הוא Overwatch 2 CrossPlay או Platform? | PCGamesn, Overwatch 2 CrossPlay: איך לשחק עם חברים במחשב, Xbox, Switch & PlayStation – Dexerto

0

Overwatch 2 CrossPlay: איך לשחק עם חברים במחשב, Xbox, Switch & PlayStation

לבסוף, אם שחקני הקונסולה מחפשים להוכיח את עצמם לשחקני מחשב, הם יצטרכו לעשות זאת ללא כל מטרה לסייע, שכן התכונה תושבת כברירת מחדל אם תתבצע עם נגן מחשב כדי להשוות את המשחק במהלך המשחק.

הוא Overwatch 2 CrossPlay או Platform?

Overwatch 2 CrossPlay מאפשר לך לשחק על פלטפורמות אחרות ולאסוף את ההתקדמות שלך ביורה הגיבורים של Blizzard ללא קשר למקום בו אתה משחק.

Overwatch 2 Crossplay ו- Cross-Progression: Kiriko, מרפא ארוחת ערב ב- Overwatch 2, מחזיק בהגנת סוזו

רוצה לשחק Overwatch 2 CrossPlay? סרט ההמשך נושם חיים חדשים לתוך היורה של גיבורי Blizzard, כך שאנו לא מאשימים אותך בכך שרצית להתחבר עם חברי הקונסולה שלך ולדוכס את זה יחד.

למרבה המזל, Overwatch 2 כולל התקדמות חוצה פלאט-פלטפורמות, כך שתוכלו להצטרף לחברים שלכם בכל פלטפורמה זמינה שתבחרו. הידיעה כיצד למזג Overwatch 2 חשבונות מאפשרת לך לסגת בנוחות לספה או למיטה שלך למשחק או שניים, בטוח בידיעה שכל התקדמות שתעשה במשחק המחשב החינמי תתרחב להתקדמות שלך במחשב האישי. לא משנה איך תעדיף להשתמש בתכונות ה- Overwatch 2 CrossPlay ו- Cross-Chrogression, הנה כל מה שאתה צריך לדעת כדי להשיג את זה ולהפעיל אותו.

Overwatch 2 CrossPlay ו- Cross-Platform התקדמות

Overwatch 2 CrossPlay זמין ברחבי המחשב וכל הקונסולות הנתמכות, .חשבון נטו. משחק מרובי משתתפים זמין כרגע לשחק ב- PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X ו- S, Nintendo Switch ו- PC.

תנועה צולבת זמינה גם עבור Overwatch 2, אך שימו לב לקרב שלכם.חשבון נטו יכול לקשר רק לחשבון פלייסטיישן יחיד, Xbox או Nintendo Switch. באותה מידה, הקונסולה שלך לא יכולה לקשר לקרב מרובה.חשבונות נטו.

התקדמות חוצה פלטפורמות ב- Overwatch 2

כפי שניתן לצפות, כל התקדמות Overwatch 2 חוצה פלטפורמות מאוחסנת בקרב שלך.חשבון נטו ולא הקונסולה האישית שלך, כולל קוסמטיקה, נקודות והישגים. אם קישרת את חשבונות ה- PlayStation או Xbox שלך, הארנק במשחק שלך יהיה משותף ונגיש בין הפלטפורמות.

זה מעט שונה עבור מתג Nintendo – כל המטבע שנרכש או נמלט במתג נינטנדו, כולל אסימוני ליגת Overwatch, נשאר בלעדי בפלטפורמה. למרבה המזל, זה לא נמשך למטבע שהרוויח במשחק, שעשוי לבזבז על כל פלטפורמה שתבחר.

סטטיסטיקה של משחקים ודירוג מיומנות מטופלים קצת אחרת עבור שחקנים שממזגים את הקרב שלהם.חשבונות מחשב נטו עם קונסולות. הסטטיסטיקה של המשחקים ודירוג המיומנות שלך מופרדים על ידי מאגר הקלט, ככל הנראה כדי לקחת בחשבון את ההבדל בין משחק בבקר לעומת עכבר ומקלדת.

. זה משתרע גם על אישורים, השומרים על הערך הגבוה ביותר על פני הפלטפורמות.

כיצד לקשר את הקונסולה והקרב שלך.חשבונות נטו

ראשית, הקפידו על הקרב שלכם.רשת אינה חשבון ניסיון – אם כן, הקפד להשלים את ההרשמה לפני שתנסה לקשר את חשבונות הקונסולה שלך. .דף ניהול חשבונות נטו לרשימה של כל חשבון רלוונטי שתוכל להתחבר לקרב.נֶטוֹ. בחר את ההנחיה הרלוונטית ‘+Connect’ מהרשימה ופעל לפי ההוראות כדי לבצע את הקרב שלך.חשבון רשת וקונסולה מדברים אחד עם השני.

אם כבר יש לך קרב.חשבון נטו המקושר לקונסולה שלך, אתה יכול לבטל את קישורו בקלות מאותו תפריט ולקשר מייד את החשבון החדש שלך, אך הזהירו: Blizzard יישמה חוטם לשינוי קישורי חשבון כדי למנוע שימוש לרעה, כך שחשוב להיות בטוח לחלוטין שאתה ‘ קישור מחדש של החשבונות הנכונים. אם אתה מחבר את רשת הפלייסטיישן הלא נכונה, Xbox Live או Nintendo, תצטרך לחכות שנה שלמה כדי לשים את זה נכון.

הפעלת Overwatch 2 CrossPlay צריכה להיות הפלגה חלקה מכאן. אם אתה ותיק Overwatch Grizzle. .

נט סמית ‘אם נאט לא מחזר את אנדרג’ה ואגירת משאבים בסטארפילד, אז היא בטח נעלמה לרוגואייק האחרון, משחק האימה או לא מאחל לבאנרים בהונקאי רכבת הרכבה של הונקאי. אל תבקש ממנה לבחור את בן לוויה של שער 3 של בלדור 3 – לעולם לא תקבל תשובה ישר.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

Overwatch 2 CrossPlay: איך לשחק עם חברים במחשב, Xbox, Switch & PlayStation

בידור של Blizzard

תיקון ה- CrossPlay של Overwatch גורם לבעיות אזור גדולות.

.

זה לא סוד ש- Overwatch 2 פונה למגוון רחב של גיימרים ברחבי העולם. יש לך את הגיימרים המזדמנים לשחקני המקצוענים, עם סגנון המצויר ומחסום מיומנות נמוכה כדי להתחיל להפוך את התואר ללהיט עם שחקנים צעירים ומבוגרים יותר כאחד.

עם התיקון ביוני למשחק Overwatch המקורי בשנה שעברה, Crossplay הוצג סוף סוף לאחר שהתבקש במשך שנים. כך תוכלו לשחק עם החברים שלכם ברחבי המחשב האישי, Xbox, Switch ו- PlayStation.

המאמר נמשך לאחר המודעה

תוכן

 • מה זה CrossPlay
 • הוא Overwatch CrossPlay?
 • איך לקשר קונסולה ולקרב.חשבונות נטו
 • איך עובד CrossPlay ב- Overwatch
 • האם Overwatch 2 יהיה חוצה פלטפורמות?

מה זה CrossPlay?

לוסיו ב- Overwatch 2

Overwatch 2 בהחלט לא מיועד רק לגיימרים של מחשב. הכותרת שוחררה גם ב- PlayStation, Xbox ו- Nintendo Switch, כלומר יש שלל משתמשים שמשחקים בפלטפורמות שונות.

הצטרפות לאגדות Fortnite ו- Apex, שיש להן תכונה המכונה ‘משחק חוצה פלטפורמות’, Overwatch 2 מאפשרת לשחקנים להתקדם ולשחק עם חבריהם ללא קשר לפלטפורמת הבחירה שלהם.

לכן, אם בן זוגך אוהב לזרוק על המקלות עם ה- PS5 שלהם אבל אתה יותר נגן מחשב קר ומחושב, אתה עדיין יכול לחוות כמה ארגזי שלל יחד למרות החומרה השונה שלך; פשוט אל תעלה את הנושא שהוא “טוב יותר”, למען כולם.

הוא Overwatch 2 CrossPlay?

Reinhardt, Mei, Lucio, Tracer and Mercy מ- Overwatch 2

Overwatch 2 תמיד טוב יותר עם חברים, ועכשיו אתה יכול לשחק עם יותר חברים מתמיד!

. עם זאת, Blizzard שמעו את תחינותינו והכניסו סוף סוף את התכונה למשחק.

המאמר נמשך לאחר המודעה

 • קרא עוד:כמה אנשים משחקים Overwatch?

מוקדם יותר השנה ב יוני, . כדי לקחת חלק, רק וודא שחשבון המסוף שלך קשור לקרב שלך.נטו והוספת את החברים שלך שאתה רוצה לשחק איתם.

המאמר נמשך לאחר המודעה

איך לקשר קונסולה ולקרב.חשבונות נטו

Overwatch CrossPlay

מחפש להתחבר עם חברים בפלטפורמות אחרות? הנה איך לעשות את זה!

על מנת לשחק עם חבריך בפלטפורמות שונות ולהשתמש ב- CrossPlay, Blizzard הודיעו שתצטרך לוודא שהקונסולה שלך קשורה לקרב שלך.חשבון נטו.

הנה מה שאתה צריך לעשות:

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

 1. .נֶטוֹ אם אין לך חשבון.
  • למי שכן, פשוט .
 2. לחץ על שלך שם החשבון בפינה הימנית העליונה.
 3. בחר ‘הגדרות חשבון’ מהתפריט הנפתח.
 4. בחר “חיבורים.
 5. ברשימה שמופיעה, לְחַבֵּר הקרב שלך.נטו לחשבון ה- Xbox Live, PlayStation Network או Nintendo.
 6. קפוץ למשחק ולשחק עם החברים שלך!

איך CrossPlay עובד ב- Overwatch 2

CrossPlay מופעל לכל מצבי המשחק ב- Overwatch 2 עם למעט משחקים תחרותיים. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

למטרות איזון, שחקני מחשב ושחקני קונסולה לא יערבבו באותה בריכה למשחקים תחרותיים.

המשמעות היא שאם אתה במחשב משחק עם חברים בקונסולה, אתה יכול לשחק רק יחד במצבי משחק לא תחרותיים. כל קבוצה המורכבת משני שחקני מחשב וגם קונסולה תוכנס בבריכת השידוכים של נגן המחשב האישי.

נגני עכבר ומקלדת לא יוכלו להצטרף למאגר השידוכים של נגן הקונסולה, ללא קשר למי שנמצא בקבוצה שלהם.

המאמר נמשך לאחר המודעה

לבסוף, אם שחקני הקונסולה מחפשים להוכיח את עצמם לשחקני מחשב, הם יצטרכו לעשות זאת ללא כל מטרה לסייע, שכן התכונה תושבת כברירת מחדל אם תתבצע עם נגן מחשב כדי להשוות את המשחק במהלך המשחק.

המאמר נמשך לאחר המודעה

זה כל מה שאתה צריך לדעת על CrossPlay ב- Overwatch! אם אתם מחפשים להתעדכן בכל החדשות האחרונות, עיינו בדף הראשי הייעודי של Dexerto למשחק Blizzard האהוב עלינו.

הוא Overwatch 2 Crossplay תחרותי?

מלכת הג'ונקר מחדדת את הגרזן שלה בתוך בניין

הרבה מ Overwatch 2, אבל זה לא בהכרח נכון כשמדובר במצב תחרותי. אם אתה שחקן מדורג, הדברים קצת יותר מסובכים.

איחוד בסיס השחקנים היה אחד המוקדים הגדולים ביותר של Blizzard עבור Overwatch 2. לפני השקת המשחק, המפתח Blizzard הודיע ​​על תהליך מיזוג חשבון על פני פלטפורמות על מנת לתמוך בתכנות צולבות. שחקנים יכולים לחצות עם חברים על פני פלטפורמות במשחק מהיר .

הראשון Overwatch סירב לאפשר גם לשחקני מחשב וגם לקונסולה להתקיים יחד באותו שרת, ובכך מפצלים את השניים לבריכות שונות לשידוכים. Blizzard ביצעה הרבה שינויים במשחק המדורג ב Overwatch 2, שהעלה הרבה שאלות חדשות ביחס ל- CrossPlay.

הנה כל מה שאתה צריך לדעת על CrossPlay פנימה Overwatch 2המצב התחרותי.

 • הוא Overwatch 2 Crossplay תחרותי?
 • מדוע אין Overwatch 2 תחרותי?
 • איך CrossPlay עובד ב- Overwatch 2

הוא Overwatch 2 Crossplay תחרותי?

תמונה של Overwatch 2 תווים

Overwatch 2המצב התחרותי אינו תומך ב- CrossPlay True. כמו המשחק הראשון, שחקני המחשב והקונסולה מופרדים במשחקים מדורגים. נגני מחשב יכולים לשחק רק עם ו נגד שחקני מחשב אחרים. שחקני קונסולה יכולים לשחק עם ו נגד כל שחקני קונסולה אחרים.

שחקנים שבבעלותם קונסולה יכולים להתאים. אבל, נגן המחשב הבודד לא יכול לשחק משחקים תחרותיים לצד או נגד אחיהם הקונסולה.

כפי שאתה יכול לדמיין, חלק מהשחקנים לא נרגשים מכך.

למה לא Overwatch 2 תחרותי יש צולב?

תמונה של Overwatch 2 תווים

הדבר האחרון שחקני המחשב רוצים הוא להתיר את הניתוק לחלוטין על ידי א משתמש בקר עם AIM Assist. בצד ההפוך, משתמשי הבקר לא רוצים להימחק על ידי גיימר מחשב עם כיסא עכבר וכיסא משחק.

לשחקני מחשב אין גישה לדברים כמו AIM Assist ושימוש בעכבר מספק שיטה מדויקת הרבה יותר למטרה, מה שהופך אותו באופן לא הוגן באופן דרמטי במובן תחרותי משתי הזוויות.

מגבלות אלה, למרות שהם מתסכלים, נמצאות מסיבה כלשהי. שמירה על יושרה ב- Esport כמו Overwatch 2 הוא אינטגרלי בשמירה על המשחק עצמו תחרותי. שחקנים לא צריכים להיות צריכים לשחק נגד מישהו שלא מתאים באופן שווה מה- Get-Go.

איך CrossPlay עובד ב- Overwatch 2

ScreenGrab מ- Overwatch 2 הכולל Doomfist, Winston ו- Phraoh

אם אתה רוצה לשחק עם חברים על פני פלטפורמות, עדיף שתשחק מהיר משחק, שאין לה מגבלות חוצה. .

זכור, עם זאת, זאת שחקני קונסולה נמצאים בעמדת נחיתות רצינית מאוד ללא AIM לסייע. ככל הנראה זה היה הניסיון של Blizzard לאיזון התאמות בצורה הוגנת יותר ליצירת חוויות משוות. סביר להניח שלא תראה ההבדל העיקרי ברמת המיומנות.

כדי להשתמש בתכונה CrossPlay של Overwatch 2, תצטרך:

 • אתר את התפריט החברתי ב Overwatch 2
 • לחץ על “הוסף חבר”
 • הקלד את כתובת הדוא”ל או Battletag שלהם
 • לחץ על שלח והזמין אותם ברגע שהם קיבלו

Blizzard עשויה להוסיף את התכונה בעתיד, אך לעת עתה, תצטרך להחליף פלטפורמות אם אתה רוצה לשחק תחרותי עם חברים בבריכה האחרת.

אמילי היא כותבת צוות המכסה אגדות Apex, Overwatch, Pokemon ו- Gare Gaming עבור Dot Esports. הקווינים האחרים שלה כוללים מגמות דיגיטליות, טרנס מסך ו- Gamespew. היא גם עובדת כמעצבת עלילתית במשחקים. צרו איתה קשר בטוויטר @thepokeflute.