Meta Quest 3 מפרט, מחיר ותאריך שחרור – כיסוי VR, Meta Quest 3: מפרט, מחיר, תאריך שחרור, משחקים ומה שאנחנו יודעים עד כה

0

Meta Quest 3: מפרט, מחיר, תאריך שחרור וכל מה שאנחנו יודעים עד כה

למרות מחיר הפרימיום שלו, Meta Quest 3, עם העיצוב החלקלק שלו, מעבר צבע מלא, ערכת שבבים חדשה ותכונות בלעדיות, מייצג צעד משמעותי קדימה במציאות מעורבת. היא מבטיחה שיפורים בולטים על קודמו, ועם ספריית משחק VR הולכת וגדלה, יכול להיות הבחירה המושלמת לחובבי מציאות מדומה חדשים בסתיו הקרוב.

מארק צוקרברג, מנכ”ל מטא, הציע הצצה לאוזניות המציאות המדומה החדשה ביותר של החברה, Meta Quest 3, ב -1 ביוני. בכיתוב ווידאו באינסטגרם חשף צוקרברג כי מחיר ההתחלה של האוזניות החדשות יהיה 499 $. פרטים נוספים יוכרזו ב- 27 בספטמבר בכנס Connect שלהם. ככל שהתאריך מתקרב, יש הרבה ספקולציות לגבי מפרטי Meta Quest 3 ומה עוד יכול להיות בחנות. כאן אנו חולקים את כל המידע שאנו מכירים עד כה.

Meta Quest 3 מפרט: סיכום

אוזניות ה- Meta Quest 3 VR הקרובות יכללו אחסון בסיס של 128 ג’יגה-בייט, גרסאות אחסון גבוהות יותר אופציונליות (256 ג’יגה-בייט או 512 גרם), ושבב Snapdragon של Qualcomm הבא של Qualcomm לביצועים גרפיים כפולים. הוא מתגאה כמעט בגידול ברזולוציה של 30% מקודמתה, כמתואר ב- Best Buy, היא עשויה להציע עד 4,128 על 2,208 פיקסלים ושיעור רענון של 120 הרץ. אמנם הוא כולל מעבר צבעוני גבוה לחוויות מציאות מעורבת, אך הוא חסר את הטכנולוגיה המעקב אחר העיניים ב- Meta Quest Pro. זה צפוי שיהיה חיי סוללה של שעתיים הדומים ל- Oculus Quest 2. (Quest 2 VS Quest 3 מפרט: איך הם משווים)

Meta Quest 3 מפרט (אושר ושערות)
499 $ (128 גרם)
תאריך הוצאה 27 בספטמבר 2023 (TBC)
מעבד Qualcomm Snapdragon XR2 Gen 2 (TBC)
סוג תצוגה LCD
2064 × 2208 (TBC)
קצב רענון 120 הרץ (TBC)
שדה הראייה (FOV) 100 מעלות (TBC)
אִחסוּן 128GB וגודל גדול יותר (TBC)
RAM 12 GB (TBC)
חיי סוללה 2 – 3 שעות
גודל 40% רזה יותר מאשר Quest 2
מִשׁקָל זהה ל- Quest 2 (TBC)
מעבר מציאות מעורב מעבר צבע מלא

צילום מסך ממטא

הדור הבא Qualcomm Snapdragon Chip

לדברי אלה הידיעה, ה- Quest 3 מופעל על ידי ערכת השבבים של Qualcomm Snapdragon XR2 Gen 2 המציעה פי שניים מהביצועים הגרפיים של ה- Quest 2. בעזרת המעבד החזק הזה, גיימרים VR יכולים לצפות קדימה לחוויות חלקות ללא פיגור.

קיבולת האחסון מתחילה ב 128 ג’יגה -בייט. יהיו אפשרויות אחסון נוספות זמינות למי שרוצה יותר מקום.

התצוגה

הפוסט של צוקרברג הדגיש כי ה- Quest 3 יהיה “האוזניות המיינסטרים הראשונות עם מציאות מעורבת צבע גבוהה.”ספקולציות מציעות כי ה- Quest 3 עשוי לכלול רזולוציה של 4,128 x 2,208 פיקסלים או 2,064 x 2,208 פיקסלים לעין. . קצב הרענון נותר שלא הוסתר בשלב זה, אך קיימת ציפייה שהאוזניות יתמכו בקצב רענון של 120 הרץ.

מעבר בצבע מלא וחישה עומק

The Quest 3, כמו The Quest Pro, מתהדר בפריצה צבעונית מלאה המציעה פי עשרה יותר פיקסלים מאשר ה- Quest 2, על פי Meta. זה יגיע מצויד בשתי מצלמות RGB לכידת מידע צבעוני בתלת מימד. חיישן העומק שלו יציע גם מדידות מרחק מדויקות יותר, ויסייע למערכת לקבוע עד כמה כל חלק מהסצנה צריך להעביר.

שיפורי תכנון ונוחות משתמשים

Meta Quest 3 הוא 40% רזה יותר מה- Quest 2. . בחזית יש שלישייה של מצלמות או חיישנים בצורת גלולות ואילו נראה שרצועת הראש עשויה מחומר גמיש באיכות גבוהה.

האוזניות גם מצוידות ביציאת USB-C, בקרת נפח, גלגל התאמת IPD וכפתור הפעלה. מגן פנים משופר עשוי להציע יכולות חסימת אור טובות יותר.

מגע פלוס בקרים

בקרי Touch Plus מתוכננים תוך התחשבות בארגונומיה, במטרה להרגיש כמו הרחבה חלקה של ידיו של המשתמש תוך צמצום דרישת המרחב הפיזי שלהם. ניתן להחליף אותם עם בקרי ה- Touch Pro של Quest Pro אם רוצים.

אחד התכונות העיקריות של בקרים אלה הוא שילובם של טרוטאץ ‘האפטיקס כדי לשפר את החוויה המובילה. שינוי בולט הוא היעדר מעקב חיצוני או טבעות הילה על הבקרים. עם זאת, ההסתמכות המתמשכת על סוללות AA חד פעמיות עשויה להפחית כמה משתמשים.

מאפיינים ייחודיים של Meta Quest 3

מערכת האפוטרופוס החכמה

קטעי וידאו שהודלפו רמזו לשיפור משמעותי בתכונה האפוטרופוס החכם. במקום פשוט להשתמש בבקר, המצלמות וחיישן העומק של Quest 3 היו ממפות את החדר, יוצרים אזור VR בטוח ומאפשר אינטראקציה מדויקת עם אובייקטים בעולם האמיתי.

שירות המנוי של VR: Quest+

מטא הציגה גם שירות מנוי VR, Meta Quest+ . במחיר של 7 $.99 חודשי או 59 $.99 מדי שנה, היא מציעה למנויים שני משחקים חדשים בכל חודש. אסטרטגיה זו נועדה להעשיר את ספריות המשחקים הקיימות של משתמשי Quest לקראת השקת Quest 3. השירות יכול לעזור למשתמשים לחקור כותרות חדשות ללא התחייבויות במחיר מלא. הכותרות הפתיחה הן שקרע פיקסל 1995 ושוט אקדח.

תאריך שחרור Meta Quest 3: מתי Meta Quest 3 יוצא?

האוזניות מתוכננות לשחרור בסתיו הקרוב . יתכן שתאריך השחרור יהיה ב- 27 בספטמבר. לחלופין, הזמנות מראש עשויות להתחיל בסביבות אותה תקופה והשחרור הרשמי יכול לקרות זמן קצר לאחר מכן. בהתחשב בכך שה- Quest 2 הושק ב- 13 באוקטובר 2020, יהיה זה סביר לצפות כי ל- Quest 3 יהיה גם שחרור אוקטובר.

.

מחיר Meta Quest 3

. זה 200 דולר יותר מה- Quest 2. העלאת המחירים מיוחסת ככל הנראה לשימוש בטכנולוגיה וחומרה טובים יותר. עם זאת, בהשוואה ל- HMDs של המתחרים כמו ה- PlayStation VR2, שעולה 549 דולר בתוספת 500 דולר נוספים עבור קונסולת המשחקים, אסטרטגיית התמחור של מטא נותרה תחרותית. זה מדגים את המסירות של Meta להנגיש חוויות VR באיכות גבוהה לקהל רחב יותר.

צילום מסך ממטא

מחשבות סופיות על שחרור Meta Quest 3

למרות מחיר הפרימיום שלו, Meta Quest 3, עם העיצוב החלקלק שלו, מעבר צבע מלא, ערכת שבבים חדשה ותכונות בלעדיות, מייצג צעד משמעותי קדימה במציאות מעורבת. היא מבטיחה שיפורים בולטים על קודמו, ועם ספריית משחק VR הולכת וגדלה, יכול להיות הבחירה המושלמת לחובבי מציאות מדומה חדשים בסתיו הקרוב.

Meta Quest 3: מפרט, מחיר, תאריך שחרור וכל מה שאנחנו יודעים עד כה

עדכון: 21 בספטמבר 2023 (15:58 אחר הצהריים ET): רכז השמועות Meta Quest 3 שלנו עודכן כך שיכלול סרטון המציג את מצב המעבר ומידע בחלון ההשקה.

מאמר מקורי: זה מרגיש כאילו Meta Quest 2 קיים כבר שנים. למעשה, אוזניות ה- VR כבר מספיק זמן עד שהיא אפילו עברה מיתוג מחדש של אמצע המחזור, עוברת מ- Oculus Quest 2 ל- Meta Quest 2. למרות שהוא זמין רק שלוש שנים – הושק בסוף 2020 – החומרה החלה לצמוח זמן רב בשן. ככאלה, הגיע הזמן שממשיכו של האוזניות יתפוס את מקומו – Meta Quest 3. כעת, כאשר מטא הודיעה רשמית על Quest 3, הנה כל מה שצריך לדעת על חומרת ה- VR החדשה.

Meta Quest 3: תאריך שחרור, מחיר וזמינות

Quest 2

מטה הודיעה על Meta Quest 3 ב -1 ביוני 2023. אמנם אינך יכול לאסוף את אוזניות המציאות המעורבת של Meta עדיין, אך אתה יכול להירשם עכשיו לעדכונים.

ענקית המדיה החברתית אומרת כי יהיו אפשרויות אחסון מרובות. עם זאת, זה רק חשף את פרטי התמחור של מודל הבסיס 128 ג’יגה -בייט, שיעלה 499 דולר.99. זה 200 דולר יקר יותר מה- Quest 2 כשהושק. בהתבסס על ראיונות, ידענו שמטא מכוון איפשהו בין טווח 300- $ 500 $. למרבה הצער, זה נחת בקצה הגבוה יותר של אותו ספקטרום.

מטא טרם הודיע ​​על תאריך שחרור מוצק. החברה העניקה לנו רק חלון שיגור לסתיו 2023. אך נכתב כי מידע נוסף יגיע ב- 27 בספטמבר 2023, במהלך ועידת Meta Connect השנה השנה.

רישום שהודלף מאתר הקנדי של אמזון הושק באוזניות ב -10 באוקטובר 2023. הרישום הזה הורד מאז. עם זאת, מקדם הקונצרטים של VR Amazevr הודיע ​​כי קונצרט VR חי יתקיים ב- 27 באוקטובר, שם הקהל יצויד ב- Quest 3. אז אוקטובר נראה כמו הימור מוצק עבור חלון ההשקה.

מוקדם יותר השנה אמר מארק רבקין הסף שהחברה מפתחת שתי אוזניות נוספות בנוסף לזו שאנחנו יודעים עליה. אחד מאותם מכשירים תואר כגרסת Quest 3 במחיר סביר יותר הידוע באופן פנימי בשם ונטורה, שצפוי להשיק בשנת 2024. אז אם 499 דולר הם קצת עשירים מדי לדם שלך, יתכן שזה האינטרס שלך לחכות שנה ולקוות שמטא משחרר את המודל הזול הזה.

Meta Quest 3: מפרט

Meta Quest 3 3

. זה סיפק רק תיאורים מעורפלים כמו קיום “תצוגת הרזולוציה הגבוהה ביותר שלנו ואופטיקה של פנקייק” וכולל “ערכת שבבים מהדור הבא של Snapdragon.”עם זאת, הוא אכן אישר כי הפרופיל האופטי הוא 40% רזה יותר, והבקרים יש להם טרוטוש האפטיקס. מכיוון שעדיין אין לנו הרבה מה להמשיך, נצטרך לסמוך על מה ששמענו מהדלפות וראיונות.

ההערכה היא כי הרזולוציה של Quest 3 עשויה להיות 4,128 x 2,208 פיקסלים או 2,064 x 2,208 פיקסלים לעין. אם נכון, זה יהיה שיפור של 30% לעומת 1,920 x 1,832 פיקסלים של Quest 2 של Quest 2. . לתצוגות אלה עשויה להיות קצב רענון של 120 הרץ – משהו שהמסע 2 חזר בשנת 2021.

משהו אחר שלמדנו מהדלפות הוא ששבב קוואלקום יכול להיות Snapdragon XR2 Gen 2. אם אתה מכיר מעבדים ניידים, שבב זה הוא בעצם גרסה של Snapdragon 8 Gen 2 – השבב האחרון של Qualcomm שרץ בטלפונים החזקים ביותר השנה. זה יהיה השיפור הגדול מכולם, שכן ה- Quest 2 פועל ב- XR2 Gen 1, המקבילה לשבב Snapdragon 865 – חשוב על סמסונג גלקסי S20.

ביולי, בקרי Touch Plus קיבלו אישור מה- FCC. ברישום אושר כי בקרים אלה ישתמשו בסוללה AA אחת כל אחת. אושר גם כי הבקרים ישתמשו באותה 2.4 GHz Spectrum אלחוטי כבקרים הקודמים של מטא.

כמה שבועות לאחר שהבקרים עברו דרך הסמכת FCC, כך גם האוזניות. בהתבסס על ההגשות, נראה כי Meta Quest 3 יתמוך עד Wi-Fi 6e. .

. באשר לאפשרויות האחסון האחרות, השמועות הציעו שנוכל להיות בחנות לדגם של 512 ג’יגה -בתים.