League of Legend

0

השחקנים הטובים ביותר של LOL להחמיץ את העולמות 2023

סנס עכבר חציוני

ליגת האגדות – מדריך ההגדרות והאפשרויות הטובות ביותר

ליגת האגדות (המכונה בדרך כלל ‘חחח’) היא אחד ממשחקי הווידיאו האייקוניים ביותר בכל הזמנים. מאז השקתו לפני למעלה מעשור היא הרקיעה שחקים להיות המשחק המצליח ביותר בכוכב הלכת, והניחה סצנת Esports פופולרית מאסיבית ומיליוני מעריצים ייעודיים. יש רק קומץ משחקים שעיצבו את נוף המשחקים (והתרבות הפופולרית) כמו שעשתה ליגת האגדות, אבל גם היום זה לא מראה שום סימנים להאט באמת.

עם שחקנים חדשים שעדיין מצטרפים לקלחת ונפילים לשדות צדק אגדיים כמו Rift של Summoner, חשבנו שהגיע הזמן להוסיף את המשחק לרפרטואר שלנו. האנליסטים שלנו התקשו לעבוד בניתוח המשחק (והשחקנים המקצועיים שלו) והציעו מדריך הגדרות ואפשרויות מפורטות שיעזרו לכם לנצח משחקים נוספים, לא משנה אם אתם מתחילים או זימון ותיק של. אתה יכול להשתמש במדריך זה כנקודת מוצא כדי ליצור מערך הגדרות משלך, או אולי ללמוד טריק או שניים בדרך. כמו בכל המדריכים שלנו, זה יעודכן בעקביות כך שיתאים למגמות הנוכחיות, אז חזרו לעיתים קרובות!

הגדרות העכבר הטובות ביותר לליגת האגדות

ליגת האגדות אולי לא משחק יורה, אבל הדיוק עדיין עושה דרך ארוכה כאן. בעוד שרמות הרגישות הכוללות המשמשות למשחק זה גבוהות יותר ממה שאתה בדרך כלל רואה עם המקצוענים במשחקי היורה שלנו, גם הרבה מקצוענים משתמשים ברגישות גבוהה במיוחד. אחרי הכל, אתה עדיין רוצה לכוון במדויק את היכולות שלך.

הערכים החציוניים בהם משתמשים שחקנים מקצועיים הם במקרה ערכי ברירת המחדל. אלה יכולים להיות טובים כנקודת מוצא אם אתה חדש במשחק, אבל הגדרות העכבר הן מהגדרות הסובייקטיביות ביותר שם, אז אנו ממליצים לך להתנסות ולהשתמש במשהו שעובד בשבילך. כדאי לשמור על מצלמת העכבר להזיז את המהירות באותה רמה כמו מהירות העכבר בפועל כדי להישאר עקביים בכל עת. בערך 87% מאנשי המקצוע המנותחים משתמשים באותו ערך עבור סנס העכבר שלהם ולסנס המצלמה שלהם.

אם אתה חדש לחלוטין, אנו ממליצים לנסות את הערכים החציוניים שאתה רואה במאמר זה: רוב עכברי המשחקים מגיעים עם הגדרת 1600 DPI המובנית (כך שאין צורך לחטט בהגדרות תוכנה, אך לחץ כאן אם אתה צריך לשנות את ה- DPI שלך ולא יודע איך) ו- 50/50 זה מה שרוב המקצוענים משתמשים.

סטטיסטיקות סנס עכבר

סנס עכבר חציוני

חציון מצלמה סנס

הגדרות המקלדת הטובות ביותר לליגת האגדות

עוד משהו שהוא די סובייקטיבי הוא איזה סוג של מקשי חמים שאתה אוהב להשתמש בהם. ככלל אצבע, אם כי תרצה לשמור על כל מקשי החמות שלך בהישג יד: אין זה הגיוני למפות את אחד מכישוף הזימון שלך לכפתור ב- NumPad, אלא אם כן יש לך סגנון משחק מאוד ספציפי ומיוחד. משהו שאתה יכול לקחת בחשבון הוא להזיז חלק מהפריטים הרחק מ- 6 ו -7 ולכפתור אחר, מכיוון שאלו יכולים להיות קצת רחוקים וקשים להגיע לרגעים קדחתניים וזה יכול שוב לאבד אותך יקר. במשחק כמו חחח, כל חלק מהשנייה נחשב.

אם כבר מדברים על שברים של שניות: אנו ממליצים להשתמש מהיר לוהק את הכל. המשמעות היא שתצטרך להכין לחיצה אחת פחות לפני שתשתמש ביכולת, שוב ושומרת לך זמן יקר. החיסרון האחד הוא שלא תראה את טווח הכישופים שלך, אבל ברגע שתגיע לרמות הגבוהות יותר תרצה להכיר את טווחי הכישוף בכל מקרה, כך שהכי טוב להתרגל אליהם בשלב מוקדם.

טריק קטן אחד שתוכלו להשתמש בו כדי להשיג את המיטב משני העולמות, הולך לכרטיסייה Hotkeys ולחייב את היכולות שלכם תחת ‘יצוק מהיר’ לכפתורים הרגילים שלהם ואז לקשור את היכולות תחת ‘יצוק מהיר עם מחוון’ כדי להעביר + הכפתורים הרגילים שלהם. בדרך זו תוכלו להחזיק משמרת יחד עם היכולת שלכם להציג את הטווח והמחוונים, תוך כדי עדיין תוכלו להטיל במהירות כל יכולת על ידי לחיצה על הכפתור עצמו. אתה יכול לעשות את אותו הדבר עם יצוק עצמי על ידי יצירת שילוב של מקש ALT + המפתח המתאים הנכון כדי לוודא שאין לך שום שידור מוטעה מביך כשאתה צריך להטיל משהו על עצמך.

כמובן שאתה יכול גם פשוט לקשור את הדברים האלה לסטים שונים של כפתורים, אבל למקלדת כמובן יש רק כמות מוגבלת של שטח, ושימוש במפתח ‘שינוי’ זה משהו שרבים מוצאים שימוש בנוח.

ישנם מגוון של קשרי מפתחות אחרים שתוכלו להשתמש בהם במשחק הזה כדי להקל על חייכם, אך לעתים קרובות אלה מומלצים ומשמשים אותם. כמובן שמדובר רק בהצעות, כך שאם אתה מוצא משהו אחר שעובד עבורך אז בכל האמצעים השתמש בזה.

בכל הנוגע למהירות המקלדת מהירות: זה שוב תלוי בך, אם כי הרבה שחקנים אוהבים להגדיר את זה קצת על הצד הגבוה כדי שהם יוכלו ‘לגלוש’ בשדה הקרב עם קצת יותר מהירות.

הרזולוציה הטובה ביותר ושיעור הרענון לליגת האגדות

League of Legends הוא לא משחק קשה לרוץ מכיוון שהוא ישן למדי והיה מיועד להופיע במגוון רחב של מכונות מלכתחילה, כך שהרוב הגדול של השחקנים המקצועיים משחקים ב -1920 × 1080 וזה מה שאנחנו ממליצים עליו גם כן. אתה יכול לשחק ברזולוציות גבוהות יותר אבל באמת אין צורך לעשות זאת מכיוון שהמשחק הזה לא נועד ‘סוכריות עיניים’ ואתה לא רוצה למסות את המחשב שלך שלא לצורך.

ב- MOBAS, הקצב הרענון לא ניתן לטעון שהוא לא כל כך מחליף משחק כמו שהוא במשחקי יורה, כך שאין כאן הרבה דגש על שיעורי רענון גבוהים יותר. אנו ממליצים פשוט להשתמש במה שהמחשב והפיקוח שלך מסוגלים. כמובן שהמשחק ייראה חלק יותר ב -144 פריימים לשנייה ומעלה, כך שאם יש לך את התקציב והמערכת שהיא קצב רענון אידיאלי לכוון אליו.

הרזולוציה המשומשת ביותר

1920 × 1080

השחקנים הטובים ביותר של LOL להחמיץ את העולמות 2023

אחרי עונה ארוכה של תחרות ליגת האגדות, מחלקה מהשחקנים הטובים בעולם פונים לדרום קוריאה כדי להתמודד על אחד הגביעים המפוארים ביותר ב- Esports כיום: גביע הזימון.

באליפות העולם של 2023 תציג כמה מהקבוצות הטובות ביותר מרחבי העולם, אבל יש רק כל כך הרבה נקודות ויותר מדי חוליות מוכשרות שפספסו את הקיצוץ. כתוצאה מכך, ישנם גם המון כישרונות כוכבי -על שיצפו בטורניר מהבית כמו כולנו.

בין אם היית ותיק שמחש. עם זאת, ישנם שחקנים שהיו קרם היבול, רק כדי להחמיץ את העולמות 2023.

השחקנים הטובים ביותר לפספס עולמות 2023

פארק “Viper” Do-Hyeon-Hanwha Life Esports

Viper ננעל את קבוצתו על הבמה

עברו רק כמה שנים מאז שוויפר זכה בגביע הזימון, אבל הצעיר בן ה -22 כבר נפל מהאור הזרקורים עם שובו ל- LCK עם Hanwha Life Esports. בתחילת השנה אנשים רבים התלהבו מהפוטנציאל של הסגל הזה, במיוחד לאחר שחתמו על שני סטנדרטים של נתיב סולו מהסינדרלה של DRX בעולמות 2022, קינגן וזקה.

התוספת של Viper ככוכב המודעה הפכה את ההרכב הזה למסקרן עוד יותר, אך המעריצים הבינו מהר מאוד שאפילו עם כוח האש העצום שלו, לסגל לא היו מספיק הופעות עקביות כדי לעמוד מול הלהטנים של האזור. אפילו בעונה אבודה, Viper עבר את ההרג השלישי ביותר והנזק השני בגובהו של כל LCK ADC במהלך הקיץ, על פי Elixir של אורקל.

יו “jackeylove” ון-BO-Esports Top

Jackeylove מתרכז במשחק שלו על הבמה עם Esports Top

זו השנה השנייה מאז שהצטרפה ל- Esports Top, Jackeylove נפלה בקצרה ולא תשתתף בעולמות. כוכב העל בן ה -22 עבר רכבת הרים של תקופה עם TES, למרות שהם תמיד נחשבו למתמודד מוביל. עם זאת, העונה, הוא ושאר חבריו לקבוצה היו זמן גס לנסות לפרוץ לדרג העליון האמיתי של האזור.

הוא למעשה זכה רק באליפות LPL יחידה מאז שעזב את Invictus Gaming, והקיץ הזה, TES הצליחה רק להגיע למקום הרביעי בעונה הסדירה לפני שהקפיצה מהעונה שלאחר מכן על ידי LNG Esports.

Jackeylove תמיד הייתה אחד השחקנים הנפוצים ביותר בעולם, ואפילו היו להם ההרג הרביעי ביותר ומספרי הנזק הגבוהים ביותר בליגה בקיץ הקרוב, על פי Elixir של אורקל. אבל בלי סגל חזק סביבו, הוא פשוט לא מסוגל לעמוד בקבוצות שלמות יותר עם איומי נשיאה מרובים.

מרסין “ינקוס” ינקובסקי – כופרת צוות

ינקוס משחק על הבמה עם כופרים צוותיים

אחד הג’ונגלים הטובים בהיסטוריה האירופית החמיץ עולמות, אבל הוא לא עשה זאת בלי להתאמץ אמיץ. אף על פי שהכופרים החמיצה את הסימן כל השנה, ינקוס מעולם לא הפסיק לנסות לגרור את הקבוצה מעל קו הסיום כשחקן הטוב ביותר בסגל ללא ספק. עם זאת, מאמציו היו לשווא, מכיוון שבסופו.

מעריצים רבים הסכימו שאם ינקוס לא היה בכופרים, הקבוצה ככל הנראה תהיה בסמוך לתחתית המעמד. הוותיק בן ה -28 ביצע הרבה הרמה כבדה על ידי ביצוע המון מהשיחות במשחק, תוך שהוא מופיע היטב בכוחות עצמו השנה, כולל עונה מדהימה במהלך האביב בו הוביל את כל הג’ונגלים בהרגים והיה שלוש הראשונות בהרוג השתתפות ונזק בתפקידו, על פי אליקסיר של אורקל.

אמיל “לארסן” לרסון – קוי

לארסן על הבמה עם קוי

השנה הסתיימה מוקדם עבור קוי, אך הצוות כבר כביכול ננעל בעתידה על ידי חתימת לארסן להארכת חוזה מדווחת של ארבע שנים, שהיא אינדיקטור נהדר עד כמה טוב הצעיר בן 23 היה האחרון שנה לבד.

אף על פי שקבוצתו נאבקה למצוא עקביות וסיימה מחוץ לחמישייה המובילה ברוב 2023, לרססן היה השחקן המייצר הגבוה ביותר ב- KOI, עם 34 אחוז מוביל תפקיד מכלל הקבוצה שלו וה- KDA הגבוה ביותר של כל LEC אמצע הנגר דרך הקיץ האחרון, על פי Elixir של אורקל.

זה טרוודי לראות את לארססן מתגעגע לעולמות לראשונה מאז שהצטרף לליגה, אבל הוא יצטרך את החוליה שלו כדי להשתפר בהרבה על העונה החולפת – בין אם זה דרך Bootcamp ואימונים או באמצעות שינויים בסגל.

ג’וזף “Jojopyun” Pyun – Genies Evil

Jojopyun של גאונים רעים מציבה תמונת קידום מכירות לקראת עונת LCS 2023

זה מרגיש מוזר לומר שהשחקן המוערך ביותר של צפון אמריקה לא הולך לעולמות, אבל ג’וג’ופון נפל ישר לקטגוריה ההיא עם הביצועים האחרונים שלו לגאונים רעים. הכוכב הצעיר היה באחת השנים הטובות ביותר בקריירה הקצרה שלו והיה הסיבה העיקרית לכך שהסגל היה כל כך תחרותי השנה – למרות שבסופו של דבר הם צנחו בפלייאוף.

כאשר השווה את המספרים שלו לשנים קודמות, למשל, בבירור נאלץ ג’וג’ופון להגדיל את יכולתו לנשיאה, עם השתתפותו של הריגה, חלק ממוצע של נזק לקבוצה, נזק ממוצע לאלופות, ומוצרי זהב ממוצע של כל הקריירה, על פי אורקל סַם חַיִים. היו לו גם סטטיסטיקות דומיננטיות במשחק מוקדם ורגעי הדגשה מרובים על שמו.

במהלך העונה הרגילה, גאונים מרושעים אפילו נראו מפחידים כלפי חוליות מהשורה הראשונה כשסיימו במקום השלישי עם שיא 12-6 מרשים. הסגל לא נראה מפחיד כמעט כמו צוותים אחרים על הנייר, אך מאמציו הצליחו לרומם את החוליה שלו לגבהים חדשים. לרוע המזל, הם נבחרו על ידי סגל מנוסה יותר עם כוח אש חזק יותר בעונת הפוסט, אך כעת, לפנום בן ה -18 צריך להיות הרבה מוטיבציה להפעיל שוב את דרכיו המנצחות בשנת 2024.

Lead League of Legends Writer of Dot Esports. לנצח תומך LCS, מודעה נושאת עיקרית, עם יותר מחמש שנים בענף. לפעמים אני אוהב ללחוץ על ראשים ב- Call of Duty או. יוצר הפודקאסט השביתה הקריטי.