Overwatch 2 מדריך מאמן AIM – מאמן AIM 3D, מיטב קודי המשחק המותאמים אישית לאימוני AIM ב- Overwatch 2 – DOT Esports

0

אבל, אולי ההיבט החשוב ביותר של Overwatch 2 הוא Mastering Aim.

אימוני AIM של Overwatch

Shadowkeks – נגן Overwatch

“אם הכוונה שלך היא לשפר את המטרה שלך, המשחק הזה יעשה את זה.”

כיצד לשפר את המטרה שלך ב- Overwatch 2?

כדי לשפר את המטרה שלך ב- Overwatch 2 הנה מה שאתה צריך לעשות:

1. חשוב לנתח את מה משתבש קודם.

האם אתה תמיד חסר צילומים חשובים? אולי באלמנה אתה מתגעגע לזריקות קלות רבות ובסופו של דבר מפסיד קרבות צוות. או שאתה מנגן את Tracer ומעקב המטרה שלך פשוט מביש. המשך לקרוא כדי ללמוד מה חשוב למשחק הזה ואז גלה את נקודות התורפה שלך עם מאמן AIM 3D.

2. קבל את יסודות המטרה נכון.

בדרך כלל הייתם חושבים שתוכלו לסיים מטרה רופפת עם קליפ אחד, אבל זה לוקח לכם קליפים מרובים מכיוון שמעקב המטרה שלכם הוא נורא. זה סימן לכך שאתה צריך לעבוד על כישורי המטרה הליבה שלך – מעקב, הדבקה, לחיצה ומיתוג יעד .

3. בחר שגרת אימונים למטרה עבור Overwatch 2 והדבק בה.

זה מבטיח תרגול עקבי ורווחים לטווח הארוך. בחלק הבא תוכלו למצוא שגרת סדנאות הכשרה למטרה עם תרגילים ספציפיים לכל יום בשבוע.

כשמדובר בשגרה כלל הזהב כדי לשפר את המטרה שלך במשחק זה הוא להתאמן כל יום במשך חצי שעה, לא פעם בשבוע במשך 3 שעות.

Overwatch 2 סדנת הכשרה

תרגול מטרה אפקטיבי עבור Overwatch 2 כרוך בתרגילים שונים שנועדו באופן ספציפי להכשרת זיכרון השרירים שלך, לשפר את מהירות התגובה והתיאום ומטרה מעקב ומטילי תת -מהפכים.

כל התרגילים הללו לעבודות Overwatch בסינרגיה אם אתה מקדיש מספיק זמן ומאמץ. זו הסיבה שחשוב לדבוק בתרגול האימונים הזה.

קודי המשחק המותאמים אישית הטובים ביותר לאימוני AIM ב- Overwatch 2

נבדק אם קודים חדשים!

כדי להצליח Overwatch 2, השחקנים צריכים לשלוט בכמה אלמנטים מהמשחק שלה. מלמד את כל הגיבורים וכלה בהבנת המפות, שחקנים לא יכולים פשוט להרים את המשחק בפעם הראשונה ולהצליח מייד.

אבל, אולי ההיבט החשוב ביותר של Overwatch 2 הוא Mastering Aim.

המטרה היא חלק מכריע בכל כותרת FPS, ו Overwatch 2 אינו שונה. לא משנה מה שחקני הגיבור בוחרים להשתמש בהם, הם יצטרכו מטרה טובה להיות שחקן יעיל עבור הקבוצה שלהם. עבור חלק, הכוונה פנימה OW2 מגיע טבע שני בגלל זמנם עם המשחק הראשון. עם זאת, Blizzard Entertainment אכן שינה כמה מהאלמנטים המכוון בסרט ההמשך שיהיו אפילו ותיקים שמנסים לכוון טוב יותר.

אם אתה מנסה להוריד את המטרה שלך, ייתכן שתרצה לבדוק קודי משחק מותאמים אישית שמאפשרים לך בעיקר לעשות זאת בדיוק. להלן, רשמנו כמה מהקודים הטובים ביותר לשימוש כדי לשלוט במטרה Overwatch 2.

Overwatch 2

ישנם כמה סוגים שונים של משחקים מותאמים אישית שחקנים יכולים לבחור כדי לשפר את המטרה שלהם. המשחקים המותאמים אישית השונים מאפשרים לשחקנים להתאמן על סוגים שונים של מטרה, ממטרה סטנדרטית למטרה אנכית לאימונים מתקדמים יותר. שחקנים יכולים למצוא קוד משחק מותאם אישית לכל אותם אימונים AIM למטה.

אימון מטרה בסיסי

ראשית היא המטרה אימון שרוב השחקנים צריכים להתמקד בהתחלה.

זה רק תרגול מטרה סטנדרטי שיזרוק שחקנים כמה יעדים, כמו פרעה, טרצ’ר וג’נג’י, להכות. גיבורים אלה מעט קשה לפגוע בגלל תיבות הלהיט והניידות שלהם, מה שמאפשר לשחקנים אתגר מספיק לבחון ולשפר את מטרתם.

בתוך המשחקים המותאמים אישית הללו, שחקנים יכולים גם לשנות את האופן בו יעדי האויב נעים, מה שעלול להפוך את האימונים לקלים ומקשה יותר.

, השחקנים צריכים לבדוק לחלוטין את מטרתם כנגד יעדים אנכיים. יש קוד משחק מותאם אישית אחד שמאפשר לשחקנים לעשות בדיוק את זה.

. זה ישמש לשחקנים לכוון לאויבים באוויר וכיצד לפגוע בהם בדיוק קטלני.

שחקני קוד המשחק המותאם אישית יכולים להזין לאימוני המטרה האנכית הוא:

הכשרה מתקדמת למטרה

אימון המטרה הסופי שיש לנו ברשימה זו יבחן באמת את יכולת המטרה של השחקנים ב Overwatch 2. במשחק המותאם אישית הזה, השחקנים יונחו בג’ונקרטאון ויעלו נגד אויבים שהקושי שלהם נקלע למקסימום. טנקים, כמו הורסת כדור ווינסטון, זמינים להתאמן במשחק הזה, ומאפשרים לשחקנים לראות כמה זריקות הטנקים יכולים לצלם לפני שהם יירדו.

כמו כן, האויבים ינועו בכל רחבי המפה, ויעניקו לשחקנים אתגר אמיתי ויגרום לזה להיראות כאילו הם נלחמים ביריב אמיתי.

קוד המשחק המותאם אישית להזנת אימון AIM מתקדם זה הוא:

.

. שחקנים יכולים להיכנס למשחק המותאם אישית שלהם עם הקודים אם הם רוצים לשחק בכל עת.

Overwatch 2.

. יש לו ניסיון של 6+ שנות סיקור Esports ואירועי ספורט מסורתיים, כולל Dreamhack אטלנטה, אליפות Call of Duty 2017 וסופרבול 53.