Metroid Prime 4 עשוי להיות נשימת הרגע הפראי של Switch 2, תאריך השחרור של Metroid Prime 4 S יכול להיות מוקדם יותר ממה שאתה חושב

0

תאריך השחרור של Metroid Prime 4 S יכול להיות מוקדם יותר ממה שאתה חושב

לאחר נפילת המוח של אמא, הספינות ברחו, בתקווה למצוא מספיק משאבים כדי לבנות מחדש את כוחותיהם ולנקום בהן.

Metroid Prime 4 יכול להיות המתג 2 נשימת הטבע רֶגַע

מתג נינטנדו הופך לשש החל משנת 2023, וזה במקרה אותו זמן מאז Metroid Prime 4 נחשף לראשונה ב- E3 2017. Metroid Prime 4 ממשיך להיות תואר צפוי לחום עבור גיימרים. ובכל זאת, עם תוחלת החיים של המתג לכאורה מסתיימת כשמועות על מערבולת יורש, זה גורם לך לתהות אם המשחק יגיע אי פעם לעבור.

דוח כספי שפורסם לאחרונה חוזר ומדגיש זאת Metroid Prime 4 יגיע למתג, אבל כששנת 2024 מחפשת להיות שנת ה- Switch 2 (או כל מה שנינטנדו בסופו.

בדו”ח הכספי האחרון של נינטנדו, החברה רשמה את משחקיו המוכרזים שיש להם מהדורות הקרובות. Metroid Prime 4 סופר מריו ברוס. , Super Mario RPG, וכן – . Metroid Prime 4תאריך השחרור של השחרור עדיין רשום כ- TBA (להכרזה) על הכללת הכותרת בכלל במאי דואג זה Metroid Prime 4 .

ככותרת שעשויה לצאת בתוך תקופת מעבר בין קונסולות, Metroid Prime 4 יכול להוציא דף נשימת הטבעהספר והיה כותרת חוצה גנים. שוחרר ככותרת השקה עבור ה- Nintendo Switch ב -3 במרץ 2017. אמנם זה נחשב לאחת הסיבות העיקריות לקנות את הקונסולה החדשה ונשארת אחת ממשחקי המתג הטובים ביותר שנעשו אי פעם, אך היא לא ממש בלעדית – זה גם יצא ל- Wii U.

. .

נשימת הטבע היה לו את העוגה שלה ואכל גם אותה, והעניק לבעלי Wii U תואר אחד נהדר אחרון תוך כדי התמריץ לאנשים לקפוץ על מתג הנינטנדו. אבל המקרה עם המתג ויורשו הוא עסקה גדולה יותר מהמעבר מה- Wii U למתג. ה- Wii U הוא עדיין קונסולת נינטנדו הנמוכה ביותר. אבל ה- Switch הוא כיום קונסולת משחקי הווידיאו הנמכרים ביותר אי פעם, עם יותר מ 129 מיליון יחידות שנמכרו.

מי ידע שאתה יכול לשחק ?

לרוב בעלי המתג יש קטלוג של משחקים במערכת שלהם וקפיצה למערכת חדשה לחלוטין יכולה להיות תמיד קשה (אלא אם כן ל- Switch 2 יש תאימות לאחור נחוצה)). Metroid Prime 4 לפעול כגשר בין המערכות הוא האפשרות הטובה ביותר עבור נינטנדו, מכיוון שזו סיכוי לתת למשתמשים מתגים את ההורה האחרונה שמגיעה להם תוך כדי להשוויץ את היתרונות של שדרוג ל- Switch 2.

בעלי מתגים רבים מחכים כמעט כל עוד הם היו בעלי המערכת לשחק . . ככל שהשחרור הבלתי נמנע שלה מתקרב, עליו להעביר את ההבטחה הזו להחליף משתמשים.

למי שבסופו של דבר מוותר על המתג שלהם ל- Switch 2 לאחר שחרור הקונסולה החדשה, זה גם מקל על הקפיצה, מכיוון שכבר הייתם מסוגלים להרים ולשחק Metroid Prime 4 מהמקום בו הפסקת על המתג.

Metroid Prime 4

Metroid Prime

עברו שש שנים מאז ההכרזה Metroid Prime 4 ב- E3 2017, והעדכון היחיד שקיבלנו מאז היה ההכרזה של ינואר 2019 כי הפרויקט מופעל מחדש תחת אולפני רטרו, היזם שמאחורי הטרילוגיה המקורית של פריים. בעוד שהמשחק הרביעי סבל מחזור פיתוח מוטרד, שתיקת הרדיו של נינטנדו יכולה למעשה לשרת מטרה נוספת: שמירה על שיווק קרוב לחזה עד שהמשחק יהיה על שחרור השחרור.

Pikmin 4 ביולי. אין מצב שלחברה אין שום דבר משחרר במחצית השנייה של השנה, אך משום מה, נינטנדו הייתה מעוגלת בנוגע להכריז על כל דבר. ניתן, יש את הזרקור לעתיד הנראה לעין, אך נינטנדו גם החליפה באופן דרסטי את אסטרטגיית השיווק שלה בשנה האחרונה.

דמעות הממלכה . האוויר המתמשך הזה של מסתורין יכול בסופו של דבר לשחק לטובת המשחק.

נינטנדו בדרך כלל מחזיקה ישירות במאי או ביוני, וזו תהיה זמן טוב לחשוף משחק סתיו גדול כמו .

. . עוד לאחרונה, נינטנדו הודיעה על תאריך השחרור .

כל המהדורות הללו רואות את נינטנדו עושה מהלך מכוון כדי לצמצם את הזמן מההכרזה לשחרור, וכנראה שמגלם חלק מדוע איננו מכירים את שאר לוח הזמנים של 2023. זה גם מעלה את השאלה מה יהיה משחק הסתיו הגדול של נינטנדו, ו Metroid Prime 4 לכאורה משתלב בחריץ הזה בצורה מושלמת.

זלדה וקירבי ראו השנה שחרורים גדולים. הגיע בסוף השנה שעברה. . Metroid Prime Remastered, .

Metroid אף פעם לא עושה מספרי זלדה או מריו, אבל .

נכנס חם. , Metroid Dread הפך למשחק הנמכר ביותר בזכיינית, עם מעל 2.9 מיליון עותקים שנמכרו מאז השקתם.

שמענו את רמבלינגס כבר זמן מה שנינטנדו עובדת על מערכת חדשה, ודוח חדש של ניקי טוען פיתוח עליה “נראה שהוא מתקדם היטב.”בדו”ח של ניקי, על פי גורם קרוב לנינטנדו, אל לנו לצפות להשקת מוצר עד לאביב 2024 לכל המוקדם. זה אומר יכול להיכנס כהידבון אחרון למתג נינטנדו, ו/או כאחד המשחקים הראשונים של הפלטפורמות עבור המערכת החדשה.

2023 היא כבר שנה גדולה נוספת עבור נינטנדו, ושחרור גדול בסתיו כמו Metroid Prime 4 יכול לעזור אך קשת על מה שעשוי להיות אחד השנים האחרונות למתג.

אמנות קופסאות

Metroid Prime (メトロイド プライム , Metoroido puraimu ? ) הוא התלת מימד הראשון מטרואיד . [2] זה פותח על ידי אולפני רטרו בבעלות נינטנדו והוצא על ידי נינטנדו עבור Nintendo GameCube. ביחד עם היתוך metroid, [3] זה היה הראשון Super Metroid, למעלה משמונה שנים קודם לכן. Metroid Prime השיג שבחים ביקורתיים נרחבים מפרסומים שונים [4] והיה הצלחה מסחרית, ומכרה למעלה ממיליון יחידות בצפון אמריקה בלבד. [5]

הסיפור עוקב אחר סאמוס ארן הנלחם בשודדי החלל והניסויים הביולוגיים שלהם על כוכב הלכת טאלון הרביעי. . ככניסה הראשונה ב רִאשׁוֹנִי עלילה, המשחק מתרחש בין המקור וכן Metroid II: החזרת סאמוס. מטרואיד מִשְׂחָק.

תוכן

 • 2 משחקים
  • 2.
  • 3.1 גלריות
  • 3.2 היתוך metroid בונוס חיבור (חליפת היתוך ו מטרואיד)
  • 3.3 סיומים
  • .1 בקרת משחק חדשה!
  • .2 טרילוגיית Metroid Prime
  • .
  • .
  • .אמנות תיבה אחת
  • 9.2 מדיה מודפסת
   • 9.2. IGN לא מנותק
   • 9.2.2
   • 9.2.3 נינטנדו אקיון

   ביקורות מומחים של Gamespot

   12 בספטמבר 2017

   עלילה [ ]

   אבל שודדי החלל היו רחוקים מלהסתיים. כמה ספינות מחקר בפיראטים הקיפו את זבס כאשר סאמוס נלחם על פני השטח שמתחת.

   .

   לאחר שגילה מושבת פיראטים אפשרית בכוכב הלכת טאלון הרביעי, סאמוס התכונן שוב למלחמה, בתקווה לסיים את איום הפיראטים לנצח.

   – מונולוג מבוא לא משולב.

   אירועי המשחק הזה עוקבים אחר אלה של מטרואיד וכן Metroid: אפס משימה.

   סאמוס ארן, לאחר שהרס את מעוז פיראטים בחלל על זאב במהלך משימת האפס שלה לפני שלוש שנים, מתחיל לעבור על פני הגלקסיה בחיפוש אחר לקוח, כאשר היא מייטרת אות מצוקה שמגיע מתחנת חלל במסלול מעל טלון הרביעי. . הספינה, ה אורפיון, הוחזק על ידי צוות המדע של פיראטים בחלל העוסק בשיפור גנטי של יצורים שונים ילידי טאלון הרביעי. עם זאת, מרבית הפיראטים מתים, ואלה שנשארים במצב גופני חלש. כל תרמילי הבריחה הושקו 6 שעות לפני הגעתו של סאמוס. סאמוס, לאחר שחיקר את התחנה, מתמודד פנים אל פנים עם הגורם לאות המצוקה: מלכת הטפיל. .

   אזור המחקר Meta Ridley Biotech 2 דולפין HD 2

   . . ברגע שהיא מגיעה לאקדח שלה, סאמוס עוקבת אחריה, להוטה להשמיד את שודדי החלל אחת ולתמיד.

   לאחר הנחיתה בעולם העולמי של טאלון, סאמוס בוחן את האזורים הסמוכים של טאלון הרביעי, החל מחורבות צ’וזו. . כשהיא בוחנת את ההריסות, היא מחזירה רבים מהיכולות האבודות שלה ולומדת שהצ’וזו על פני כדור הארץ נהרג או הושחת על ידי רעל גדול שהובא לטאלון הרביעי על מטאור לפני שנים רבות. . .

   Lava Lake Magmoor Battle Dolphin HD

   . . סאמוס רוכש שם יותר יכולות, ובקרוב מסתנן למעבדות הפיראטים העיקריים של שודדי החלל הראשי. הגעתה תופסת את הפיראטים מחוץ לשומר; הם לא היו מודעים לנוכחותה בטאלון הרביעי, ולמעבדות יש מעט יחסית שומרים. . היא גם מגלה כי שודדי החלל הביאו כמה מטרואידים ששרדו את הרס טוריאן לכוכב הלכת. לאחר מכן היא מתעמתת עם ת’ארדוס, ישות פזון שהובאה לחיים על ידי ניסויים בפיראטים בחלל. היא מנצחת את תארדוס וממשיכה.

   . עד מהרה היא מתחילה להיתקל ברוחו של צ’וזו שהושחתו על ידי פאזון. . . סאמוס שוב נוסע דרך האורפיון. עם צצה בצד השני, היא מגלה את הכניסה למכרות הפאזון של פיראט החלל.

   NPC! מסך MP 1

   סאמוס נכנס למכרות הפאזון, ונפגש עם כמויות אדירות של הגנות פיזון ופיראטים כבדים. . מאוחר יותר היא לומדת גם על שני יצורים אחרים מבוססי פזון: פיראט האומגה, פיראט עילית שגדל לגודל וכוח עצום דרך יכולתו כמעט חסרת הגבלה לספוג את פאזון, ואת ראש הממשלה, יצור שהגיע לטאלון IV עם המטאור המקורי. ה- Metroid Prime דומה גנטית למטרואידים, אם כי הרבה יותר מפותח. בדומה לפיראט אומגה, אין גבול ליכולתו לספוג את פאזון, אך במקרה זה, למינונים מאסיביים של פזון אין שום תופעות לוואי. הפיראטים גילו את היצור בפרויקטי הכרייה שלהם, ובגרסה אחת של אירועים – נלכדו ובחנו אותו. הם החדירו את זה בפאזון הרבה בתקווה ליצור נשק אולטימטיבי, אך היצור נמלט חזרה למאורה שלו. . גרסת אירועים זו עשויה להיות מתקבלת על הדעת, מכיוון שכמעט בלתי אפשרי של Metroid Prime נמלט ממכתש ההשפעה בכלל, קל וחומר לחזור. ה- Metroid Prime הוא האפוטרופוס של ליבת הפאזון על פני כדור הארץ; כל עוד היצור שורד, לעולם לא ניתן לטהר את הפאזון מהכוכב.

   נלחם בפיראט אומגה

   סאמוס מגיע במהרה לרמה הנמוכה ביותר של המוקשים. . . . . .

   מקדש חפץ (בחוץ)

   . . צ’וזו המנוח בנה את הצופן הזה כדי להכיל את מרבית הפאזון בתוך המכתש, אך חלקם עדיין הצליחו לחלחל, ולהשחיק את הסביבה. סאמוס לומד שכדי לשבור את המגן ולגשת למכתש, עליה לאסוף ולגדול שנים עשר חפצים המכונה חפצי צ’וזו. . הטוטם המרכזי מתחיל להוריד את המגן, אך מטא רידלי טס פנימה ומשמיד את הטוטמים והצופן. . עם זאת, כאשר סאמוס עומד להכות את המכה הסופית, פסלי צ’וזו על המקדש מתעוררים לחיים ולהפוצץ את רידלי בקורות אנרגיה, מה שגרם לו ליפול מהמקדש ולרדת למכתש שמתחת, שם סאמוס עוזב אותו למוות מתים. הרפאים של צ’וזו בתוך שנים עשר הטוטמים המקוריים (שאינם מפושטים על ידי פזון) ואז משתמשים באנרגיה הקולקטיבית שלהם כדי להוריד את המגן וליצור מסלול למכתש ההשפעה, מתוך הכרה בכך שסאמוס הוא התקווה היחידה שלהם.

   חדר עירוי פזון Metroid Prime

   במכתש ההשפעה, סאמוס נתקל ביצורים רבים מוטציה כבדה, כולל מטרואידים. סאמוס מוצא עד מהרה את Metroid Prime, Metroid מוטציה מחריד, שמכיר מייד את סמוס כאיום מרכזי. סאמוס עוסקת בקרב מפרך, אך בסופו של דבר היא יוצאת למעלה. . . . סאמוס משתמש ביכולת זו להעמיס יתר על המידה של גופו של היצור, עד – כמעבר אחרון, נואש – ה- Metroid Prime הגוסס משנה את צורתו שוב וסופג את חליפת הפזון של סאמוס.

   לאחר מכן הוא מתפוצץ, משחרר את כל הפאזון בגופו לליבת הפזון, שולח אותו לעומס קריטי. . . . . מתוך השלולית עולה יד לובשת משהו שנראה דומה לחליפת הפזון של סמוס. בחלק האחורי של היד עין שמסתכלת סביב.

   האירועים של ציידי Metroid Prime לעקוב אחר.

   משחק []

   פיראט חלל חיפושית קרן כוח

   מטרואיד משחקים, רִאשׁוֹנִי מתרחש בעולם גדול ופתוח עם אזורים שונים המחוברים על ידי מעליות. . . . יוצא מן הכלל הוא כאשר סאמוס נכנס למצב כדור מורף, שם החליפה שלה הופכת לכדור משוריין; המשחק משתמש בזווית מצלמה בגוף שלישי באותם זמנים.

   . . חלק מהפריטים מתקבלים לאחר קרבות בוס ומיני-בוס, שנמצאים בכל האזורים של טאלון הרביעי, אך מערות מגמוור.

   כדור ראשוני

   . . [8] מסופקת גם רמת סכנה, המציגה את קרבתו של סאמוס לחומרים מסוכנים. . פריים מציגה גם מערכת רמז המספקת לשחקן מושג כללי לאן ללכת. [8]

   פריטים []

   . . [8]

   פריטים מקודמים משחקים מופיעים עם פונקציות שהשתנו. גלריות אמנות וסיומות שונות ניתנות לנעילה אם שחקן משיג אחוז גבוה של פריטים שנאספו וסרוק יומני מגן. רִאשׁוֹנִי הראשון . היא מתחילה את המשחק בשדרוגים מסוימים, אך במהלך פיצוץ בספינת שודדי החלל, כולם אבודים. [9] המפיקים הצהירו כי התחלה בכמה חשמל הייתה דרך לתת לשחקן “דברים שונים לעשות” לפני שהם מסתפקים במשחק הליבה. [10]

   מניפולציה של הפיזיקה של המשחק יכולה לאפשר לשחקנים מנוסים לקבל פריטים הרבה יותר מוקדם מהמתוכנן או לדלג על איסוףם לחלוטין. האחוז הנמוך ביותר האפשרי של הפריטים שנאספו הוא 21%.

   גלריות []

   מַשׁלִים רִאשׁוֹנִי . .

   גלריה 1 השלם 50% מסריקות נתוני המחקר והיצורים.
   .
   גלריה 3 . .
   גלריה 4 מצא 100% מכל ההפעלה. זה לא כולל את ספר היומן. .

   בונוס חיבור (חליפת היתוך ו ) []

   בעזרת כבל Nintendo GameCube Boy Boy Advance, ניתן לפתוח שתי תכונות נוספות. אם היתוך metroid הושלם, ניתן לפתוח את הנעילה למשחק בתוך המשחק ויכול גם להשתמש בכרטיס הזיכרון של GameCube כדי לשמור התקדמות. הושלם, ניתן לשחק בסאמוס בחליפת ההיתוך שלה. [8] החיבור צריך לעשות רק פעם אחת כדי להשיג את התכונות הנוספות, כך שאם לא נעול לפני כן הושלם, חליפת ההיתוך תיעול בעת השלמתה.

   אם השחקן מתחיל משחק חדש עם בונוס חליפת ההיתוך, החליפה של סמוס תביא על עצמה את כל ההופעות הפיזיות של החליפה שלה היתוך metroid, כמו ערכת הצבעים שהשתנתה עבור שדרוגי חליפת הכובד והכבידה; כדור המורף משתנה גם למראהו ב . . [11]

   כדי להתחבר, יש טריק מעורב. על הנגן ללחוץ ולחזק את ההתחלה ובחר לחצנים ב- GBA או SP ואז להפעיל את ההפעלה. . לאחר מכן יופיע סאמוס בכף היד עם הודעה המבקשת לכבות את כוחה של כף היד. לאחר מכן יש לפתוח את התכונות (ים).

   זואיד קירש הוסיף במקור Super Metroid . מטרואיד במקום זאת התווסף מכיוון שלנינטנדו הייתה תשתית זמינה לחיקוי משחקי NES ב- GameCube. קירש מצא יישום מטרואיד . [12]

   סיום []

   Metroid Prime . הסיום שהשחקן יראה נקבע על ידי מספר הפריטים שנאספו במהלך המשחק.

   השלמה של 74% או פחות . לאחר שניצחה את Metroid Prime, סאמוס תאבד את חליפת הפזון שלה וירוץ למקדש החפץ. . בדיוק כשהיא עומדת להסיר את הקסדה שלה, הזיכויים מתגלגלים.
   לאחר שניצחה את Metroid Prime, סאמוס תאבד את חליפת הפזון שלה וירוץ למקדש החפץ. היא מתקשרת לספינת האקדח שלה, קופצת עליה ומצפה בהרס המקדש. היא מסלקת את הקסדה שלה ובוהה במקדש ההרוס במשך כמה שניות; זו ההופעה הראשונה של פניה בתלת מימד. זמן קצר לאחר מכן, הזיכויים מתגלגלים.
   השלמת 100% זה הסוף “הטוב ביותר”. . היא תתקשר לספינת האקדח שלה ותקפוץ עליה ותתבונן בהרס המקדש. היא מסלקת את הקסדה שלה ובוהה במקדש ההרוס במשך כמה שניות; זו ההופעה הראשונה של פניה בתלת מימד. . . .

   פרספקטיבה של אדם שלישי

   , . המפתח שיגרו מיאמוטו הסביר שזה בגלל שנינטנדו “לא יכלה לצאת עם רעיונות קונקרטיים”. Metroid Prime בסופו של דבר פותח כשיתוף פעולה בין אולפני רטרו לחברי נינטנדו EAD ו- R&D1 חשובים.

   סם פנים

   הגרסה המקורית של צפון אמריקה של רִאשׁוֹנִי היו הנושאים הטכניים ביותר (כמו יותר הזדמנויות לשבירת רצף ותקלה שגרמה מדי פעם למשחק להקפיא בעת שימוש במעליות המתחברות לחורבות צ’וזו), שקיבלה בסופו של דבר את המהדורה של הבחירה של השחקן שהוסיפה קיר בלתי נראה מעל שער הרוניק בארבורטום. . הגרסה האירופית התבססה מאוד על הגרסה היפנית והאטה את הטעינה כך שהיא בדרך כלל לעולם לא תקפיא.

   . . מספר נוסף בסצנות הפתיחה והסגירה. . [17]

   בשנת 2004, נינטנדו הוציאה נינטנדו GameCube בצבע פלטינה עם עותק של רִאשׁוֹנִי כולל שני טריילרים מקדימים, הדגמה עבור , מטרואיד . .

   !

   בקרת משחק חדשה! Metroid Prime Boxart

   בקרת משחק חדשה! Metroid Prime שוחרר ביפן ב -19 בפברואר 2009. Metroid Prime 3: שחיתות. . כדור האביב קיים שמבטל את הצורך בפצצת כדור מורף קופץ כמו פנימה , . מיתוג מגן מתבצע דרך כפתור מינוס ושינוי הקורה הנוכחית מתבצע דרך כפתור פלוס. . המשחק כולל גם תמיכה אמיתית של 16: 9 מסך רחב. כלול גם אותה מערכת אשראי שנראתה ב שְׁחִיתוּת; כך לא נעולים תוספות במשחק, כמו חליפת ההיתוך, שדרשה במקור כבל Nintendo GameCube Game Boy Advance Cable. (כך גם התכונה מתפקדת ב

   טרילוגיית Metroid Prime . ה טרִילוֹגִיָה . Metroid Prime, Metroid Prime 2: Echoes, Metroid Prime 3: שחיתות עם בקרות Wii, כמו גם תוכן חדש, תפריטים ומדיה שלא ניתן לנעול.

   ה טרִילוֹגִיָה מאוחר יותר שוחרר מחדש ב- Nintendo Eshop ב- 29 בינואר בצפון אמריקה ובמדינות אחרות, שלם עם כל העותק של הדיסק להציע. [20]

   []

   סמל REMASTERED של Metroid Prime

   Metroid Prime Remastered, , הוכרז רשמית ב- 8 בפברואר 2023 במהלך נינטנדו ישיר באותו יום. [21] [22] הוא שוחרר באופן דיגיטלי ב- Nintendo Eshop בהמשך אותו יום לאחר הישירה, עם גרסה פיזית שתוכננה לשחרר ב- 22 בפברואר 2023 בצפון אמריקה, ו -3 במרץ באירופה. [23]

   גרסה זו מוסיפה חזותיות משופרות, אפשרויות סיוע צבעוניות חדשות וגלריית תווים של דגמים, בין השינויים האחרים. תוכן שלא ניתן לנעילה זה הופך לזמין על ידי איסוף ההפעלה העיקרית וכן השלמת הישגים כמו אחוז הפריטים והערכים של יומן היומן שהושגו. יש לו גם מספר אפשרויות בקרה זמינות, כולל תוכנית בקרת מקל כפול חדשה, כמו גם בקרות תנועה המבוססות על גרסאות ה- Wii, ותכנית קלאסית המבוססת על גרסת ה- GameCube המקורית. נראה כי המשחק מבוסס על טרִילוֹגִיָה גרסה של Metroid Prime. זו הגרסה היחידה של Metroid Prime זה לא כולל את חליפת ההיתוך.

   קבלה [ ]

   ביקורות ופרסים
   פרסום ציון
   Famitsu אף אחד
   .8 מתוך 10 [24] ,
   משחקי השנה של 2002 השנה [25]
   משחקים משחקי 9. ,
   96 מתוך 100 [9] משחק השנה 2002 [27]
   10 מתוך 10 ,
   משחק השנה (2002)
   כוח נינטנדו 10 מתוך 10 משחק השנה (2002)
   קָצֶה 9 מתוך 10 [28] בחירת העורכים,
   אוספים של ביקורות מרובות
   96 מתוך 100 (מבוסס על 96 ביקורות) [29]
   מטקריטי 97 מתוך 100 (מבוסס על 69 ביקורות) [4]
   פרסים
   שישי שנתי קונסולה בפעולה מגוף ראשון
   משחק 2003
   ועידת מפתחים
   משחק השנה,
   מצוינות בעיצוב ברמה
   2002
   Navgtr
   כיוון אמנות בקולנוע משחק (טוד קלר)
   2002
   Navgtr
   כיוון אמנות, מנוע משחק

   Metroid Prime .49 מיליון עותקים שנמכרו בארצות הברית בלבד, [5] מרוויחים הכנסות של יותר מ- 50 מיליון דולר. [30] זהו גם המשחק השמיני הנמכר ביותר ב- GameCube באוסטרליה, [31] ומכר יותר מ- 78,000 עותקים ביפן [32] ויותר מ -250,000 עותקים באירופה, ובכך נכנס לקו הבחירה של השחקן באזור PAL. [33]

   על פי הנתונים הרשמיים של נינטנדו נכון לדצמבר 2006, מטרואיד משחק בסדרה עם 2.78 מיליון יחידות שנמכרו לקמעונאים. [34] משחק בשנת 2022.

   לאחר שחרורו, המשחק קיבל שבחים ביקורתיים בהרבה, כולל ציון ביקורת מושלם מ- וכן כוח נינטנדו. IGN דירג אותו גבוה בגלל “הגרפיקה המרשימה מאוד, [36] משחקים מדהימים וחדשניים, איך זה נשאר נאמן לקלאסיקה פורמולה, [37] ופסקולו.”[24] עם זאת, בוצעו ביקורות, בעיקר על תוכנית הבקרה הלא שגרתית [38] ומעקב אחורי. [39]

   כרגע בדירוג המשחקים, .26%. [40] מופע הספירה לאחור של משחקי הווידיאו לְסַנֵן . זה גם זכה בפרסי משחקי השנה רבים משנת 2002 מפרסומים גדולים ואתרי משחקים.

   נכלל גם בכמה רשימות של המשחקים הטובים ביותר: ה -24 במאה המובילים של IGN ו -1 ב -25 המשחקים המובילים של IGN של IGN בכל הזמנים, [41] 29 ברשימה של 100 משחקים שנבחרו על ידי משתמשי GameFaqs, [42] ו- 10 ב- Nintendo Power’s Power’s “200 משחקי נינטנדו המובילים אי פעם”. [43] גם הפך פופולרי בקרב גיימרים הארדקור עבור Speedrunning, כאשר קהילות מתמחות נוצרות כדי לשתף את Speedruns אלה.

   רִאשׁוֹנִי היה מועמד ל -17 פרסים באקדמיה הלאומית לשנת 2002 לסוקרי סחר במשחקי וידאו, והפך לאחד המשחקים המועמדים ביותר בארגון בכל הזמנים. . טוד קלר היה זוכה בפרס לשעבר.

   מורשת []

   מטרואיד משחק בפרספקטיבה בגוף ראשון. Metroid Prime 2: Echoes . Metroid Prime Pinball, . [44] Metroid Prime.

   המשחק הבא היה ציידי Metroid Prime עבור Nintendo DS, עם סיפור עלילה שמתרחש בין . הדגמה של המשחק שוחררה עם רכישת Nintendo DS תחת הכותרת Metroid Prime: ציידים – ציד ראשון, והמשחק המלא שוחרר ב- 20 במרץ 2006 בצפון אמריקה וב -5 במאי 2006 באירופה. קו העלילה עוקב אחר סמוס שמנסה לגלות “כוח אולטימטיבי” תוך כדי שישה ציידי שפע יריבים. לא פותח על ידי אולפני רטרו, אך על ידי חברת הבת מבוססת רדמונד Nintendo Software Technology (NST).

   מפולת של 1080 מעלות ציידים צוות, NST) מאיית: “פגש” ROI “” D P “.

   סרט ההמשך השלישי הוא , שוחרר ב- 27 באוגוסט 2007 עבור ה- Wii. שְׁחִיתוּת הוא הפרק הסופי ב רִאשׁוֹנִי מיני סדרה [45] ומציגה ציידים ודמויות חדשות, כמו רונדס, צייד ראשים נוסף מהפדרציה הגלקטית. זה עוקב אחר סאמוס והציידים האחרים כשהם נלחמים כדי לעצור את השחיתות של כמה כוכבי לכת על ידי לויתנים עשירים בפזון המאיימים להפוך את היקום כולו לפאזון.

   סופר סמאש ברוס. כולל במה המבוססת על פריגטה אורפיון עם מלכת הטפיל ברקע, כמו גם שירים שונים מהמשחק כמוזיקת ​​רקע. [46] [47]

   , כוח הפדרציה של Metroid Prime, .

   סרט המשך רביעי, Metroid Prime 4, הוכרז ב- E3 2017. בינואר 2019, נינטנדו הודיעה כי הפקה מחדש הופעלה וכי אולפני רטרו מבצעים כעת את המשחק. .