Meta Quest Pro זמין כעת | Meta, Meta Quest Pro – הנה מה שאנחנו יודעים | מדריך טום S

0

אפילו עכשיו, Meta Quest Pro נותר אחד האוזניות היקרות ביותר בשוק. התכונות והמפרט שלה משקפים את מחירו, וכעת הוא זול יותר מהמתחרים כמו ה- HTC Elite XR, אך הוא עדיין ישאיר שקע גדול במאזן הבנק שלך.

Meta Quest Pro זמין כעת

אדם המשתמש ב- Meta Quest Pro

ב- Meta Connect 2022, הכרזנו. הוא מגיע עמוס בתכונות חדשניות כמו חיישנים ברזולוציה גבוהה המאפשרים חוויות מציאות מעורבות בצבע מלא, אופטיקה של פנקייק מהדור הבא, תצוגות LCD מתקדמות המספקות חזותיות חדות, עיצוב חדש, מלוטש ונוח, שלם עם התאמת התאמה מודרכת, וכן מעקב אחר עיניים והבעות פנים טבעיות לנוכחות חברתית משופרת.

כל זה הופך את Meta Quest Pro למכשיר המושלם לשיתוף פעולה ולעבוד הרבה יותר באופן טבעי ב- VR. ואנחנו מתכננים לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם מפתחים לאורך זמן לבניית מערכת אקולוגית עשירה של חוויות הממנפות את המציאות המעורבת של Meta Quest Pro ויכולות הנוכחות החברתית של Meta Quest Pro.

.99 דולר. מחיר זה כולל את האוזניות, שני בקרי Meta Quest Touch Pro של מעקב עצמי, טיפים לחרטה, חוסמי אור חלקים ומזח טעינה. אתה יכול לקנות אותו בכל מדינה בה נתמכים מוצרי Meta Quest, שניהם במטא.COM ובקמעונאים נבחרים כולל Best Buy בארה”ב ובקנדה, ארגוס וקאריס בבריטניה ו- FNAC ו- Boulanger בצרפת. .

חוויות חדשות ומתקדמות

בזכות תכונות החומרה החדשניות שלה, Meta Quest Pro יכול לאפשר מגוון רחב של חוויות VR חדשות וחוויות מציאות מעורבות.

לדוגמה, תמונה במשרד הביתי שלך מובילה מפגש סביב שולחן וירטואלי גדול עם כל הצוות שלך, שכולם גם עובדים בבית. אתה יכול לראות את השולחן האמיתי שלך ולהשתמש במקלדת ובעכבר הפיזי שלך. כשאתה צריך להסביר משהו לצוות שלך, אתה קם ומשרטט אותו על לוח לבן וירטואלי ענק כדי שכולם יוכלו לראות. כשאתה מצייר, אתה יכול לראות את ביטויי ההבנה על פניו של חברי הצוות שלך. זה אפשרי ב- Meta Quest Pro ב חדרי עבודה באופק .

או דמיין לתעל את הפיקאסו הפנימי שלך. אתה ב- VR, מתנסה בסגנונות ציור שונים, צבעים ומברשות, ובכל פעם שאתה מסיים תמונה, אתה תולה את האמנות הווירטואלית על קיר הסלון שלך. וזה נשאר במקום המדויק הזה כך שבכל פעם שתשים את האוזניות שלך, זה שם בשביל שתוכל ליהנות. אתה יכול אפילו להזמין חברים מרחבי העולם לבקר באולפן האמנות הווירטואלי שלך. ציור vr .

כשאתה נכנס לאוזניות החדשות שלך או לגשת לאפליקציית Meta Quest Mobile, תוכל למצוא את הכותרות האלה בחנות Meta Quest. תוכלו למצוא גם אוספים אוצרים של תוכן מציאות מעורבת, אפליקציות פרודוקטיביות שמביאות את מקום העבודה שלכם לחיים, אפליקציות ומשחקים הכוללים מעקב ידני וממנפים נוכחות חברתית, ועוד ועוד. למבט על מערך ההשקה, לחצו כאן . וכשאתה חוקר את האפליקציות הטבילות הללו, נסה ללחוץ על כפתור המטא כדי לגשת לאחת מתכונות Meta Quest Pro האחרונות שלנו, המאפשרות לך לפתוח דפדפן, לשלוח הודעה או לקיים אינטראקציה עם אפליקציות דו -מימדיות אחרות מבלי להשאיר את החוויה האדירה שלך.

. אנו יודעים שקהילת Meta Quest ביקשה דרכים חדשות ללכוד ולשתף את חוויות הריאליטי המעורבות המדהימות שלהם עם המכשיר החדש הזה, כך שנוסיף הקלטה ויציקה עבור MR בעדכון תוכנה עתידי.

אידיאלי לעתיד העבודה

Meta Quest Pro תוכנן לתמוך במגוון רחב של כלי שיתוף פעולה ופריון המאפשרים לך לשים על עבודתך על גבי העולם הפיזי ולתת לך מרחב וירטואלי עצום למשימות מרובות.

זה אידיאלי עבור בונים, אדריכלים, מהנדסים, מעצבים ואחרים שרוצים להגדיל את זרימת העבודה שלהם ולהעביר את היצירתיות שלהם. וזה עוזר לנו לקדם את עתיד העבודה עם מגוון חוויות ושותפויות חדשות שיהפכו את Quest Pro אפילו יותר טוב עבור יחידים ועסקים כאחד. לחץ כאן בשביל ללמוד עוד.

עם שחרורו של Meta Quest Pro, מפתחים יכולים להתחיל לבנות חוויות עצומות עבורו היום. אנחנו לא יכולים לחכות לראות מה הם ייצרו עם הכלים החדשים שמשתחררים לפלטפורמת נוכחות, חבילת תפיסת המכונה שלנו ויכולות AI הכוללות תנועה SDK, מעבר צבע מלא, עוגנים מרחביים משותפים ועוד.

בקר במטא.com למידע נוסף או לרכישת Meta Quest Pro משלך עוד היום.

Meta Quest Pro – הנה מה שאנחנו יודעים

Meta Quest Pro

ה- Meta Quest Pro הוא אוזניות מציאות מעורבות מתקדמות חדשות של מטא, חברת האם של פייסבוק, ומסמן מעבר ממציאות מדומה מסורתית יותר לאחת שמשלבת VR ומציאות מוגברת.

.

. במחיר של 1,499 דולר, ה- Quest Pro הוא בקלות אחד מאוזניות המציאות המדומה/המציאות המעורבת היקרה ביותר בשוק. זה ללא ספק אוזניות המיינסטרים היקרות ביותר, אם כי ערכת ה- HTC Vive Pro 2 המלאה מתקרבת ב -1,399 דולר.

למרות תג המחיר המתקדם הזה, ה- Quest Pro עדיין מכוון בחלקו לצרכנים, שמבדיל אותו מאוזניות כמו Microsoft HoloLens 2, מכשיר ארגוני.

יתר על כן, בהתבסס על השמועות האחרונות של Meta Quest 3, נראה כי Meta Quest מנסה לקבל אפשרות ברמת כניסה ויוקרתיים בתיק העבודות שלה בכל עת, כך שהוא יכול להגיע לקהל רחב ככל האפשר. The Quest Pro תואם לאחור, אז אל תצפו שה- Meta Quest 2 ייעלם עדיין.

בלי להתייחס יותר, הנה כל מה שאנחנו יודעים על ה- Meta Quest Pro.

גיליון רמאות Meta Quest Pro

  • עם תג מחיר של 1,499 דולר, ה- Meta Quest Pro מייצג את המכשיר הראשון של Meta.
  • מציאות מעורבת בצבע מלא, עלול לאותת על מעבר ממכשירי מציאות מדומה בהחלט.
  • Quest Pro יהיה תואם לאחור עם קטלוג האפליקציות Meta Quest 2.
  • אופטיקה של פנקייק נראה כי הוא ה- VR/MR Standard החדש לאחר הכללתם ב- Quest Pro ו- PICO 4.

Meta Quest Pro מעורב מציאות

הכותרת הגדולה ביותר היא שה- Meta Quest Pro הוא מעבר למציאות מעורבת, שמשלבת את הטבילה המלאה של המציאות המדומה עם החוויה התוספת יותר של המציאות המוגברת החלוץ על ידי מכשירים כמו Google Glass. ה- Quest Pro משיג זאת באמצעות “מציאות מעורבת בצבע מלא”, המשתמש במצלמות הפונות כלפי חוץ כדי ליצור מחדש את הסביבה הסובבת את התצוגה של Quest Pro.

בפרויקט קמבריה חושף, השם שנמסר בעבר ל- Quest Pro, מנכ”ל Meta, מארק צוקרברג, נגע בפוטנציאל המציאות המוגבר של האוזניות.

“דמיין לעבוד בשולחן הווירטואלי שלך עם מספר מסכים, תוך כדי לראות את השולחן האמיתי שלך בצורה כה ברורה שאתה יכול להרים עט ולכתוב הערות מבלי להוריד את האוזניות שלך,” אמר צוקרברג. “או שאתה עושה אימון עם מדריך וירטואלי בסלון שלך.”

יכולות כאלה יציעו שהיא תוצב להתמודד עם אוזניות המציאות המעורבת של אפל, משקפי תפוחים, כמו גם אוזניות Google AR של גוגל של גוגל.

בסרטון שפורסם לאחרונה, מארק צוקרברג לקח את אוזניות Meta Quest Pro לסיבוב. בזמן שהאוזניות טשטשו, הוא אכן הציג כיצד מערכת ההפעלה שלה מספקת תמונות AR ברורות וצבעוניות שהונחו על העולם האמיתי.

תאריך שחרור Meta Quest Pro וזמינות

ה- Meta Quest Pro זמין להזמנה מראש כעת דרך חנות המטא ב 22 מדינות, כולל ה- U.., U.., קנדה וצרפת. אמזון מציעה גם את האוזניות להזמנה מראש בארבע המדינות הללו.

18 המדינות האחרות, כמו אוסטרליה, יצטרכו להזמין מראש ישירות דרך החנות המקוונת של מטא. כל ההזמנות מראש יתחילו למשלוח ב- 25 באוקטובר 2022.

.ג. הלקוחות יוכלו להזמין מראש את ה- Quest Pro מ- Best Buy בחנות ובאינטרנט. ב- U.ק. הלקוחות יוכלו להזמין מראש באינטרנט מארגוס וממקום של קארי הן בחנות והן באינטרנט. בצרפת, האפשרויות שלך בהזמנה מראש בחנות הן FNAC ו- Boulanger.

בקנדה ניתן להזמין את המכשיר באופן מקוון רק, אך Best Buy היא אלטרנטיבה אם לקוחות קנדיים מעדיפים לא להזמין דרך החנות המקוונת של אמזון או מטא.

Meta Quest Pro Price

Meta Quest Pro הוא 1,499 דולר ב- U.ג., 1,499 ליש”ט ב- U.ק. 1,799 אירו ב- E.., .

ישנם גם כמה אביזרים עבור ה- Quest Pro. למרות שהוא מגיע עם מזח טעינה, משתמשים יכולים לרכוש את מזח הטעינה של Meta Quest Pro Compact תמורת 79 $/£ 89/99 €/סביב AUD 124 $. מזח זה טוען את בקרי Meta Quest וכל אוזניות Meta Quest המשתמשות בחיבור USB-C. האוזניות Meta Quest Pro VR הן 49 $/£ 49/49 אירו/סביב AUD 77 $ ומאפשרות חוויה ענקית יותר על ידי כוונון רעשי רקע. שני האביזרים זמינים כעת להזמנה מראש ולשלוח ב- 25 באוקטובר.

ל- Quest Pro יש גם חוסם אור מלא זמין לרכישה במחיר של $ 49/49 £/49 אירו/סביב AUD 77 $. זה מאפשר למשתמשים לחסום אור נכנס וניתן להזמין אותם מראש כעת עם תאריך ספינה צפוי של 22 בנובמבר 2022. אמנם אין לנו הנחיות רשמיות ממטא, אך יש סיכוי שהשימוש בחוסם האור המלא ישפיע על פונקציונליות המציאות המעורבת של Quest Pro Pro.

מפרט Meta Quest Pro

יש רק דגם אחד עבור Meta Quest Pro. האוזניות מגיעות עם Qualcomm Snapdragon XR2 Plus, שדרוג מעל Snapdragon XR2 המופיע ב- Meta Quest 2. מטא אומר כי ה- Quest Pro יהיה חזק יותר ב -50% ויאפשר ביצועים טובים יותר באופן משמעותי עקב שיפור הפיזור התרמי.

מבחינת חומרה נוספת, ה- Quest Pro כולל גם RAM של 12 ג’יגה -בייט ואחסון של 256 ג’יגה -בייט. .

לרוע המזל, תחום אחד בו ה- Quest Pro נופל הוא חיי הסוללה. ה- Quest Pro נמשך רק שעה עד שעתיים בתשלום יחיד. זהו צעד למטה משעתיים לשלוש שעות חיי הסוללה ב- Meta Quest 2, אם כי החומרה החזקה יותר יכולה להיות האשם כאן. ה- Quest Pro משתמש במזח טעינה מהיר של 45 וואט שיכול לטעון את האוזניות תוך שעתיים ומשתמשים יכולים גם להשתמש בשני מטר (6 (6.5 רגל) טעינה כבל כדי לטעון את האוזניות בזמן שהוא נמצא בשימוש.

Meta Quest Pro Design

מטא טוען כי ה- Quest Pro כולל עיצוב פרימיום עם ארגונומיה נגדית ברמה העולמית. מילות מפתח בצד, התמונות של ה- Quest Pro אכן מצביעות על עיצוב אוזניות מאוזן מאוד, כאשר חבילת הסוללה המעוקלת בחלק האחורי של האוזניות מספקות חלוקת משקל די אפילו. יש לקוות שזה יקזז את המשקל ש- Quest Pro העמיד מאז המסע 2 – ב -1.59 פאונד (722 גרם) הוא שוקל באופן בולט יותר מה- Quest 2 או ה- Pico 4.

החדשות הטובות הן שמטא נראה מפיק את המרב מהמרחב המוגבל של Quest Pro. אנטנות Wi-Fi קטנות יותר מאפשרות קישוריות Wi-Fi 6E שיכולה לספק עד 1.6 ג’יגה -סיביות רק במחצית החלל. מטא אומר כי האנטנות החדשות הללו יאפשרו מציאות מדומה ללא קשר למחשב האישי שלך.

Optics Pancake מאפשר גם למטא למקסם את המרחב של ה- Quest Pro. Optic. טכנולוגיה זו משתמשת בשכבות דקות בתצוגה כדי ליצור צפיפות פיקסל מוגברת בחלל קטן יותר. למרות הצורך רק 60% מהשטח הדרוש ב- Meta Quest 2, ה- Quest Pro כולל שני תצוגות 1800 x 1920 פיקסלים. למרות שזה לא שדרוג נומינלי, הוא מספק עלייה של 37% בפיקסלים לאינץ ‘ועלייה של 10% בפיקסלים לתואר בהשוואה ל- Quest 2.

שדרוג ירידה מפתיע אחד הוא קצב רענון התצוגה. תצוגת Quest Pro כוללת קצב רענון מקסימלי של 90 הרץ, צעד בולט אחורה מקצב הרענון המקסימלי של 120 הרץ של Quest 2. עם זאת, ה- Quest 2 הושק עם קצב רענון מקסימלי של 72 הרץ, כך ש- Quest Pro עשוי בסופו של דבר לראות עדכונים שמביאים את קצב הרענון עד 120 הרץ.

ה- Quest Pro מבטיח שדרוג בנוכחות קולית של מציאות מדומה. מערך 3-מיקרופונים שלה צפוי לספק ביטול רעש טוב יותר של 20% מאשר המערך של 2 מיקר מיקר. זה יכול להפוך את ה- Quest Pro לפיתרון טוב יותר לפגישות במציאות מדומה מאשר קודמיו.

לבסוף, ה- Quest Pro מבטיח רמות טבילה גמישות באמצעות חוסמי אור. כברירת מחדל, המכשיר מאפשר קצת מעבר קל ופתוח ראייה היקפית בעת שימוש באוזניות. עם זאת, ישנם חוסמי אור כלולים שיאפשרו חסימת אור מסוימת ואביזר זמין (כאמור) המאפשר חסימת אור מלא תוך שימוש ב- Quest Pro.

Meta Quest Pro תכונות נוספות

בקרי Meta Quest Pro הם מעקב עצמי, המאפשרים טווח תנועה מלא של 360 מעלות ותכונה משוב משופר משופר. המטרה היא לגרום לבקרים להרגיש כמו סיומת אמיתית של ידי המשתמש.

אמנם בקרים משודרגים אלה יש יישומים על פני מציאות וירטואלית ומעורבת, אך מטא מתכוונת בבירור שזה שדרוג פרודוקטיביות גם כן. הבקרים כוללים קצה חרט לרישום ולוח לבן, ומדגיש את הפוטנציאל של Quest Pro כמכשיר סביבת עבודה.

היו כמה חששות ראשוניים שלכל השדרוגים הללו חיי הסוללה היו תהומים. לרבים נאמר כי לבקרים יש חיי סוללה דומים לאוזניות – רק שעה עד שעתיים. עם זאת, דיווחי מעקב משקעים כמו אנדרואיד סנטרל מצאו הערות ממנהלת מטא אנדרו “בוז” בוסוורת ‘המצביעים על חיי הסוללה עשויים להיות גבוהים כמו שמונה שעות, אם כי ככל הנראה ארבע עד חמש שעות.

קיום חיי סוללה ארוכים יותר על הבקרים הוא הכרחי לשימוש מורחב באוזניות Meta Quest Pro. בעוד שניתן לטעון את האוזניות בכבל USB-C בזמן השימוש, יש לחייב את הבקרים באמצעות המזח הטעינה הכלול. המשמעות היא שברגע שהבקרים שלך מתים, האוזניות כבר לא יתפקדו עד שהם מחויבים שוב.

. Quest Pro כולל מעקב עיניים והבעות פנים טבעיות שנועדו לגרום לאווטאר שלך לחקות את הבעות הפנים שלך ומגע העין שלך. שוב, מטא מדגיש את יישומי מקום העבודה של ה- Quest Pro, וקובע כי תכונות אלה “יהיו נוכחות במלואן בפגישות ובמפגשים – ויאפשרו לך להתחבר לחברים ועמיתים כמעט כאילו היית שם פיזית.”

שדרוג פרודוקטיביות אחד נוסף הוא היכולת לפתוח מסכים מרובים שניתן לשנות מחדש ב- Quest Pro בזמן שהייתם במרחב הפיזי שלכם. זוהי דוגמה ברורה לאופן בו מטא מתכננת לערב תכונות מציאות מעורבות באוזניות חדשות זה, ומעניין יהיה לראות אם המטא Quest 3 השמועה מכוון כל כך גם את המציאות המעורבת.

לבסוף, ה- Quest Pro תואם לאחור ל- Meta Quest 2. המשמעות היא שמשתמשים המבקשים לשדרג יוכלו לגשת למשחקים הטובים ביותר של Quest 2 ואפליקציות מה- Quest Pro.

Meta Quest Pro Outlook

ה- Meta Quest Pro מיועד לכולם – אם כי מטא עיצב אותו בבירור כך שהוא יכול להיות. .

עם זאת, אלא אם כן אתה באמת זקוק לתכונות המציאות המעורבות שה- Quest Pro מביא, ה- Quest 2 הוא ככל הנראה המכשיר הטוב ביותר עבורך עד ששחרור ה- Meta Quest 3 השמועה, בתקווה בשנה הבאה.

Meta Quest Pro Price, מפרט ואיפה לקנות

הנה כל מה שאתה צריך לדעת על Meta Quest Pro, כולל מחירו ואיפה אתה יכול לקנות את אוזניות ה- VR המרשימות האלה היום.

אוזניות Meta Quest Pro VR יושבת על שולחן העבודה עם בקריו

פורסם: 10 ביולי 2023

מה המחיר של Meta Quest Pro? . אם אתה תוהה אם משקפי ה- VR האלה מתאימים לך, יש לנו את כל המידע שאתה צריך כדי להבין אם אתה צריך לעבוד, ליצור ולשתף פעולה במטברס.

אמנם ניתן להשתמש בו כדי לשחק במשחקים, אך ה- Meta Quest Pro מתמקד יותר בהיותו אוזניות ה- VR הטובות ביותר עבור קריאייטיבים ומקום העבודה. עם זאת, התצוגה המתקדמת יותר של המקצוען, רמות ביצועים גבוהות יותר ויתרונות אחרים יועילו לחוויות משחק אם אתה יכול להרשות לעצמך אותם.

אוזניות Meta Quest Pro עם בקרים על רקע לבן

תאריך השחרור Meta Quest Pro

ה- Meta Quest Pro שוחרר ביום שלישי, 25 באוקטובר 2022, לציפייה רבה. .

הביקורות על האוזניות היו מעורבות, עם

ה- Meta Quest Pro מוקף על ידי כל השקעים, החוטים והאביזרים על רקע לבן

האוזניות נשאו תג מחיר די חסון עם ההשקה, אך בזכות הפחתה במרץ 2023, מחיר Meta Quest Pro הוא כעת 999 $.99 – הפחתה בסך 500 דולר מ -1499 דולר הראשונים שלה.99 MSRP.

אפילו עכשיו, Meta Quest Pro נותר אחד האוזניות היקרות ביותר בשוק. התכונות והמפרט שלה משקפים את מחירו, וכעת הוא זול יותר מהמתחרים כמו ה- HTC Elite XR, אך הוא עדיין ישאיר שקע גדול במאזן הבנק שלך.

אם אתה תוהה אם Meta Quest Pro שווה לקנות, כדאי לבדוק את רשימת המפרט המלאה להלן ולשקול האם HTC Vive XR, שקראנו ליריבה במחיר תחרותי ל- Quest Pro, מתאים לך יותר.

תאריך שחרור Meta Quest Pro: תצוגה צדדית של אוזניות ה- VR, חושפת את עדשותיה

מפרטי Meta Quest Pro כוללים את מעבד Qualcomm Snapdragon XR2+, לוחות תצוגה של LED מיני, כמו גם 12 ג’יגה -בייט של זיכרון RAM ואחסון של 256 ג’יגה -בייט.

האוזניות מגיעות גם עם בקרים חדשים שתוכננו, ומעבר מציאות מעורבת סטראוסקופית.

מפרט Meta Quest Pro
מעבד +
לְהַצִיג
פתרון הבעיה
קצב רענון
חיי סוללה עד שעתיים
12GB
אִחסוּן

. לוחות ה- LCD עצמם מציעים צפיפות פיקסל גבוהה של 37% בהשוואה ל- Quest 2 ומציעים גם 75% יותר ניגודיות.

. מטא מאמין שזה נותן לך יותר אותנטיות עם נוכחות לא מילולית במרחב הווירטואלי.

Meta Quest Pro מתגאה גם במעקב עיניים, המאפשר למפתחים ליישם עיבוד מפוצץ, טכניקת קנה מידה אדפטיבית השומרת לרזולוציות גבוהות לקו הראייה של השחקן תוך כדי קנה מידה של כל השאר. לא רק שזה הופך את כל מה שאתה רואה בעולם הווירטואלי לסופר חד חד, אלא שהוא לא מבטיח שאף אחד מכוח העיבוד של המכשיר לא יבזבז.

מכיוון שמדובר באוזניות מציאות מעורבות ולא אוזניות קפדניות של מציאות מדומה, היא משלבת תמיכה במציאות מוגברת. זה כולל ראייה היקפית, כך שתוכלו לראות את החדר הפיזי סביבכם, ואת חוסמי האור המגנטי למתי כאשר אתם רוצים להפוך אותו ליותר טוען.

משחקי Meta Quest Pro

. עם זאת, אם אתה חושב להרים אחד, אתה יכול לקבל את הטוב ביותר משני העולמות, עם חוויות עם כמה ממשחקי ה- VR הטובים ביותר כמו Beat Saber, Supernatural, אוכלוסייה, שוט אקדח ועוד.

אז הנה לך את זה, כל מה שאתה צריך לדעת על איסוף Pro Meta Quest Pro היום.

. אם נכשל בזה, תמצא אותו מתעסק עם סיפון הקיטור שלו. הוא נכתב בעבר עבור מחשב גיימר, T3 ו- ToptenReviews.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. .