ה- Meta Quest Pro הוא אוזניות מתקדמות המחפשות קהל – The Verge, Meta Quest Pro: איפה לקנות, מחיר ומפרט – dexerto

0

הדבר הראשון שאני מבחין בו עם Meta Quest Pro הוא ההתאמה. אפילו אחרי שמונה שנים, אוזניות המציאות המדומה של מטא (לשעבר בפייסבוק) הם בדרך כלל עניינים מגושמים וכבדים קדמיים. אבל ה- Quest Pro מונח סביב ראשי בקלות, כשהסוללה שלו הועברה להר עם הגב והאלקטרוניקה שלו הוחלפה לשכבה קלה יותר על הפנים שלי. .

ה- Meta Quest Pro הוא אוזניות מתקדמות המחפשות קהל

מאת עדי רוברטסון, עורך טק ומדיניות בכיר המתמקד ב- VR, פלטפורמות מקוונות וביטוי חינם. .

11 באוקטובר 2022, 17:33 UTC | הערות

. אפילו אחרי שמונה שנים, אוזניות המציאות המדומה של מטא (לשעבר בפייסבוק) הם בדרך כלל עניינים מגושמים וכבדים קדמיים. אבל ה- Quest Pro מונח סביב ראשי בקלות, כשהסוללה שלו הועברה להר עם הגב והאלקטרוניקה שלו הוחלפה לשכבה קלה יותר על הפנים שלי. .

. . . להלכה, ה- Quest Pro Primes Meta להיכנס לשוק VR מונחה מקצועי שהיה עד כה למחשבה שלאחר מכן למסע המסע.

הסף וקבוצה קטנה של כתבים במהלך הדגמה שנערכה לאחרונה בחטיבת המחקר של החברה ברדמונד, וושינגטון. Meta תמשיך למכור את Quest 2, ולהכניס את ה- Quest Pro בקטגוריה מתקדמת נפרדת.

בפועל, ה- Meta Quest Pro נראה קצת כמו ערכת פיתוח מתוחכמת מאוד, מכוונת יותר לבדיקת טכנולוגיית הגנה הבאה מאשר מילוי צרכים ספציפיים. אולי אני ארגיש אחרת כאשר האוזניות נשלחות ב- 25 באוקטובר. אבל לא ברור עד כמה יתכן שמטא תעשה מקרה למכשיר של 1,500 דולר שהיתרונות הפרגמטיים שלו עבור עסקים רבים נותרו לוויכוח. ויש שדרוג ירידה אחד גדול מה- Quest 2: להיט לחיי סוללה שיכול להפוך את ה- Quest Pro פחות אטרקטיבי עבור חלק מהלקוחות שהוא נועד להגיע.

ל- Quest Pro יש מערכת עדשות דקה יותר באופן דרמטי מאשר ה- Quest 2, בתוספת חזון היקפי יותר. צילום מאת עדי רוברטסון / הקשר

. . . (זה גם לא רחוק ממשקל ה- Quest 2 עם רצועת עילית אופציונלית, שמוסיפה 173 גרם נוספים ומעלה.) המסכים שלה מציעים 1800 x 1920 פיקסלים מכובדים לעין עם קצב רענון מקסימלי של 90 הרץ, בתוספת טכנולוגיית תצוגה חדשה שלדברי מטא מציעה 75 אחוז יותר ניגודיות מה- Quest 2. אוזניות אחרות יכולות לנצח את ה- Quest Pro על תכונות ספציפיות, כמו מסך ההבחנה הגבוהה ביותר של אוזניות Varjo. אבל השילוב של מפרט בסיסי טוב יותר ותכונות חדשות מתמחות דוחף אותו מאזור הנוחות הבינוני של קווסט 2 של Quest 2.

ה- Quest Pro מציג את העיצוב התעשייתי המהורהר של מעבדות המציאות, כמו גם כמה תכונות חדשות אידיוסינקרטיות. האוזניות מאפשרות לך לבחור כמה אור הוא חוסם-כברירת מחדל, תקבל קצת ראייה היקפית והרבה שטח מתחת לעיניים שלך, אבל אתה יכול להתאים מגנטית עיוורת גומי לכל צד או להשתמש בפרצוף מלא מגנטי דומה טבעת לעוד טבילה VR.

מטא החליף גם את בקרי המגע הישנים שלה בעיצוב חדש. הם משתמשים באותה פריסה מוכרת, וגם ה- Quest Pro וגם בקריו תואמים לאחור עם כל כותרות Quest 2-אתה יכול לקנות קבוצה של הבקרים תמורת 299 דולר ולהשתמש בהם גם עם Quest 2. . במקום זאת, תוכלו למצוא קבוצה של מצלמות מעקב הפונות כלפי חוץ כמו אלה באוזניות עצמה, בדומה לבקרים האחרונים של מג’יק קפיצה. המשמעות היא שהם לא יאבדו מעקב אם הם יחליקו מחוץ לטווח מצלמות האוזניות. אתה יכול אפילו להחזיק אותם הפוכים, להחליף את רצועת שורש כף היד בתחתית עם חרט זעיר, ולהניח אותם על משטח קשה כדי למשוך את VR עם ההתנגדות של קיר או שולחן אמיתי. (אגב, בהתחשב בכל החלקים הניתנים לניתוק שציינתי זה עתה, אולי תרצה להשקיע בתיבה לאביזרים – הסטילוס הזה הוא פשוט .

Meta Quest Pro כל מה שאתה צריך לדעת

. בפרט, Meta Quest Pro מבקש לשמור על משתמשים במערכת האקולוגית הייחודית שלו, ובכל זאת מציע חווית VR פנטסטית. עם זאת, יש להזהיר אותך כי האוזניות האלה מגיעות בעלות די חסון.

המאמר נמשך לאחר המודעה

ה- Meta Quest Pro עדיין ישמור על עצמאותו מהמחשב האישי, כאשר מטא תבחר להריץ את מזלג אנדרואיד שהוא בנה עבור האוזניות הזולות יותר שלה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

שלא כמו האוזניות הקודמות של Oculus Rift שדרשו חיבור למחשב האישי, ה- Meta Quest Pro צריך להיות מחובר לכבל אופציונלי, כדי לשחק במשחקי ה- PC VR שלך מ- Steam, או למקום אחר.

בגלל התמחור שלו, Meta Quest Pro יכול היה להפוך את עצמו לבלתי נגיש למשתמשים מסוימים, אך לשם כך, תמיד יש את Quest 2. עם זאת, זה גם קצת יותר יקר עכשיו.

המאמר נמשך לאחר המודעה

לאחר עליית מחירים של Meta Quest 2, ותצוגה של המטברס שמארק צוקרברג מתעקש הוא העתיד, החברה הודיעה על מה שכולם רוצים לראות: אוזניות מציאות מדומה מהדור הבא.

המאמר נמשך לאחר המודעה

Meta Quest Pro Price & תאריך השחרור

Meta Quest Pro Meta Quest Pro

בקרי VR קודמים לקראת קרעי Oculus ומכשירי Quest לא כללו מעקב נכון בבקרים. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

. .

. .99 דולר.

המאמר נמשך לאחר המודעה

.