המלכה לטיפה | Wiki Equalizer | Fandom, The Equalizer עונה 4: כל מה שאנחנו יודעים – dexerto

0

תום שרמן, סגן נשיא בכיר לתכנות ב- CBS Entertainment, אמר קודם לכן לפי המועד האחרון: “השוויון ממשיך לארוז אגרוף חזק בערבי יום ראשון, ואנחנו שמחים להחזיר אותו לשתי עונות נוספות.

המלכה לטיפה

דנה איליין אוונס (נולד ב- 18 במרץ 1970), הידוע באופן מקצועי בשם המלכה לטיפה, הוא זמר, כותב שירים, ראפר, שחקנית ומפיק. הכל ברד המלכה ב- 28 בנובמבר 1989, ובו סינגל הלהיט “Ladies First”. “טבע של סיסטה” (1991) היה האלבום השני והאחרון שלה עם תקליטי טומי בוי.

לטיפה כיכב כ- Khadijah James on the Fox Sitcom חי רווק בשנים 1993 עד 1998. האלבום השלישי שלה, שלטון שחור (1993), הוליד את הסינגל “u.נ..T.Y.”, שהיה בעל השפעה בהעלאת המודעות לזכויות הנשים ונקודת המבט של נשים בקהילות ברחבי העולם. השיא זכה בפרס גראמי והגיע לשיא ללא. 23 על שלט חוצות חם 100. לאחר מכן היא כיכבה בתפקיד הראשי של קבע את זה (1996) והוציאה את אלבומה הרביעי, צו בבית המשפט, ב- 16 ביוני 1998, עם רשומות מוטאון. לטיפה זכה לשבחים עם תפקידה של המטרונית “אמא” מורטון בסרט המוזיקלי (2002), מקבלת מועמדות לפרס האוסקר לשחקנית התומכת הטובה ביותר.

לטיפה הוציאה את האלבום החמישי שלה האלבום של דנה אוונס ב 2004. . , שרץ מסוף 2013 לתחילת 2015 ב- CBS. היא הופיעה במספר סרטים, כמו מוריד את הבית (2003), מוֹנִית , (2005), חנות יופי; סלון יופי (2005), חג אחרון (2006), ריסוס שיער (2007), רעש כייפי (2012), רחוב קפיצה 22 (2014) ו (2017) וסיפקו עבודה קולית ב סדרת קולנוע. (2015), אותה היא ייצרה יחד, זכה בפרס אמי ראשוני סרט טלוויזיה מצטיין. כוכב. בשנת 2020 היא הציגה את האטי מקדניאל במיניסטריות הוליווד. .

היא תוארה כראפר “פמיניסטי”. לטיפה קיבלה כוכב בהליכת התהילה ההוליוודית בשנת 2006. עבודתו של לטיפה במוזיקה, קולנוע וטלוויזיה זכה לה בפרס גראמי, פרס אמי, פרס גלובוס הזהב, שלושה פרסי גילדת שחקני מסך, שני פרסי NAACP Image, מועמדות לפרס האוסקר ומכירות של למעלה משני מיליון תקליטים.

CBS

האוהדים עדיין מחכים לשוויון העונה 4, אז הנה מה שאנחנו יודעים, כולל כל עדכוני תאריך יציאה, פרטי יצוק, ספקולציות עלילה ועוד.

השוויון התחיל כסדרת CBS בשנות השמונים, בעקבות רוברט מק’קול של אדוארד וודוורד, סוכן מודיעין בדימוס שלוקח עבריינים, פוליטיקאים מושחתים, שוטרים – בעצם כל מי שפוגע באדם נחמד ויומיומי.

בשנת 2014, אנטואן פוקה הפעיל מחדש את הזכיינית עם דנזל וושינגטון. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

.

המאמר נמשך לאחר המודעה

האם הוכרז על תאריך השחרור של שוויון השוויון 4?

.

זה נבע במקור מהבכורה ב- CBS ב”סתיו 2023 “, על פי תאריך הבכורה, אך רבים חושדים שזה התעכב כתוצאה משביתות הכותבים והשחקנים – גלה יותר כאן.

המאמר נמשך לאחר המודעה

המופע התחדש לעונות השלישית והרביעית במאי בשנה שעברה, כשהוא ירד מגב הדירוגים המדהימים, בממוצע 9.46 מיליון צופים ברחבי ארה”ב.

ראשית ב- #CBSMORNINGS.

המפיק הכוכב והמנהל @IAMQUEENLATIFAH אומר שלקחת על עצמו את התפקיד של “בוס” אינה חדשה: “להיות אחראי על ההחלטות שלי והקריירה שלי, החיים שלי, זה היה נורמלי.”תמונה.טוויטר.

– CBS בוקר (@CBSMornings) 5 במאי 2022

תום שרמן, סגן נשיא בכיר לתכנות ב- CBS Entertainment, אמר קודם לכן לפי המועד האחרון: “השוויון ממשיך לארוז אגרוף חזק בערבי יום ראשון, ואנחנו שמחים להחזיר אותו לשתי עונות נוספות.

המאמר נמשך לאחר המודעה

“ההצלחה של השוויון נובעת מסכום חלקיו – צוות שחקנים יוצא מן הכל -נושאי העולם שמתחברים ומהדהדים עם הקהל.”

קָשׁוּר:

50 הסרטים המובילים ביותר בכל הזמנים

המאמר נמשך לאחר המודעה

צוות השוויון עונה 4: מי נמצא בזה?

המלכה לטיפה תחזור כרובין מק’קל בעונה 4 השוויון.

סביר להניח שחברי צוות חוזרים אחרים יכללו:

  • טורי קיטלס כבלש מרקוס דנטה
  • ליזה לפרה כמנגינה ‘מל’ באיאני
  • לייאה דלון הייז בתור דלילה
  • לוריין טוסיינט בתור ויולה ‘VI’ Marsette

.

בראיון מוקדם יותר עם פורבס אמר לטיפה: “ידענו שנוכל לספר את הסיפור הזה בדרך אחרת – מנקודת מבט של אישה שחורה באמריקה.

“אני מרגיש ממש טוב עם כל מה שקורה עם המופע. אני באמת חושב שזה הולך להיות משהו שאנשים הולכים להתבדר מאוד.

. הם הולכים לנהל שיחות בינם לבין עצמם בגלל חלק מהנושאים שאנו מתמודדים עם. ובתקווה, הם יתחילו לומר, ‘לעזאזל, לטיפה היה רע.’האגו שבי רוצה שהם יגידו את זה, [ואני מקווה שהם יעשו זאת.”

שוויון השוויון עונה 4 עלילת: על מה מדובר?

אנו מצפים ש- Equalizer עונה 4 תביא לאירועי הסיום של העונה השלישית, כאשר רובין מנסה להציל את חבריה ממוות כמעט וודאי.

המאמר נמשך לאחר המודעה

. . .

המאמר נמשך לאחר המודעה

באשר לאופן שבו עונה 4 תתחיל, הפרק הראשון כבר צולם לפני השביתות, אז לייה דלון הייז “יודע לגמרי מה קורה בפרק ההוא, שאני שומר תחת עטיפות.”

.

“זו תמיד הפתעה נחמדה כשאני מקבלת את התסריטים במייל שלי ואני צריך לקרוא אותם כל שבוע ופשוט להיות מופתע כל הזמן ממה שקורה. ! כולנו תוהים, כמו, ‘אוי הטוב שלי, מה הדמות הזו הולכת לעשות הלאה?.”

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

?

.

.

  • כיצד לצפות בשוויון 3

דמיון מחדש של הסדרה הקלאסית בה המלכה לטיפה מציגה דמות חידנית שמשתמשת בכישוריה הנרחבים כדי לעזור לאנשים עם לשום מקום אחר לפנות.

CBS

רובין מק’קל, אישה אניגמטית עם רקע מסתורי, משתמשת בכישוריה הנרחבים כדי לעזור לאלה עם לשום מקום אחר לפנות. . .