מחיר אוזניות Meta Quest Pro VR יורד ל 999 $ – The Verge, Meta מוריד את מחיר אוזניות ה- Quest Pro VR שלה ל 999 $

0

Meta מוריד את מחיר אוזניות ה- Quest Pro VR שלה ל 999 $

מטא עומדת לחתוך את מחיר האוזניות של Quest 2 ו- Quest Pro בעד 500 דולר, החל מה -5 במרץ. יש לנו את כל מה שאתה צריך לדעת בדיוק כמה תוכל לחסוך.

ה- Quest Pro ו- 256GB Quest 2 מקבלים קיצוץ מחירים משמעותי

האוזניות הממוקדות בעבודה של מטא יתחילו כעת ב 999 $, ודגם אחד של אוזניות המשחקים שלה הופך גם הוא זול יותר ככל שמצב מעקב.

3 במרץ, 2023, 15:05 UTC | הערות

שתף את הסיפור הזה

מארק צוקרברג הודיע ​​כי ה- Meta Quest Pro, אוזניות המציאות המעורבת והווירטואלית של החברה המתמקדת במשתמשים עסקיים, יקבלו קיצוץ מחירים משמעותי, שיעבור מ -1,499 דולר.99 עד 999 $.99. באופן דומה, גרסת ה- 256 ג’יגה -בייט של ה- Quest 2 תעבור מ- 499 $.99 עד 429 $.99.

מטה אומרת שמטרתה היא “ליצור חומרה שמצליחה לכמה שיותר אנשים” וכי היא מורידה את מחיר המקצוע.”

על פי מפת הדרכים של החומרה של החברה, שפורסמה על ידי הסף מוקדם יותר השבוע לא נראה כי אוזניות ה- VR המתקדמות מקבלות מעקב לפחות כמה שנים. בהתחשב בהקשר זה, ירידת מחירים בסדר גודל זה הגיוני ביותר אם החברה מנסה להיפטר מהמלאי הקיים שלה.

קָשׁוּר

ירידת המחירים של Quest Pro תיכנס לתוקף ב -5 במרץ עבור ארה”ב וקנדה וב -15 במרץ בכל מקום אחר היא נמכרת. המסע 2 הופך להיות זול יותר ב -5 באוסטרליה, אוסטריה, בלגיה, קנדה, דנמרק, פינלנד, צרפת, גרמניה, איסלנד, איטליה, יפן, הולנד, נורבגיה, דרום קוריאה, ספרד, שוודיה, שוויץ, טייוואן, בריטניה , וארה”ב.

מאז הוכרז באוקטובר, The Quest Pro היה מכירה קשה, אפילו למרות תכונות מרשימות מבחינה טכנית כמו מעקב פנים ופאסר דרך צבע, קבוצה מוצקה של בקרים, וחומרה חזקה יותר מה- Quest 2. חיי הסוללה שלה היו לא מרשים, התוכנה שלה הייתה גרועה יותר, ולמרות שהיא עלתה כמו מחשב נייד, היא לא הצליחה לעמוד במטרה של צוקרברג להחליף את המחשב המסורתי. .

ארבעה חודשים לאחר שחרורו, זה לא נראה כאילו ה- Quest Pro היה להיט. אלה לא בדיוק חדשות נהדרות עבור מטא, חברה ששפכה מיליארדים לנסות לגרום לגרסתה של המטברס לקרות.

זה מצב קצת יותר מבלבל עבור ה- 256GB Quest 2, שהיה די מוצלח מאז שהושק בשנת 2020. ראשית, גרסת 128 ג’יגה -בייט מסתובבת אך באותה $ 399.נקודת מחיר 99 היא מאז שמטא העלתה את מחירו ב 100 $ באוגוסט של השנה שעברה. (מטה לא ממש מסבירה מדוע זה לא מוריד את המחיר לגרסה ההיא.) אם זה עולה רק 30 דולר יותר כדי להכפיל את האחסון, קשה לדמיין אנשים רבים הולכים על האפשרות הנמוכה יותר. כמו כן, ההתאמה של מטא לדגם 429 $ 256 ג’יגה -בייט עכשיו $ 429 כִּמעַט דופק אותו חזרה למקום בו היה לפני הטיול, שקרה לפני פחות משנה.

ראוי לציין כי ממשיך דרכו של Quest 2 אמור לצאת השנה במחיר שהוא “קצת יותר מ- 400 $ Quest 2”, לדברי חברי אלכס הית ‘. לפי מה ששמענו, ה- Quest 3 צריך להיות שיפור גדול, עם עיצוב דק יותר באופן משמעותי ו”כפיל.”ייתכן שמטא מנסה להגדיר אסטרטגיית תמחור כלשהי שתיהיה הגיונית אם היא תמשיך למכור את Quest 2 או אם היא מנסה להזיז יחידות לפני שהיא מחליפה את האוזניות בהרכב שלה.

החברה מתכננת גם לשחרר אוזניות נוספות בשנת 2024 ב”נקודת המחיר האטרקטיבית ביותר “שהיא יכולה לנהל.

Meta מוריד את מחיר אוזניות ה- Quest Pro VR שלה ל 999 $

ג'ון פינגאס

המדבקה המקורית של 1,500 דולר של Meta Quest Pro הייתה מכשול גדול לאימוץ, אך זו לא תהיה בעיה הרבה יותר זמן. מארק צוקרברג חשף בערוץ אינסטגרם כי מחיר ה- Quest Pro יורד ל 999 דולר טעים יותר ב -5 במרץ. ואם אינך זקוק למציאות מדומה מתקדמת, ה- 256GB Quest 2 יימכר כעת במחיר של 429 דולר, או רק 30 $ מעל המחיר הרגיל של גרסת 128 ג’יגה-בייט. המחירים המופחתים נועדו לעזור “יותר אנשים להיכנס ל- VR”, אומר צוקרברג.

המחירים הנמוכים מתקדמים לפני אוזניות חיפוש צרכניות מהן הבא שצפוי בהמשך השנה. בהקשר זה, ה- Quest 2 הזול יותר יכול לעזור למטא לנקות מלאי לפני שהמודל החדש יגיע. עם זאת, אם אתה מרוצה מהיכולות הנוכחיות, זו דרך קלה יותר להיכנס ל- VR עצמאי תוך כדי שיש לך הרבה מקום לאפליקציות ומשחקים. עם זאת, זהו גם מסלול אחורי – מטא העלה מחירים באוגוסט האחרון כדי לפצות על עלויות ייצור גבוהות יותר.

שתי הפחתות משקפות גם את המאבקים של מטא להסתובב במטברס. אמנם הוא נשאר מחויב לקונספט ושופך 20 אחוז מהוצאות 2023 שלה לחטיבת מעבדות המציאות שלה, אך היחידה הזו ממשיכה להפסיד מיליארדי דולרים ברבעון. המחירים הטובים יותר עשויים להכניס אוזניות לידיהם של יותר לקוחות, ובהרחבה, לסייע באימוץ עולמות האופק והפרויקטים האחרים של מטא.

מטה מכריזה על ירידות מחירים מדהימות עבור אוזניות Quest Pro & Quest 2 VR

העיצוב הקדמי של Meta Quest Pro

דקסרטו

מטא עומדת לחתוך את מחיר האוזניות של Quest 2 ו- Quest Pro בעד 500 דולר, החל מה -5 במרץ. יש לנו את כל מה שאתה צריך לדעת בדיוק כמה תוכל לחסוך.

ה- Meta Quest 2 ו- Quest Pro הם כמה מאוזניות ה- VR הטובות ביותר בסביבה. לאחר העלאת מחירים באוזניות Quest 2 שלה בשנה שעברה, החברה מחזיקה כעת את מחירו, בנוסף ל- Quest Pro.

המאמר נמשך לאחר המודעה

ה- Quest 2 יראה ירידה במחיר די רזה החל מה -5 במרץ. ראשית, הוא מוגבל לדגם 256GB, שיהיה נופל ב -70 ל -429 דולר.99 מ- 499 $. למרות שהאוזניות הן בת כמה שנים, היא עדיין מצליחה להחזיק מעמד ליישומי VR מיינסטרים רבים, ותוכלו להשתמש בה גם עם מעבר לשימוש ב- PC VR עבור כותרות כמו מחצית החיים: Alyx, שאינכם יכולים לשחק ב- The Found Found PSVR2.

המאמר נמשך לאחר המודעה

ה- Quest 2 היה הרבה יותר זול יותר, והוא מוזל באופן קבוע בעונות הקניות, כך שהאחד הזה לא הרבה מציאה. הירידה המעניינת בהרבה היא עם Meta Quest Pro, שמקבל קיצוץ מחירים משמעותי בהרבה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

מה המחיר החדש של Meta Quest Pro?

צילום מלא של ה- Meta Quest Pro

המחיר החדש של ה- Meta Quest Pro יהיה 999 $.99, החל מה -5 במרץ. זהו 500 דולר מדהימים מה- 1499 $ המקוריים שלו.99 MSRP. האוזניות רק כמה חודשים, אך ראתה ירידות מחירים קודמות לסביבות 1100 $. הוא מאכלס גם ערכת שבבים משודרגת, עם Snapdragon XR2 Plus, מה שהופך אותו לחזק יותר מ- Quest 2. ל- Meta Quest Pro יש עיצוב פנטסטי ונוח שהופך אותו לאחד האוזניות הטובות ביותר של VR שהיה לנו העונג להשתמש. עם זאת, נקודת מחיר ההשקה שלה נעקצה די קשה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

תקבל גישה למצב מעבר צבע צבעוני, בנוסף למעקב אחר עיניים ופנים, המאפשר לאוזניות להשתמש בתכונות מתקדמות כמו עיבוד מפוצץ.

הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל
פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה

קָשׁוּר:

10 ה- NFTs היקרים ביותר שנמכרו אי פעם

המאמר נמשך לאחר המודעה

עם ערימות של כותרות ליהנות דרך חזית החנות שלה, אתה גם הולך לקבל את אחת החוויות הטובות ביותר, וחוויות ה- VR המגובשות ביותר. אבל, ישנן גם סיבות עמוקות יותר מאחורי התמחור החדש לגמרי עבור האוזניות.

מדוע מטא מפיל את מחיר Quest 2 ו- Quest Pro?

במקור בשם Oculus Quest 2, הוא ידוע כיום בשם Meta Quest 2 – אם כי זה אותו אוזניות.

Meta Quest 2 מתארך מעט בשן, ורוב הפונטרים בדרך כלל לא בוחרים את דגמי האחסון הגבוהים יותר של המכשיר. עם זה בחשבון וה- Quest 3 שעולים בהמשך השנה, סביר להניח שההנחה הקבועה הזו הגיעה להעביר את המניה הקיימת של ה- Quest 2 לפני שהדגם החדש יושק במה שעשוי להיות בסתיו הקרוב.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

בינתיים, ירידת המחירים של Quest Pro הרבה יותר מעניינת. עם Elite של HTC Vive XR ממש מעבר לפינה, מטא קיצץ את המחיר להיות רק 99 דולר זול יותר מאוזניות המתמודד. עם מה שנראה כמערך שיגור דל בנוסף לחוסר מעקב אחר עיניים ופנים באפשרות של HTC, זה יכול להיות מהלך אסטרטגי למנף את הבליץ השיווקי של HTC על ידי הצגת אפשרות טובה יותר ביסודה.

זה מגיע גם מזמזם צרכני חדש למוצרי VR, עם ה- PlayStation VR2 שהושק לאחרונה. השנה זו כנראה מרגשת עבור VR, ואנחנו נשמור עליך עדכני ככל שאנו שומעים יותר.