ההשפעות של כיסוי Medicaid על שיתוף עלויות Medicare על גישה לטיפול: MACPAC, מהן עיני Sharingan, הסוגים השונים ומה הם עושים?

0

מהן עיני השיתוף, הסוגים השונים ומה הם עושים

טומו 1, 2 ו- 3 הוא הבסיס/Sharingan הסטנדרטי שמתקבל על ידי אוצ’יה. 1-טומו מתעורר לאחר שאוצ’יהה נחשף לרגש חזק או לאירוע טראומטי כאמור. מרבית עיני השיתוף מתעוררות לראשונה כטומו 1, ובמקרים נדירים מאוד כ- 2-tomoe, עם זאת, בכל פעם שעוצמתו של עיני השרינגן גדלה, היא מוסיפה טומו למעט Hagoromo, שהשיתוף שלו התעורר עם כל 3-טומו, מראה התבגרות מלאה.

השפעות של כיסוי Medicaid על חלוקת עלויות Medicare על גישה לטיפול

מאז החקיקה שלה בשנת 1965, Medicaid מילאה תפקיד בתשלום עבור כמה פרמיות רפואיות ושיתוף עלויות עבור נהנים מסוימים הזכאים באופן דו -משמעי עבור Medicare ו- Medicaid.

העניין הנוכחי בעיצוב מחדש של מדיניות חלוקת העלויות של Medicare מספק הזדמנות לבחון מחדש את התפקידים של Medicare וגם של Medicaid במתן סיוע למוטבי Medicare בעלי הכנסה נמוכה. עבודת עמלה עתידית תתמקד בנושאי זכאות והרשמה הקשורים לתוכניות החיסכון והתחומים של Medicare בהם שינויים במדיניות Medicaid יכולים לשפר את הגישה עבור נהנים מרפואיים בעלי הכנסה נמוכה.

סוג הפרסום: מדווח לקונגרס

MACPAC

רחוב 1800 מ ‘NW
סוויטה 650 דרום
וושינגטון די.סי 20036

P: 202-350-2000

אודות MACPAC

ועדת התשלום והגישה של Medicaid ו- ChIP היא סוכנות סניף מחוקקת שאינו מפלגתית המספקת מדיניות ונתונים ומציעה המלצות לקונגרס, מזכיר ה- U.ג. .

© 2023 MACPAC – כל הזכויות שמורות.

מהן עיני השיתוף, הסוגים השונים ומה הם עושים?

העיניים השרינגיות הן הדוג’וטסו התורשתי הייחודי של שבט אוצ’יה. השייכים לשלושת הדוג’וטסו הגדולים, עיני השיתוף פירושן ממש עין גלגל עין או עין גלגל מראה בגלל העובדה שהוא מאפשר למשתמש שלו לחקות את מהלכי היריב שלהם. Dojutsu בצבע אדום זה הוא אחת העיניים הפופולריות ביותר בנארוטוברס, כמו גם אחת החזקות ביותר.

ישנם שלושה סוגים עיקריים של עיני Sharingan; Mangekyou Sharingan, Eternal Mangekyou Sharingan, ו- The Tomoe Sharingan המורכב מטומו סרינגן אחד, שני טומו שרינגן ושלושה טומו שרינגן. לכל אחת מהעיניים הללו יש תכונות מובחנות, עם זאת, לעין השיתוף האופיינית יש טומו אחד.

ה- Sharingan הוא ללא ספק העין המופעלת ביותר באנימה של נארוטו, אולם יעילות כוחו תלויה במיומנותו וביכולתו של המשתמש שלו. ניתן לאתר את מקורו לחגור האוטסוצוקי, השינובי הראשון. . עם הזמן, Sharingan של Hagoromo התחזקה יותר, ובסופו של דבר מתפתחת למנג’קיו סרינגן ובהמשך לרינגאן. Hagoromo המשיך להיות חכם של שישה שבילים והפיץ את הצ’אקרה שלו לכולם.

מהן העיניים של Sharingan, הסוגים השונים ומה הם עושים?

מה עושה השרינגן?

עיני Sharingan מאפשרות למשתמש שלה להעתיק את הטכניקות של היריב שלהם לפי הראייה. עם זאת, זה לא הדבר היחיד שעיני השארנגנגן יכולות לעשות. בשל היכולות המגוונות של השרינגן, אשר בתורו נולד סוגים שונים של עיני שיתוף, ישנן ספקולציות כי יוצר סדרת נארוטו מעדיף את שבט אוצ’יה על החמולות האחרות.

ישנן מספר יכולות מורכבות שיש לעיני השארנגן, ובכך מטרידות את המפנה שלה במגוון עצום של מיומנויות. עיני Sharingan איפשרו לבלוטרים כמו סאסוקה להעתיק את מהלכי היריב שלהם כמו גם לראות דרך אשליות וג’נג’וטסו.

כאחד משלושת הדוג’וטסו הגדולים, עיני השרינגן היא מכשיר חזק ליצירת אשליות. העיניים מתעוררות על ידי חברי שבט אוצ’יה באמצעות אימונים או אירוע רגשי, שבתורו מעורר את העיניים להתעורר.

בנוסף ליצירת אשליות וטכניקות חיקוי, ניתן לחלק את עיני השיתוף לשתי יכולות נפרדות: העין של המהפנט ועין התובנה.

כפי ששמו מרמז, עין ההיפנטות מבוססת על ג’נג’וטסו. יכולת זו מאפשרת למשתמשים ללכוד בקלות את מתנגדיהם בג’נג’וטסו יותר מהשינובי הממוצע כדי לברוח בקלות מג’נג’וטסו של היריב. עין התובנה, לעומת זאת, מאפשרת למשתמש לראות למעשה צ’אקרה ולהבחין בכניסות חזותיות דקות.

צפה בפוסט זה באינסטגרם

למרות היותו תכונה גנטית של שבט אוצ’יה, לא כל חברי השבט יכולים לעורר את השרינגאן. אירוע רגשי אינטנסיבי שמשחרר סוג מיוחד של צ’אקרה במוחו של אוצ’יהה נדרש כדי שהאוצ’יה יעיר את גרסת הבסיס של השיתוף. ואז, דרך עצב הראייה, הצ’אקרה הספציפית הזו הופכת את עיניהם לשיתוף. זה מודגם כשסאסוקה משתמש לראשונה בשיתוף שלו באנימה לאחר שראה את אחיו איטאצ’י הורג את כל השבט שלהם, כולל הוריהם.

. זה נובע מהעובדה שלחברי שבט אוצ’יהה יש לעתים קרובות יכולת אהבה עמוקה יותר מאנשים אחרים, ובכל זאת כאשר השיתוף שלהם מתעורר על ידי טראומה רגשית, הם נאלצים להפוך לשנאה, ובכל פעם שיש למשתמש רגש חזק, השרינגן מתחזק עם הזמן.

משתמש של Sharingan Eyes מקבל טומו חדש בכל פעם שהם עוברים רגש חזק מאוד אם כי, עם רק טומו אחד, המשתמש עדיין מסוגל להשתמש בכל תכונה של Sharingan, אך ככל שהם רוכשים יותר טומואים, התפיסה שלהם משתפרת. בעוד שנאה שולטת, רגשות חזקים אחרים כמו צורך להגן יכולים להיות גם נוכחים.

ברגע שהשרינגאן לא נעול, הוא נשאר נעול לנצח, גם לאחר שהמשתמש נפטר. למען האמת, ניתן להשתיל את גלגלי העיניים הללו לאנשים מחוץ לשבט אוצ’יה, כמו במקרה של שין אוצ’יה, או גנוב, כמו במקרה של מדארה שגנבה את המנגיקו של קקאשי של קקאשי.

אם למפנה אין שליטה בצ’אקרה מספקת, השרינגן קשה מאוד לשימוש. אך על ידי הקצאת צ’אקרה בקפידה לשארנגן, אדם יכול למנוע את התדלוק הצ’אקרה שלו לגמרי.

הסוגים השונים של עיני השיתוף המפורטים למטה זורקים אור יותר על היכולות השונות של השרינגן, והדברים שהוא יכול לעשות ככל שהעיניים עצמן מתפתחות עם הזמן.

מהן העיניים של Sharingan, הסוגים השונים ומה הם עושים?

מהם הסוגים השונים של Sharingan?

ל- Sharingan מספר תכונות ותכונות ייחודיות. בדרך כלל, יש רק טומו אחד זמין כאשר השיתוף מתעורר לראשונה. Tomoes הם כדוריות קטנטנות הנראות במעגלי העיניים. לשנינגאן יכול להיות עד שלושה טומואים לפני שהוא מתפתח למנגקיו שרינגן.

הסוגים השונים של Sharingan נבדקים בפסקאות הבאות.

1. Mangekyou Sharingan

ה- Mangyekou Sharingan הוא אחד העיניים החזקות ביותר של נארוטו. צורה מתקדמת זו של השרינגן רק הופעלה ושולטה על ידי כמה מחברי שבט אוצ’יה. מעניין לציין שכאשר אוצ’יהה מיומן ומונע במיוחד, כמו סאסקה אוצ’יהה, עובר את הטראומה של עדות למותו של אדם אהוב, הוא פותח את הדוג’וטסו הזה ובכך חושף סט של יכולות חדש.

צפה בפוסט זה באינסטגרם

ה- Mangekyou Sharingan, המכונה גם “העיניים השמימיות הרואות את האמת של כל הבריאה ללא חסימה”, פותחת ג’וטסו ייחודית השונה על בסיס המפנה. לדוגמה, הקמוי והכישורים של אוביטו כמו Amaterasu ו- Susanoo.

עם זאת, לא מסומן על ידי Mangekyou Sharingan יש את החיסרון להפחתת הראייה הרגילה של המשתמש, שניתן לתקן אותה רק על ידי החלפת עין השיתוף הפגיעה.

מה עושה Mangekyou Sharingan?

מאפיין מעניין של Mangekyou Sharingan הוא הכוחות המובחנים שהוא מעניק לכל מחסן. למרות ששיטת ההתעוררות של Mangekyou Sharingan זהה לכל המשתמשים, העדים לאירוע טראומטי אינטנסיבי רגשית, לכל משתמש ניתן מערך מיומנות/כוחות ייחודיים להם.

לפיכך, כל המשתמש של Mangekyou Sharingan עיני יש כוח שונה מהמשתמש האחר. להלן כמה מהסמכויות הידועות של Mangekyou Sharingan על בסיס כמה מהמשתמשים הבולטים שלה.

Tsukuyomi

. Tsukuyomi, שלא כמו כל ג’נג’וטסו אחר, כלוא אנשים בממד נפרד בו איטאצ’י היה בעל כוח מוחלט על שטח וזמן. שם, לאטאצ’י היה חופש מוחלט לתמרן את המצב כשהוא מרוצה ומייסר את קורבנותיו בדרכים שונות.

המרכיב המפחיד ביותר בכוח זה הוא שאם איטאצ’י כל כך מבוקש, אפילו שנייה אחת יכולה להיראות כמו נצח. יתר על כן, זהו הג’נג’וטסו היחיד בסיפור שיש לו פוטנציאל לגרום למוות.

Amaterasu

אחת היכולות הראשונות של Mangekyou Sharingan שהאוהדים ראו באנימה של נארוטו הייתה האמתסו. Itachi Uchiha היה הראשון שהשתמש בו, וזה איפשר לו להכין להבות שחורות בלתי ניתנות לסגירה לשימוש כנגד אויביו.

על פי האגדה, הלהבות של אמטרסו כה חזקות עד שהן יכולות להתמודד עם טמפרטורת השמש. עוד יותר להפגין את עוצמתו, ניתן להוציא להבות אלה רק כאשר האובייקט נצרך לחלוטין. כוח זה משמש גם על ידי סאסוקה אוצ’יהה.

אחת הכוחות הגדולים ביותר של Mangekyou Sharingan, אם לא הגדולים ביותר, היא הסוזנו ורק משתמשים שהעירו את המנגקיו השילינגן בשתי העיניים מסוגלים להשתמש בכוח זה.

הסוזנו, שהתפרסם לראשונה על ידי איטאצ’י אוצ’יהה, מקיף את המשתמש עם אנוש צ’אקרה ענק שיש לו כוח מדהים. זה לא רק משמש כצורת ההגנה הטובה ביותר, אלא שיש לו גם את הכוח התוקף לפצל רכסי הרים לשניים עם נדנדה יחידה של החרב.

איזנאגי

איזאנאגי הוא ג’נג’וטסו שעשוי להיות מנוצל באמצעות Mangekyou זה, אם כי זה לא ג’נג’וטסו שהוא בלעדי ל- Mangekyou Sharingan. למפגע הג’וטסו הזה יש את היכולת לשנות את המציאות כל מה שהם בוחרים ולהפוך אשליות למציאות.

איזנאגי הוא ג’נג’וטסו המשמש לשינוי המציאות עצמה. כתוצאה מכך, המשתמש הופך כמעט לאלוהי בקרב, ובעוד שהאיזנאגי פעיל, הם כמעט בלתי מנוצחים. כוחה של ג’וטסו זה הוכח בפני מעריצי הסדרה על ידי השימוש של אוביטו אוצ’יהה בה נגד קונאן.

איזנאמי

הג’וטסו, המכונה איזנאמי, פותח כדי להתמודד עם איזנאגי. איזנאמי הוא ג’וטסו שקובע את הגורל באותה דרך בה איזנאגי משנה את זה. איזנאמי הוא ג’נג’וטסו חזק מאוד שיש לו דרישות שיש לעמוד בהן לפני שניתן להשתמש בו. הקרב של איטאצ’י אוצ’יהא עם קבוטו יקושי הוכיח כי הג’וטסו הזה דורש יצירת לולאה כדי להיות אפקטיבי.

היעד משופע מייד במחזור אינסופי של אירועים בראשם לאחר שהופעל איזנאמי לאחר הקמת הלולאה. . האזנאמי, כמו איזנאגי, יכול להיות מאפשר על ידי המנגקיו אך אינו בדיוק יכולת העין.

Kotoamatsukami

Kotoamatsukami, מכוח Mangekyou Sharingan, הוא אחד הג’נג’וטסו החזקים ביותר ביקום נארוטו והיה זמין ל Shisui Uchiha. עם השימוש בכישרון זה, שיסוי הצליח לבצע ג’נג’וטסו חזק על מתנגד אחד או יותר בו זמנית ולשלוט בהם ללא ידיעתם.

ההחלטות ייראו כמו שלהם למטרה, וזה מה שהפך את הכוח הזה למפחיד כל כך. העורב של איטאצ’י ודנזו היה גם גישה לכוח זה.

קמוי

לאוביטו אוצ’יהה וקקאשי חטאקה הייתה שניהם גישה לקמוי, שהיא אחת הכוחות החזקים ביותר בכל נארוטוברס. הצורה הקצרה יותר של כוח זה הייתה זמינה לראשון, והיא אפשרה לו להיראות בלתי מוחשי על ידי עיוות חלקים מגופו למימד קמוי. בנוסף, הייתה לו היכולת לעוות באופן מיידי את כל מה שסביבו או כל גופו עד מימד קמוי.

Kakashi Hatake השתמש בגרסה הארוכה יותר של העין הזו, שאפשרה לו לעוות חפצים רחוקים. קאקאשי עשוי להשתמש בכוח זה לעצמו עם מספיק תרגול.

2. 1, 2 ו- 3 Tomoe Sharingan

טומו 1, 2 ו- 3 הוא הבסיס/Sharingan הסטנדרטי שמתקבל על ידי אוצ’יה. 1-טומו מתעורר לאחר שאוצ’יהה נחשף לרגש חזק או לאירוע טראומטי כאמור. מרבית עיני השיתוף מתעוררות לראשונה כטומו 1, ובמקרים נדירים מאוד כ- 2-tomoe, עם זאת, בכל פעם שעוצמתו של עיני השרינגן גדלה, היא מוסיפה טומו למעט Hagoromo, שהשיתוף שלו התעורר עם כל 3-טומו, מראה התבגרות מלאה.

כל טומו של עיני השארנגן מייצג רמת סמכויות חד פעמיות למשתמש. 1-Tomoe Sharingan מאפשר למשתמש לקרוא את תנועת היריב שלו. אבל בשלב הראשון הזה, היכולת לקרוא תנועות יריבים חלשה באופן ניכר מכיוון שהשיתוף אינו בוגר לחלוטין, כך שקריאת התנועות לא יכולה להתאים אם היריבים נעים מהר יותר מאשר שיתוף ה -1.

ה- Sharingan הדו-טומו מאפשר למשתמש להעתיק את Jutsu, Ninjutsu ו- Taijutsu. . Sharingan 2-Tomoe מאפשר גם למשתמש לבצע כמות מוגבלת של Genjutsu.

3-Tomoe Sharingan הוא ההתבגרות המלאה של הבסיס Sharingan. נכון לעכשיו, קריאת תנועות היריב מפותחת כעת במלואה. כמו כן, מפעל של ה- 3-tomoe יכול להטיל גנג’וסטו חזק מאוד, כמו גם להיות בעל יכולת מוגברת בהעתקת ג’וטסו, לחזות תנועות של מתנגדים, כמו גם תובנה גדולה יותר בתפיסת זרימת הצ’אקרה.

אף על פי שכל היכולות של עיני השיתוף זמינות מטבעו זמינות לכל משתמשי השבט של אוצ’יה, פיתוח מיומנות ומיומנות מגבירים את היכולת ועם כל יכולת מוגברת ורמת מיומנות, טומו חדש לא נעול עד שהוא הופך בסופו של דבר למנגקיו שיתוף.

3. רין שרינגן

הרין שרינגן, שמתורגמת ממש ל”גלגל העתק העותק של סמסארה “, נחשב לדוג’וטסו האולטימטיבי והעין החזקה ביותר בנארוטוברס מכיוון שהוא משלב את יכולותיהם של הרינגן והשרינגן. לאחר שאכלת את פרי הצ’אקרה מעץ האל, קגויה אוטסוטסוקי יצר את הרין שרינגן הראשון.

זה הופיע על מצחו של קגויה כעין השלישית, עם תשע טומו ודפוס אדווה המכסה את גלגל העין. הרין שרינגן, שהוא האב הקדמון של רינגן ושרינגן, ובכך לא סוג של עיני השרינגן, הוא דוג’וטסו קקקי מורה עם איירידס אדום וסקלארות, עם גלגל עין מכוסה בתבנית אדווה.

צבעו של רין שרינגן תואם לזה של שרינגן, אבל יש לו אדוות המעניקות לו מראה של רינגן. תשע הטומו שלה מייצג את החיה התשעה הזנב שממנה הופרדה קגויה בעבר על ידי בנה התאום הבכור Hagoromo Otsutsuki. התשעה הזנבות היו ברשותם גם את רין סרינגן לאחר שקגויה התמזגה עם עץ האל.

Dojutsu האגדי הזה מתואר גם בטבלית אבן אוצ’יהא כבעלת עין שיכולה לשקף את הירח ואת היכולת להטיל צוקויומי אינסופית, ג’נג’וטסו חזקה שיכולה לזמן עולם חלומי. ה- Rinne Sharingan הוא כלי נינג’וטסו רב עוצמה של נינג’וטסו, שלמעשה יש לו את כל היכולות של הרינגן ויכול להיות קטלני אם משתמשים בו כראוי.