מופלא: Ladybug & Cat Noir, הסרט – מחובר פנימה, פרת משה רבנו וחתול נואר: הסרט (אנימציה מערבית) – טרופי טלוויזיה

0

אנימציה מערבית / פרת משה רבנו וחתול נואר: הסרט

מרינט נוצרת על ידי ילדה. בשלב מסוים הילדה אומרת למרינט שהם צריכים לקלוט את השיער של זה, והילדה אומרת שזה כדי שתוכל לחנוק את מרינט עם זה. קריפטה מלאה עצמות.

מופלא: פרת משה רבנו וחתול נואר, הסרט

סרט פרת משה רבנו ומופלא

אשתו של גבריאל, אמילי, השלימה אותו. וכשבנם, אדרין, נולד, עולמו של גבריאל נראה מושלם עוד יותר.

אבל שבר המוות של אמילי עולמו של גבריאל. עד כדי כך שהוא כמעט נטש את אדרין בצערו. וכך הוא מחפש דרך להחזיר את אשתו לחיים, למענו ועבור בנו.

זה כאשר גבריאל נתקל בפרפר מופלא, פנינה מוזרה המעניקה למשתמש שלה כוח מדהים. יש קצת קוואמי לחיות בתוכו, רוח קסומה, דמוית פיות. הרוח אומרת לגבריאל שלמרות שהפרפר המופלא הוא אכן חזק, אין לו את הכוח להתגבר על המוות.

הכוח שוכן רק ב Pracualesees של פרת משה רבנו ונואר, שתי אבני חן נוספות המעניקות כוח גם כן. אבל שני הנסים האלה מגיחים רק בכל פעם שיש כאוס בעולם.

לא בעיה עבור גבריאל.

!”ושרוף את העולם שהוא עושה, מכריח את פרת משה רבנו וחתול נואר מופלא לחפש גיבורים ראויים.

פרת משה רבנו מוצאת את דרכה לידיה של מרינט, נער ביישן שפשוט לא יכול להאמין בזה כֹּל אֶחָד ישקול אותה סוג הגיבור. אחרי הכל, היא אפילו לא יכולה לעמוד בבריון בית הספר שלה, קל וחומר פיקוח בלתי נלאה.

והחתול נואר?

זה מוצא את דרכו לידי בנו של גבריאל, אדרין.

אלמנטים חיוביים

מה שהופך את מרינט לגיבור אמיתי הוא הבחירה שלה להילחם נגד הרוע אפילו כשהפחד שלה מאיים להכות אותה. אנו מגלים הצצה לזה כשמרינט מצילה גבר מלהיפגע על ידי אוטובוס מטפל. .

אבל בואו נדבר קצת על מרינט שמצילה את האיש הזה מהאוטובוס. היא ביצעה את הפעולה הזו לא רק בלי מעצמות על כל. וזה המסר הרחב יותר של הסרט: “אתה לא צריך מסכה כדי להיות מי שאתה כבר. לפני היא נבחרה לרתום את כוחה של פרת משה רבנו מופלאה.

אולי המסר הזה יכול לדבר בחייהם של הצופים שעלולים להיאבק עם נושאי ערך עצמי או ביטחון. . .

כמו כן אנו מקבלים כמה מחשבות על ערך החיים: “מי שמציל חיים מציל את העולם”, אומר אדם אחד. הסרט מעריך נישואים ומשפחה, ואומרים לנו שעבודת צוות חשובה. אנו רואים גם הודעות על התמודדות עם צער.

[אזהרת ספוילר. . הם נובעים מרצונו להחזיר את אשתו מהקבר. . אבל כאשר הוא בהכרח מגלה שזה בנו שלו שהוא נלחם, גבריאל קורס עד היסוד, והבין את הנזק האמיתי שהוא עשה ומביע כיצד איבד את עצמו בצערו.

אומרים לנו שקיימות אבני חן קסומות שנקראות פלאות, וכי הם מעניקים לגיבורים כוח גדול כדי להגן על העולם מפני הרוע.

בתוך כל פלא נמצא קוואמי, . לדוגמה, המופלא של מרינט מכיל את טיקי, רוח יצירה. אז, מרינט משתמשת בכוח היצירה הזה כדי לשחזר בניינים שהתמוטטו. בינתיים, המופלא של אדרין מכיל פלאג, רוח של הרס.

נאמר לנו גם כי המופלא החזק ביותר מכולם, הפרפר המופלא, מכיל נורו. כאשר הוא נופל לידיים הלא נכונות, הפרפר הזה המופץ שמפיץ כאוס ברחבי פריז, אם כי נורו נוגע אליו באופן פעיל (וחסר אונים לעצור אותו). (יפנית עבור . . יש גם פונדק שיכול להשתמש בנשק בלתי נראה.

כמוזכר לעיל, פִּלאִי . ואף על פי שהסרט אינו מה שיהיה תיאולוגי מדי, אני אעשה זאת. כי כשאנחנו מבינים שאלוהים אהב אותנו עד כדי כך שהוא היה מוכן למות על הצלב בגלל חטאינו, ושהוא קם לתחייה וגדל לחיים חדשים כפי שנהיה יום אחד אם אנו סומכים עליו, אז נדע באמת אותה אהבה מושלמת מוציאה פחד, אפילו פחד מפני עקיצת המוות.

גבריאל רואה חזון של אשתו המנוחה כמה פעמים. מדריך טיולים מספר סיפור של גרגוילים שיגיעו לחיים כדי לשמור על נוטרדאם.

תוכן מיני

הדמויות המועצמות (ובמיוחד הנשיות) הופכות באורח קסם לגיבורים לובשים תלבושות מתאימות.

פרת משה רבנו וחתול נואר כמעט מתנשקים בשתי הזדמנויות, ויש כמה רגעים של מתח רומנטי בין השניים.

בעוד שהם בצורתם מעצמת העל שלהם, מרינט ואדריאן נלחמים בכמה רעים, ולעתים קרובות הם נזרקים סביב. עם זאת, אף על פי שחלק מהקרבות מסתיימים עם בניינים שלמים מתמוטטים, השניים בדרך כלל לא נפגעים מדי, והפעולה נשענת יותר לעבר סלפסטיק.

עם זאת, הקרב הסופי מביא לכך שהשניים נוקטים ומוכות לתשישות, והעיר מאחוריהם נותרה בהריסות ובלהבה. . מאפלי הפנים של מרינט בהזדמנויות זוגיות. .

מרינט נוצרת על ידי ילדה. בשלב מסוים הילדה אומרת למרינט שהם צריכים לקלוט את השיער של זה, והילדה אומרת שזה כדי שתוכל לחנוק את מרינט עם זה. קריפטה מלאה עצמות.

שפה גסה או גסה

שמו של אלוהים מנוצל לרעה פעם. .”אנו שומעים ביטויים כמו” לבעוט את התחת שלך “או” שמרתי את הישבן שלי.”

מישהו שופך שמפניה לאישה בתאריך ארוחת ערב.

. .

נאמר לילד שאם הוא רוצה שבחורה תאהב אותו, הוא צריך “להיות מישהו אחר.”ילדה די אכזרית כלפי כל הסובבים אותה.

סיכום

רוב הזמן בו אנו בודקים סרט גיבורי על, לקטע האלמנטים החיוביים שלנו יהיה הערה על אצילות הלחימה נגד הרוע, במיוחד למען אחרים. ובזמן .

. .

בטח, סרט גיבורי העל הוא לא דבר חדש. . אבל בימינו, אני נהנה מסרטים שאתה יכול פשוט להדליק וליהנות מבלי שתצטרך לדאוג להודעות בסיסיות חתרניות. פִּלאִי הוא אחד מהם.

כן, יש כמה סוגיות להורים לשקול: אנו שומעים על הורה שמת.והעלילה מבוססת סביב אבני חן קסומות עם יצורים דמויי ג’יני בפנים שהם הבסיס לכוחות של כל גיבור-על, שמזכירים מעט את הרוחניות המזרחית. בנוסף, יש כמה רגעים של סכנה.

.

אבל אם משפחה יכולה לשמור על ליבם ולנווט את הדאגות הללו, הם יהיו בסיפור שמעביר מסרים חיוביים יותר מכפי שרוב סרטי גיבורי העל עושים בימינו.

!

אנימציה מערבית / Ladybug & Cat Noir: הסרט

https://mediaproxy.tvtropes.org/width/350/https://static.tvtropes.org/pmwiki/pub/images/img_4155.jpeg

Ladybug & Cat Noir: הסרט (אוֹ כידוע בכמה שטחים) הוא סרט פנטזיה מונפשת צרפתית לשנת 2023 פרת משה רבנו מופלאה סדרת אנימציה. זה מביים על ידי ג’רמי זג, שהופק על ידי זגטון, ומציג את הקול צוות מהסדרה. השירים נכתבים על ידי זג, כריס ריד, בריט בריטון ו הבמאי מייקל גרייסי. .

? מערכת יחסים. . סרט שני נמצא בפיתוח.

Ladybug & Cat Noir: הסרט מספק דוגמאות ל:

 • מעשה של אהבה אמיתית: במהלך שיאו של הסרט, המסכה ההרוסה של החתול נואר גורמת להוק עש להבין שהוא בנו, אדרין. גבריאל נחרד מכך שפגע בבנו, ומיד מחליט לחשוף את עצמו כאביו, ואז מוותר על המופלא שלו ונעצר ברצון כתוצאה מכך .
  • . .
  • מרינט היא חסרת ביטחון ובודדה יותר, עד כדי כך שהיא מדמיינת אנשים שמדברים עליה רע.
  • . בעוד שהקאנון-מרפסת שלו היה פריק שליטה אנוכי שהיה מניפולטיבי ופוגע רגשית לבנו, הנה הוא שחוק יותר ונשבר מצער, נפגע באמת כשאדרין קוראת לו שהוא מעולם לא היה שם כשהוא היה זקוק לו.
 • הסתגלות Badass:
  • עש הוק מסוגל ליצור מספר אקומאס בבת אחת. . לא יכול היה .
  • .
  • . .
 • שינוי בהקשר הסתגלותי:
  • המאסטר פו כמעט נדרס לפני שמרינט הצילה אותו היה מבחן אופי סודי כדי לקבוע אם היא תהיה פרת משה רבנו טובה. בסרט, זה בכלל לא מבחן: המאסטר פו בסופו של דבר נתקע בתנועה תוך כדי ניסיון לתפוס את המופלא הנמלט, ומרינט מצילה אותו משכנע אותו שהיא חייבת להיות המפעל הנבחר.
  • ממש כמו בתכנית, הקשר של גבריאל עם אדרין משמש סיבה לתבוסה של הוק עש. עם זאת, בעוד בתוכנית מרינט משכנעת אותו שמה שהוא עושה זה לא מה שאדרין היה רוצה, מה שמוביל אותו להשתנות בשנייה האחרונה, בסרט הוא מגלה שחתול נואר הוא בנו אדרין כתוצאה ממסכת הדומינו שלו נהרס חלקית, חושף את פניו, והוא בסופו של דבר נחרד מה זה אומר שהוא מכהן ומנער את הפרפר פלאי .
 • הופעה מוקדמת של הסתגלות: לוקה, שהופך לראשונה בקאנונית בתכנית בעונה 2, עושה קמיע בקרב התלמידים כאן באירועים המקבילים לפרק המקורות.
 • שינוי עבודה הסתגלותי: בתכנית, אדרין עובד כמודל למותג אביו. הנה, הוא סטודנט רגיל.
 • קארמה הסתגלותית: גבריאל בתוכנית ניצחה בסופו של דבר והשיג את משאלתו, אך הקריב את עצמו להחזיר את אמילי ונאתלי, כשהוא נזכר כאדם טוב ולא כטרוריסט הקסום שהטיל את פריז במשך למעלה מחמש עונות. כאן, הוא מוותר ברצון על הפרפר מופלא לאחר שנודע לו כי אדרין הוא חתול נואר, ונעצר במהירות ברגע שהוא נחשף כמי שהפך אנשים לאורך כל הדרך .
 • בחור נחמד מסתגלות:
  • גבריאל הוא עדיין לא אדם נחמד במיוחד, להיות פיקוח, אבל הוא לא פוגע או שולט באדרין, פשוט הזנחה רגשית. כשהוא מגלה שאדרין הוא חתול נואר, הוא נחרד מכך שהוא פגע בבנו ועוצר מייד, וזה ההפך הגמור ממה שקרה בסדרה. ובעוד בסדרה, הרצון שלו להחזיר את אשתו הוא אנוכי במיוחד, כאן הוא מבהיר שהרבה ממנו מונע על ידי רווחתו של אדרין, מכיוון שהוא מרגיש שהוא לא עומד בתפקיד להיות הורה יחיד ושאדרין עדיף עם אמו מאשר בלעדיה .
  • בסדרה, סברינה הייתה משתתפת מוכנה בהרבה מהבריונות של קלואי, ונראה שהיא נהנית ממנה. בסרט, היא עדיין שפשפת קיצונית, אך אינה נהנית ממה ש- Chloé עושה ואפילו עוזרת למרינט להתרחק ממנה.
  • קלואה עצמה הרבה פחות מרושעת מאשר בתוכנית (אם כי זה לא אומר הרבה). למרות שהיא עדיין בריון ומרוכז בעצמה, היא כבר לא יוצאת מגדרה לאמלל אנשים אחרים ונראה שהיא ממוקדת אך ורק למרינט, שנראה ברוב היום הראשון ללימודים. היא גם קוראת (מחוסר מונח טוב יותר) הפוגה עם מרינט בכדור החורף ואומרת לה בכנות ליהנות מהחגיגה (אם כי היא תמשיך לבזות אותה בהמשך), כאשר גרסת הסדרה תהיה בלתי נלאה לחלוטין. היא אפילו יכולה להיראות עוזרת לסברינה לאחר התבוסה של הוק מוט, דבר שמקבילה למופע שלה ככל הנראה לעולם לא היה שוקל.

שום דבר בסרט לא מציע כי אדרין זה עשוי להיות סטימונסטר, שמקבילו לתוכנית מצוין מאוד להיות בעונה 5. –>

 • שינוי מעצמת הסתגלות:
  • הוגדר עם אקומטיזציה. בתוכנית, הדרך בה היא עובדת היא שאקומה נכנסת לפריט של הקורבן, ומאפשרת לוצ’ק עש לדבר איתם לשכנע אותם להצטרף לכוחותיו, ורק ברגע שהם יקבלו הוא יכול להעניק להם סמכויות. כאן, האקומה נכנסת לגופו של הקורבן, ואז מגבירה את הרגשות השליליים של היעד עד שבסופו של דבר הם יופיעו מבלי שנדרש עסקה, כפי שמוצג עם הקורבן הראשון שלו (הבאים הם עבריינים הוק עש שגויס בכוונה). בנוסף, בתוכנית, הגיבורים דיקומטיזציה של הנבלים על ידי שבירת האובייקט המאכלס את האקומה. בסרט, הנבל פשוט צריך לקחת נזק משמעותי. . שום גבול כזה לא מופיע בסרט, ולמעשה .
  • הפרפר המופלא בסדרה, באופן כללי, מעניק מעצמות על אלה שהמשתמש מבצע עסקה, ועש הוק פשוט בוחר להעצים רגשות שליליים בשימוש בו. בסרט, Master Fu מתאר זאת כהגברת שנאה ליצור נבלים ומפלצות, ובעוד נורו אכן מתנגד לכוחותיו המשמשים לרוע, לא ברור איך עוד ישמשו כוחותיו בהקשר כזה.
  • בתוכנית, התרופה המופלאה היא יכולת סטנדרטית של פרת משה רבנו שמופלת את הנזק שאקומאס סיבה אחרי כל קטטה, והיא קשורה באופן בלתי נפרד לקסם המזל ואקומה מטוהרת. בסרט, פרת משה רבנו אינה מסוגלת לעשות את התרופה עד מיד לאחר התבוסה של הוק מוט, תוך ביטול נעילת הכוח באופן דומה לאופן בו מופע פרת משהידה פותחת את היכולת להעניק קסמים קסומים. זה לא קשור לטיהור האקומה, וקסם המזל בכלל לא קיים .
  • בתוכנית, לא ניתן להסיר את מסכות המשתמשים המופלאים ומיסוך קוונטי מונע מאף אחד להכיר אותם בזמן שהופך. אף אחד מההיבטים הללו לא קיים בסרט, כמו שב- Primax Hawk Moth מסיר חלק מהמסכה של Cat Noir ומכיר באדרין מתחת .
 • נבל הסתגלות:
  • בתוכנית, צורתו האזרחית של המילום הייתה פרד האפלה החביבות. כאן, צורתו האזרחית לא נותנת שם, אך הוא והקוסם היו צמד פלילי ידוע לפני האקומטיזציה שלהם, ומעשיהם בזמן שהפך משתמעים להיות מרצון, בהתחשב בשיר הנבל של הוק מוט ממש לפני כן.
  • אם כבר מדברים על כך, בתוכנית, כמעט כל קורבנותיו של הוק עש הם אנשים רגילים שהוא מושחת לנבלים, ורק לעיתים רחוקות הוא הפך עבריינים בפועל לנבלים. כאן, הוא מבקש בכוונה עבריינים להעצים לאחר כישלונו של הגרגויל, שכולם מצוין שהם פועלים ברצונם החופשי שלהם.
  • משתמע גם שהפרפר המופלא הוא חבר הצוות של האסימון הרשע של ההרכב, כאשר נאמר כי כוחותיו מגבירים שנאה וכעס. יש גם את המשמעות שהוא משחית את המשתמש על ידי טרף את הרגשות השליליים שלו, כאשר מטרתו של נורו היא למנוע את זה ככל יכולתו בכך שהוא יכול להזהיר אותם מפני שימוש לרעה בה.
 • WIMP הסתגלות:
  • הנבלים האקומטיים נפגעים עם זה. במופע, הדרך היחידה לעצור אותם כראוי היא להשמיד את הפריט שמאכלס את האקומה שלהם, ואז לטהר את פרת משה רבנו לפני שתשתמש בתרופה המופלאה כדי לבטל כל נזק שהם עשו בזמן שאקומטיזציה. כאן, נזק מספיק לנבל יגרום להם להיפטר מייד, אם כי כפי שמוצג על ידי הגרגויל, סף זה גדול באופן משמעותי.
  • פרת משה רבנו פלאית עצמה נפגעת גם עם זה. בקאנון, לצד הכוחות המשופרים כמו כל מתלה אחר, זה יכול לזמן אובייקט אקראי המאפשר למרינט ואז להבין כיצד להשתמש בו, ולתקן את כל הנזק שנגרם על ידי הנבל האקומטי באמצעות גל ריפוי עולמי. בסרט, Charm Charm לעולם לא משמש, וריפוי מופלא לא נראה בשום מקום עד לשיא הסרט, מיד אחרי שגבריאל מתווך את הפרפר מופלא .
 • זיקוק עיבוד:
  • אף אחד מהמחזיקים המופלאים האחרים מלבד השלושה העיקריים והקוואמיס מופיע. המאסטר פו אכן מופיע, אך תפקידו נותר להופיע מדי פעם, לספר את ההתחלה, להופיע בסוף ולא מתרחק מזה, אפילו לא מראה איתו את Wayzz או כיצד הוא הגיע להגן ולאבד את המופלא. אשר צורם בהתחשב בעובדה שאנחנו רואים שהטווס הוא עם גופה של אמייליה מתחת לאחוזת אגרסטה, ובכל זאת הוא לא מזכיר גם את אובדן זה .
  • מרבית עונה 2 עד 5 תווים וצורות האקומה שלהן לעולם לא מופיעות (שמור לוקה כדמות רקע), אם כי כמה צורות מופיעות במגזין ביוניברס וכיסויים בעיתונים.
  • האופן שבו אקומטיזציה פועלת בתוכנית היא שגבריאל שולח את האקומה שלו לקורבן שלו, הוא מדבר אליהם דרך המגן, עושה איתם עסקה כדי לאפשר להם להתפרע בתמורה לקבל את המופלא, וכן לאחר מכן הם הופכים לנבל מנוזל. בסרט האקומה פשוט נכנס לגוף הקורבן, ואז מגביר את רגשותיהם השליליים עד שהם הופכים לנבל, אין צורך בעסקאות. עם זאת, נראה כי הוק עש מגייס בכוונה עבריינים מכאן ואילך, מכיוון שהם יותר רציונליים מאשר חיה חסרת דעת.
 • הסבר הסבר הכפקה: בתוכנית, קלואה מעוניינת באדרין (רומנטית או פלוטונית) מכיוון שהוא דוגמנית עשירה ומפורסמת כמו גם חבר ילדותה. בעוד שאדרין עשירה ונאה בסרט, זה עדיין נראה שאינו אופי שהיא רוצה לצאת עם מתבודד מדוכא. זה לא עוזר שהשניים אף פעם לא מתקשרים בפועל.
 • שינוי אישיות הסתגלות:
  • בתוכנית, Master Fu הוא ארכיטיפ מנטור ישן מסורתי, בדרך כלל רגוע ונאסף. בסרט, הנטל של תפקידו כאפוטרופוס של המופלא עשה בבירור מספר עליו, מכיוון שהוא אקסצנטרי מאוד ואופר -דרמטי עד כדי להופיע מטורף.
  • אדרין בתוכנית מאוד חברותי ועם זאת תמימה בהתחשב בכך שהוא נשמר בבידוד במשך רוב חייו. גרסת הסרט מתבודדת מרוחקת יותר רגשית שלא הייתה מבודדת ופשוט מעולם לא התגברה על מות אמו לגמרי. נראה כי נינו הוא חברו היחיד, ואפילו סביבו אדרין מזייף יותר להיות שמח מכנה על זה.
  • גרסת המופע של טיקי היא הקול הסבלני והאימהי של התבונה למרינט, ואילו היא מאוד אנרגטית ופזיזת כאן. באופן דומה, פלג ‘הוא פחות ילד שובב ויותר בטלן סרדי, ובעוד שטיקי עדיין בסופו של דבר צומח קרוב למרינט, היחסים של פלג עם אדרין הרבה יותר לא אישיים.
  • Chloé בסדרה היה ג’קאס נושאי קלפים שהשתמש במעמדו הפוליטי של אביה כדי להימנע מעונש. הנה, היא מתקפלת מלהטרידה את מרינט אחרי שהיא מבינה שאליה מקליטה אותה, במקום זאת מחכה כשאין עדים שייאספו אותה.
  • גבריאל בתוכנית הוגדר על ידי הסטואיזם שלו והיותו פריק שליטה. גרסה זו היא ההפך הגמור. גרסה זו של גבריאל לובשת את חרדתו על שרוולו, מבולבלת שמשפחתו מתפרקת כשהוא הופך להיות יותר ויותר לא מרגיע ככל שההפסדים שלו מתחילים להיערם. בעוד שקאנון-קונטרפרט שלו מוכן לנצל את רווחתו הרגשית של בנו ומנצל אותו כאשר הוא מגלה שהוא חתול נואר, הנה זה כשהוא מגלה שאדרין הוא חתול נואר הוא מפסיק והופך את עצמו לרשויות, פוגע בבנו בשורה האחת שהוא לא מוכן לחצות .
 • שיפוץ יחסי הסתגלות:
  • בניגוד למערכת היחסים השובבה יותר שלהם בתוכנית, פרת משה רבנו וחתול נואר מתחילים במערכת יחסים ראשונית מעוררת מחלוקת יותר, עם הרבה יותר מרגיזים, רק כדי לצמוח למערכת היחסים הרגילה שלהם לאחר מונטאז ‘של גיבורים.
  • המפגש הראשון של מרינט ואדרין שוחק הרבה פחות ממה שהוא נמצא בסרט המצויר, כשמרינט נופלת לאדריאן דקות אחרי המפגש הראשון.
  • אדרין מוצג באופן ניכר כחברו של נינו במקום של קלואה, בזכות הסיפור האחורי שלו השתנה כך שהוא לא היה דוגמנית למותג אביו.
  • בסרט המצויר, נינו היה מעוך על מרינט לפני שעבר לאליה. כאן, מוצג שהוא מכיל את הרגשות האלה כלפי עליה מה- Go-Go, בעוד ששניהם מבחינים במריחות של מרינט וגם את הסרבול של אדרין זה סביב זה.
  • בעוד ש- Hawk Mot היה בתחילה מערכת יחסים עוינת עם גם פרת משה רבנו וגם חתול נואר, כאשר העונה נמשכה עוינותו לריבוד גדלה יותר ויותר, כאשר חתול נואר בסופו של דבר דעך רק עוד סוף רופף כדי לקבל את משאלתו. בסרט הוא אנטגוניסטי שניהם גיבורים לרוב זמן הריצה, וזה חתול נואר, לא פרת משה רבנו, שגורם לו לשנות את הלב ולוותר על הפרפר מופלא .
  • . כאן, בעוד הקשר שלו עם פרת משה רבנו עדיין מפותח יותר מאשר עם חתול נואר, לאחר שנתקל לראשונה, הוא חושף את עצמו כעת לשניהם לאחר הקרב הראשון שלהם והאינטראקציות שלו איתם ניטרליות יותר, ולא להיות ממוקדות יותר בפתר.
  • לגיבורים ולקוואמיס שלהם יש שינוי קל במערכת היחסים. במופע, טיקי התנהג כמו דמות מנטורית למרינט בכל פעם שהיא חשה מודאגת, ובדרך כלל הייתה רגועה למדי, בעוד שפלאג מתייחסת לאדרין יותר כמו חבר וגבינה מחולל מאשר לבעליו, ובעלת גישה סתמית ונינוחה מאוד. הסרט מעביר את זה מסביב: עכשיו של טיקי זה האנרגטי, שלמרות שרצה מרינט תהפוך לפרת משה רבנו להציל את העולם, מתייחס אליה יותר כמו חבר או שווה ולא סטודנטית, ופלג ‘הפך להיות מאופק הרבה יותר באינטראקציות שלו עם אדריאן.
 • הותאם:
  • Stoneheart, צורתו המופעלת של איוואן, שימשה כנבל הראשון שעבר פרת משה רבנו וחתול נואר אי פעם. עם זאת, כאן הוא לא נמצא בשום מקום; עם דמות אחרת שמופעלת במקום זאת בזמן שאיבן נשאר ברקע.
  • שומר הראש של אדרין, א..א., “הגורילה”, נעדר, ומשאיר את נאתלי כעזרה היחידה למשפחת אגריסטה.
  • מכיוון שעלילת הסרט מפושטת בהרבה מהתוכנית, והצורך במושגים אלה אינו הכרחי בהחלט, לא ניתן לראות את השיקויים והאיחוד של ההפעלה.
  • הפרסונה היחידה של גבריאל המפקחת בסרט זה היא עש הוק, שמסיר את עש צל ומלך מהתמונה מהתמונה.
  • מכיוון שגם פרת משה רבנו וגם חתול נואר נוכחים לקרב האחרון ואינם נפרדים, מרינט אף פעם לא מאחדת את פרת משה רבנו וחתול מופלאים להיות באג נויר .
  • כמו כן, מכיוון שגבריאל אף פעם לא מקבל גם פלאים וגם עושה את משאלתו, ג’ימי לעולם לא מופיע .
 • AESOP:
  • אל תתנו לפחד מכישלון או מאובדן לעצור אותך מלהיות מאושר.
  • אל תגיב לאבל על ידי בידוד עצמך או חי בעבר. במקום זאת, נסו למצוא אושר באהבה וביחסים שעדיין יש לכם או יכולים ליצור אותם.
 • כמעט נשיקה: חתול נואר ופרת משה רבנו כמעט מתנשקים במהלך הדואט שלהם, אבל למרינט יש רגשות כלפי אדרין ועוצרת קצרה.
 • המשכיות חלופית: הסרט הוא עיבוד לסיפור המקור של הסדרה, אך יש לו מספר סטיות: אישיות הדמות והדינמיקה של חלק גדול מהקאסט משתנים מעט, הכוחות המופלאים השונים עובדים אחרת (לעתים קרובות כדי לפשט את אופן התפקוד) , וסוף הסרט נשלח גבריאל לכלא לאחר שנכנע, ככל הנראה מנע את מותו בסופו של דבר בתכנית, כמו גם מרינט ואדרין מגלים זהות זו של זהות סודית, ומראה כי המשכיות הסרט קדימה לא תהיה א סיפור מחדש פשוט של הסדרה.
 • הורים מביכים להפליא: טום נמצא ברמה חדשה לגמרי. הכנת קאפקייקס חד קרן למרינט (שהיא מתוקה, אבל מרינט רואה כילדותית ומביכה, מכיוון שהם נועדו להיות משותפים אבל היא חסרה חברים) ומתכוונת לאסוף אותה מבית הספר כשהיא מסוגלת ללכת הביתה לבד. הוא גם עוקב אחריה ליריד לרגל עליה, למרות שסבין אמרה לו שלא, ואדרין ומרינט תופסים אותו מרגלת עליהם. וכדי לסבול את זה, הוא לובש פאת ליצן ורודה כשהם רואים אותו.
 • הנפשה אובייקט דומם:
  • יו-יו של ליידי פס יכול לעוף בכוחות עצמה ואפילו לגרור אותה, כנראה שהתוצאה של טיקי הצליחה להפעיל את רצונה עליה אפילו בזמן שמרינט משתנה.
  • כוחו של הקוסם מאפשר לה להנפיש כמעט כל דבר. היא גורמת לרכבת הרים לעוף ויוצרת מפלצת בלון ענקית, בין היתר.
 • בליטת אנימציה: האנימציה לסרט היא הרבה יותר מפורטת וקולנועית מהסדרה.
 • אפוקליפסה כיצד: עש הוק שמעצים את עצמו באקומטיזציה מוביל אותו לבזבז את פריז כדי להוציא פרת משה רבנו וחתול נואר, לפצח את האדמה וליצור סופת רעמים, שמתקרבת לסוג 0. משתמע שזה יכול היה להחמיר עוד יותר אם הוא גנב בהצלחה את שני המירגלים של הגיבורים .
 • כוחות רעים, אנשים טובים: בעוד שנורו מספקת את הכוח לנשק כעס ושנאה, הוא עצמו אינו רע ומנסה להרתיע את גבריאל להפוך לנבל.
 • להיות רשע מבאס: ככל שהסרט ממשיך על גבריאל הופך להיות יותר מופרך כתוצאה מהאובססיה והכישלונות המתמידים שלו.
 • .
 • Big Bad: Hawk Mot. במהלך השיא הוא הולך אחרי הגיבורים עצמו .
 • אביר הדם: טיקי ממש מתגלה ברעיון להילחם בנבלים ולסתכן מוות כששרה למרינט על היותה פרת משהידה.
 • תפיסת כדור: חתול נואר תופס את הכדור הבלתי נראה של הפומבי.
 • פרפר טרנספורמציה: למופלא החמאה יש את הכוח הזה: האקומה נכנס לאדם ומגביר את רגשותיהם השליליים עד שהם הופכים לנבל.
 • קורא לזקן: אדרין קוראת לאביו על כך שלא אכפת לו כשגבריאל, פעם אחת, חוששת למעשה שאדרין נעלם בן לילה והוא לא יכול היה להגיע אליו.
 • הקומו: חברי כיתה רבים שאינם רלוונטיים לעלילת הסרט מופיעים באולמות, אך דמות אחת בולטת היא לוקה קופאין, אחיו התאום של ג’ולקה, שככל הנראה עדיין ברמת חטיבת הביניים ומשתתף בפרנסואז דופונט עם אחותו, בניגוד ללימודי לימודיו בזמן שסיימו את לימודיו בזמן שכבר סיים את לימודיו. ג’ולקה נאלץ לחזור על שנה. כמו כן, הנבל הנבל והגיטרה מופיעים שניהם על עטיפות מגזינים כשניים מהנבלים האקומטיים של פרת משה רבנו וקאט נואר הובסו.
 • זרים קאנון: רבים מהנבלים האקומטיים, כמו גרגויל, קוסם וסנילמן, הם דמויות מקוריות שנוצרו לסרט.
 • רומנטיקה של חבר ילדות: מוצג שגבריאל ואמילי נפגשו לראשונה כשהיו ילדים קטנים.
 • הבוחר של זה: שיחק עם. המאסטר פו מתעקש לטיקי ולפגוע שהם צריכים להחליט יחד מי יפעיל אותם, אך הזוג יסתכל מייד בכיוונים מנוגדים וזה דרך פיתול הגורל שבמקרה נתקל במרינט, שטיקי בוחר לפני ש- FU יכול אפילו לעבד אפילו את מה קרה הרגע. פלגי, בינתיים, מוצא את דרכו לאדרין עם אפס קלט מ- FU.
 • מקגופין דלינג: מרינט מנסה להיפטר מעגילי פרת משה רבנו לאחר הקרב הראשון שלה, אבל טיקי לא יש את זה ומסכל כל ניסיון.
 • נזק לבגדים: בעוד שהחליפות המופלאות עמידות בפני נזק מאוד, השיא רואה חלק ממסכתו של חתול נואר שנהרס כתוצאה מהקרב נגד עש הנץ המופעל, מה שמוביל לכך שגבריאל מגלה שהוא אדריאן, ובכך יוותר על הפרפר המופלא .
 • הסעה, SchmonVection: הקרב הסופי מתרחש על נהר לבה, אבל מרינט בסדר גמור מכיוון שהיא צפה עליה מַתֶכֶת מַפּוֹלֶת .
 • אריה פחדני: מרינט ביישנית ועצבנית, אך עדיין עומדת בפני סכנה ראשית בעת הצורך. חתול נואר מכיר בכך שהיא לא מפחדת להילחם, רק מפחדת להיכשל.

  טיקי: אני מוצא לבבות באומץ לב מוחלט; אהבה שיכולה להוציא את כל הפחדים.

  • קלואה, אליא ונינו כולם התפתחות משמעותית בתוכנית, כאשר הראשון היה בריון למרינט וחבר לשעבר לאדרין, בעוד ששני האחרונים יצרו רומנטיקה והפכו לגיבורים המכונה רנה רוג ופארפייס. בסרט, מדובר בדמויות מינוריות מאוד: קלואי משמשת כבריון ששולח את מרינט לחנות בה היא מקבלת את טיקי, ואילו אליא ונינו לא עושות הרבה מעבר למשחק שדכן במהלך הפסטיבל בין אדרין למרינט.
  • מאסטר פו היה דמות תומכת ששימשה כמנטור של הגיבורים, או בעיקר מרינט, ושימש כמאסטר חכם שנתן להם עצות בכל פעם שהצורך התעורר. כאן, הוא ירד לספר את ראשיתו של הסרט, נותן כמה אזהרות מעורפלות לפרת משה רבנו ולחתול נואר, ונעלם לרקע עד סוף הסרט.
  • איוון הוא מקרה מינורי. אמנם הוא מעולם לא היה דמות חשובה במיוחד, אך הוא וצורתו המופעלת, סטונה -ל ‘, הם האנטגוניסטים העיקריים של הפרק המקורי, וזה מה שהסרט מבוסס על. עם זאת, הוא נשאר דמות רקע לכל הסרט, בעוד שתפקיד הנבל הראשון ניתן במקום זאת לפיקוח שנקרא הגרגויל.
  • בעוד שלטיקי יש תפקיד משמעותי בעלילה על ידי הנעת מרינט קדימה, פלג ‘מקבל רק כמה סצינות עם אדרין בסרט כולו, כאשר מערכת היחסים ביניהם לא מקבלת התפתחות רבה.
  • עש הוק קורע את מחצית המסכה של חתול נואר בזמן שהוא מענה אותו, וזה מספיק כדי שגבריאל יכיר אותו כאדרין. לאחר מכן הוא מתפרק, חושף את זהותו הסודית לאדרין. מרינט עדה לכך, ובכך לומדת את זהותם. הציבור לומד גם את זהותו של הוק מוט, אך לא של חתול נואר או פרת משה רבנו, שהחזירו לה פלאה לפני שהקהל הופיע .
  • מופעל בכדור. אדרין לובשת בתחילה מסכה, ומרינט ניגשת אליו ומורידה אותה, מכיוון שהיא כבר יודעת את זהותו. לאחר מכן היא לובשת את המסכה, אומרת לאדרין את זהותה הסודית, ואז מורידה את המסכה ומושכת אותה הצידה, מכיוון שאין עוד סודות ביניהם .
  • אדרין מדברת עם פלאג על כמה פרת משה רבנו אמיצה, מכיוון שמרינט מתקפת חרדה. לאחר מכן הוא אומר כמה מרשימה היא בטח מצאה אותו, כמו שמרינט מספרת לטיקי כמה חתול נואר מגוחך.
  • נינו נותן לאדרין כמה עצות על הרשימה של ילדה. יחד עם זאת, אליא מספרת למרינט על איך כל אחת מההצעות של נינו הן דברים שהיא צריכה להימנע ממנה.
  • מרינט פוגשת את אדרין כשהם רואים זה את זה דרך מדף ספרים בספריה. היא מתחילה לרסק אותו כשהוא עוזר לה כשהיא מחליקה.
  • פרת משה רבנו פוגשת את חתול נואר כאשר יו-יו שלה גורר אותה לתוכו והם מתרסקים דרך חלון ויטראז ‘, ואז מסתבכים יחד בחוט.
  • יו-יו של פיתול הגורם לה ולחתול נואר להתנפץ דרך חלון ויטראז ‘בנוטר-דאם דה פריז. הקתדרלה נפגעת אז במאבקם עם הגרגויל. למרבה האירוניה, זה עדיין טוב משמעותית ממה שקרה לו בחיים האמיתיים.
  • במהלך השיא, חתול נואר נוגע בטעות במגדל אייפל עם הקטלנות שלו, המחליש את המתכת. לאחר. זה מתוקן אחר כך על ידי גל הריפוי העולמי של פרת משה רבנו .
  • פרת משה רבנו וחתול נואר אינם ניתנים לזיהוי לחלוטין ללא שום דבר מלבד מסכות דומינו המכשילות את פניהם. חתול נואר מאבד מחצית המסכה שלו מספיק כדי שגבריאל יזהה אותו .
  • מאסטר פו פשוט לובש מעיל תעלה, משקפיים וכובע להסתיר את זהותו למרינט, שלא מזהה אותו עד שהוא נותן הד משמעותי.
  • כשהאנשים מתכנסים סביב פרת משה רבנו לאחר השיא, קלואה מוצגת עוזרת לסברינה לקום על רגליה. בהתחשב עד כמה היא התייחסה לסברינה במשך רוב הסרט, הרגע המהיר הזה מראה שהיא עדיין אכפת לה ממנה.
  • קלואי למעשה מאחל למרינט זמן טוב בכדור החורף לפני שתודה שהיא תחזור לבריונות את שנת הלימודים הבאה שלה.

  אדרין: ככל שאתה פחות מתעניין, הם רצים אחריך יותר.

  • המקום הדמיוני של מרינט של טיקי אומר לה שכל עוד יש יותר אהבה בלבה מאשר לפחד, היא לא צריכה אותה פלאית כדי להיות גיבור. זה משכנע את מרינט לקום ולהציל את החתול נואר מהוק, אפילו בלי כוחותיה .
  • כאשר מרינט מבצעת חוסך צלילה בחתול נואר, פיצוץ האנרגיה של הוק מוט עשוי שנאה נעלם עם נגיעה בהם .
  • גבריאל מבט.

  גבריאל: הכוח היחיד חזק יותר ממוות. היא אהבה .

  • מספר רכבים מוצגים עם סמלי לוגו של פולקסווגן בחזיתותיהם. יצרנית הרכב אפילו הזמינה קצרה מונפשת כדי לעזור לקשור לסרט.
  • מרינט ואדרין לובשים שעוני מותג פליק פלאק. יש להם גם קשירה קצרה שבה לקוואמיס יש את הכוח הלא-קאנון של זמן החזרת זמן אחורה.
  • המאסטר פו, בתוכנית, הקריב את זיכרונותיו כאפוטרופוס כדי להעביר את התואר למרינט, והבטיח שעש הוק לא יוכל לשים את היד על המופלא . . זה גם חוסך מרינט מהלחץ הנוסף שקיבלה מלהיות האפוטרופוס החדש שפקד אותה .
  • גבריאל מקריב את חייו שלו במהלך סיום סיום העונה 5 כדי להחזיר את עמילי ונאתלי לחיים, כשזכרו אותו כמי שנתן את חייו לעצור את מונארך . עם זאת, בסרט, גבריאל מוותר ברצון על הפרפר מופלא לאחר שחשף את עצמו בפני בנו לאחר שנודע לכך הוא הוא חתול נואר, שמאפשר לו להישאר בחיים ולהעצור אותו בגלל חשף את עצמו לעולם .

  מופלא: פרת משה רבנו וחתול נואר, הסרט

  סוקרי התקשורת של השכל הישר כוללים סופרים, עורכים ומומחים להתפתחות ילדים. הם מאומנים ביצירת ייעוץ הורות איכותי על בסיס שיטות עבודה מומלצות בהתפתחות הילד.

  ילדים בסכנה בסרט משעשע המבוסס על סדרות צרפתיות.

  סרט NR 2023 102 דקות

  מופלא: Ladybug & Cat Noir, הסרט: גיבורי על להצלה

  שוחח עם הילדים שלך על … קרא עוד

  הרבה או קצת?

  מה שתעשה – ולא – לחשוף בסרט הזה.

  ילדים יכולים לדמיין מעצמות העל שלהם ואיך

  ביטחון נובע מהאמונה בעצמך. CORA

  מודלים לחיקוי חיוביים

  מרינט, אהובה מאוד על הוריה, יוצאת מ

  ייצוגים מגוונים

  הסרט מוגדר בפריס. הדמות הראשית, מארי

  נער איבד את אמו והוא כמעט אבנדו

  לבני נוער יש ריסוק זה על זה וכמעט קי

  “לעזאזל”, “התחת”, “מוזר.”הומור בסיר.

  הסדרה המופלאה, האפליקציה, הסחורה והמותג

  הורים צריכים לדעת

  הורים צריכים לדעת זאת מופלא: פרת משה רבנו וחתול נואר, הסרט, בהתבסס על סדרת הטלוויזיה הצרפתית, יש סצינות של אלימות מונפשת משמעותית המערבת ילדים בסכנה. בני נוער פריזיים מרינט (שהושמעה על ידי כריסטינה ווי) ואדרין (ברייס פפנברוק), שחיים כפולים חיים כפתרת גיבורי על גברת וחתול ..

  ערך חינוכי

  ילדים יכולים לדמיין את מעצמות העל שלהם וכיצד אלה עשויים להשפיע על חייהם האמיתיים או האינטראקציות שלהם עם עמיתים. הסרט יכול להעלות השוואה לסדרה ומה כל פורמט יכול לעשות אחרת. הסיפור עשוי לפתוח דיון בהבדלים בין ערים אירופיות למקומות אחרים. דמות נוער אחת רוצה להיות עיתונאית ומדבר על דרישות המקצוע.

  מסרים חיוביים

  ביטחון נובע מהאמונה בעצמך. אומץ נובע מלהתמודד עם הפחדים שלך, שהם אויב רציני יותר מאשר כישלון. אהבה חזקה יותר ממוות. בנות יכולות לעשות כל מה שהבנים יכולים לעשות, ולפעמים טוב יותר. בני נוער זקוקים להוריהם כמו גם לעצמאותם.

  מודלים לחיקוי חיוביים

  מרינט, אהובה מאוד על הוריה, יוצאת מהקליפה שלה ולומדת לא רק אומץ אלא גם איך לעמוד על עצמה. היא ואדרין לומדים את הערך של עבודת צוות (“חזק יותר יחד”) כשהם מאגדים כוחות ככוברת משה רבנו וחתול נואר. קלואה הוא נער מפונק שמבריח אחרים. גבריאל מונע על ידי צער, גורם נזק רב ומשאיר את בנו מרגיש נטוש.

  ייצוגים מגוונים

  הסרט מוגדר בפריס. לדמות הראשית, מרינט, יש אם סינית. האפוטרופוס החזק והחכם של הרוחות, וואנג פו, הוא גם הוא של מורשת אסייתית. יש בסרט דמויות אנימציה נוספות של צבע, כולל חבר נוער ורוב התופרים באולם תצוגה אופנה. בריון נוער בלונדיני מפונק, ששם משפחתו הוא בורגני ואבא הוא ראש העיר, לובש קשמיר ואינו צורך פחמימות או שומן.

  האם התגעגענו למשהו על גיוון? הצע עדכון.

  אלימות וצמצנות

  נער איבד את אמו וננטש כמעט על ידי אביו, שאינו יכול להתגבר על צערו. נער אחר מציק בבית הספר. אלימות מצוירת כוללת איומים על ילדים. יש נפילות, קטטות, פיצוצים, שריפות, ירי, קריסות (מכוניות, רכבות, ווסטרים בורחים), יצורים ונבלים מפחידים ומפחידים, וטביעה כמעט. פריז ומגדל אייפל נהרס ואז משוחזר.

  האם ידעת שאתה יכול לסמן תוכן iffy? התאם את גבולות האלימות והצמצום במדריך הבידור של ילדכם. התחל קרוב

  סקס, רומנטיקה ועירום

  לבני נוער יש ריסוק זה על זה וכמעט מתנשקים.

  האם ידעת שאתה יכול לסמן תוכן iffy? התאם את גבולות הסקס, הרומנטיקה והעירום במדריך הבידור של הילד שלך. התחל קרוב

  שפה

  “לעזאזל”, “התחת”, “מוזר.”הומור בסיר.

  האם ידעת שאתה יכול לסמן תוכן iffy? התאם מגבלות לשפה במדריך הבידור של ילדך. התחל קרוב

  מוצרים ורכישות

  ה פִּלאִי סדרה, אפליקציה, סחורה ומותג.

  הורים צריכים לדעת

  הורים צריכים לדעת זאת מופלא: פרת משה רבנו וחתול נואר, הסרט, בהתבסס על סדרת הטלוויזיה הצרפתית, יש סצינות של אלימות מונפשת משמעותית המערבת ילדים בסכנה. בני נוער פריזיים מרינט (שהושמעה על ידי כריסטינה וויי) ואדרין (ברייס פפנברוק), שחיים כפולות כגבר העל פרת משה רבנו וחתול נואר, חייבים להציל את עירם מנבלים מסוכנים. הפעולה אינטנסיבית יותר מסדרת הטלוויזיה וכוללת נפילות, קרבות, פיצוצים, שריפות, ירי, קריסות (מכוניות, רכבות, וזקירי רגל בורחים), יצורים ונבלים שעלולים להיות מפחידים, וטביעה כמעט. לבני נוער יש ריסוק אחד על השני וכמעט מתנשקים. השפה כוללת “גיהינום”, “התחת”, “מוזר”, וקצת הומור בסיר. בחייהם האמיתיים, הדמויות הראשיות עוסקות גם במצבים קשים רגשית – האחד איבד את אמו וננטש כמעט על ידי אביו האבל, והשני נוצץ בבית הספר. הם לומדים שהביטחון נובע מהאמונה בעצמך, אומץ נובע מלהתמודד עם הפחדים שלך, ואהבה חזקה יותר ממוות. כדי להישאר בלולאה על סרטים נוספים כאלה, אתה יכול להירשם להודעות דוא”ל של סרטים משפחתיים שבועיים.