מיטב אסטה הונקאי כוכב רכבת בנה: שרידים, קונוסים קלים, איידולון ויכולות – דקסרטו, אסטה קונוס קלים ושרידים הטובים ביותר בונים בהונאקאי סטאר רכבת

0

מדריך אסטה – חרוט האור הטוב ביותר ובניית השרידים עבור אסטה ברכבת הכוכבים הונקאי

Contents

אסטה תתקוף מייד אויב עם השימוש בטכניקה שלה. ברגע שאסטה תיכנס למאבק, היא תעסוק באש DMG לכל האויבים השווים ל 50% מהסטטיסטיקה של ATK שלה.

מיטב אסטה הונקאי כוכב רכבת: שרידים, קונוסים קלים, אדידולונים ויכולות

צילום מסך של אסטה ממסילת כוכב הונקאי

הויוברס

אסטה נחשבת לרוב כדמות האש הטובה ביותר במעקה הכוכב הונקאי במיוחד בעת השימוש בבנייה הטובה ביותר. היא יחידת תמיכה ויכולה לשמש לשבירת מגנים ולהגדלת סטטוס ה- SPD של הצוות.

עם שחרורו של המשחק, היו כמה ויכוחים על מי ישב בחלקו העליון בין דמויות האש כשהאפשרויות היו הימקו, אסטה והוק.

כאשר אסטה מסוגלת לרוקן את מגני האש מהר מאוד, היא קמה לעבר הספקטרומים העליונים של רשימת הרובד. הנושא היחיד הוא שאסטה זקוקה להרבה משאבים לפני שהיא יכולה להיות היעילה ביותר בקרב.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

מכאן, הנה המדריך שלנו לבניית אסטה הטובה ביותר שעליכם לעקוב אחריהם כולל שרידים, חרוטים קלים, אדידולונים ויכולות.

תוכן

 • יכולות אסטה
 • אסטה איידולונים
 • חרוטים אור אסטא
 • שרידי אסטרה
 • הצוות הטוב ביותר עבור ASTA
 • קרוואן אסטה

יכולות אסטה ברכבת הכוכב הונקאי

צילום מסך של אסטה

לאסטה יש כמה יכולות חזקות באמת בתוך המשחק

אסטה תעסוק ב- DMG אש שווה ערך ל 50% -110% מהסטטיסטיקה של ATK שלה לאויב יחיד

התקפת מיומנות: סערת מטאור

אסטה תעסוק ב- DMG אש שווה ערך ל -25% -55% מסטטיסטיקה של ATK שלה לאויב יחיד ואז תעסוק ב -25% -55% DMG אש נוסף שווה ערך לסטטיסטיקה של ATK שלה לאויב אקראי 4 פעמים נוספות.

אולטימטיבי: ברכה אסטרלית

ASTA תגדיל את ה- SPD של כל בעלות הברית ב -36-53 עבור 2 סיבובים.

המאמר נמשך לאחר המודעה

טכניקה: פלאש נס

אסטה תתקוף מייד אויב עם השימוש בטכניקה שלה. ברגע שאסטה תיכנס למאבק, היא תעסוק באש DMG לכל האויבים השווים ל 50% מהסטטיסטיקה של ATK שלה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אסטה איידולון ברכבת הכוכבים הונקאי

צילום מסך של אסטה

אסטה הופכת להיות חזקה ביותר עם אדידולונים טובים בהמשך המשחק

רמה 1- כוכב שר פסוקים או שירה: המיומנות של אסטה תעסוק ב- DMG לאויב אקראי למשך זמן נוסף.

: ערימות הטעינה של אסטה אינן מצמצמות בתורו הבא גם לאחר השימוש בה באולטימטיבי.

המאמר נמשך לאחר המודעה

דרגה 3- מקלחות מטאורים למשאלה ורצון: מיומנות וכישרון עלו ב- +2 עד לכל היותר ברמה 15.

דרגה 4- אורורה מתבססת ביופי ובאושר: אסטה תשיג שיעור התחדשות של 15% בכל פעם שיש לה 2 ערימות טעינה או יותר.

דרגה 5- ערפילית מפתחת בקוסמוס קר: האולטימטיבי עלה ב- +2 עד לכל היותר ברמה 15 ו- ATK בסיסי עלה ב- +1 עד למקסימום של רמה 10.

המאמר נמשך לאחר המודעה

דרגה 6- גלקסי חלומות ברוגע ובנוחות: טעינה של אובדן ערימה מצטמצמת ב -1 בכל סיבוב

הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל
פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה
המאמר נמשך לאחר המודעה

קונוסים קלים הטובים ביותר לאסטה בהונקאי רכבת כוכב

צילום מסך של אסטה

אסטה מאזניים בצורה מדהימה עם קונוסים אור חזקים

חרוט האור הטוב ביותר עבור רכבת הכוכבים של אסטה של ​​אסטה הוא אבל הקרב לא נגמר. זהו חרוט אור חזק באמת המספק שיעור התחדשות אנרגיה של 10% -18% ומשחזר נקודת מיומנות אחת עם השימוש ביכולת האולטימטיבית.

השפעה זו מופעלת לאחר כל 2 שימושים ביכולת האולטימטיבית על ידי הלובש. לבסוף, ברגע שהלובש ישתמש במיומנות שלהם, בעל ברית הבא בתור יטפל ב- 30% -50% DMG נוספים עבור סיבוב אחד. ניתן להשיג חרוט קל זה מחנות Exchange Starlight עבור 600 כוכבים לא מתים.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

חרוט האור הטוב ביותר של 4 כוכבים עבור ASTA הוא זיכרונות העבר. אור זה משפר את אפקט ההפסקה של הלובש ב- 28% -56% וגם מייצר אנרגיה 4-8 לאחר תקיפת אויב.

השרידים הטובים ביותר לאסטה

אסטה עשויה להיות יחידת אש אך השימוש האופטימלי ביותר שלה טמון כפרסק מגן. מכאן שהמערכת השריד הטוב ביותר לבניית אסטה בהונאקאי רכבת היא גנב הירי במטאור. הבונוסים שנקבעו עבור ערכת שרידים זו מסופקים להלן:

המאמר נמשך לאחר המודעה

בונוס דו חלקים: אפקט ההפסקה מוגבר ב- 16%

בונוס בן 4 חלקים: השפעת ההפסקה של הלובש משופרת ב- 16%. הלובש ישתדש 3 אנרגיה לאחר הפסקת חולשה על אויב.

המאמר נמשך לאחר המודעה

סט הקישוט הטוב ביותר לאסטה הוא Sprightly Vonwacq. קישוט זה יספק לאסטה שני התחדשות אנרגיה של 5% וגם פעולה של 40% קדימה.

הקבוצה הטובה ביותר עבור ASTA בהונקאי רכבת כוכב

צילום מסך של אסטה

Seele מזדווג ממש טוב עם אסטה שכן הראשון יכול לשמש כ- DPS העיקרי לאחר שהאחרון שובר את המגנים

אסטה היא יחידה מצבית מאוד שכן היא משמשת בעיקר לשבירת מגנים. היא יכולה לחטוף בעלי ברית, אבל יש יחידות אחרות שמבצעות את המשימה הזו בצורה יעילה הרבה יותר.

המאמר נמשך לאחר המודעה

עם זאת, היחידות הטובות ביותר שתוכלו להתאים עם ASTA ליעילות מקסימאלית ברכבת הכוכבים הונקאי Seele, Fire Trailblazer, and Natasha. הסיבה לכך היא שאסטה יכולה לשבור מגני אש מהר מאוד וסלה יכולה לפרוץ את אותם אויבים מוחלשים במהירות.

Fire Trailblazer ונטשה הם יחידות תמיכה אשר יוודאו שהמפלגה שלך תישאר בריאה במהלך קרב. אתה יכול גם להשתמש ב- yanqing במקום Seele ו- Gepard במקום Fire Trailblazer כהחלפות.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

קרוואן אסטה ברכבת הכוכב הונקאי

לאסטה, למרבה הצער, אין עדיין שום טריילר רשמי. עם זאת, אנו נעדכן את זה ברגע שהויוברס הופך אותו לזמין בערוץ היוטיוב הרשמי שלהם.

זה מסכם את המדריך שלנו לאסטה ברכבת הכוכבים הונקאי. אם נהניתם, אנא בדקו כמה ממדריכי הרכבת האחרים של הונאקאי סטאר למטה:

מדריך אסטה – חרוט האור הטוב ביותר ובניית השרידים עבור אסטה ברכבת הכוכבים הונקאי

להלן המדריך שלנו לקונוסים ושרידים קלים הטובים ביותר שנבנים לדמות ההרמוניה של 4 כוכבים אסטה בהונקאי רכבת כוכב.

30 באוגוסט 2023 8 דקות קריאה

לעקוב אחרינו

Asta Build, Asta Honkai Star Rail, Asta, Asta Cons Cons, Asta Relics

אסטה היא דמות הרמוניה באש 4 כוכבים. אף על פי שהיא זמינה מההשקה, היא מקבלת תעריף בכותרת הראשונה לגרסה 1.3. הילדה העשירה והמשמעותית הזו וחוקרת ראשית של תחנת החלל הרטה בטוחה עוזרת לכל טריילבזר. אם אתה מתכנן להשיג עותקים נוספים ממנה, אז הנה מדריך הרכבות של הונאקאי כוכב על הבנייה הטובה ביותר עבור אסטה, מקונוסים האור שלה לשרידים שלה ועוד.

מדריך הרכבות של הונקאי כוכב – קונוסים קלים ושרידים בונים אסטה

שימו לב שמדריך זה מיועד לקונוסים ושרידים זמינים כיום. אם קבוצות חדשות של קונוסים ושרידים אור מופיעים ברכבת הכוכבים הונקאי שהם טובים יותר עבור אסטה, אנו בטוחים לעדכן מדריך זה.

סקירה כללית על יכולות ASTA

כבר דיברנו על היכולות של אסטה במאמר נפרד. עם זאת, למטרות מדריך זה בואו נעבור אותם במהירות.

אסטה היא דמות הרמוניה באש 4 כוכבים. הדרך של ההרמוניה מתמקדת באגף בעלות בריתם, בהעצמתם בדרכים שונות. ההתקפה הבסיסית שלה, Spectrum Beam, עוסקת באש DMG לאויב יחיד. מטאור סטורם, מיומנותה, עוסק בפגיעה באש למטרה מוגדרת לפני שקפצה ארבע פעמים נוספות לאויבים אקראיים, ומטפלת גם בפגיעה באש.

הברכה האולטימטיבית, האסטרלית שלה, מגדילה את ה- SPD של כל בני בריתה לכמה סיבובים. הכישרון שלה, האסטרומטריה, מעניק לאסטה ערימת טעינה בכל פעם שהיא פוגעת באויב. היא מקבלת ערימה נוספת בכל פעם שהיא מכה באויב עם חולשת אש. לכל ערימה שיש לאסטה (עד חמש) מגדילה את כל ATK של כל בעלות הברית באחוז מסוים. החל מהסיבוב השני שלה, ערימת המטען יורדת ב -3 בתחילת כל סיבוב. הטכניקה שלה, Miracle Flash, אסטה תוקפת אויב. לאחר מכן היא עוסקת באש DMG לכל האויבים.

אסטה עוקבת בעדיפות

כשמציבה את עקבותיה, חשוב לפלס את תחילה את האולטימטיבי שלה, מכיוון שזה מגדיל את חובב ה- SPD היא נותנת לבני ברית שלה. לאחר מכן, על השחקן לפלס את הכישרון שלה, כאשר חובב ה- ATK לכל ערימה עולה ברמה. לאחר מכן, יש לפלס את המיומנות שלה כדי להגדיל את הנזק שהיא מתמודדת עם כל קפיצה. לבסוף, ברמה את ההתקפה הבסיסית שלה, כפי שסביר להניח שלא תתקוף איתה הרבה.

עבור ענפי העקבות העיקריים, מפלס הצתה תחילה עבור חובב ה- DMG האש, אחר כך קונסטלציה עבור ה- Def Buff on Asta, ולבסוף ניצוץ לכוויה.

מדריך קונסור

זיכרונות מהעבר: מגדיל את אפקט הפריצה של הלובש ב 28%/35%/42%/49%/56%. כאשר הלובש תוקף, בנוסף מתחדש אנרגיה 4/5/6/7/8. לא ניתן להפעיל שוב ושוב השפעה זו בתור יחיד.

זה אחד מחרוטות האור שעושים ממש טוב על אסטה לשני דברים. הראשון הוא שאסטה יעילה מאוד לשבירת קשיחות האויב בזכות מיומנותה הקופצת. ככאלה, קל מאוד לאסטה להיות זו להחיל השפעה על האויבים, במקרה זה, לשרוף. העלייה באפקט ההפסקה עולה כי נזק השרוף. בנוסף, האנרגיה אסטה מקבלת מהתקפה עוזרת גם לוודא שהאולטימטיבי שלה יהיה מוכן בתדירות גבוהה יותר.

אבל הקרב לא הסתיים: מגדיל את שיעור התחדשות האנרגיה של הלובש ב- 10%/12%/14%/16%/18%ומחודש את נקודת המיומנות 1 כאשר הלובש משתמש באולטימטיבי שלהם על ברית. ניתן להפעיל השפעה זו לאחר כל 2 שימושים באולטימטיבי של הלובש. כאשר הלובש משתמש במיומנות שלהם, בעל ברית הבא נוקט בפעולה (למעט הלובש) עוסק ב -30%/25%/40%/45%/50%יותר DMG עבור 1 סיבובים (ים).

למרות שזה יותר חרוט אור ברוניה, זה עדיין חרוט אור טוב לשימוש ב- ASTA. התחדשות האנרגיה המוגברת מסייעת בזמן ההפעלה האולטימטיבי שלה, מכיוון שהיא די יקרה. בנוסף, התחדשות נקודת המיומנות לאחר שהאולטימטיבי שלה עוזרת לה לגלות בעלות ברית להתכונן לנזק. החיסרון היחיד הוא שהשחקן צריך לוודא שה- DPS העיקרי שלהם הוא זה שמשחק אחרי אסטה כדי שיקבלו את ה- DMG Buff.

מפגש פלנטרי: לאחר הכניסה לקרב, אם בעל ברית עוסק באותו סוג DMG כמו הלובש, DMG עולה עולה ב 12%/15%/18%/21%/24%.

זה חרוט האור של אסטה של ​​אסטה ולמרות שהוא נישה מאוד, הוא עוזר לא מעט. בזכות העקבות העיקריים שלה Ignite, בעלות ברית האש של אסטה עוסקות יותר ב- DMG. מכיוון שסביר להניח שתשתמש בה עם DPS אש כדי למקסם את העקבות העיקריים האמורים, השחקן יכול להשתמש בקונוס קל זה כדי לשפר עוד יותר את DMG שלהם. החיסרון של חרוט אור זה הוא שאם אין דמויות אש אחרות בצוות שלהן, אז חרוט אור זה בעצם חסר תועלת.

לגלף את הירח, לארוג את העננים: בתחילת הקרב ובכל פעם שתורו של הלובש מתחיל, אחד ההשפעות הבאות מיושם באופן אקראי: ATK של כל בעלות הברית עולה ב- 10%/12.5%/15%/17.5%/20%, כל Crit DMG של בעלות הברית עולה ב 12%/15%/18%/21%/24%, או ששיעור התחדשות האנרגיה של כל בעלות הברית עולה ב- 6%/7.5%/9%/10.5%/12%. האפקט המופעל לא יכול להיות זהה לאפקט האחרון המופעל, ויחליף את ההשפעה הקודמת. האפקט המופעל יוסר כאשר הלובש הופל. לא ניתן לערום את ההשפעות מהסוג הדומה.

למרות שיש RNG מעורב בקונוס האור הזה, הוא עדיין די חזק. זה נכון במיוחד אם השחקן מקבל את ה- ATK או Crit DMG Buff. זה נותן לשחקנים זרם קבוע של חובבים, והאם החוף יהיה המושלם, אסטה יכולה להשתמש בה באולטימטיבי כדי להגדיל את ה- SPD של הקבוצה ולנצל את החוף.

. לא ניתן להפעיל שוב ושוב השפעה זו בתור יחיד.

חרוט אור זה הוא אפשרות ה- F2P Build עבור ASTA. לשחקנים ככל הנראה תהיה גרסת S5 של חרוט אור זה. ככאלה, ASTA יכולה בקלות להתחדש עד 8 אנרגיה לכל סיבוב, המאפשרת לה להשתמש בה אולטימטיבי לעתים קרובות יותר.

מדריך לשרידים של אסטה

 • מגדיל את SPD ב -6%.
 • כאשר הלובש משתמש באולטימטיבי שלהם בבעלת ברית, SPD עבור כל בעלות הברית עולה ב -12% עבור 1 סיבובים (ים). לא ניתן לערום השפעה זו.

הצגת השרידים החדשים האלה שנקבעו בגרסה 1 של הרכבה של הונקאי סטאר.2 הוא שינוי משחק עבור ASTA. המהירות המוגברת עוזרת לה להפעיל את צי ה- Ageless (אם זה הקישוט המישורי שיש עליה על השחקן), כמו גם מאפשר לה ללכת קודם ולהטעין את האולטימטיבי שלה. לא רק זה, אלא שהיא אכן משתמשת בה באולטימטיבי, היא תיתן עוד יותר SPD לבני בריתה, מכיוון שהאפקט של 4 החלקים מעניק עליית SPD נוספת של 12%. זה מאפשר לשחקנים לערום חובבי SPD בקבוצה שלהם בקלות.

 • ATK עולה ב- 12%.
 • ה- SPD של הלובש עולה ב -6% ו- DMG ATK בסיסי עולה ב -10%.

הצטיידות במוסקטייר של שריד חיטה פראי עבורה היא פער עצירה מספיק טוב בזמן שהשחקן עדיין חווה את האמור לעיל. זה נותן חובבים כלליים לאסטה, וגם נותן לה חובב SPD המסייע להפעלת צי של ה- Ageless (אם זה הקישוט המישורי שיש לשחקן עליה).

 • מגדיל את ה- Max HP של הלובש ב- 12%. כאשר ה- SPD של הלובש מגיע ל -120 ומעלה, ATK של כל בעלות הברית עולה ב -8%.

מיטב הרכבת של הונקאי רכבת אסטה, חרוט קל ושרידים

רכבת הונאקאי רכבת אסטה בנייה: אישה אנימה עם שיער ורוד מלהט, לובשת שמלה לבנה וורודה מעטפת עם גזרות סביב הכתף, עומדת על רקע כוכבים

Steamroll של האופוזיציה עם הונקאי הטוב ביותר: כוכב רכבת אסטה לבנות. אסטה אולי נחתה רק ברשימת ה- B של רשימת הרכבות של Honkai Star, אבל היא אחת התומכות השימושיות ביותר של גרסת ההשקה. והיא בחינם, שתמיד בונוס נחמד.

אסטה עוסקת בנזקי אש באזור רחב, אך חשוב מכך, היא עוזרת להאיץ את המסיבה ומספקת חובב התקפה שנשאר סביב כל הקרב, אם אתה משחק את הקלפים שלך נכון.

אם אתה זקוק לכמה חברי מסיבה נוספים עבור ASTA, עיין ברשימת קודי הרכבות של Star Raod עבור כמה ירקן כוכבים בחינם.

 • מהו הבנייה הטובה ביותר של הרכבת הונקאי כוכב?
 • חרוט האור הטוב ביותר של אסטה
 • שרידי האסטה הטובים ביותר
 • קישוטי אסטה הטובים ביותר
 • האם אסטה טובה ברכבת הכוכבים הונקאי?
 • האם עלי למשוך לאסטה ברכבת הכוכבים הונקאי?

מהו הבנייה הטובה ביותר של הרכבת הונקאי כוכב?

כדמות תמיכה, המהירות והאנרגיה של אסטה הם התכונות החשובות ביותר שלה. המהירות מאפשרת לה לתקוף בתדירות גבוהה יותר, שממלאת את כישרון המטען שלה ומוציאה את ההתקפה של המסיבה. האולטימטיבי שלה מעלה את מהירות המסיבה כולה, ולכן שמירה על האנרגיה שלה מועילה תמיד, במיוחד נגד בוסים ואויבים אימתניים.

החלק הטוב ביותר באסטה הוא שגם אם אינך או לא יכול לייעל אותה באופן מלא, היא עדיין יכולה למלא תפקיד חיוני במסיבה שלך בזכות הכישרון שלה.

הרכבת כוכב הונקאי אסטה – קונוסים האור הטובים ביותר

הקרב לא נגמר יכול להיות חרוט האור החתימה של ברוניה, אבל זה מתאים גם לאסטה. זה מעלה את קצב התחדשות האנרגיה של הלובש ומחדש את נקודת המיומנות כאשר הם משתמשים באולטימטיבי שלהם בבעל ברית, שאסטה תמיד עושה. כאשר הלובש משתמש במיומנות שלהם, הפעולה של בעל ברית הבא – כל עוד זה לא הלובש.

לִרְקוֹד! לִרְקוֹד! לִרְקוֹד! היא אלטרנטיבה חזקה, אם 4 כוכבים בסיסית. כאשר הלובש משתמש באולטימטיבי שלהם, המסיבה כולה עוברת קדימה בסכום מוגדר בסרגל הפעולה. עבר ועתיד עובד טוב עם כישרון המטען של אסטה, מכיוון שהוא מחזיק את ההתקפה של הדמות הבאה לאחר שהלובש משתמש במיומנות שלהם.

זיכרונות העבר היא בחירה פופולרית נוספת. זה מגביר את נזק הפריצה של המשתמש ומחזיר את האנרגיה כשהם תוקפים. זה לא מרהיב אם אתה עומד בפני אויבים ללא חולשת אש, אבל אפקט שיקום האנרגיה הוא הסיבה העיקרית לשימוש בזה בכל מקרה.

בצד של 3 כוכבים אנו ממליצים רגלות רגל, שמחזיר אנרגיה כאשר הלובש לוקח מכה, ו מקהלה, מה שמגדיר את ההתקפה של המפלגה לסיבוב אחד כשאתה נכנס לקרב.

הרכבת כוכב הונקאי – השרידים הטובים ביותר

יש די רק ברירה אחת לשרידים של אסטה נכון לגרסת ההשקה: Firesmith of Lava Forging.

 • אפקט דו חלקים: מעלה נזקי אש בעשרה אחוזים
 • אפקט של ארבעה חלקים: מגביר את נזק המיומנות של הלובש ב -12 אחוזים. נזקי האש גדלים ב -12 אחוזים לאחר שהלבוש משתמש באולטימטיבי שלהם

גרסאות מאוחרות יותר עשויות לכלול שרידים חדשים שמתאימים יותר לתמיכה בדמויות כמו אסטה, אך לעת עתה זו הבחירה הטובה ביותר שלך.

רכבת הכוכבים של הונקאי – הקישוטים הטובים ביותר

צי של חסרי גיל . זה מגביר את ה- HP של הלובש, ואז כאשר מהירות הלובש מגיעה ל -120 ומעלה, ההתקפה של המפלגה עולה בשמונה אחוזים.

תחנת איטום חלל היא אלטרנטיבה הגונה אם אתה רוצה להוציא יותר מההתקפה והמיומנות של אסטה. זה מעלה את ההתקפה של המשתמש ב -12 אחוזים ואז מעניק עוד 12 אחוז חובק כאשר המהירות שלהם מגיעה ל -120.

התקפה או נזקי אש, מהירות והתחדשות אנרגיה הם הסטטיסטיקה החשובה ביותר להתמקד בהם עבור ASTA.

האם אסטה טובה?

אסטה אולי לא נוצצת כמו טינגיון, אבל היא דמות תמיכה מצוינת לכל צוות. ההתקפה הרגילה שלה עוסקת בנזקי אש, והאולטימטיבי שלה מעלה את מהירות המפלגה. המיומנות של אסטה יכולה למקד לאויב אחד ולהתמודד עם נזק כבד יותר או אויבים מרובים תוך התמודדות מעט פחות נזק. האפשרות הרב-שבית היא תמיד הטובה ביותר, לא רק להפחתת מוני הפסקה מרובים, אלא להגברת הכישרון של אסטה, אסטרומטריה.

אסטרומטריה מעניקה לאסטה מד מטען עם חמישה משבצות. המונה משיגה אישום כאשר אסטה תוקפת אויב, וכל מטען מביא את ההתקפה של המפלגה בשבעה אחוזים, או יותר ברגע שתשדרג את היכולת. הכישרון הזה הוא זה שהופך את אסטה לבלום כזה לכל מסיבה, במיוחד בשלב מוקדם של המשחק, מכיוון שהיא יכולה להאיץ את המסיבה ולהפוך אותם להכות יותר קשה, אפילו בלי שרידים או חרוט האור הטוב ביותר.

היא מאבדת כמה חיובים בכל סיבוב, כך שתרצה להשתמש בפונקציה הרב-להיט של המיומנות שלה כדי לשמור עליה למעלה.

אסטה זורחת במסיבות עם מפגשים כבדים כמו Seele או Himeko, אבל היא גם שימושית על כך שהיא נתקלה בנזק שדמויות חלשות יותר, כמו דן הנג, יכולה להתמודד. בעיקרון, אין שום מפלגה שאסטה לא תעזור.

האם עלי למשוך לאסטה?

החלק הטוב ביותר באסטה הוא שהיא בחינם. אתה פותח אותה אוטומטית במהלך ההדרכה העיוות בתחילת המשחק, אם כי אם היא תופיע בבאנר בכל נקודה, כדאי לנסות לפתוח לפחות את האיידולון הראשון שלה. זה מוסיף התקפה נוספת כאשר אסטה משתמשת במיומנות שלה, מה שאומר תשלום נוסף עבור מד הכישרון שלה. האיידולון השני שימושי – הוא מונע ממטר המטען להפחית לאחר האולטימטיבי של אסטה – אך לא חיוני, וזה נכון גם לשאר האיידולונים.

אם אתה בוחר בלוחם פרפרים מסוים שיחגוג עם אסטה, התבונן במדריך הבנייה שלנו כדי להפיק את המרב ממנה, ואל תשכח להגדיל את רמת שיווי המשקל שלך ולהתמודד עם היקום המדומה לכמה תגמולים נוספים ו צלול עמוק אל החזית של רכבת הכוכבים.

אתה לא נרשם!

צור את תכונות הקהילה של reedpop and uncome שלך ​​והרבה יותר!