ניסינו את Mrbeast Burger (סקירה) – Puffcrunch! ג’אנק פוד, חטיפים ומשקאות אנרגיה, ניסיתי את הוויראלי החדש של Mrbeast Burger, שהוגש כעת ב- N. י. קניון, אז לא היית צריך. הנה הביקורת שלי. .

0

ניסיתי את הוויראלי החדש של Mrbeast Burger, מוגש כעת ב- N. . . הנה הביקורת שלי

ההמבורגר בסגנון צ’נדלר (9 $.99) היה הגרוע מבין החבורה – פשוט שתי קציצות עם גבינה. . כמה קציצות המבורגר הם טעימים ועסיסיים מספיק שהם לא צריכים תיקונים. המבורגרים של MRBEAST בהחלט זקוקים להם.

! קישור וביצוע רכישה, ללא עלות נוספת עבורך, אנו עשויים לקבל עמלה.

סקירת Mrbeast Burger

אודות Mrbeast Burger

. הצגה מוצלחת של זה היא ב- Mrbeast Burger, מטבח רוח רפאים שאינו קשור לזכיינית כזו או אחרת. זה נקרא גם מסעדה וירטואלית, כאשר מפעלים מייצרים אוכל באופן בלעדי באמצעות אפליקציות משלוח.

. . אם אתה מישהו שלא רוצה לבשל ואתה רוצה שילוח הגון יאכל, אתה במזל. אני כאן כדי לספר לך כמה דברים על Mrbeast Burger.

. זה זמין באמצעות שירותי משלוחי מזון (Grubhub, Doordash וכו ‘.. למרות שהתפריט לא נרחב ביסודי. .

ביקורת מזון של Mrbeast Burger

MRBEAST הוא אבי, פשוט תקרא לי חיה

. אתה מקבל ארוחה, אתה לא הולך לשום מקום להשיג אותה, ואתה לא מוציא 30 דולר.00 כדי להעביר את זה. לאוכל יש טעם טוב יותר מאזור המזון המהיר שלך. עם זאת, זה לא נכנס לטריטוריה של רוב האוכלים הישיבה.

הייתי אומר שמרבסט בורגר עוזר להעלות את הבר לאוכל מהיר. על החיסרון, הוא מבולגן ונאשוויל הוט יכול להשתמש בחום הנכון. אני לא יכול להיכנס, אבל אני מרגיש ש- 7/10 זה מספיק הוגן בדירוג והם שווה לחזור.

האם ניסית את Mrbeast Burger?

. האם אתה מרגיש שתפסנו את הסקירה כראוי ונתנו תובנה טובה? יידע אותנו במדיה החברתית!

ניסיתי את הוויראלי החדש של Mrbeast Burger, מוגש כעת ב- N.י. קניון, אז לא היית צריך. הנה הביקורת שלי.

בעוד שקניון החלומות האמריקני המפלצתי מציע שפע של אפשרויות אוכל בעלות פרופיל גבוה, רק אחת מהן משכה אלפי לקוחות ביום הפתיחה שלה.

היכנסו למרביסט בורגר, מפרק חדש בבעלות כוכב יוטיוב ג’ימי “מרביסט” דונלדסון, שהחליט את המיקום הראשון לבנים וטיט עבור רשת ההמבורגר שלו-הרשת הייתה בעבר איסוף ומסירה בלבד-הייתה נפתחת באחו של האחו בעבר סוף שבוע. ? זה 2022. מי יודע.

כוכב YouTube Global Mrbeast משיק את המסעדה הפיזית הראשונה של Mrbeast Burger ב- American Dream

. .. מוצאי שבת ל -11 א.M. פתיחת יום ראשון.

.

למרבה המזל, לא הייתי צריך לחכות שעות למבורגר Mrbeast שלי ביום שלישי. הייתי בתור רק 10 דקות, והאוכל היה מוכן בחמש מהירות.

המבורגרים של MRBEAST מוגשים בסגנון ההמבורגר של En Vogue, כלומר הקציצות (ניחשתם נכון) נופצו על הגריל, הופכים רזים ופריכים עם צער נחמד כשתסיים כראוי. לזכותו של מרביסט בורגר, ההמבורגרים עצמם מנופצים בצורה מרשימה ונעימים מבחינה אסתטית למבצע מזון מהיר.

מרביסט בורגר מציע שלושה כריכים, כולם נקראים על שם חברי הילדות של דונלדסון (הזכר לי להתיידד עם כוכב יוטיוב). .

ההמבורגר בסגנון החיה (9 $.. הגבינה האמריקאית, חמוצים, בצל, מאיו, קטשופ וחרדל חום בשילוב כדי לגרום להמבורגר לטעום הרבה כמו מקדונלד’ס ביג מק מינוס הלחמניה האמצעית. הבעיה היחידה? . יכול להיות שזה היה המבורגר נהדר באמת כשהוא מוגש חם, אבל למרבה הצער לא היה המקרה.

מרביסט בורגר כריס

המבורגר בסגנון כריס (11 $.. ! חבל שהבייקון היה יבש ותפל, והצ’יפס החתוך קמטים הפך את כל העניין ליבש ועמילני מדי. התאם את זה עם לחמניית בריוש שהייתה בראית מדי עבור ההמבורגר הדק ביותר בתפריט, ואני הושטתי למים אחרי ביס אחד.

ההמבורגר בסגנון צ’נדלר (9 $.99) היה הגרוע מבין החבורה – פשוט שתי קציצות עם גבינה. . . המבורגרים של MRBEAST בהחלט זקוקים להם.

. .

העיתונות שלנו זקוקה לתמיכה שלך. NJ.com.

Jschneider@njadvancemedia. @J_schneider ובאינסטגרם ב @Jeremyishungryagain.

אם אתה רוכש מוצר או נרשם לחשבון באמצעות קישור באתר שלנו, אנו עשויים לקבל פיצוי. .

הצהרת אחריות

.

הגדרות עוגיות/אל תמכר את המידע האישי שלי

© 2023 Advance Local Media LLC. כל הזכויות שמורות (אודותינו).
אין לשכפל, להפיץ, להפיץ, להעביר, במטמון או להשתמש במטמון או להשתמש בהם, למעט באישור בכתב מראש של מקומי מקומי.

.

מדיניות הפרטיות של יוטיוב זמין כאן.