Overwatch | Wiki-Strike Counter-Strike | Fandom, Counter-Strike: Global התקפי »CS: Go Overwatch שאלות נפוצות

0

Overwatch CSGO

כן. .

Overwatch

הוא תהליך שיפוט רמאות מונע על ידי שחקן המופיע ב Strike נגד: פוגע גלובלי. Overwatch בוחרת בשחקנים מנוסים ואמינים להיות חוקרים, שסוקר הדגמות של משחקים עם רמאים, ועובד בשחקנים עם שסתום אנטי-צ’יט, בוחר שחקנים מנוסים ואמינים כדי להיות חוקרים, הסוקרים הדגמות של משחקים עם חשודים ברמאים, ומגיעים לפסק הדין בשאלה אם השחקן החשוד רימה או לא. אם החוקרים יסיקו שהשחקן בוגד או פוגע בדרך אחרת במשחק עבור שחקנים אחרים מעבר לכל ספק סביר, עונשים כמו איסורי משחק ייעשו כלפי השחקן החשוד. שחקנים שפתחו את תכונת Overwatch לא יוכלו להשתמש בה אם לשחקן יש את הדירוג התחרותי שלהם מוסתר בגלל חוסר פעילות, עליהם לקבל דרגה לגשת אליו שוב. נכון לעדכון 22 במרץ, 2023, Overwatch הוסר מהמשחק אך תווי התיקון לא ציינו את הסרתו. [1]

תהליך [ ]

. הרכז רואה את כל הדיווחים ובוחר משחק עם רמאי אפשרי ושולח את ההדגמה שלו לקבוצת חוקרים עבורם לשפוט.

כאשר ההדגמה נשלחת, החוקרים יקבלו הודעה בתפריט הראשי של המקרה הממתין. לאחר מכן החוקרים יכולים להוריד ולסקור את ההדגמה באמצעות גרסה מוגבלת של תצוגת הדגמת הצופים הרגילה. הנוף מוגבל לתצוגה של האדם הראשון של השחקן החשוד, המכונה “החשוד”, ובאופן אוטומטי מהיר לסבב הבא כאשר החשוד מת בסבב הנוכחי.

לאחר שצפה ב -8 סבבי משחק, החוקר מחליט אם החשוד אשם בהעתה הנאשמת. אם קבוצת החוקרים הקולקטיבית מאמינה כי “החשוד” אשם מעבר לכל ספק סביר, השחקן החשוד ייאסר משרתי שסתומים (לצמיתות לרמאות או חודש לאבל).

נכון לעדכון 10 ביוני 2015, שחקנים המשתתפים ב- Overwatch ומגישים מספיק דוחות מקבלים גם XP לקראת דרגת הפרופיל של השחקן. השחקן יקבל הודעה על התגמול ויקבל את תגמול ה- XP לאחר השלמת משחק בשרת רשמי.

ביקורות מומחים של Gamespot

Overwatch CSGO

CS: Go Overwatch שאלות נפוצות

שאלות נפוצות של CSGO Overwatch

מהו Overwatch?

ה- Overwatch מאפשר לקהילת CS: GO לווסת את עצמה בכך שהוא מאפשר לחברי הקהילה המוסמכים והמנוסים (” (‘‘) לבחון דוחות על התנהגות משבשת, קבע אם דוחות אלה תקפים, ולהחיל איסורים זמניים במידת הצורך.

איך ה- Overwatch עובד?

לחוקרי Overwatch פוטנציאליים מוצגים כפתור Overwatch פעיל בתפריט הראשי, מה שמצביע על כך שיש מקרה ממתין להם להעריך. לאחר מכן החוקרים יכולים לבחור להשתתף על ידי צפייה במשחק חוזר (שמונה שווה סיבובים או בערך 10 דקות) ובחירת פסק דין.

אם החוקרים יסכימו באופן קולקטיבי כי אירעה עבירה, יונפק איסור. משך האיסור יהיה תלוי בחומרת העבירה ובהיסטוריה של ההרשעות של החשוד, אם בכלל.

איך החוקרים נבחרים?

החוקרים נבחרים על סמך פעילות ה- CS: GO שלהם (ניצחונות תחרותיים, גיל חשבון, שעות שיחקו, קבוצת מיומנות, ספירת דוחות נמוכים וכו ‘.) ובמידת רלוונטי, רמת ההשתתפות והציון הקודמים של Overwatch (פונקציה של הדיוק שלהם כחוקר). חברי הקהילה השומרים על רמת פעילות גבוהה וגם ציוני Overwatch גבוהים יקבלו מקרים נוספים לבחירתם להשתתף בהם.

?

לחוקרים מוצגים משחק חוזר של קטע שמונה סיבובים שנבחר באופן אקראי מהמשחק של שחקן נאשם, ומשימתם היא לקבוע אם השחקן הזה ביצע עבירות כלשהן במהלך אותו משחק חוזר. החשוד מכונה “החשוד” ושמות השחקנים האחרים הוחלפו. כל הצ’אט של הטקסט והקול הושמט. החוקר צפוי לקבוע קביעה אך ורק על סמך פעולות החשוד.

?

המערכת מכילה מחזורים של שחקנים שדפוס הדיווחים שלהם עולה או בולט בדרך אחרת מאלה של בני גילם. יתכן שיש להם עלייה פתאומית בדיווחים, או שהם אולי בנו אט אט דיווחים רבים לאורך תקופה ארוכה. בנוסף, שחקן רשאי להופיע במשחק חוזר של מקרה מבחן שקיבל בעבר פסק דין לא מעשן. אלה מוכנסים באופן אקראי לעומס מקרה ומשמשים אך ורק כדי לעזור למערכת ציון חוקרים (פסק הדין במקרי הבדיקה לא יביא לפעולה כלשהי נגד החשוד).

מהם האישומים ופסק הדין האפשרי?

ישנם ארבעה אישומים מובחנים שיש להעריך את צורות ההפרעה העיקריות. לכל אישום יש שני פסקי דין אפשריים, ‘לא מספיק ראיות’, ו’מובן מעבר לכל ספק סביר.’בנוסף, חוקר רשאי לבחור’ לדחות ‘סקירה ולהפעיל אותה מחדש במועד מאוחר יותר ללא החלטה.

מה קורה בסוף מקרה?

עבור כל חיוב, אם המערכת קובעת כי פסק הדין הקולקטיבי של החוקרים מתכנס על פסק דין מוחץ, התיק ייסגר וכל ההחלטות שהתקבלו בתיק יקבעו את פסק הדין הסופי. אם פסק הדין הוא “עדות מספקת” באופן מוחלט או שאינן חד משמעיות, התיק יושלך החוצה.

האם לחוקר אחד יכול להיות משקל רב יותר על החלטתו מאשר אחר?

כן. פסק הדין של חוקר בעל ציון גבוה יותר יביא משקל רב יותר מאשר חוקר בעל ציון נמוך יותר.

כיצד מבקשים החוקרים?

ציון Overwatch מייצג את יכולתו של החוקר לשפוט באופן עקבי ומדויק את הראיות שהם סוקרים, לכל חיוב, במקרים אמיתיים וגם במבחן. החוקרים ציונים באופן חיובי על כך שהסכימו עם רוב פסק הדין של החוקרים האחרים לאותו משחק חוזר, וציון באופן שלילי על היותם במיעוט. השינוי שהתקבל בציון גדול יותר כאשר מרבית החוקרים מסכימים, וקטנים יותר כאשר הם לא מסכימים. בגלל מקרה הבדיקה מדי פעם שהוכנס לעומס המקרה, הדרך היחידה לשפר את ציון Overwatch היא לצפות בזהירות בכל משחק החוזר ולשפר את השיפוט המושכל והמדויק של הראיות שנמסרו.

איך אני הופך לחוקר?

נכון לעכשיו, הגישה הטובה ביותר היא לשחק הרבה משחקים בשידוך התחרותי הרשמי שלנו. . המטרה היא להזמין כמה שיותר בודקים מיומנים.

אם אני לא חוקר, איך אוכל לעזור?

דווח על התנהגות משבשת. . כדי להגיש דוח, פתח את לוח התוצאות, השתמש במקשי החצים כדי לנווט לשחקן ולחץ על Enter כדי לפתוח את לוח הנגן שלהם.

לא שחקנים בינוניים הולכים להרשיע באופן שגוי שחקנים טובים?

אין זה הכרחי ששחקן יהיה מיומן בצורה יוצאת דופן כדי להיות חוקר Overwatch טוב. לדוגמה, היינו מצפים כי גלגלים יהיו חוקרים טובים ללא קשר לרמות המיומנות שלהם, בהתחשב בניסיונם בהתבוננות במשחק מיומן מאוד.

כל חוקר חדש ייכנס לבריכה עם ציון נמוך, מה שמגדיל רק על סמך דיוק פסק הדין שלהם. תהליך זה נותן לכולם הזדמנות להשתתף תוך הבטחת שרק החוקרים הטובים ביותר יניעו תוצאות תיקים.

מאז תחילת Overwatch, אנו בודקים בהרחבה את ציוני Overwatch של החוקרים. אין הבדל שיטתי בציוני Overwatch בין חוקרים שמשחקים בקבוצות מיומנות גבוהות, בינוניות ונמוכות.

מדוע הוכחות חוזרות לפעמים מרושלות?

בעבר, אינטרפולציה, המשמשת להחלקת המעבר בין עמדותיהם הידועות של השחקנים, הביאה למצבים מסוימים שבהם החשוד היה עושה לְהוֹפִיעַ . בזמן שאנו חוקרים חלק פוטנציאלי וכן פתרונות מדויקים, אינטרפולציה של מטרת החשוד הוסרה מהדגמות Overwatch על מנת לייצג בצורה מדויקת יותר את ה- POV של החשוד במהלך הרוגים. זה עשוי לגרום לתפיסה מרגזת יותר במקרים מסוימים.

החשוד צער על צער בתגמול. האם החשוד עדיין אשם באבל?

באופן חד משמעי כן. . נוסף. אין שום תירוץ לספורט ספורטיבי לקוי וחובתך כחוקר היא לאכוף את הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

האם אבלים ורמאים מקבלים את אותו העונש כאשר הם מורשעים?

. העונש המוקצה לחשוד הוא פרופורציונאלי להתנהגותם. לחשודים שהורשעו בצער מקבלים ערימה מתונה, ואילו רמאים מוסרים מהמשחק לחלוטין. כמו תמיד, הדרך הטובה ביותר לשפר את התנהגות השחקנים היא לדווח על אבלים ורמאים בכל פעם שאתה נתקל בהם.

האם אוכל להרוויח XP על השתתפות ב- Overwatch?

כן. אתה יכול להרוויח XP על ידי הגשת פסק דין מדויק בתיקים שלך. לאחר שנפתרו כמה מהמקרים שלך, תקבל תגמול XP על סמך הדיוק הכולל של פסק הדין האחרונים שלך, המוגדר על ידי ציון החוקר Overwatch שלך.

אתה יכול לאסוף את התגמול שלך על ידי השלמת התאמות והרווח של XP בכל מצב משחק רשמי.

האם יש קשר בין קבוצת המיומנות התחרותית של השחקן לבין היכולת שלהם כחוקר Overwatch?

. מאז תחילת Overwatch, אנו בודקים בהרחבה את ציוני Overwatch של החוקרים. אין הבדל שיטתי בציוני Overwatch בין חוקרים שמשחקים בקבוצות מיומנות גבוהות, בינוניות ונמוכות.

Overwatch CSGO

23 мар в 13:54

או וולטר לבן
או FFC1CC

? מוזר, כל מה שראיתי זה שאנשים מתלוננים ש- OW נעלם חחח אולי הוא משתמש בגרסה הישנה של CSGO?

בגרסה הישנה של CSGO אתה יכול להמשיך להיות חוקר Overwatch

אבל אני חושב שאין מספיק אנשים שהורידו את הגרסה הישנה של CSGO כדי ליצור מקרה Overwatch
אולי רק הרמאים מורידים את ה- CSGO הישן כדי שיוכלו לשפוט אחד את השני

בגרסה הישנה לא ניתן לנגן MM או להתחבר לשרתי CSGO מקוריים

ואם רמאים מבחינים בכך הם יכולים להפיץ אותו באתרי האינטרנט שלהם

אז רמאים פשוט יהיו אלה שמורידים את הגרסה הישנה של CSGO רק כדי לרמות את מערכת Overwatch וכך להיות הרוב
או שהם יכולים ליצור AI המדווח על נתונים כוזבים למערכת Overwatch ואז הרמאים יכלו להימלט מעונש

23 мар в 13:58

או ��

אם אין חוקרי Overwatch אז מה קורה לרמאים שמקבלים דוח?

האם Valve יצרה אנטי-צ’יט המחליף את החוקרים?

או שזה רק שסתום שמנסה לתקן משהו במערכת Overwatch שלהם כי הם מצאו באג שרמאים מנצלים ממנו

מה שסתום מנסה להסתיר מאיתנו? האם הם מנסים לבדוק אותנו? האם השקת השסתום מקור 2 כדי להסתיר את העובדה שהם ממש הסירו את אחת ממערכות ההגנה על הרמאות?

אני מפספס משהו?