Metroid Prime Remastered – Nintendo Switch | נינטנדו | Gamestop, 13 דברים שהלוואי שידעתי לפני ששיחקתי את Metroid Prime Remastered

0

יצאתי מהביטול שלי ב- Metroid Prime עם רק תלונות קלות. . אפילו מערכת המחסום העתיקה ושפע המעקב האחורי הם מעט יותר מאשר ניטפיקים ומוסיפים למתח מבלי להרגיש זול.

. השתמש בכוחות כמו כדור המורף האייקוני וקורה התמודדות כדי לבקר באזורים שקשה להגיע אליו ולמצוא דרך קדימה. . .

חקור את הסביבות הזרות ואת הבידוד המוזר של Planet Tallon IV

. . מהדממה השקטה של ​​פנדראנה מושלגת נסחפת לגייזרי המאגמה של מערות מגמור, כוכב הלכת הזר הזה מציג נופים ומבוכים קשים להפליא.

שדרג את הארסנל שלך כדי לקחת על עצמה אימה חוצנית

. מסלול אחורי באזורים ושימו לב מקרוב לסביבתכם כדי לפתור חידות ולקבל שדרוגים נוספים. .

יצירת מופת מודרנית

Metroid Prime נחשב זה מכבר לאחד מהישגי הכתר של ספריית GameCube של נינטנדו. . עם זאת, שני העשורים שלאחר מכן נלבשו עם המהדורה המקורית, אך בדומה לסאמוס בסוף כל משחק, Metroid Prime Remastered מחזיר את הכותרת למלוא העוצמה.

Metroid Prime Remastered לוקח את הכותרת המקורית שכבר כוכבת ונותנת לו מעיל צבע מבריק. אמנם לא ייחודי לשחרור זה, אבל אני מכה את סגנון האמנות של Metroid Prime מתורגם לוויזואליות מודרניות. מרקמים מפורטים בקפדנות ותאורה משופרת בהרבה מבליטים עוד יותר את דגמי הסביבות והסביבות של הדמויות היפות. אפילו הצליל טוב יותר, מה שהופך את הפסקול המצוין להרבה יותר מהנה. לאמיתו של דבר, הכל נראה ונשמע כל כך טוב, אתה יכול בקלות להטעות שחקן פחות מובהק לחשוב שזה מהדורה חדשה לשנת 2023.

. גרסה זו של Metroid Prime מציעה הגדרות בקרה שונות כדי לאפשר לך לשחק איך שאתה רוצה. בקרות קלאסיות ומצביעים, שנועדו לחקות את הגדרות ה- GameCube של מקל יחיד ואת הגדרות ה- Wii של תנועה, בהתאמה, לשחק בנוסטלגיה של אלה שחוו זאת בפלטפורמות הקודמות האלה. עם זאת, האפשרות החדשה של Stick Stick היא הדרך הטובה ביותר לשחק Metroid Prime.

. תוכנית בקרה חדשה זו עושה כמעט אפס ויתורים בעדכוניה; המחמאה הטובה ביותר שאני יכול לתת היא שהמוח המודרני שלי בגוף ראשון המוחי ידע אינסטינקטיבית לעשות כמעט כל פעולה עם מינימום הדרכות או הדרכה. בשילוב עם מערכת הנעילה של חליפת סמוס, המשחק הזה מספק את פנטזיית הכוח המדהימה של להיות אחד מציידי השפע האולטימטיביים של הגלקסיה.

עם השיפורים הללו בגרירה, Metroid Prime Remastered פותח את הדלתות לקהל חדש לחוות את אחד מהבלעדיות הגדולות של נינטנדו של המאה ה -21. . זרוק קרבות בוס בלתי נשכחים, סיפור סיפורים סביבתי מהממים ומפגשים קרביים מרגשים, והעיצוב המעולה של Metroid Prime עדיין מרגיש מדהים.

. . .

. . Metroid Prime היה יצירת מופת בשנת 2002, וההערכה הזו עדיין מתקדמת בשנת 2023.

Metroid Prime Remastered

כמה טיפים מועילים כדי להעביר את כותרת ה- Nintendo Switch החדשה, כולם למדו בדרך הקשה על ידי

אנו עשויים להרוויח עמלה מקישורים בדף זה.

סאמוס ארן עומד מוכן במסדרון מדע בדיוני

Metroid Prime Remastered הוא חזור Hi-Fi לכוכב הבית עבור כל מי ששיחק את משחק ההרפתקאות האקוני של נינטנדו כשיצא לראשונה בשנת 2002. היא גם הזדמנות רעננה לאלו מאיתנו שישנו או עסוקים בהיותם ילדים מילוליים אז – הזדמנות ראשונה להיות רִאשׁוֹנִיהגרסה של צייד השפע הבין -גלקטי סמוס ארן, הפעם בצבע תוסס ועם בקרות מודרניות. למדתי המון מהטיול הראשון שלי סביב טאלון הרביעי, ואני מוכן להקנות לך אותו. הנה כמה דברים שהלוואי שמישהו אמר לי לפני שהתחלתי לשחק .

השבוע במשחקים: חזור להירול
אקדח
HD-2D, סגנון האמנות הייחודי בהשראת רטרו, המריא בשנת 2022

יש אפשרויות נגישות ובקר נרחבות, ששניהם שווים להסתכל.

מתוך “תצוגה”, אתה יכול להתאים אישית כמה תכונות תצוגה של ראשים, כולל האם זה נע עם תנועות הגוף הראשון של סמוס, ולהדליק תכונה “עזרה בצבע” אם אינך יכול להבחין בין צבעים מסוימים.

מ”סאונד “, מלבד אפקטים מיוחדים והתאמת מוזיקה טיפוסית, אתה יכול גם לבחור להפעיל את הקריינות והכתוביות” מלאות “או” חלקיות “, שנוספו למשחק עבור המהדורות היפניות והאירופיות המקוריות שלהם, בהתאמה. .. .

Metroid Prime: טרילוגיה הגדרות Wii; “קלאסי”, שמחזיר אותך לבקרות GameCube; או “היברידי”, שמשלב את GameCube עם “בקרות תנועה למטרה.”שיחקתי בעיקר עם פקדי מקל כפולים מודרניים, אך שמתי לב שהתנועות העליונות והמעלה-מטה של ​​Hybrid היו שימושיות לשמירה על מחלת התנועה שלי בבדיקה. לכולם מגיע נסיעת מבחן, עם זאת, בשביל הכיף או לנוסטלגיה.

. מבחינתי, השימוש בזה בהתחלה הרגיש כמו רמאות, אבל בסופו של דבר זה דחף אותי לחשוב על כקלע בגוף ראשון. .


הנעילה לאויבים מאפשרת לך גם לסטות, או לקפוץ בצורה חלקה סביבם, על ידי לחיצה על B ולדחוף את המקל הימני שלך לשני הצדדים. .

וודא שאתה משתמש בכל סוג של דודג ‘שאתה יכול, עם זאת, במיוחד במהלך קרבות פיראטים בחלל כשאתה צריך להגן על החזית, האחורי שלך, ולפנות מפני גונים מעופפים מגושמים. . גם אתה לא מסתתר מאחורי ארגזים.

כשאתה לא מסתתר מאחורי ארגזים, אתה צריך לפצח אותם פתוחים. . . למרות שהם מכילים גם פריטים, הם יכולים להתפוצץ ולהרוג אותך. לקצור אותם ממרחק בטוח.

עם זאת, לאורך כל המסעות שלך, תתפוס עד 14 מיכלי אנרגיה כדי להרחיב את מוט הבריאות שלך ב 100 נקודות פופ. . אבל זה יכול להקטין מהר, במיוחד על ידי בריכות מאגמה או סכנות סביבתיות אחרות, אז יש לשמור על זה קצת. בדיקת סרגל הבריאות שלך גם מאפשרת לך לדעת כיצד אתה צריך לדחוף את הכדורים הרופפים של בריאות ואויבי תחמושת נוטים לרדת.

להחזיק במהלך הקרב

החזקת מטה לא רק טוענת את קרן הכוח של סאמוס, אלא גם מפעילה את היכולת הדומה למגנט שלה למצוץ את הפריטים הנופלים של אויבים שנפלו לעברך. ? זה בסדר. ואקום שמתרחק. שילוב של הרגל זה תוך כדי התרגלות לבעוט בארגזים יוודא שבריאות ותחמושת לעולם אינם דאגה מדי במהלך התכתשויות ענקיות.

יעד למל”טים של זקיף לטילים נוספים

לפעמים להיתקע זה בלתי נמנע. בעוד שקרן כוח ברירת המחדל של סאמוס ורבים מהווריאציות שלו – פלזמה, קרח, גלים סגולים של חשמל רוחשים – אש לאין שיעור, הטילים מוגבלים ודורשים את שיקול הדעת שלך. . ואז, אתה יכול, באופן טבעי, להתעצבן. אבל אתה לא צריך להיות. מל”טים זקיפים נוטים להפיל טילים יותר מאויבים אחרים. כשאתה בכריכה, פשוט פנה לתחנת Monitor במערות מגמור והרוג את כולם.

אל תשכח לסרוק

.

מגן הסריקה, שמוסיף תצפיות וניתוח סביבתי לסאמוס, עשוי להיות חנון, אך הוא ללא ספק המגן החשוב ביותר בארסנל שלה. השימוש בו מגלה מידע שימושי על אויבים ואזורים חדשים, מבטל את הנעילה של דלתות ומעליות.

ואל תתעצל כשאתה משתמש בו – קח כמה שניות כדי לקרוא את המידע שהוא מספק לך בפועל. לא רק שזה יספק הבנה עמוקה יותר של סיפור המשחק, אלא שהוא גם מספר לך את הצעדים הבאים מכריעים. זה יצביע על אבני אבן מתפוררות, למשל, כך שתוכלו להבין את המקום הטוב ביותר להשתמש בו פצצות הכדור של סמוס כשהיא נמצאת בצורת רולי-פולי המתכתית שלה, מתכתית. . זה חיוני לניווט בטאלון הרביעי.

אל תבזבז את זמנך על אויבים שאתה לא יכול להרוג

. פשוט לא ימות . .

. Metroid Prime שחקן, לעתים קרובות הייתי מבולבל לאן ללכת הלאה. רמזים, שתוכלו לדפדף עליהם בהגדרות, וודאו שלא סיבבה במעגלים יותר מדי זמן. אם אתה מבלה ארוך מדי סרק, רמז לסימן שאלה יופיע על המפה שלך וינחה אותך בעדינות בכיוון הנכון.

סביבה עקרה ב- Metroid Prime Remastered

כשזה ספק, חזור למקום שממנו הגעת

אפילו בלי רמזים, קח את העצה הישנה ותחזור על צעדיך. Metroid Prime מחייב אותך לחפש את אותם מקומות שוב ושוב אבל, בכל פעם אתה חוזר להחליף. .

אני חסר סבלנות, כך שלעתים קרובות נאנחתי מתי . אבל בדיקת פינות ישנות עם ציוד חדש הופכת אותם למרגשים שוב, וכפי שפינה תקבלו גם כוח והרחבות מועילים שלא הייתם מוכנים אליהם לפני כן.

קבל גובה כדור דחיפה קיצוני על ידי שחרור בשנייה האחרונה

אחד, חשבתי, החלקים המעצבנים ביותר של פנייה לאחור היה להבין שאני צריך לחזור לאחור, לסלסל ​​את סאמוס לכדור, ולהדפוק אותה סביב רמפה תלולה עד שהיא צברה מספיק מומנטום כדי לקפוץ ענק. קטעים אלה מחמירים. הם עשויים לגרום לך להרגיש שהמשחק נשבר ביסודו ושכדאי לך לשטוף את המחלקה שלך בשירותים עם דג הזהב של ילדותך. אבל זה לא כל כך גדול בעסקה; זה לוקח מעט עדינות.

היכה דחיפה בזמן שאתה רק מתחיל להזיז עקומה, ואז שחרר כשאתה קרוב לפסגה. זו השיטה האמינה ביותר להיכנס לאוויר, אבל אם תעשה זאת מספיק פעמים, תתחיל להרגיש קצב בשביל זה.

למד איך נשמע שדרוג

מחודש מחדש מלא במבוכים וחדרים נסתרים, וייתכן שתפספס שדרוג כשאתה עומד ממש לפניו (עשיתי!). אבל שדרוגי הרחבות ושדרוגי חליפה מפטרים צליל מסתחרר קלוש (מאוד) כשאתה קרוב אליהם. דחה את המוזיקה והרכבה את ה- SFX בהגדרות כדי לעזור לך לזהות אותה.

קח בחזרה כדי לשמור נקודות

לאחר שמצאת משהו חשוב, נסה למהר לנקודת השמירה הקרובה ביותר שלך. כמו המקור, לא מאפשר לך לחסוך בכל מקום או בכל מקום, אז כבד את ההתקדמות שלך ושמור את המשחק שלך כאשר המפה מאפשרת לך.