MRBEAST BURGER הממוצע לא שווה את ההייפ – והמתנה ארוכה, סקירת MRBEAST BURGER: בדיקת תחושת המדיה החברתית – מגזין AY

0

סקירת MRBEAST BURGER: בדיקת תחושת המדיה החברתית

אמילי. מלמעלה למטה, ההמבורגר היה מרגש ומספק עם שני קציצות בקר פריכות בגריל עם תיבול בתים, גבינה אמריקאית, חמוצים, בצל, מאיו, קטשופ וחרדל חום. . מה שבאמת העלה את סגנון החיה היה השימוש בחרדל חום – תמיד תוספת נהדרת לכל כריך – והלחמניה. הלחמניה ההיא הייתה יציבה מספיק כדי להחזיק את כל אותם מרכיבים יחד אך עדיין רכים יותר מהלחמים המפוארים שגורמים לך לפחד שתפסיק כלבים. בסך הכל, צ’יזבורגר בסגנון החיה מגיע 8..

בורגר ממוצע של MRBEAST לא שווה את ההייפ הנגיפי והמתנה ארוכה

. קיבלנו את ההגשה שלך.

פורסם בספטמבר.
מעודכן בספטמבר. 27, 2022, 3:41 עמ ‘.. ET

עוד על: חלום אמריקאי

‘יש לי חלום’ הופך 60: ד”ר. קינג יהיה גאה בהתקדמות אמריקה

בָּשָׂר ההייפ.

.99 “סגנון חיה” המבורגר לפה, ציפיתי לאהבה בהתחלה ביס.

במקום זאת, שקעתי את שיני לקציצות עם המקבילה לטעם של תאריך טינדר שפמנון.

זה לא היה נורא לחלוטין, אבל זה בהחלט לא היה מה שציפיתי. זה גם לא היה שווה את ההמתנה של 40 דקות.

אבל היי, לפחות לא הייתי אחד מ -50,000 הקנאים של MRBEAST שחננו לילה מול קניון החלומות האמריקני במזרח רות’רפורד, ניו ג’רזי, לפתיחת המסעדה מוקדם יותר החודש.

.99 צ’יפס “בסגנון חיה”. .

אוהדי הפעלולים המקוונים חממו את קניון החלומות האמריקני בתחילת ספטמבר, נואשים לסדר האוכל הוויראלי שלו

כמה אלפי קנאים של MRBEAST בילו את הלילה מחוץ לקניון כדי להיות חלק מהראשונים בתור בפתיחתו הגדולה ב -4 בספטמבר

.8 מיליון מעריצים, כולם מכורים לאתגרים המקוונים הוויראליים שלו ולתנות המזומנים. כמה מהפוסטים הפופולאריים יותר שלו רואים אותו מחלק כלפי מעלה של 500,000 $ לאנשים שמשתתפים במוצרי זיה.

.

ענקית YouTuber Mrbeast בירכה על קהל מסיבי בפתיחה הגדולה של המסעדה שלו בתחילת החודש

אף על פי ש- “סגנון החיה” המוערך שלו מוצג כטיפול בפה המורכב מ”קציצות בקר פריכות מרוסקות עם תיבול בתים “, מצאתי את זה תפל ובלתי ניתן לציון.

ולמרות סחיטת קטשופ, מיונז וחרדל צהוב שהגיעו על שני הקציצות המדהימות, שהיו מיומנות על ידי כמה פרוסות גבינה אמריקאית וערימה של בצל לבן קוביות, הבקר היה יבש וחסר את הרוחנות הנודעת שמצופה ממבורגר גורמה בעבודת יד. זה היה נהנה מבובת המתחרה של “רוטב Smash” של Smash Burger או אפילו רוטב “ביג מק” של מקדונלד של מקדונלד של מקדונלד.

אבל כמה ממסכדי הדו -סדר הכי לא הסכימו בחריפות.

ההמבורגר בסגנון החיה הותיר הרבה לדמיון, בגלל הטעם והמצגתו חסרי הדם

. . חבילת החברים מעריצה את מרביסט על תרומות הצדקה שלו לקהילה בכלל והיו להוטות לתמוך במאמציו הקציציים.

“היה לנו המבורגר בסגנון החיה [בפתיחה] וזה היה מספיק טוב שנחזור,” אמר מתיו בצחוק. “אני רוצה לנסות את הצ’יפס בסגנון החיה הפעם.

אבל, בעיניי, סל הצ’יפס, מכוסה בתבלינים בסיסיים, רוטב גבינה מגושמת וכמה פרוסות חמוצים היו מאכזבות גם כן. עם שם כמו “חיה”, חתכי הקמטים היו יכולים להיות פריכים יותר והתוספות הרבה יותר אכזריות.

גאס גרסיה, מעריץ MRBEAST בן 64 מצפון ניו ג’רזי, שיתף את השקפותי על הטעם “סתם בסדר” של האוכל.

.

MRBEAST השיק לראשונה את קו ההמבורגר שלו כמעט בדצמבר 2020

“ההמבורגרים אינם הטובים ביותר”, אמר גרסיה כשהוא ואשתו המתינו על הקו שנשפך לאולמות הקניון. “אבל אני מאוד אוהב את העבודה שהוא עשה כדי לעזור לאחרים. אני צופה בו [לעתים קרובות] והוא נראה כמו בחור טוב אמיתי.”

הורי לונג איילנד גארי ורבקה, שבתם בת העשרה גררה אותם אל החזה, אמרו לפוסט שהם “לא יכולים לסבול” את מרביסט בגלל קולו המעצבן והצלפים הדבילים שלו.

למעשה, בכל פעם שאללה צופה בקליפים שלו, היא נאלצת לעלות למעלה בחדרה ומתוך האוזן של אמא ואבא.

אבל, הצמד הסביר לפוסט כי הם הסכימו לחכות לתור במסעדה של הבחור עם הילדה הקטנה שלהם בגלל עבודת הצדקה שהוא עשה למען הסביבה כמו הסרת 30 מיליון פאונד של זבל מהאוקיאנוס דרך יוזמת הניקיון של צוות SEAS שלו.

“הילדים אוהבים אותו. הורים יכולים לקחת אותו במינונים קטנים, “אמר גארי, בצחקוק. .”

סקירת MRBEAST BURGER: בדיקת תחושת המדיה החברתית

בשבוע שעבר, אנחנו ב אה עליך בדק את אחד מקופצים של מרבסט בורגר של מרכז ארקנסו. פשוט היינו צריכים לראות אם זה שווה את כל ההייפ.

. זה הוקם בשנת 2020 על ידי ג’ימי דונלדסון, המכונה “Mrbeast”, אחד ה- YouTubers הגדולים בכל הזמנים. . ככל הנראה הוא התכוון ליצור מותג אוכל עם טווח הגעה עד רחוב – אחרי פחות משנתיים מלאות בעסקים, הרשת כבר מתהדרת ביותר מאלף מיקומים, שכמעט כולם מטבחי רפאים. על פי הדיווחים, חלקים מכל רכישת ארוחות נתרמים לארגוני צדקה הנלחמים בחוסר ביטחון אוכל גלובלי.

. שלושה מאיתנו הזמינו שלוש הצעות שונות של המבורגר MRBEAST: המבורגר בסגנון חיה, כריך רך עוף פריך וגבינה בגריל של קארל.

: בתור העשב התושב, הערכתי לראות גבינה בגריל בתפריט. .) בכל מה שקשור לגבינות בגריל, זו הייתה טובה – לא רעה, לא גדולה, אבל יותר משירות. שתי פרוסות גבינה נדבקו בין שתי לחמניות המבורגר מבפנים, ונראה היה כי הכריך היה בגריל מעל שטוח. מה שבאמת בלט מהארוחה שלי היו הצ’יפס – חתך מתנכח ומתובל יפה מאוד עם פלפל אדום פיקנטי, שום, פפריקה, סוכר ורמז סיד. הצ’יפס בלבד מצדיק לנסות – ומבחינתי ביקור חוזר.

: בכל הנוגע למבורגרים מסורתיים, צ’יזבורגר בסגנון החיה פגע בכל הסימנים. . . מה שבאמת העלה את סגנון החיה היה השימוש בחרדל חום – תמיד תוספת נהדרת לכל כריך – והלחמניה. הלחמניה ההיא הייתה יציבה מספיק כדי להחזיק את כל אותם מרכיבים יחד אך עדיין רכים יותר מהלחמים המפוארים שגורמים לך לפחד שתפסיק כלבים. .5/10 – יכול להיות תשע אם היה מגע יותר מאיו.

שרה: זה מיועד לכל המבוגרים שעדיין מזמינים רק מכרזי עוף לאן שהם הולכים. קצת מהסס לנסות אוכל המתאפשר על ידי מטבחי רפאים ויוטיובר בידור, הופתעתי לטובה. לא רק שהאריזה הייתה חמודה (ענייני מיתוג, בסדר?) אבל מצאתי את עצמי נהנה ממש מהכריך המכרז של עוף פריך, מה שכנראה יכול להתחרות בכל המועדפים שלך. . . .