סקירה של Meta Quest Pro: אוזניות ה- VR הטובות ביותר של Meta S עד כה מגיעות במחיר | Techradar, Meta Quest Pro Review | PCMAG

0

ביקורת Meta Quest Pro

אחד הדאגות הגדולות שלנו לפני שבדקנו את Meta Quest Pro היה חיי הסוללה שלה – ולצערי, צדקנו להיות קצת מודאגים.

סקירה של Meta Quest Pro: אוזניות ה- VR הטובות ביותר של מטא עד כה מגיעות במחיר

ה- Meta Quest Pro הוא אוזניות מרשימות של מציאות מעורבת, אך חיי הסוללה הקצרים שלה, ההחלטה שתתמקד ב- MR, ותכונות יקרות שמרגישות מנוצלות עשויות להניח כמה משתמשים מהחומרה הבאה הזו.

  • + ביצועים מרשימים
  • + התאמה נוחה ועם זאת מאובטחת
  • +

חסרונות

  • – יקר

אנו משקיעים שעות בבדיקת כל מוצר או שירות שאנו בודקים, כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם קונים את הטוב ביותר. למידע נוסף על האופן בו אנו בודקים.

  • ביצועים ומפרט
  • ?

הערת הסופר [3 במרץ, 2023]: במקור פרסמנו את סקירת Meta Quest Pro עם דירוג של 3.. …99 התאמנו את הדירוג שלנו ל -4 כוכבים כדי לשקף את מיקומו החדש בשוק.

ה- Meta Quest Pro הוא מכשיר מרשים, אבל זה לא ממש אוזניות ה- VR האולטימטיביות שציפינו לה.

. .

תכונת הצבעים החדשה שלה, בשילוב עם הפער סביב הצדדים והתחתית של האוזניות, מעניקה לך מבט ברור של העולם האמיתי גם כשאתה שקוע בחוויה. עם זאת, בעוד שזה גורם לחוויות שמשלבות את העולמות האמיתיים והווירטואליים להרגיש יותר טבולים, משחקי VR אמיתיים יכולים לסבול.

. .

עם זאת, אם יש לך תקציב להתיז את חומרת ה- XR של ה- Next The Next The Meta Quest Pro הוא בחירה נהדרת; אבל אם הכסף צמוד, או שאתה לא מעוניין במציאות מעורבת, אז 999 $..99 / AU 1,729 $..

….

.

. .

.

Meta Quest Pro: עיצוב

.

. . .

. . בגלל זה, למרות שה- Pro הוא 7.7oz (219 גרם) כבד יותר מהמסע 2 ב 1.6lbs (722 גרם), זה למעשה מרגיש קל יותר ללבוש.

שינוי מרכזי נוסף הוא שחייב את העובדה שה- Meta Quest Pro הוא אוזניות של Meta Quest Pro מעורב, או MR, ולא מכשיר בלעדי VR.

.

. . .

. לסוקר זה באופן אישי היה מעט מאוד בעיה עם זה, וכשהשתמשנו ב- Clip-on Clip-On Blinders הכלולים של Quest Pro-מה שמכשיל את השקפתך לשמאל וימין-החוויה לא הייתה שונה באופן ניכר ממסע 2 מבחינת טבילה. עם זאת, אחרים שניסו את המכשיר-כולל בן זוגו של הסוקר הזה ואנשים רבים ברשת-הביעו את סלידתם מההתקנה, ומצאו אותו לשבור טבילה.

..99 / £ 999…

. הפריסה של הכפתור, ההדק וה- Thumbstick אינה משתנה בדרך כלל ממה ש- Meta/Oculus נתנה לנו בעבר, אך בעוד שה- Quest QUEST ו- The QUEST 2 הופעלו על ידי סוללות AA להחלפה, הסוללה המובנית באוזניות של QUEST PRO נטענות.

השינוי הנוסף לבקרים הוא שטבעת המעקב הוסרה. . .

.3oz (150 גרם) עם סוללה בזמן ש- Quest Pro הם 5..

שדרוג גדול אחד נוסף הוא שניתן להחליף את רצועות הבקר בציפורן שהופך אותם לסטיילוס – באפליקציות מסוימות זה מאפשר לך לכתוב על משטח פיזי ולראות מילים וירטואליות מופיעות בחלל. התכונה מסודרת, אך אנו חוששים שהציפורנים הזעירים יהיו קלים להפסיד, במיוחד מכיוון שאין מקום ברור לאחסן אותן למעט באריזה המקורית.

Meta Quest Pro: ביצועים ומפרט

מבחינת הביצועים, ה- Quest Pro הוא אחד האוזניות הטובות ביותר של VR בהן השתמשנו. ה- Snapdragon XR2 החדש והמרק החדש שלה ו- 12 ג’יגה-בייט של RAM הצליחו להתמודד בקלות על כל מה שזרקנו אל האוזניות ללא פיגור בולט או בעיות אחרות.

נוסף. .

שדרוג אחד נוסף למכשיר הוא מעקב היד. השימוש ב- Meta Quest Pro ללא בקרים הוא בדרך כלל חוויה טובה בהרבה מאשר על החומרה הישנה שלה. התכונה אינה בשום אופן ללא רבב, אבל אם אתה נהנה לשחק VR ללא בקר או אוזניות זה יכול להתאים לך נהדר.

ההתחייבות הקטינה היחידה היא שתצוגת האוזניות מכוסה בקצב רענון של 90 הרץ, ואילו המסע 2 יכול לספק 120 הרץ. . .

Meta Quest Pro: תכונות

זה לא רק העיצוב שגורם ל- Meta Quest Pro להרגיש כמו מכשיר המוקדש למציאות מעורבת; גם התכונות שלה.

. .

.

.

. בעוד שאנשים אחרים בהדגמת ההשקה של ה- Quest Pro בהחלט אהבו את זה, גילינו שהאווטאר הזר שנועד לחקות אותנו יכול רק לגייס עווית אימתנית כשיצאנו למעשה לחייך ולצחוק.

.

. בעוד שחלק מהמשחקים והאפליקציות כבר משמשים את התכונות, אנו מאחלים שיותר תוכנה קיימת כדי להפוך את שדרוגי ה- Quest Pro בערך 500 $ / 500 £ / AU בשווי 1,200 דולר לשדרוג דרך ה- Quest 2 מרגיש מוצדק לחלוטין.

. .

.

מטא אמר לנו בתדריך לפני ההכרזה כי האוזניות יכולות להימשך בערך שעה וחצי עד שעתיים בין מטענים-שהרגישו עניים להפליא עד שעיתונאית אחת פלטה “OOF” נשמע במהלך התדריך כאשר הם שמע זאת.

לשם השוואה, ה- Quest 2 נמשך בערך שעתיים-שלוש, כאשר רצועת העילית האופציונלית עם תוספת סוללה מעלה אותה לסביבות ארבע. בהתחשב בכך ש- Quest Pro עולה בערך פי ארבעה ממחיר ה- Quest 2, וכשלוש פעמים ממחיר ה- Quest 2 בתוספת שדרוג הסוללה, היינו מצפים שחיי הסוללה שלה יהיו טובים באותה מידה.

אמנם מטא טען שאנשים לא באמת יבלו יותר משעתיים בכל פעם ב- VR / MR ב- Quest 2 – ומי שאכן יכול להשתמש בו עם כבל הטעינה המחובר – עיצוב הקומפיר של Quest Pro עשוי לעודד משתמשים להישאר שקועים לאורך זמן.

אם אתה רוצה להשתמש באוזניות להתפרצויות קצרות, חיי הסוללה מקובלים יותר, אך בהתבסס על הבדיקה שלנו זה לא יתאים לשחקנים שאוהבים ליהנות יותר ממנו, ללא הפרעה, חוויות MR.

?

קנה את זה אם ..


.


.

אתה אוהב להיות מאמץ מוקדם
. .

אל תקנו את זה אם ..


זוהי אוזניות מעורבות-מציאות-ראשונה. .


.


.


.


אם הגדרת מחשב בשרני, אולי תאהב את אינדקס השסתום. המפרט המרשים של האוזניות הללו מאפשרים לו לספק כמה חוויות VR נהדרות, אם כי תפספסו את הספרייה הבלעדית של Quest Pro של משחקים כמו Residend Evil 4 VR ותצטרכו להשלים עם הקשר למחשב האישי שלכם.


.

. .
. אם אתה רוצה לחוות VR נטול מחיבור של מחשב או קונסולה, זו אחת האפשרויות הטובות ביותר שיש שם.
מאפיינים התכונות של Meta Quest Pro מבטיחות הרבה אבל Underdeliver, כמו כרגע אין חבילת רוצחים של תוכנה שמצדיקה את השדרוגים היקרים שלה. 2.5/5
חיי הסוללה הקצרים יחסית של אוזניות זה לא יאכזבו כל משתמש, אבל אם תרצו ליהנות מפגשי סולו באורך שעות, או שיש לכם חברים לשחק משחקי VR, תוכלו למצוא שהחוויה שלכם נהרסת מהצורך להטעין את Quest Pro לאחר זמן קצר מדי. 3/5
ערך גם לאחר ירידת המחיר הקבוע שלה, Meta Quest Pro לא מצדיק את העלות הגבוהה יותר שלה בהשוואה ל- Quest 2, עם זאת, זה לא ערך נורא לכסף אם אתה עוקב אחר ניסיון VR הבא. 3.5/5

איך אנחנו בודקים

.

הייתי מומחה לבידור ביתי של PCMAG כבר למעלה מעשר שנים, מכסה את שתי הטלוויזיות וגם את כל מה שתרצה להתחבר אליהם. . .

https: // www.PCMAG.com/ביקורות/meta-quest-pro

אוזניות Meta Quest Pro VR העצמאיות מכוונות לאנשי מקצוע כמו חובבי, עם מחיר גבוה המשקף את מערך התכונות המרשים שלה.

עורכי PCMAG בוחרים ובודקים מוצרים באופן עצמאי. אם אתה קונה דרך קישורי שותפים, אנו עשויים להרוויח עמלות, המסייעות לתמוך בבדיקה שלנו.

יתרונות

  • עיצוב משופר עם התאמה נוחה יותר מה- Quest 2
  • טכנולוגיה מגניבה לעין ועקבות פנים
  • מצלמת מעבר לצבע

  • Metaverse של Meta Horizon לרוב ריק ולעיתים באגי

ערך
סוּג עצמאי
90 הרץ
בקרות
פלטפורמת תוכנה

. כן, ה- Meta Quest Pro הוא אוזניות VR, והרבה יותר מתקדם בזה. זה גם 1,499 דולר.99, פי שלושה ממחיר ה- Meta Quest 2. . זה הוא . .

המקצוען המראה והתחושה

ה- Meta Quest Pro הוא אוזניות שחורות מלוטשות ושחורות עם לוח קדמי מבריק שגורם לו להיראות רציני ומקצועי יותר מה- Bulbous Quest Quest 2. רצועת הראש, בדומה לרצועת העילית האופציונלית, מודיעה על הרתמה הבסיסית, שלוש נקודות, לטובת פס עוטף יחיד עם קטעים מרופדים בעבה מלפנים ובאחור כדי לעצבן את הראש שלך. . מצאתי את זה ברובו נוח ובטוח, ומשהו שאני יכול ללבוש פיזית במשך תקופה ארוכה. עם זאת, נוחות פיזית אינה לוקחת בחשבון את מאמץ העיניים שכל אוזניות VR יכולות לגרום, או את חיי הסוללה של Quest Pro (כשעתיים במקרה הטוב).

אתה יכול לסמוך על הביקורות שלנו

מאז 1982, PCMAG בדקה ודירוג אלפי מוצרים כדי לעזור לך לקבל החלטות קנייה טובות יותר. קרא את משימת העריכה שלנו וראה כיצד אנו בודקים.

. .שקע אוזניות 5 מ”מ מתחת לצד שמאל, ונדנדה עוצמת קול ושקע אוזניות נוסף בצד ימין. עם זאת, אינך צריך להשתמש באוזניות; בדומה ל- Quest 2, The Quest Pro יש רמקולים זוויתים שהפרויקט נשמע לאוזניים שלך.

החלק של האוזניות הלוחץ על פניך אינו מפתיע לא מפתיע. . האוזניות כוללות זוג מגנים לחסימת מעט אור מהצדדים, אך היא אינה מונעת דליפת אור מסביב לאף שלך. תכריכי גומי, חוסם האור המלא של Meta Quest Pro (49 $.. . מטא שלחה לי את חוסם האור המלא יחד עם ה- Quest Pro, וגיליתי שהוא מציע חוויה נוחה יותר. אני מופתע שזה לא נכלל באוזניות.

Meta Quest 2

העיניים הגדולות והמעוקלות דורשות התאמה מסוימת. לאחר שתתאים את החוגה האחורית כך שתתאים לרצועה מעל הראש, אתה מעביר את החוגה הקדמית כדי להגדיר את המרחק המתאים בין העיניים שלך לעדשות. לבסוף, אתה מציץ את העיניים כדי להתאים למרחק התלמידים שלך (PD).

(קרדיט: וויל גרינוולד)

. הם ידיות פשוטות ומעוגלות עם לוחות מעגליים מתחת לאגודלים ומפעילים מתחת לאינדקס והאצבעות האמצעיות שלך. כל בקר כולל מקל אנלוגי, שני כפתורי פנים, וכפתור תפריט או בית – כל הסטנדרט לאוזניות Quest. . . אלה מטפלים במעקב בנפרד מהאוזניות.

. למעשה, הם עשויים להיות קצת קלים מדי; מצאתי את עצמי מפחד מדי פעם שהם עלולים לעוף מהידיים שלי אם לא לרצועות שורש כף היד.

.

עריסת הטעינה היא דיסק מעגלי עם יציאת USB-C. . . זה נחמד שיש מקום לשמור על הכל ביחד תוך כדי תטען מבלי לתפוס מקום רב, אבל העריסה יכולה להיות נוחה יותר לשימוש. . . ה- Quest Pro יושב בצורה הטובה ביותר על העריסה כשאתה מסיר את חוסם האור המלא.

כיסוי המגן שנשלח עם Meta Quest Pro הוא כובע גומי שעובר על הלוח הקדמי של האוזניות כדי להגן עליו מפני שריטות. . . מכיוון שהכיסוי חוסם את המצלמות הפונות כלפי חוץ, אינך יכול להגן על האוזניות בזמן שאתה משתמש בו. זה משאיר אותנו לתהות באיזו מטרה נועד הכיסוי המגן לשרת.

המפרט של Meta Quest Pro מרשים, בנוי סביב מעבד Snapdragon XR2+ שלדברי מטא הוא 50% חזק יותר מאשר Snapdragon XR2 של Quest 2. למקצוען יש 12 ג’יגה -בייט של זיכרון RAM ו 256 ג’יגה -בתים אחסון.

. עם זאת, האוזניות משתמשות במערכת תאורה אחורית של עמעום המציעה ניגודיות משופרת. .

כאמור, מצלמת המעבר מספקת כעת תמונות צבעוניות במקום רק שחור לבן. .

. האוזניות משתמשות באותה מערכת Guardian כמו The Quest 2, המאפשרת לך לצייר גבולות סביב שטח בטוח ופתוח כדי להגדיר אותה כמרחב ה- VR שלך (קירות וירטואליים מופיעים כשאתה קרוב לקצוות). .

הצעדים הנוספים היחידים בהגדרת התצורה של Quest Pro בהשוואה ל- Quest 2 כוללים הפעלת מעקב אחר פנים ומעקב עיניים. . מעקב אחר עיניים דורש כיול בו אתה צופה בכדור נע סביב שדה הראייה שלך. . מצאתי את זה מהיר ובעיקר מדויק, אם כי אתה עלול להיתקל ביהוקים אם החדר והשולחן שלך לא ברורים לחלוטין.

. . זה גם לא יכול היה להבין שגם מגש עומד ליד הספה שלי היה משטח שטוח לעבודה בשולחן העבודה, בגלל שפה סביב המגש. . עם זאת, זהו גורם שיש לקחת בחשבון אם ברצונך להשתמש ב- Quest Pro בביתך.

. . ניסיתי לצייר מחדש את השולחן באפליקציה, אבל זה לא היה רושם את הפקודה. לאחר מכן פיניתי את נתוני האפוטרופוס (גבול החדר) והרכבתי מחדש את השולחן על הדלפק שלי. . .

. פשוט לא יכולתי לבדוק את זה עם האוזניות בבית.

אזור הבית של Meta Horizon Worlds, עם אירועים מודגשים (קרדיט: מטא)

לעומת זאת, Meta Horizon Worlds עבדו בצורה מושלמת. אופק עולמות הוא לכאורה החלק הנכון ביותר בחזונו של מארק צוקרברג על המטברס, עולם של אינספור תחומים שונים שבהם אנשים יכולים לאסוף, לשחק וליהנות מאירועים. . .

נכנסתי לביצוע של ג’ון אגדה, כשהמוזיקה שלו מנגנת מתוך מופע חי שהוקלט שיכולתי לצפות בחלל תיאטרון עם תצוגה בימתית גדולה ודמוית IMAX. המרפסת הווירטואלית שאליה הלכתי הייתה מבנה קטן ורב-שכבתי עם רמפות שמאפשרות לי לראות את המופע ממרחק משתנה בבחירת הגבהים שלי. .

. .

. מצאתי משחק קבוצתי שנקרא Power Surge, רק כמה צעדים משם נכנסתי לאזור. .

. דרך כל זה ראיתי בדיוק משתמש אחד אחר שנכנס לראות את הביצועים של ג’ון אגדה. . מבחינה טכנית, לעולמות האופק יש פוטנציאל גדול, אבל כרגע זה פשוט vrchat עם הרבה פחות משתמשים. עם זאת, האוזניות עבדה מצוין; הגרפיקה חדה, מעקב ידני עקבי והכל פועל בצורה חלקה.

. . .

. . היה כיף לשחק איתו, ועם התאמת פעימות, הייתי יכול למעשה להכין כמה שירים שנשמעים די הגונים (בעיקר ביכולת רמיקס, כמו לשים את התופים מרצועה אחת על אחרת). . .

. למרות שמטא מציגה את זה כאוזניות עבור חובבי ואנשי מקצוע כאחד, מחירו של 1,500 דולר הופך אותו בבירור לבחירה טובה יותר עבור הקבוצה האחרונה. התצוגה ועיצוב האוזניות הכללי משופרות על פני ה- Quest 2, אך לא בפראות. .

כפי שהיא, ה- Quest Pro הוא אוזניות טובות יותר מה- Quest 2 בכל החזיתות, אך תוכנה קטנה ממוקדת צרכנים מנצלת את השדרוגים שלה בדרכים משמעותיות. עבור המחיר, ה- Quest 2 הוא עדיין הערך הטוב יותר עבור רוב המשתמשים, והזוכה בבחירת העורכים שלנו עבור אוזניות VR. .