כמה זה Overwatch 2? מידע על תמחור נחשף, כמה יעלה על עולה 2 עלות 2? | GGRECON

0

כמה יעלה Overwatch 2

לכאורה זה לא ישפיע על מחיר גרסאות הקונסולה, לפחות עדיין לא. גרסת ה- PS4 עדיין רשומה ב -60 דולר. עם זאת, שוק המחשבים הופך יותר ויותר לסוג זה של משחקי שירות חיים בחינם למשחק. Strike נגד: פוגע גלובלי היא אחת הדוגמאות האחרונות. חתך 20 $ מתג המחיר לא הופך אותו בחינם, אבל הוא מייצר Overwatch קצת יותר מפתה לאחזקות.

כמה זה Overwatch 2? מידע על תמחור שנחשף

תוכן מרובי משתתפים של Overwatch 2 הוא בחינם לכל השחקנים שבבעלותו עותק של המשחק הראשון.

תוכן PVE משולם אך Blizzard עדיין לא מכריז על מחיר למשחק.

הזמנות מראש צפויות להתקרב יותר להשקת המשחק. המשחק יהיה זמין עבור Xbox, PlayStation ו- PC.

Overwatch 2 זמין כרגע כ- PVP סגור (שחקן לעומת שחקן) בטא ושחקנים המעוניינים במשחק תוהים כמה יעלה המשחק. המשחק החדש נוצר מחדש במנוע חדש עם דמויות חדשות, מפות חדשות, גיבורים מעובדים מחדש, ממשק משתמש (ממשק משתמש) משתנה ועוד.

התוכן של PVE (נגן מול סביבה) לא נחשף עדיין אך Blizzard Entertainment חשף כי יהיו יכולות הניתנות להתאמה אישית, משימות שיתוף פעולה ותכנים ניתנים לחזרה שנשמעים מרגשים אם אתה חובב העולם שנוצר בתוך Overwatch. .

Overwatch 2 PVP הוא בחינם אם אתה הבעלים של המשחק המקורי

Blizzard Entertainment חשף כי Overwatch 2 יהיה א שדרוג חינם לשחקנים שכבר הבעלים של המשחק הראשון אם אתה רוצה לשחק את תוכן ה- PVP. אז מה זה מביא אותך?

  • גישה מלאה למצבי מרובי משתתפים
  • משחקים מותאמים אישית
  • גישה לכל הגיבורים הנוכחיים והחדשים
  • אירועים מרובי משתתפים

אינך מקבל גישה לאף אחד מתכני ה- PVE (שחקן יחיד ושיתוף פעולה) שיהיה זמין לרכישה. Overwatch 1 זמין כרגע עבור 19 $.99 למהדורת הבסיס ו- 39 $.99 למהדורה האגדית.

מהדורת הבסיס היא כל מה שאתה צריך כדי לפתוח את כל התוכן ב- Overwatch 1 כמו גם בתוכן מרובי משתתפים של Overwatch 2. המהדורה האגדית מעניקה לך גישה לעורות בלעדיים ושום דבר אחר.

מחיר Overwatch 2 – נגן יחיד ותוכן שיתופי פעולה

מחיר Overwatch 2 טרם נחשף. Overwatch 1 היה במחיר של 39 $.99 למהדורת הבסיס ו- 60 $ למהדורה האגדית בכל הפלטפורמות. Blizzard עשוי להיצמד לאותו תמחור אך עדיין אין אישור רשמי.

איך לקנות Overwatch 2?

. אתה יכול לרכוש אותו מהקרב.משגר נטו או מקישור החנות הרשמי

תוכן ה- PVE של Overwatch 2 עדיין אינו זמין לרכישה. טרם הוכרזו על הזמנות מראש. שחקנים יוכלו לרכוש את המשחק ישירות מחנות Xbox, חנות פלייסטיישן והקרב.משגר נטו. Blizzard עדיין לא מגלה אם מתג נינטנדו יקבל גישה למשחק.

כמה יעלה Overwatch 2?

כמה יעלה Overwatch 2?

ה Overwatch 2 מחיר הוא נקודת דאגה גדולה עבור המעריצים שמחכים בשקיקה לסרט ההמשך ליורה 6V6 של Blizzard Entertainment, והם לא צריכים לחכות זמן רב, אבל השאלה נותרה – כמה יהיה Overwatch 2 עֲלוּת?

Overwatch 1 שוחרר כבר בשנת 2016, והמהדורה הסטנדרטית הושקה בנקודת מחיר של 39 דולר.. Overwatch 2 . הודות לאינפלציה והמחיר העולה של המהדורות החדשות, היינו מצפים שזה יהיה בסביבות 60 $/50 £, מכיוון שמשחקי הגנים הבא בדרך כלל.

Overwatch 2 ‘S תוכן בלעדי של PVE – לקיחת צורה של מאות משימות סיפור וגיבור – הוא חלק גדול מנקודת המחיר החדשה הזו, אז כמה זה Overwatch 2?

האם Overwatch 2 הולך להיות חופשי?

מחיר Overwatch 2

זה נראה לא סביר Overwatch 2 היה הולך להיות בחינם לחלוטין, אבל בזכות חלון הראווה של Xbox Bethesda, למעריצים יש חדשות טובות ברצינות.

Overwatch 2 יהיה חופשי לחלוטין לשחק כאשר הוא ישוחרר ב- 4 באוקטובר 2022. זהו יתרון עצום לזכיינית ואנחנו מצפים שבסיס השחקנים ישגשג בגלל זה.

בעלי Overwatch מקוריים יקבלו חבילת מייסדים בחינם הכוללת עורות, אייקון ומתנת הפתעה.

זה הכל בשביל הפריימר שלנו ב Overwatch 2 מחיר, ועכשיו אתה יודע כמה Overwatch 2 .

Blizzard חותך לצמיתות 20 $ ממחיר Overwatch במחשב

Overwatch

Overwatch .

Blizzard קיצץ את המחיר של Overwatch במחשב במחשב 20 $ לשתי המהדורות. המהדורה הסטנדרטית – כל הגיבורים אך ללא כל הפעמונים והשריקות – הצטמצמה ל 20 $, לעומת 40 $. המהדורה האגדית, שבאמת פשוט בעלת עורות דמות קומץ יותר, היא כיום 40 $ במקום 60 $. למה שזה שווה, במהדורה האגדית יש גם תוכן קרוסאובר World of Warcraft, דיאבלו השלישי, גיבורי הסופה, Starcraft II, וכן .

לכאורה זה לא ישפיע על מחיר גרסאות הקונסולה, לפחות עדיין לא. גרסת ה- PS4 עדיין רשומה ב -60 דולר. עם זאת, שוק המחשבים הופך יותר ויותר לסוג זה של משחקי שירות חיים בחינם למשחק. Strike נגד: פוגע גלובלי היא אחת הדוגמאות האחרונות. חתך 20 $ מתג המחיר לא הופך אותו בחינם, אבל הוא מייצר קצת יותר מפתה לאחזקות.

בזמן שאתה צוחק, אנחנו עוברים, עוברים לעולמים. אז אתה הולך לנוח את הנשמות שלך, כי אני יודע שאני פוגש אותך בצומת דרכים. אתם יודעים שכולם לנצח יש אהבה מהם בריון עצם תינוק.