Mineplex | Mineplex Wiki | Fandom, מדוע Mineplex מכבה? שרת Minecraft הפופולרי מגיע לקצה ההלם – Dexerto

0

מדוע מינפלקס נכבה? שרת Minecraft הפופולרי מגיע לקצה ההלם

ראה גם: קטגוריה: מטבע

Wiki Mineplex

הוויקי הזה נמצא ב תַרְדֵמָה. בקשות ייבדקו רק באופן לא סדיר, אנא צרו קשר עם צוות הצוות באמצעות דיסקורד לקבלת תגובה מהירה יותר. למידע נוסף, ראה כאן.

אין לך חשבון?

Wiki Mineplex

מינפלקס

לוגו Mineplex 2019

מינפלקס היה שרת משחקים מרובה משתתפים של משחק הווידיאו של ארגז החול מיינקראפט. השרת נפתח לראשונה ב- 24 במאי 2013, השרת נסגר ב- 12 במאי 2023, רק 12 יום קצר מיום השנה ל -10 שנים.

נכון ל -26 במאי 2023, מכלול Mineplex LLC נרכש על ידי סמיטוד, מנהל לשעבר שהודיע ​​על תוכניותיו לפתוח מחדש את השרת מחדש. עם זאת, לא נמסרו פרטים נוספים, מה שמותיר את הכיוון העתידי של השרת פתוח לשאלה.

זה היה נגיש דרך כתובות ה- IP של השרת לָנוּ.מינפלקס.com (ארצות הברית), רכזת.מינפלקס.com (ארה”ב ואיחוד האירופי מבוסס), מינפלקס.אירופה (למעשה ארה”ב MinePlex, אבל עם IP אחר) חמולות.מינפלקס.com אוֹ Clanseu.מינפלקס.com (חמולות אירופה/רכזת ארה”ב) או פ.מינפלקס.com (מהדורת כיס). במשך זמן מה היה au.מינפלקס.com . הרשת האירופית ב אירופה.מינפלקס.com הושבת באוגוסט 2019 מסיבות דומות (כפי שהוכרז כאן).

אנשים שמשחקים ב- MinePlex או משתתפים בפורומים של MinePlex היו ידועים בדרך כלל בשם מינפלקסים.

תוכן

משחקים []

היו ארבעה סוגים של משחקי מיני: קלאסי, ארקייד, הישרדות ואלופים. משחקי ארקייד היו קצרים, בדרך כלל שנמשכו לא יותר מחמש דקות; המשחקים הקלאסיים היו קצת יותר ארוכים ממקביליהם לארקייד, כמו גם היו מעט יותר מסובכים, אך הם עדיין היו קצרים באופן כללי. משחקי הישרדות התייחסו לסניף של משחקים בו שחקנים צריכים לאסוף משאבים בדיוק כמו שהם היו בסביבת הישרדות Minecraft רגילה ולהילחם בשחקנים אחרים. לבסוף, לאלופות היו שחקנים להתאים אישית את הדמות שלהם עם נתונים סטטיסטיים ומיומנויות שונות, ובוחרים מחמש שיעורי בסיס.

לעיתים, MinePlex הסיר כמה משחקים בגלל חוסר פופולריות, תקלות או סיבות אחרות; משחקים אלה סווגו כ- Minigame הוסרו. בנוסף, MINIGAME שפורסמו זה עתה התחילו בדרך כלל בקטע MINIGAMES BETA, שהיה נגיש דרך בטא NPC נפרד בלובי.

במהלך חגים ספציפיים, במיוחד במהלך ליל כל הקדושים וחג המולד, מיינפלקס ערך אירועים מיוחדים, שם ישוחרר משחק הנוגע לחג למשך זמן מוגבל. עם השלמת המשחק האמור, השחקן יקבל פרס בלעדי אירוע, כמו מורף או חיית מחמד. דוגמה אחת לכך תהיה אירוע האימה של ליל כל הקדושים לשנת 2014.

לובי [ ]

לובי

מאמר עיקרי: לובי

בדיוק כמו רוב שרתי ה- Minecraft האחרים, למינפלקס היה לובי לארגן את כל השמאים המיני, כמו גם אירועים מיוחדים. הלובי כלל אי ​​שמיים ראשי, עם כמה קטנים יותר סביב העיקרי. ברחבה הראשית, כמה NPCs כפריים יספקו הדרכות ומידע על תוכן MinePlex הרשמי.

לובי חג המולד של Mineplex 2016

. מערם היה זמין בלובי בשנים הראשונות של מינפלקס, ואילו פארקור היה נוכח גם כדי לתת לשחקנים תגמול חסיד פנינה. פקודות משחק “מוחשיות” היו זמינות במספר רב. .

היו שדולות מיוחדות שנבנו לחג המולד וליל כל הקדושים בכל שנה.

מטבע []

בַּרֶקֶת

ראה גם: קטגוריה: מטבע

Mineplexians השתמשו בעיקר באבני חן לעסקאות כמו רכישות ערכות. משחק כל מיני -משחק במיניפלקס נתן לשחקן לפחות 10 אבני חן; מקורות אחרים של פנינה כוללים השלמת הישגים או פארקור. ב -2 ביולי 2013 הוכרזו אבני חן כחולות אך מעולם לא יושמו או יושמו רק למשך זמן קצר.

פעם אחת, אבני חן שימשו גם לפריטים קוסמטיים, אך זה הוחלף במטבע אחר המכונה שריצי אוצר. ניתן להשיג שרדסים דרך הרבה מאותן דרכים. אילו רסיסים מובחנים מאבני חן זה שאבני חן מיועדות למטרות משחק (ערכות, שדרוגים וכו ‘), ואילו שברים מיועדים למטרות קוסמטיות (גאדג’טים, שידות וכו’). בנוסף, אתה יכול לקבל תגמול “פיצוי” על קבלת קוסמטיקה כפולה מהחזה.

אתר אינטרנט [ ]

כותרת הפורום Xenforo כותרת הפורומים

האתר, יחד עם הפריטים המפורטים להלן, הציגו גם את הטוויטר של MinePlex, כמו גם את שרת ה- TeamSpeak שלהם וערוץ YouTube רשמית סנקציה רשמית. במרכז הייתה רשימה של העדכונים הגדולים האחרונים.

אתר MinePlex התארח על ידי שירות אירוח אתרים Enjin מראשית השרת בשנת 2013 עד 2018. Mineplex היגר ל- Xenforo ב- 12 בספטמבר 2018; אתר Legacy Enjin הועבר לארכיון זמן קצר אחר כך.

פורומים []

הפורומים היו המקום בו שחקנים יכלו לקיים אינטראקציה עם שחקנים אחרים על ידי ביצוע פוסטים. חשבון אתר ייעודי נדרש להשתמש בשירות זה. כאן, חברים יוכלו לדון בנושאים על MinePlex או משהו שאינו מנוסה לחלוטין, או להגיש דוחות, ערעורים או חנות []

מינפלקס

מאמר עיקרי: חנות

החנות נמצאה בדף הבית של MinePlex. כאן, השחקנים הצליחו לרכוש דרגות וגימיקים אחרים במשחק עם כסף אמיתי, כמו גם אולם Mineplex Applex מהחיים האמיתיים (כמו חולצות טריקו) לפני הסרת האופציה.

סטטיסטיקה []

בניגוד לאתר הקודם מבוסס Enjin, גרסת ה- Xenforo החדשה יותר אפשרה למשתמשים לבדוק את הסטטיסטיקה של הנגן שלהם או אחר ישירות באופן מקוון במקום לדרוש חיבור לשרת (MinePlex.com/שחקנים). נתונים סטטיסטיים אלה כללו:

 • נקודות ניסיון שנצברו
 • המספר הכולל של מפגשי המשחק שיחקו ברחבי השרת
 • מספר החברים
 • מספר הניצחונות, ההפסדים והאבני חן שנצברו למשחק

Leaderboards []

בדומה לסטטיסטיקה, Leaderboards עבור כל משחק יוצגו באתר החדש יותר של Xenforo (MinePlex.com/Leaderboards). כל אחד מהם הציג את 100 השחקנים המובילים על סמך מספר הניצחונות שלהם במשחק. .

משחקים שהיו להם Leaderboards כוללים:

ניהול []

MinePlex הובל על ידי בעלי MinePlex, מפקח על ידי המנהלים, מקודד על ידי מפתחים, והנחה על ידי מנחים בכירים, מנחים ומתאמנים. מפות, כמו גם כל דבר שקשור לבנייה, טופלו על ידי הבונים על ידי הבונים.

צוות הבעלות של השרת התמודד עם ביקורת מתמשכת בגלל האינטראקציה המינימלית שלהם וחוסר מעורבות בתחזוקת השרת ופיתוחו של השרת. זה הביא לבעיות תקשורת בממשל השרת, כאשר משוב הקהילה נאבק להגיע למנהלים מנהלים, שצוטטו כסיבה העיקרית לחוסר המודעות שלהם להתרחשויות השרת. מהדיווחים הצביעו על כך שהתעלמו לעתים קרובות על חששות ממליני צוותים במשך תקופות ממושכות, וכתוצאה מכך הזנחה של מרבית בקשות הקהילה. העדכון האחרון מונע הקהילה התרחש באפריל 2020, כאשר צוות Game Insights היה מעורב בפיתוח משחק קבוע. מאז, עדכונים התמקדו בעיקר בשיווק ומנויים להגדלת ההכנסות (ראו אלמותי ו- VIP+ Rank), עם עדכוני חג מדי פעם בין לבין.

ב מינפלקסהשנים הסופיות, התקשורת מצד הבעלות הפכה גם היא לא עקבית, מכיוון שלעתים קרובות יודיעו למתן השרתים על עדכונים ושינויים ללא הודעה מוקדמת. . במהלך 2023, השרת חווה ירידות בלתי צפויות הרבה יותר נפוצות מבעבר, ולעתים קרובות נמשך מספר ימים לפני שנפתר. ב- 12 במאי 2023, השרת הלך שוב לא מקוון, שוב ללא הצהרה רשמית קודמת. 4 ימים לאחר מכן הוכרז כי MinePlex לא ייפתח שוב. אמנם זה לא הועבר עם שחקנים, אנשי מתנדבים, מנהלים, מפתחים או מנהיגים מראש, אך רובם כבר ציפו שהשרת יסגור בקרוב את דלתותיו מכיוון שלא צפויים עדכוני תחזוקה או תוכן נוספים.

גלריה [ ]

גרסה מקוצרת של הלוגו MinePlex, הכוללת הון

גרסה מקוצרת של הלוגו MinePlex, הכוללת דמות “M” בירה עם כתר בצד ימין.

הלוגו הקודם של MinePlex

הלוגו הקודם של MinePlex.

הגרסה המקוצרת הקודמת של הלוגו MinePlex

הגרסה המקוצרת הקודמת של הלוגו MinePlex.

היסטוריה []

מאמר עיקרי: היסטוריה ראה גם: אירועים

MinePlex הציגה היסטוריה מקיפה מאז הקמתה. להלן קישורים לשנים המכילות אירועים ועדכונים המתאימים לאותה שנה.

הפניות []

 1. ↑ Xvanessa (6 בספטמבר 2019). #Wiki-Discussion. שרת דיסקורד של MinePlex Wiki. הוחזר 6 בספטמבר 2019.

קישורים חיצוניים [ ]

 • אתר רשמי
 • אתר Enjin
 • אתר Xenforo

מדוע מינפלקס נכבה? שרת Minecraft הפופולרי מגיע לקצה ההלם

Mineplex מכבה

מוג’אנג

.

מהרגע שהחל בשנת 2013 עד 2023, Mineplex היה עיקרי בקרב Minecraft, השרתים שלה והקהילה.

אירוח קרבות PVP, משחקי מיני מהנים, ועוד, MinePlex שימשה רכזת לשחקנים חדשים וישנים, ומאפשרת להם לקחת הפסקה ממשחק הבנייה המסורתי לטובת תחרויות מינימום בקצב מהיר יותר, קרב ותחרויות מהירות.

המאמר נמשך לאחר המודעה

.

המאמר נמשך לאחר המודעה

מדוע מינפלקס נסגר?

Mineplex התמודד עם חלקם ההוגן של המאבקים בשנה האחרונה. בסיס הנגן שלה ירד במהירות במהדורת Java של ה- Sect Sect, אך עדיין בממוצע על 4,000 שחקנים או יותר בגרסת הסלע, ויחד עם התחרות העולה, בעיות שרתים ועניין כללי, ברור שהשרת הפופולרי נאבק יותר מאשר מעריצים הבין.

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

המאמר נמשך לאחר המודעה

לאחר שהודיע ​​כי MinePlex יכבה, הצוות לקח את מחלוקת השרת כדי לחשוף הצהרה זו:

הצהרת כיבוי MinePlex

במסגרת ההכרזה הקריפטית למדי, הצוות כתב: “כפי שכולכם מודעים, כל השרתים והאתר היו כבר כמה ימים כבר כמה ימים. למרבה הצער, קיבלתי את הנטל להודיע ​​לך שזה יהיה לנצח.”

המאמר נמשך לאחר המודעה

הצהרה זו קריפטית למדי ואינה נותנת למעריצים לחלוטין סיבה למסקנת השרת הפופולרי. אם סיבה מפורטת יותר מסופקת על ידי הצוות ב- MinePlex, אנו נעדכן דף זה.

שרת Mineplex Minecraft

אולפני Mineplex LLC

פריט נוסף לעגלה שלך

טען וידאו:

אפר פרויקט: MinePlex נולד מחדש

MinePlex מדמיינת מחדש את הנוף המרובי -משתתפים של Minecraft כדי ליצור פלטפורמה חדשה וחדשנית לכל אחד, מפתח משחקים או סטודיו משחקי שואף, כדי לפרסם משחקי Minecraft משלהם מהירים יותר, זולים וקלים מתמיד. קרא עוד על סטודיו MinePlex הקרוב כאן. עזור לתמוך בחזון שלנו על ידי בחינת הרכולות המוצעות להלן!

מוצרים מומלצים

5,000 כתרים

5,000 כתרים

5,000 כתרים

מחיר רגיל 42,95 יורו
מחיר מכירת מחיר רגיל 42,95 יורו

חבילה מייסדת יהלומים

חבילה מייסדת יהלומים

חבילה מייסדת יהלומים

מחיר רגיל 142,95 יורו
מחיר מכירת מחיר רגיל 142,95 אירו

חבילה מייסדת זהב

חבילה מייסדת זהב

חבילה מייסדת זהב

מחיר רגיל 47,95 יורו
מחיר מכירת מחיר רגיל 47,95 אירו

צרור מייסד ברזל

צרור מייסד ברזל

צרור מייסד ברזל

מחיר רגיל 9,95 אירו
מחיר מכירת מחיר רגיל 9,95 אירו יורו

 • אמריקן אקספרס
 • Apple Pay
 • מועדון הסועדים
 • לְגַלוֹת
 • מטא משלם
 • Google Pay
 • מאסטרקארד
 • PayPal
 • שכר חנות
 • Venmo
 • וִיזָה
הודעה משפטית

אולפני Mineplex LLC לא קשורה בשום אופן לאולפני מוג’אנג, וגם לא צריך להיחשב לחברה שאושרה על ידי אולפני מוג’אנג.

כל תרומה או רכישה המתבצעות בחנות זו עוברות על עלויות תשתית ופיתוח עבור סטודיו Mineplex.

לקבלת תמיכה או היסטוריית רכישה, אנא צור איתנו קשר ב- [email protected].

Minecraft ® / TM, אולפני Mojang / Notch © 2009-2023

 • בחירת בחירה גורמת לרענון בעמוד מלא.
 • נפתח בחלון חדש.