מה קרה למקלות יבול אחרי טנק כריש?, היכן נמצא מקלות יבול מטנק הכריש היום?

0

היכן נמצא מקלות יבול מטנק הכריש היום

Cropsticks טוען שהם מקלות האכילה העץ החד פעמיים הראשונים עם מנוחה מובנית. Cropsticks מיוצרים מבמבוק, שהוא ידידותי לסביבה וצומח בחזרה מהר יותר מעצים, על פי אתר האינטרנט שלה. יממוטו יצר קמפיין של קיקסטארטר בשנת 2016, וגייס 21,816 דולר מ 284 איש. נראה היה שרבים מסקרנים את הרעיון. ניתן לומר את אותו הדבר לגבי הכרישים ב”טנק הכריש “של ABC של ABC של ABC של ABC של ABC של ABC של ABC?

מה קרה למקלות יבול אחרי טנק כריש?

מקלות אכילה של Cropsticks

במהלך השנים ראינו אינספור כלי מטבח על “טנק הכריש”, החל ממנהלים שימושיים יותר כמו Scrub Daddy Spoges והסיר המהיר של ראמן ועד מוצרי חידוש יותר כמו כוסות השתייה האכילות של לולי ו Bevbuckle (דרך ה- Kitchn). מוצר אחד “טנק כריש” שנמצא בין שתי הקטגוריות הללו הוא מקלות יבול.

על פי סיפורי טנקים של כריש, Mylen Fe Yamamoto הציג את Cropsticks בשנת 2017, בעונה 8 של המופע. כפי שאולי אתה יכול לנחש לפי השם, Cropsticks הם מקלות אכילה מסורתיים. עם זאת, המוצר של יממוטו משתפר על מקלות אכילה בשני אופנים- חומר הבמבוק יוצר מוצר בר-קיימא יותר, ויש מעמד מובנה כדי למנוע מקלות האכילה שלך להתגלגל מהשולחן. חכם, נכון?

יממוטו ביקש 75 אלף דולר בתמורה ל 12.5% הון עצמי, ולמרבה הצער, אף כריש אחד לא לקח את הפיתיון. לכל סיכום טנקים של כריש, הכרישים היו מסקרנים את הרעיון שלה, אך הם חשבו שזה יהיה מאתגר מכדי להשיג מסעדות על סיפון. למרות שהתרחקו ללא עסקה, יממוטו וניצולים עדיין לא ויתרו. ?

אלטרנטיבה בת קיימא למקלות אכילה מסורתיות

צמחי במבוק

אנו אולי לא מבינים זאת, אבל מקלות אכילה מסורתיים אינם ידידותיים לסביבה במיוחד. על פי הניו יורק טיימס, איפשהו סביב 45% מקלות האכילה – זה 3.8 מיליון עצים – מיוצרים מעץ. למותר לציין שזה לא עוזר במשברי יערות יערות ופליטת פחמן.

זה המקום בו נכנסים המקלות של Mylen Fe Yamamoto. במקום להיות מיוצרים מעץ, מקלות יבול מיוצרים מבמבוק (באמצעות סיכום טנק כריש). במבוק, כפי שצוין על ידי אקו ומחוצה לו, צומח הרבה יותר מהר מאשר עצים, דורש מעט מים ומסייע במניעת שחיקת אדמה.

עם זאת, במבוק תופס גם אדמה רבה, מה שמוביל לירידה במגוון הביולוגי ועקירה של חיות הבר. יתר על כן, מכיוון שבמבוק גדל באופן מסחרי רק בסין, הוא צריך לנסוע למרחקים גדולים, וזה שוב מעלה את טביעת הרגל הפחמית שלו. אף על פי כן, מקלות אכילה במבוק הם עדיין מוצר ידידותי יותר לסביבה מאשר מקלות אכילה מעץ מסורתיים (אם כי חשוב לציין שתוכלו לעשות שימוש חוזר במקלות האכילה הפנוי שלכם), והמציאות היא שאין פיתרון פשוט לשינויי האקלים.

Cropsticks מקבל את ההתחלה הסוערת שלה

Cropsticks מקלות אכילה ועומדים

לפני שצללתי למקלות היבול, Mylen Fe Yamamoto היה פרופסור ליזמות באוניברסיטת לויולה של שיקגו (דרך בלוג טנקים של כריש). כשהיא בטיסה ארוכה לאסיה, היא התסכלת מכך שמקלות האכילה שלה המשיכו ליפול משולחן המגש שלה.

הטרדה הזו הובילה לכך שיצירת מקלות יבול, שמגיעים עם דוכן הצמד למנוחה על המקלות. . אף על פי שהמגרש שלה לא הביא לכך שאף כרישים שהשקיעו במקלות יצרן, יממוטו דחפה קדימה, והציגה בהצלחה את היצירה שלה בשנת 2018. בצורה מרשימה יותר, היא עשתה עסקאות עם מספר רב של שמות גדולים, כולל דיסני, ארבע העונות, וולגרינס, לפי 2 סעיפים.

אין להפתיע כי Cropsticks עדיין מאוד בעסקים, עם אתר משגשג ומגוון מוצרים שהתרחב הרבה מעבר למקלות צ’ופסטים במבוק בר קיימא. בואו נעטוף את זה במבט קטן, נכון?

Cropsticks מוסיף מוצרי מטבח בר קיימא יותר

מקלות אכילה של Cropsticks

בעוד ש- Cropsticks תמיד חייבים את ההפסקה הגדולה שלה למקלות הבמבוק המקוריות שלה עם מעמד מובנה, החברה צמחה כל כך הרבה יותר מאז שהמייסד מילן פה יממוטו הופיע ב”טנק הכריש “בשנת 2017. Cropsticks מחזיק בכבוד של הסמכת B Corp, כלומר החברה התחייבה לאחריות, שקיפות וביצועים סביבתיים גבוהים.

בנוסף למקלות אכילה במבוק, שנמכרות בחבילות מדגם, חבילות בודדות ואריזות קמעונאיות, יבול קשיעות גם 6 מ”מ ו -12 מ”מ. חייב להציל את הצבים מקשיות הפלסטיק הרגילות שלנו, נכון? אפילו טוב יותר, כל מוצר עטוף – בין אם זה קש או מקלות אכילה – מגיע באריזה ממוחזרת.

זה לא רק אביזרי מזון: Cropsticks מציע גם “אדנית בר -קיימא של מעגל מלא”, הכולל סיר קרמיקה וקיר במבוק, העשוי מקלות יבול מעוצבות. הערכה לא מגיעה עם מפעל במבוק חי, אבל היי, חלק מהתמורה נתרמת ל- Conservation International, כך שזה נחשב למשהו. נראה כי המשקיעים “טנק הכריש” אולי החמיצו עסקה טובה, אבל לפחות יצרנים הפכו את המיינסטרים בכל מקרה.

היכן נמצא מקלות יבול מטנק הכריש היום?

מקלות אכילה הם כלים במדינות רבות באסיה, לכל מטבח עולמי וייט. למעשה, מקלות אכילה נוצרו בסין בסביבות 1200 לפני הספירה, על פי ההיסטוריה. כיום משתמשים במקלות אכילה באופן גלובלי והם כלים שימושיים לטיפוח נודלס ו- NOSH על סושי, בין היתר.

עם זאת, מעשי ונגיש כמו מקלות אכילה, הם יכולים להזיק למדי לאמא טבע. אחרי הכל, מקלות האכילה הנפוצים ביותר בעולם הם מעץ. בערך 3.8 מיליון עצים נהרגים מדי שנה כדי לייצר כ -57 מיליון מקלות אכילה מעץ – הכוללים כ -47% מכלל מקלות האכילה החד פעמיים, על פי הניו יורק טיימס.

Mylen Yamamoto, ממציא Cropsticks, ציין גם את הבעיה הזו. בתגובה, היא הגיעה עם מקלות היבול כשהיא בטיסה ארוכה לסינגפור. מקלות האכילה שלה המשיכו להתגלגל מהשולחן שלה (דרך YouTube). למרות מטרד, האירוע הזה היה גם רגע ה- A-HA שלה ליצור מקלות יבול.

Cropsticks טוען שהם מקלות האכילה העץ החד פעמיים הראשונים עם מנוחה מובנית. Cropsticks מיוצרים מבמבוק, שהוא ידידותי לסביבה וצומח בחזרה מהר יותר מעצים, על פי אתר האינטרנט שלה. . נראה היה שרבים מסקרנים את הרעיון. ניתן לומר את אותו הדבר לגבי הכרישים ב”טנק הכריש “של ABC של ABC של ABC של ABC של ABC של ABC של ABC?

Cropsticks לא הרים מבצעים

Mylen Yamamoto Demostrating Cropstics ON

מילן יממוטו הופיעה ב”טנק הכריש “עונה 8, פרק 20, שם חיפשה 75,000 דולר מהכרישים בתמורה ל -12.. בעלה, רון, נתן לכרישים סושי כדי להפגין את השימוש של Cropsticks. למרות שהכרישים נהנו לכאורה מהסושי, הם הטילו ספק מייד ברווחיות המוצר.

יממוטו אמרה כי החברה מכרה 21,800 מקלות קופיות מהקמפיין שלה ב- Kickstarter שלה. בזמן המגרש, היא קיבלה גם 190,000 הזמנות רכישה מותנות, בסך הכל מכירות של 125,000 דולר. יממוטו אמר גם לכרישים כי Cropsticks קיבלו שני הזמנות רכישה מותנות מרשת מלונות גדולה וחברת הפצה אסייתית גדולה. .

קווין “מר. “O’Leary נפלאה, מסקה במהירות כי המסעדות לא יקנו מקלות קופצים על מקלות אכילה נוחים ומקובלים יותר, אז הוא נשר. באופן דומה, מארק קובאן אמר שהוא חושב שהעסק מרגיש יותר מדי כמו פרויקט כיתה, כך שהוא גם נשר. למרבה הצער, נראה שדיימונד ג’ון, רוברט הרג’אבק ולורי גריינר היו מסכימים גם הם בהסכמה. . בלי שום עסקה מהכרישים, יממוטו עזב את הטנק בידיים ריקות. האם החברה הייתה מסוגלת להישאר על פני המים?

מקלות היגרות כאן כדי להישאר

מאז שהופיעו ב”טנק הכריש “, הדברים מחפשים את מקלות היבול. בנוסף למקלות היבול הקלאסיים שמילן יממוטו הראתה בתכנית, החברה הרחיבה כעת את קו המוצרים שלה. כיום, החברה מוכרת גם קש במבוק, מקלות אכילה לשימוש חוזר, ודידות בר -קיימא (הכוללות סיר קרמיקה ואריח משושה במבוק), לפי דף המוצר של האתר.

מקלות היבול הודגשו כאלטרנטיבה ברת קיימא למקלות אכילה עץ חד פעמיות ב”טנק כריש “, ויממוטו דאג שהערך המורחב לפעילות החברה. Cropsticks היא כיום חברת B Corp מוסמכת, כלומר החברה עמדה בסטנדרטים הגבוהים ביותר לביצועים חברתיים וסביבים. Cropsticks הצטרפו גם ל- Chop Value כדי ליישם תוכנית Upcycling בפיילוט בלוס אנג’לס ליצירת מוצרים מ- Chopsticks משומשים (דרך YouTube).

.”למרות שאין לנו דמות מדויקת עבור החברות שעושות עסקים עם Cropsticks כיום, נראה בטוח לומר שהעסק ראה הצלחה. אתר החברה עוסק כיום במותגים בולטים כמו ארבע עונות, פארקים ונופש של וולט דיסני ופנדה פונדק.

Cropsticks

Cropsticks

Mylen Yamamoto רוצה שהכרישים יעזרו להפוך את מקלות האכילה הנפוצים יותר כשהיא מציגה מקלות יבול בפרק 822. מקלות יבול מיוצרים מבמבוק שנקטף בר -קיימא – כמעט 50% מקלות האכילה (36 מיליארד שנה) שנמכרו ברחבי העולם מיוצרים מעצים. ההופעה של יממוטו על מקלות הקוצץ כוללת גם מחזיק מובנה המחובר לכל זוג.

. .”היא מוכרת למסעדות ולצרכנים מאתר האינטרנט שלה. סט של 25 הוא רק שבעה דולר.

יממוטו הוא פרופסור לשעבר שלימד יזמות באוניברסיטת לויולה. היא לקחה את הצעד לעסק שלה לאחר טיסה ארוכה לאסיה, שם המשיכו להתגלגל מהשולחן. לאחר שגייסה 21,816 דולר בקיקסטארטר בתחילת 2016, היא הפסיקה ללמד והחלה לעשות.

ככל הנראה היא זקוקה לכריש שיעזור לבעיות הפצה ובמזומן כדי לדלק צמיחה. האם כריש ילמד להשתמש במקלות אכילה?

סיכום טנק כריש יבול

.5% מהחברה שלה. היא מספרת לכרישים על ההיסטוריה של מקלות האכילה ומדגימה את המוצר שלה. בשלב הבא היא מוציאה את סושי ומקלות האכילה שלה לכל כריש. היא מספרת לכרישים על קמפיין ה- Kickstarter שלה שגייסה 21,816 דולר ויש לה 190,000 $ בהזמנות רכש. . ה- PO הם מהייאט ומפיץ אוכל אסייתי.

כל יחידה עולה 2.. קווין לא חושב שמסעדנים ישלמו פרמיה עבור מוצר סחורות, הוא בחוץ. מארק עוקב במהירות. . . לורי אוהבת את מילן, אבל העסק לא נועד לה, היא גם בחוץ.

עדכון טנק הכריש של Cropsticks

בלוג טנק הכריש מספק כל הזמן עדכונים ומעקב על יזמים שהופיעו בתוכנית הטלוויזיה של טנק הכריש. . . ביולי 2019, החברה נבחרה לתאגיד B מוסמך B. .2 מיליון הכנסות שנתיות.