה- A770 מכפיל את הזיכרון הזה ויש לו יותר כוח על פני הלוח: 32 ליבות XE ויחידות מעקב אחר ריי, כמו גם 2.. . .)

AMD Radeon 6600XT

תיארתי לעצמי שה- Beefier Arc A770 יעלה על ה- RTX 3060 TI (לא היה לי סיכוי לסקור את 3060 בהשקה), אבל הופתעתי באמת מכמה טוב שני הקלפים הוגדרו במדדים שלנו. ה- A750 קלע למעלה מ- 900 נקודות נוספות מאשר ה- 3060 TI במדד ה- 3DMark Time Spy Extreme, ונחת ממש מעל ה- RTX 3070. הילה אינסופית בשנת 1440p עם כל הגדרות הגרפיקה. זה בכלל לא מה שציפיתי מ- GPU מתחת ל -300 דולר.

ה- ARC A770 היה בהישג ידם של ציון ה- RTX 3070 Tim Time Spy Extreme, כרטיס שהושק במחיר של 599 דולר (ונמכר עבור עוד) בשנה שעברה. . שניהם GPUs קלעו קרוב ל- RTX 3060 TI ב Port Royal Ray של 3DMark מעקב אחר מדד, כמעט פי שניים מה- Radeon 6600. בהתחשב עד כמה היו הביצועים המאכזבים של RAY של AMD, הייתי בהלם באמת שאינטל הצליחה לספק חוויה טובה יותר באופן משמעותי.

. הילה אינסופית . . (סימן נוסף: לא חשבתי שאף אחד מהכרטיס תואם את מעקב אחר DirectX 12 Ray.

RTX 3060 Ti של NVIDIA החזיק מוביל קל בשני הכרטיסים של אינטל ב היטמן 3, . בדומה ל- DLSS ב- RTX GPUs, הוא משתמש בעיבוד AI לתמונות יוקרתיות שניתנו ברזולוציות נמוכות יותר. לא הבחנתי בשום ממצאים במהלך Benchmark, אם כי לא היה לי סיכוי לבלות המון זמן לשחק אותו עם Xess מופעל.

תמצא תמיכה ב- Xess בכותרות כמו Call of Duty: לוחמה מודרנית II, Naraka BladePoint . .

בעוד ש- ARC A750 ו- A770 מתאימים ביותר למשחקים 1440p ו- 1080p, הם גם טיפלו ב -3,440 של צג Ultrawide שלי ב -1,440 ברזולוציה בהגינות. הילה אינסופית, ראיתי בממוצע 62 fps בכרטיס הזול יותר עם הגדרות גרפיקה מקסימאל. אלה אינם ציונים פורצי דרך, אבל זה היה משמח לראות כרטיסים נוחים מחזיקים בעצמם בהחלטות גבוהות יותר.

למרות כמה שיהוקים, כמו לא להתחקות אחר ריי ומדי פעם מסגרות שיהוקים ב , שמחתי לראות שלנהלי הקשת של אינטל לא היו סוגיות מרכזיות. לא היו קריסות משחק או מסכי מוות כחולים במהלך הבדיקה שלי. ובכל זאת, אינטל צריכה להראות שהיא יכולה לייעל את הנהגים שלה בזמן להשקות משחק גדולות (להבטיח תמיכה ב- Xess ב לוחמה מודרנית II זו התחלה. ובהתחשב בנטישה המלאה של החברה את כרטיס הגרפיקה הבודדת הקודמת שלה, אינטל גם צריכה להוכיח שהיא לא תוותר רק על ה- GPUs האלה בקרוב. .

אז בטוח, יש לי היסוסים להמליץ ​​על הקלפים האלה בלב שלם. אבל אם אתם מחפשים עסקאות סולידיות, במיוחד בשנים בהן של מחירי GPU הולכים וגדלים, ARC A750 ו- A770 קשים לנצח. אחרי כמעט עשור של חומרת הגרפיקה של אינטל, אני לא יכול שלא להרגיש כמו החקלאי הגרוף : זה יעשה אינטל, זה יעשה.

תוכן זה אינו זמין בגלל העדפות הפרטיות שלך. .

הטוב ביותר של אינטל קשת GPU למשחקים בשנת 2023 – בחירות כרטיס הגרפיקה המובילות שלנו

הטוב ביותר של אינטל קשת GPU למשחקים בשנת 2023 - בחירות כרטיס הגרפיקה המובילות שלנו

תוהה איזה ? . . המשמעות היא שהבחירות מוגבלות והתמחור יכול להיות משקיף עיניים לפעמים. . .

. .

.

הטוב ביותר של אינטל קשת GPU למשחקים

 • Intel Arc A750
 • Entel Arc A770 מהדורה מוגבלת

 • כמות גדולה של VRAM הולכת לקחת אותך היטב לדור הבא של המשחקים לפני שהוא צוואר הבקבוק
 • זה PCIE 4.

. עם , .

. . .

… .

התקציב הטוב ביותר Intel Arc GPU למשחקים – Intel Arc A750

. , , , והיכולת לספק משחקי 8K בשעה 60 הרץ, זוהי אחת האפשרויות הטובות ביותר לכרטיס הגרפיקה התקציבית בטווח הקשת האינטל.

.2, ומגיע עם מגוון יציאות, כולל HDMI 2..4A, לחיבור מספר תצוגות או מכשירי VR. .

. . .

Entel Arc A770 מהדורה מוגבלת

 • מעקב אחר קרניים בזמן אמת פירושו שתהיה לך גישה לכמה מהשיפורים הוויזואליים היפים ביותר הקיימים
 • PCIE 5.0 תאימות מאפשרת לך ליהנות משיעורי ההעברה המהירים ביותר שיש

המהדורה המוגבלת A770 A770 Arc Arc Arc Arc הוא כרטיס גרפי יוקרתי שמספק ביצועים יוצאי דופן עבור משחק תובעני. זיכרון GDDR6 של 16 ג’יגה -בייט, , ודי משוגע .! זה GPU נהדר, ואחד שאנחנו שמחים להמליץ ​​עליו כבחירה בקשת הבינוני שלנו.

עם 5120 יחידות Shader ו- 160 יחידות מיפוי מרקמים, כרטיס גרפי זה מתגאה במהירות שעון בסיס של 1,650 מגה הרץ ומהירות שעון דחיפה של 2,100 מגה הרץ. ..0. .1 ו- DisplayPort 1..

. למרות שזה עשוי להגיע עם תג מחיר גבוה למדי, זה חייב להיות אחד הכרטיסים הגרפיים הטובים ביותר עבור מעקב אחר ריי שראינו, ומספק חווית פרימיום לאנשים עם תקציב מעט יותר נדיב להשקיע ב- GPU חדש.

.

האם אינטל קשת GPUs כל טוב?

כן, למרות שהייתה מחלוקת כלשהי לגבי הנהגים שהם הושקו איתם. .

?

כן. .

כרטיסי הגרפיקה הטובים ביותר של אינטל קשת

. . . .

במקום עם שני יצרנים גדולים בלבד במשחק, NVIDIA ואינטל. המשמעות היא שהבחירות מוגבלות והתמחור יכול לצאת על הסף מכיוון שאין יותר מדי תחרות מכיוון ש- NVIDIA עדיין מובילה בנתח שוק. .

הבחירות המובילות שלנו

Intel Arc Predator Bifrost A770 1

בדוק מחיר

תיבת אינטל קשת A750

טורף Bifrost Intel Arc A770 OC

בדוק מחיר

בדוק מחיר

 • עדיין אלטרנטיבה זולה להצעות אחרות ברמת הפרפראומנס

עם מגוון כה מוגבל של כרטיסי גרפיקה עד כה, אינך צריך להסתכל רחוק כדי למצוא את האפשרות הטובה ביותר למגוון הכרטיסים. . והכרטיס מגיע עם ביצועים ותמחור נהדרים. במיוחד כאשר אינטל ממשיכה לחתוך את התמחור הקמעונאי עבור הכרטיסים כדי להביא יותר משתמשים לדור, וככאלה היא הציבה מאחוריהם פיתוח רב.

. . עם ביצועי ה- A770 בין 3050 ל 3060 עבור קשת שישה. אבל אז קרוב ל- 6700 XT או 3070 בכותרות אחרות, כך שהוא עדיין קצת מגוון.

. . .

. .5 ג’יגה -סיביות. ….

Intel Arc A750

בסיס 2,050 מגה הרץ, 2,400 מגה הרץ דחיפה

 • פרפרומנס נהדר לעלות, לשים אותו מעל אפשרויות אחרות
 • מחיר נמוך עבור מה שהוא יכול להשיג
 • צפוי להיות נתמך במשך זמן מה כאשר אינטל נכנסת לשוק כך שתמיכת הנהג צריכה להשתפר

. . זה מוריד את מחסום הכניסה לנקודה טובה עוד יותר במיוחד לשוק משחקים עם הדור הנוכחי שאולי לא מרתיע מכדי להצטרף אליו.

הכרטיס יורד ל -3,584 יחידות הצללה, עם 28 ליבות XE, ו 28 יחידות מעקב אחר קרניים. . אבל עם כל מה שעדיין נותן ביצועים טובים המסוגלים לספק חוויה טובה, כל עוד המשחקים נתמכים על ידי הנהגים המתפתחים.

. .

. ככאלה עלינו לעבור ולוודא שאנחנו מציעים את הבחירה הנכונה של דברים. לכן יש לנו הרבה גורמים שיש לקחת בחשבון בבחירת המוצרים, אנו עוברים מגוון דרישות.

. . היכולת להסתכל ולהשוות ולדעת מה להציע מוודא שאתה מקבל את המפץ הטוב ביותר עבור הדולר.

.

מדריך קנייה של קשת אינטל

כשמדובר בבחירה לאיזה אינטל קשת לבחירה, יש כמה הבדלים שיש להשגיח עליהם. יתכן שיש להם כמה הבדלים לנסות לנווט באילו אפשרויות ללכת. . .

Intel Arc Predator Bifrost A770 6

מחיר

. שם אתה צריך לשקול מה באמת המחיר לביצועים. .

זה גם ישתנה בין כמה דגמים מותאמים אישית לבין מה שהם מופיעים. במיוחד כשמדובר בדגמים מוגזמים מכיוון שאלו עומדים מהקהל ויבקשו פרמיה לכך. .

ביצועים

תכונה מרכזית אחת בכרטיסי גרפיקה היא עד כמה הם מתפקדים. . אז אם אתה מפעיל 4K אתה נוטה יותר ללכת על אפשרות גבוהה יותר מכיוון שאתה זקוק לביצועים כדי שתוכל לרוץ כל כך טוב יחסית.

אפשרויות מסוימות יציעו גם ביצועים שונים גם באותו דגם תלוי בשעון יתר. .

מילה אחרונה

יש מגוון של כרטיסי גרפיקה של אינטל קשת הטובים ביותר, אין הרבה מה לבחור, אך עדיין יש לו כמה אפשרויות לבחירה. אלה אכן מציעים כמה הבדלים ומציעים אלטרנטיבה טובה לאפשרויות היצרן המוגבלות בשוק כרגע. ועם הנהגים המתפתחים, זה בטוח הופך אלטרנטיבה טובה.

שאלות נפוצות

מהו האינטל GPU הטובה ביותר?

כרטיס הגרפיקה הטוב ביותר של אינטל הוא אינטל ARC A770. זה הביצועים הראשונים לטווח. .

. כשאתה קונה דרך קישורים באתר שלנו, אנו עשויים להרוויח עמלת שותפים. למד עוד

המשימה של WEPC היא להיות האתר הכי מהימן בטכנולוגיה. . לא נמליץ על שום דבר שלא נשתמש בעצמנו. קרא עוד