ל- Nintendo עדיין יש את Metroid Prime 4 Down כמשחק מתגים – IGN, Metroid Prime 4: כל מה שאנחנו יודעים עד כה | Gamesradar

0

Metroid Prime 4: כל מה שאנחנו יודעים עד כה על חזרתו של סאמוס

. מצא אותו בטוויטר ב @WYP100. אתה יכול להגיע לווסלי ב- [email protected] או בסודיות ב- Wyp100@Proton.לִי.

ל- Nintendo עדיין יש את Metroid Prime 4 Down כמשחק מתג

נינטנדו תיארה את בלעדיות ה- Nintendo Switch הקרובה ועדיין מפרטת את Metroid Prime 4 ארוכת השנים כמשחק מתג.

. סרט), נינטנדו רשמה את כל המשחקים הקרובים והמפורטים המגיעים ל- Nintendo Switch.

ראוי לציין כי הרשימה כוללת את Metroid Prime 4 (שעדיין נושאת כותרת “טמפ ‘ותאריך שחרור’ TBA ‘). הנה הרשימה במלואה:

  • הבלש פיקאצ’ו חוזר 10/6/2023
  • סופר מריו ברוס. פלא 10/20/2023
  • !
  • Super Mario RPG 11/17/2023
  • אחוזת לואיג’י: ירח אפל (טמפ ‘.) 2024
  • הנסיכה אפרסק תככב כדמות הראשית במשחק חדש לגמרי (טמפ ‘.) 2024
  • Metroid Prime 4 (טמפ ‘.) TBA

Metroid Prime 4 ספג התפתחות סוערת מאז הוכרז לפני שש שנים בשנת 2017. . באותה תקופה, נינטנדו אמרה כי היא קיבלה את ההחלטה מכיוון שהכניסה הרביעית “לא הגיעה לסטנדרטים שאנו מחפשים בסרט המשך לסדרת Metroid Prime”. אמנם לא אושר על ידי נינטנדו, אך Eurogamer דיווחה.

נינטנדו שתקה ב- Metroid Prime 4 מאז, והובילה חלק מהשערות שהמשחק היה בפיתוח גיהינום או החליפה את פוקוס כדי להשיק על יורש הגור הבא של המתג, השמועה להשיק בסוף 2024.

Metroid Prime 4 לא הצליחה להופיע במהלך נינטנדו ישיר של יוני, אך בהתחשב בנינטנדו עצמה עדיין מפרטת את המשחק ככותרת Switch, אולי החברה מתכננת לחסל אותו מחדש בהמשך 2023 כמשחק ה- Nintendo Switch האחרון שלה והשקת קונסולה הבאה הכותרת, כמו Breath of the Wild היה משחק Wii U האחרון מ- Nintendo כמו גם תואר השקת מתג.

ווסלי הוא עורך החדשות בבריטניה עבור IGN. מצא אותו בטוויטר ב @WYP100. אתה יכול להגיע לווסלי ב- wesley_yinpoole@ign..לִי.

Metroid Prime 4: כל מה שאנחנו יודעים עד כה על חזרתו של סאמוס

Metroid Prime 4

Metroid Prime 4 לא היו חיים קלים עד כה. ארבע שנים מאז שהמשחק הופעל מחדש לחלוטין בתהליך, אולפני רטרו המפתחים כעת מובילים את הפרויקט. חדשות טובות עבור כל מעריצי Metroid Prime הקלאסיים לראות את המשחק בידי המפתח המקורי של הטרילוגיה. אולם לרוע המזל, נינטנדו שקטה ברדיו מאז ההודעה ההיא, ולא אנחנו לא החכמים יותר באיזו צורה Metroid Prime 4 נמצאת היום – במיוחד כאשר נינטנדו ישיר לאחרונה יותר הוא עוד אי -מופע.

ככל שכולנו מחכים באופן קולקטיבי לעדכון חדש ומגדיר יותר, המשך לקרוא כדי ללמוד את כל מה שאנחנו יודעים עד כה על Metroid Prime 4 כדי לעזור להפיג שמועות מעובדות.

תאריך השחרור של Metroid Prime 4 עדיין באוויר

עדיין אין תאריך שחרור מאושר Metroid Prime 4, מה גם שהפך מחדש את הפיתוח בשנת 2019. לאחר הפיתוח של Metroid Prime 4 לא עמד בסטנדרטים של נינטנדו קיוותו, שיניה טקהאשי אישרה שהיא נגררת והופעלה מחדש. .”מילת המפתח כאן היא” נרחבת “, שכתבה המתנה ארוכה כדי לראות סוף סוף את סאמוס נוחתת על המתג.

.

הטריילר הראשון של Metroid Prime היה קצר ומתוק

כן, אכן קיבלנו טריילר, אבל כפי שציינו לעיל, זה לא חשף דבר. זה אפילו לא נתן לספר לנו מי המפתחים לאחור כאשר. . כל הדברים הטובים מגיעים למי שמחכה, כמו האמירה.

Metroid Prime 4 מפותח כעת על ידי אולפני רטרו, וזה דבר טוב

למרות שהעדכון האחרון הותיר רבים מרגישים מאוכזבים, הבאת אולפני רטרו על הסיפון היא דבר טוב מאוד, והעשה הזו ככל הנראה תספק לנו את משחק המטרואיד הבא שכולנו חיכינו לו בצורה אמיתית. סטודיו רטרו היו מאחורי הטרילוגיה של Stellar Metroid Prime ב- GameCube ו- Wii, כך שזה באמת הדשא הביתי של רטרו. לאחר שהאולפן הזה ינחה את הספינה למשחק הבא בסדרה פשוט הגיוני. אם מישהו יעשה צדק סאמוס, זה רטרו.

סיפור פריים Metroid – מה יכול לקרות?

קשה לומר מתי ההתפתחות מתחילה ושום דבר לא נחשף, או אפילו רמז עד כה. מה שאנחנו יכולים לעשות זה לשער בחלק האחורי של Metroid Prime 3: שחיתות, אם כי זה עדיין לא ממש נותן לנו הרבה מה להמשיך. לפרק השלישי בטרילוגיה היו סיומים מרובים שנקבעו על ידי אחוז הפריטים שמצאת עד סוף המשחק. . אז באמת, סיפור ה- Metroid Prime 4 יכול ללכת לכל כיוון עכשיו. הגלקסיה היא צדפה של סאמוס. .

משחק Metroid Prime 4

. Metroid Prime 4 יכול מאוד ללכת בעקבותיו בסגנון זה ולהביא לאלמנטים דומים למשחקים בטרילוגיה הקודמת. עדיין נוכל להיות לנו כמה חידות לפתור, פלטפורמות לקפוץ על פנינו ולראות דברים כמו תצוגת קסדת סאמוס ורדאר עושים גם קאמבק.

לעת עתה, מדוע לא לבדוק את הבחירה שלנו לטובה משחקי מתג קרובים מגיעים השנה או בעתיד הקרוב מאוד.

הירשם לניוזלטר GamesRadar+

עיכול שבועי, סיפורים מהקהילות שאתה אוהב ועוד

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.