Meta Quest 3 שמועות על תאריך השחרור והחדשות האחרונות – XR היום, יש שמועות ראשונות על תאריך השחרור של Meta Quest 3

0

יש שמועות ראשונות על תאריך השחרור של Meta Quest 3

.

על פי מומחי התעשייה, תאריך השחרור החדש של “Meta Quest 3” אושר על ידי ענקית הטכנולוגיה. בניגוד לחלק מהאוזניות האחרות המעוררות את ההייפ שנחשפו על ידי מנהיגי השוק השנה, ה- Quest 3 יכול להגיע הרבה יותר מוקדם.

כאשר מארק צוקרברג הודיע ​​על מערכת החיפוש המעודכנת, אנליסטים הציעו כי לביש יכול להגיע לשוק השנה. . האירוע יכול גם לספק הזדמנות לשתף כמה פרטים נוספים על המערכת.

לתחזית זו בהחלט יש תוקף כלשהו. מטא כבר צייץ כי אנו יכולים לצפות להכרזה של Big Quest 3 באירוע. בנוסף, חוקרים במרחב VR חלקו כמה ממצאים מעניינים. הגשת FCC תומכת בהגעה של מכשיר מטא חדש יום אחד בקרוב.

הנה מה שאנחנו יודעים עד כה.

Meta לא שיתפה רשמית תאריך יציאה למכשיר ה- Quest 3 החדש שלה. עם זאת, צוקרברג כבר הציע כי לביש יפגע במדפים בסתיו הקרוב, לפני עונת החגים. Meta הודיעה מאז כי ה- Quest 3 יופיע בתצוגה בנאום Keynote Meta Connect ב- 27 בספטמבר. כאן, צוקרברג ישתף חדשות מרגשות על הטכנולוגיה.

מנהיגי שוק רבים מאמינים כי המפתח המשמש כפלטפורמת ההשקה הרשמית של Quest 3. הזמנות מראש עשויות להיות זמינות באותו יום. רעיון זה מגובה על ידי דוחות מ- UpoloDvr, ששיתפו נתונים מוועדת התקשורת הפדרלית. ההגשות מציעות כי ה- FCC כבר נתן אישור רגולטורי לאוזניות. למרות שמסמכי האישור אינם מזכירים את המסע 3 ישירות, הם נראים מחוברים.

מרבית החברות מקבלות אישור FCC כאשר הן מתקרבות לשחרור מוצר בארצות הברית. בנוסף, ראוי לציין גם את Meta Quest Pro וגם את Meta Quest 2 הושקו בכנס Meta Connect.

לצד חשיפת תאריך ההשקה של האוזניות החדשות, הגשת ה- FCC מתווה גם כמה פרטים יקרי ערך. לדוגמה, הוא יכלול אלחוטי 6GHz, בדומה ל- Quest Pro. בנוסף, יהיה לו פרופיל אופטי רזה יותר של 40%, שבב Snapdragon חדש ותצוגות ברזולוציה גבוהה יותר. שני בקרי Quest הופיעו גם במסד הנתונים של FCC.

נראה כי אלה הם הבקרים של ה- Quest 3 החדש, אשר חסרים טבעות המעקב החיצוניות, אם כי הם עדיין כוללים “טרוטוש” האפטיקס.

כמה יעלה Meta Quest 3? תמחור Quest 3

בעוד שתאריך השחרור Meta Quest 3 מעורפל במקצת, יש לנו כמה נתונים על האוזניות הקרובות. אנליסטים בתעשייה מציעים שהמחיר למכשיר יתחיל ב 499 $. זה אכן הופך את המכשיר ליקר מעט יותר מה- Quest 2.

כמובן שתג מחיר זה עדיין הופך את ה- Quest 3 הממשמש ובא למכשירי MR מתעוררים אחרים, כמו Apple Vision Pro. ראוי לציין כי ה- Quest 2 הושק בתחילה במחיר של 299 דולר, אך המחיר עלה מאז. יש לקוות שמטא לא יראה צורך להגדיל את התמחור הפעם.

עם שחרור ה- Meta Quest 3, יש סיכוי שמטא גם יפחית את התמחור עבור מוצר Quest 2 שלה. זה יכול להגדיל את הנגישות לשוק ה- VR עבור מגוון רחב יותר של לקוחות.

אם כבר מדברים על נגישות, נראה שיותר אנשים יוכלו להשתמש ב- Quest 3 בהשקה מאשר ב- Quest 2. מטה שינתה את דרישות הגיל המינימליות שלה לאוזניות VR לגיל עשר בלבד (ירידה מ 13 שנים).

האם ה- Meta Quest 3 יעלה על ההשוואה ל- Quest 2?

מטא לא נכנס לפרטים רבים על המפרט שאנו יכולים לצפות מה- Quest 3 – לפחות עדיין לא. כאשר הודיע ​​על האוזניות החדשות, צוקרברג תיאר את המכשיר כשדרוג משמעותי ממכשירים קודמים, אולם.

האוזניות אמורה להיות בעלת “תצוגת הרזולוציה הגבוהה ביותר” שהוצעה אי פעם על ידי Meta, אך היא כוללת גם ערכת שבבים של Snapdragon מהדור הבא. דליפות מציעות כי שבב קוואלקום יכול להיות ה- Snapdragon XR2 Gen 2, שתוכנן במיוחד לנוף המציאות המורחבת.

בנוסף, יש סיכוי טוב שיש ל- Quest 3 אפשרויות אחסון מרובות, החל מגירסת 128 ג’יגה -בייט.

לגבי ביצועי התצוגה, META לא הודיעה בתחילה על מידע על שיעורי רענון או רזולוציה. . .

זה עוקב עם תחזיות אנליסטים כי ל- Quest 3 יהיה רזולוציה של בערך 2064 x 2208 לעין. למרות שזה לא ממש מתקדם כמו התצוגה במכשירים כמו Apple Vision Pro, זה שיפור.

אנו יודעים גם כי Quest 3 יכלול מעבר צבע גבוה של נאמנות. זה מאפשר למשתמש ליצור אינטראקציה עם העולם בצבע מלא. ה- Quest 3 ישתמש בלמידה במכונה ובהבנה מרחבית כדי ליצור חווית משתמש מקיפה יותר “מציאות מעורבת”.

לרוע המזל, לא היו מודעות הקשורות לטכנולוגיית מעקב אחר עיניים לצורך עיבוד מרחבי, ומנהל הטכנולוגיה הראשי של מטא אנדרו בוסוורת ‘הציע כי חיי הסוללה עבור המכשיר יהיו בערך כמו שאתה יכול לצפות מה- Quest 2.

למה אנו יכולים לצפות מעיצוב Meta Quest 3?

בעוד שמידע נוסף ותאריך שחרור רשמי של Meta Quest 3 ככל הנראה יופיעו באירוע Connect 2023, אנו יודעים שהמכשיר “עוצב מחדש לחלוטין.”

למרות שהאסתטיקה ככל הנראה דומה ל- Quest 2 ו- Quest Pro, היא תהיה כ- 40% רזה יותר, בזכות עדשות פנקייק חדשות. בנוסף, נראה כי למכשיר יש שלישיית חיישנים בחזית ורצועת ראש גמישה יותר לנוחות ארגונומית.

בהתבסס על מה שראינו בעיצוב Meta Quest 3 עד כה, נראה שיש לו רשת גמישה סביב העדשות וגלגל IPD ממונע להתאמות אינדיבידואליות. באשר לבקרים, Metta עיצב מחדש את Touch Plus אפשרויות מה- Quest 2 עבור ארגונומיה.

בקרים אלה חסרים את טבעת המעקב המעגלית אך עדיין מגיעים עם טרוטוש האפטיקס כדי לתת למשתמשים משוב מתקדם מאינטראקציות. לרוע המזל נראה כי הבקרים יסתמכו על כוח הסוללה במקום להציע פונקציה טעינה.

Meta Quest 3 תכונות פוטנציאליות

אם תאריך השחרור Meta Quest 3 יאושר בספטמבר הקרוב, סביר להניח שנקבל מבט מאחורי הקלעים על כל התכונות הבלעדיות למכשיר. סרטוני דליפה כבר הפנו את תשומת הלב להגעת הפוטנציאל של תכונה חדשה “אפוטרופוס חכם” שתסייע למשתמשים לשמור על חוויה בטוחה.

האפוטרופוס החכם יכול לתאר את המרחב המקיף משתמש באמצעות מערך המצלמה המעורב של האוזניות. זה יכול לעזור למזער את הסיכון ולשפר את החוויות המותאמות במדויק עם החדר והסביבה שלך.

. מטא מתכנן לשחרר לפחות 40+ משחקים ואפליקציות חדשות כאשר המכשיר זמין.

מה שכן, ה- Quest 3 יכול לתמוך בספריה הקיימת של ה- Quest 2. המערכת התואמת לאחור אמורה להבטיח למשתמשים יש גישה לשפע של תוכן באופן מיידי.

אולי הפונקציונליות המרגשת ביותר המתוכננת ל- Quest 3 נובעת מיכולות המציאות המעורבות שלה. המטרה של מטא היא לגרום לחוויית Quest 3 להרגיש טבעית ויעילה יותר, עדות על ידי שימוש ביכולות מעבר בצבע מלא.

במבט קדימה לתאריך השחרור Meta Quest 3

בסופו של דבר, נראה שמטא מנסה להקדים את המשחק עם תאריך השחרור Meta Quest 3. .

אמנם עדיין אין לנו מידע רשמי רב על Meta Quest 3 ועל זמינותו, אך נראה שיהיה לנו פיתרון חדש זמין ממטא לפני סוף השנה זו. יתר על כן, נראה כי Meta מחויב להפוך את האוזניות הללו לאחד המכשירים המרשימים ביותר לצרכן עד כה.

אף על פי שתג המחיר מעט גבוה יותר עשוי להרתיע כמה קונים, ה- Quest 3 עדיין יהיה הרבה יותר זול מאשר פתרונות מציאות מעורבים מתקרבים אחרים. אם Meta יכול להמשיך לבנות בהצלחה את חוויות ה- XR שלה, ה- Quest 3 יכול להיות צעד חיוני במסע של החברה לפתיחת המטברס.

יש שמועות ראשונות על תאריך השחרור של Meta Quest 3

. עיין בקישור Reddit בתחתית מאמר זה.

Meta Quest 3 ישוחרר בסתיו הקרוב, אך מתי בדיוק? השערות לגבי תאריך השחרור כבר מסתובבות.

Meta Quest 3 הוכרז רשמית ביוני, ועלינו ללמוד פרטים טכניים נוספים ותאריך ההשקה ב- 27 בספטמבר ב- Meta Connect 2023. סביר להניח שההזמנות המוקדמות יתחילו באותו יום והוזנינג ישוחרר כמה שבועות אחר כך, מתישהו באוקטובר. זה מה שקרה עם Meta Quest 2 בשנת 2020.

עם חודש לפני הכנס, הספקולציות לגבי תאריך ההשקה החלה. נתחיל עם משתמש הטוויטר ironbugvr, אשר הבחין בתאריך השחרור של 10 באוקטובר 2023 עבור Quest 3 באמזון..

אין זה סביר שמדובר בתאריך מציין מקום, מכיוון שאמזון משתמשת בדרך כלל ב -31 בדצמבר כמציין מקום. , אמזון הסיר את רישום ה- Quest 3 זמן קצר לאחר התגלית הזו.

10 באוקטובר 2023 נשמע כמו א תאריך מתקבל על הדעת. . Oculus Go, Oculus Rift S, Quest 1 ו- 2, Quest Pro: כל האוזניות הללו הושקו ביום שלישי.