מהו דירוג הגיל עבור Overwatch 2?, ביקורות הורים עבור Overwatch | מדיה של השכל הישר

0

עמק סטארדו (פגי 7+)

מהו דירוג הגיל עבור Overwatch 2?

.

ארגונים כמו מועצת תקני הווידיאו ומועצת דירוג תוכנת הבידור מקצים דירוג גיל למשחקי וידאו.

Overwatch 2 הוא הפרק השני של היורה המקוון המבוסס על הצוות המקוון שפורסם במאי 2016. סרט ההמשך שומר על אותו שלד משחק כמו המשחק הראשון הכולל שתי קבוצות של חמישה שחקנים העוסקים בלחימה בגרסה עתידנית של כדור הארץ. בגלל תיאורי אלימות וכמה שפה חזקה, המשחק אינו נחשב מתאים לילדים מתחת לגיל מסוים. הנה כל מה שאתה צריך לדעת על דירוג הגילאים של Overwatch 2.

מהו דירוג הגילאים של Overwatch 2?

Overwatch 2 הוקצה לדירוג גיל 12 של פגי 12 על ידי מועצת תקני הווידיאו ודירוג ‘נוער’ על ידי דירוג תוכנת הבידור. Overwatch 2 קיבל דירוג גיל זה מכיוון שהוא כולל אלימות מתונה ושימוש בשפה חזקה. ה- VSC פירט את הסיבות לדירוג הגילאים של PEGI 12 עבור Overwatch 2 בו נאמר שהוא “.“זה גם הצהיר כי”יש קצת מראה של דם“, ודמויות”מראה תגובה מועטה לאלימות“ו”הן”.

דירוג ‘העשרה’ של ESRB מציין שתוכן המשחק מתאים בדרך כלל לגילאי 13 ומעלה. הלוח ציין כי הקרב כולל “ירי תכוף, פיצוצים וקריאות כאב.”

דירוג הגילאים של המשחק מושפע ממספר גורמים הכוללים את אופי האלימות המתואר, נוכחות נושאים למבוגרים ושימוש בחומרים. ארגונים כמו מועצת תקני הווידיאו מקצים דירוגי גיל למשחקי וידאו המבוססים על מערכת המידע על המשחקים הפאן-אירופי (PEGI). תוך כדי סיווג משחקים ה- VSC מסתכל על תיאורים של אלימות ושפה רעה. זה גם מחפש תוכן שעלול לגרום לפחד, הוא מפורש מינית או מתאר את השימוש בטבק, אלכוהול או חומרים לא חוקיים. בהתבסס על גורמים אלה, VSC מקצה דירוג גיל כמו 3, 7, 12, 16 ו -18 למשחקים.

ESRB נותן דירוג גיל למשחקים על בסיס גורמים כמו אופי האלימות, שפה חזקה ונושאים למבוגרים המופיעים במשחק

באופן דומה, לוח דירוג תוכנת הבידור (ESRB) מקצה דירוג גיל למשחקים המשחררים בקנדה ובארצות הברית. ה- ESRB משתמש בדירוגים כמו ‘כולם’, ‘כולם 10+’, ‘נער,’ בוגר 17+ ‘ו’מבוגרים רק 18+’ עם תוויות הכוללות תיאורי תוכן.

Overwatch

תמונת פוסטר Overwatch

למשחק אין התאמה מבוססת מיומנות, כך שתצטרך להתפלל אם אתה מקבל מישהו שיכול לעזור לך כי רוב האנשים לא יודעים מה הם עושים כדי שכל משחק שאני משחק, וזה משגע אותי שאני תמיד צריך להילחם 3 או יותר אנשים לבד. המשחק הזה ממש מאכזב אותי כשאפילו בזירה חברי לקבוצה לעולם לא נמצאים בקטטות. . הם אפילו לא יכלו ליצור משחק שידוכים מבוסס מיומנות שמוכיח שאין להם את השיא של החינוך הזה. אני מניח שזה המשחק הראשון שהם עשו כי אם זה לא אז זה מראה בכנות שאין להם דרך לייצור משחקי וידאו וצריכים ללכת להכניס את הכישרונות שלהם למשהו אחר כמו לשטוף מכוניות של אנשים. אני לא יודע אם הם אפילו יכולים להתקבל לעבודה עם הכישורים האידיוטים שלהם.

מדריך ההורים ל- Overwatch Pegi 12

תמונה מוצגת למדריך ההורים ל- Overwatch Pegi 12

.

Overwatch הוא משחק צילום מרובה משתתפים בו שתי קבוצות של שישה שחקנים מתחרות כדי לתפוס ולהגן על יעדים שונים. Overwatch, שנקבע בעתיד הקרוב בזירות אקזוטיות ברחבי העולם. משחק משחק מקוון בלבד, ואין אפשרות לשחקן אחד.

המשחק משוחק מנקודת מבט בגוף ראשון והדמויות הרבות מחולקות לארבע כיתות, שכל אחת מהן מספקת פונקציות שונות במשחק, כולל התקפות התקפיות וריפוי. לדמויות מיומנויות שונות כולל ‘אולטימטיבי’, מיומנות עוצמתית שניתן להשתמש בה רק לאחר מילוי מטר לאורך זמן.

בעוד שנקודות ניסיון מתקבלות בסוף המשחקים, הפילוס הוא תגמול עם פריטים קוסמטיים גרידא כמו שינויי צבע ותנוחות ניצחון, שאינן מספקות יתרון במשחק. .

בתור יורה בגוף ראשון עם מראה מצויר ומשחק תחרותי מבוסס מעמדי, Overwatch דומה ביותר למשחקי Fortress Fortress, אם כי הוא גם מושך השפעה ממשחקים מקוונים מרובי משתתפים כמו ליגת האגדות.

דירוג פגי

בבריטניה ובאירופה, Pegi Carns Overwatch כ- Pegi 12, המתאים לגילאי 12 ומעלה, לאלימות לא מציאותית כלפי דמויות אנושיות.

ה- GRA מרחיב את פרטי הפגי שלהם באומרו Overwatch כולל ‘סצינות תכופות של אלימות קלה’ וכי ‘אלימות מורכבת מדמויות אנושיות ופנטזיה התוקפות זו את זו במגוון נשק.”ה- GRA קובע גם כי” בעוד שמוצג בדם, אין פרטי פגיעה גלויים והאלימות עצמה די קלה.’

כַּתָבָה

בעתיד הקרוב כדור הארץ מתאושש ממלחמת רובוטים, המשבר הושלם על ידי Overwatch, סוכנות שמירת שלום בינלאומית שהתפרקה לאחר מכן. כמה שנים לאחר מכן, משבר חדש מעודד את חברי Overwatch לשעבר לרפורמה בסוכנות.

מפתח

Overwatch פותח על ידי Blizzard, שאולי אתה מכיר מזכייני Warcraft ו- Starcraft.

פוּרמָט

Overwatch זמין עבור PS4, Xbox One ו- PC, בסביבות 45 £ או 60 $. עדכוני DLC ייעשו למשחק, וכדי לשמור על זוגיות בין השחקנים כל עדכוני שינוי המשחקים יהיו בחינם, כאשר רק פריטים קוסמטיים דורשים תשלום.

משך וקושי

כמשחק מרובה משתתפים Overwatch נמשך כל עוד הוא נשאר כיף, ו- Blizzard מבטיח עדכונים לתואר ולתחרויות במשחק כדי לשמור על עניין. צפו לקחת על ידי עשרים שעות כדי לחקור את כל אפשרויות המשחקים. .

ערכות נושא

Overwatch הוא משחק ירי, שמגיע עם מטען אלים כפי שמכתיב הז’אנר. עם זאת, מכיוון שמשחקים מבוססי אקדח עוברים Overwatch, אם לא ממש הספלטון הידידותי לילדים של נינטנדו, טייק יריות מקוונת ידידותית ואופטימית. .

הנאמנות ההולכת וגוברת של המשחקים המודרניים דחפה את האלימות במשחק לטריטוריה גרפית ומציאותית יותר, אבל המראה והתחושה של רצועת Overwatch הם הרבה פחות אינטנסיביים, פעולה והתרגשות ולא גור וחצץ.

סיכום

משחקי צילום מרובי -משתתפים מקוונים יכולים להיות מרגשים מאוד, אך הם גם לעיתים קרובות עגומים ולא ידידותיים, כאשר שחקנים מנוסים בוחרים חדשים להרוגים זולים, ושחקנים עם שעות כדי לחסוך פילוס כך שהם לא ניתנים להריסה בהשוואה לאלה שיכולים להיות רק מסוגל לשחק פעם בשבוע. הוסף את האפור הכללי והגורם של יורים צבאיים רבים ו- SF והם יכולים לאסור די.

Overwatch הוא הרבה יותר מסביר פנים, מלא בדמויות מקסימות נועזות, מיקומים מגניבים ומכניקה כדי להבטיח מגרש משחק ברמה. זה משחק בו כל אחד יכול לתרום וליהנות, אבל שיש לו הטבות עומק וקוסמטיקה למי שרוצה באמת להיכנס לזה. יש כבר הרבה במשחק, עם דמויות וכוחותיהם השונים המתקשרים בדרכים מפתיעות, ועם Blizzard מבטיחים עדכונים עתידיים עבור כל השחקנים Overwatch צריכים להישאר רעננים במשך זמן מה לבוא.

משחקים אלטרנטיביים

הורים המחפשים אלטרנטיבות ל- Overwatch יכולים לשקול את המשחקים הבאים שמציעים אפשרויות לייצור משחק דומות ללא המוני זרים מקוונים יכולים לקחת בחשבון.

Minecraft (Pegi 7+)

עמק סטארדו (פגי 7+)

אוהבים בזמן חלל מסוכן (Pegi 7+)

צמחים לעומת זומבים: לוחמת גן 2 (Pegi 12+)

Fortnite (Pegi 12+)

אווטר לאנדרו רוברטסון

אנדי רוברטסון הוא העורך של AskaboutGames וכתב לעיתונות הלאומית ושידור על משחקי וידאו ומשפחות במשך למעלה מ 15 שנה. זה עתה פרסם את ספר המשחקים Taking עם מסד הנתונים של משחקי הווידיאו המשפחתיים שלו.

רשת שגרירי משחקי הווידיאו מציעה עצות לגבי קריירה במשחקים. אנו תומכים גם במאגר משחקי הווידיאו המשפחתי המציע הנחיות למציאת המשחקים הנכונים למשפחתכם:

AskaboutGames מנוהל בשותפות בין מועצת הדירוג של מועצת תקני הווידיאו, מנהל מערכת דירוג עידן פגי בבריטניה, לבין אוקיי, גוף הסחר לתעשיית המשחקים והבידור האינטראקטיביים בבריטניה: