פול ראד שווי: כמה עשיר הוא שחקן הנמלים? | מרקה, פול ראד על אנט-מן והצרעה: קוונטומניה, הזדקנות ואושר

0

מעצמת העל האמיתי של פול ראד

! (אני אוהב גיבור -על אינטרוספקטיבי.)

פול ראד שווי: כמה עשיר הוא שחקן הנמלים?

האם תהית אי פעם כמה שווה השחקן פול ראד?

השחקן פול ראד בבכורה 'אנט-מן: קוונטוממניה'

  • שווי נקי. שווי נטו של קרח: מה הונו ומשכורתו של הראפר ושחקן החוק והסדר?
  • . פריסילה פרסלי נטו וורת

פול ראד הוליווד . כרגע הוא משחק סקוט לאנג בנמלים ונוקמים . עם סרטו החדש, ‘אנט-מן: Quantummania’ שיוצא בסוף השבוע הקרוב, זו תקופה מושלמת לנו לגלות כמה הוא שווה כרגע. כמו כן, נגלה כמה שילמו לו עבור תפקידיו הרבים לאורך כל השנים.

לאורך כל הקריירה שלו, פול ראד היה מועמד לפרסים רבים לאורך הקריירה המבריקה שלו כשחקן וזכה ברבים מהם. בין השנים 2018-2019, פול ראד ככל הנראה זכה בסכום הכסף הגבוה ביותר שהוא הרוויח בכל הקריירה שלו. הוא קיבל 40 מיליון דולר מדהימים עבור כל מה שהוא עשה גם עבור מארוול וגם על IP אחר. עוד בשנת 2015 הוא קיבל את אחד ההצטיינות הגבוהה ביותר שכל שחקן יכול להשיג לאחר שחשף את הכוכב שלו בהליכת התהילה ההוליוודית.

כמה שווה פול ראד?

לדברי פורבס, פול ראד שווה כרגע כ- 70 מיליון דולר FRMO תפקידיו הרבים בקולנוע ובטלוויזיה. יליד מניו ג’רזי, ראד גדל בתוך משק בית יהודי על ידי הורים שהגיעו במקור מלונדון. הוא למד באוניברסיטת קנזס במנהל תיאטרון לפני שעבר לאקדמיה האמריקאית לאמנויות דרמטיות. . ההפסקה הגדולה שלו הגיעה בשנת 1992 לאחר ששיחק את קירבי קווימבי פילבי בסדרה ‘אחיות’. ראד קיבל את תפקידו הפורץ ב’חסל ‘לצד אלישיה סילברסטון.

. . הוא גם היה שחקן חוזר ונשנה בשנות התשעים של החברים ‘של שנות התשעים’. אבל בהחלט, התפקיד הגדול ביותר שלו הוא ביקום אולפני מארוול כ- Ant-Man. זה שינה לחלוטין את רמת הכוכב שלו.

  • שווי נטו – אנגלית
  • סרטים – אנגלית
  • תכניות טלוויזיה – אנגלית

מעצמת העל האמיתי של פול ראד

פול ראד

ארוחת צהריים עם הכוכב בן ה -53 של ‘אנט-מן וה- WASP: Quantumania’ שינתה את נקודת המבט של סופר אחד על הזדקנות, אושר ומטרה.

מאת רוס מקמון שפורסם: 31 בינואר 2023

סמל שנשמר סמל סמל מתואר ריק המציין את האפשרות לשמירת פריט

“וכולם מגיעים עם צד של שועלי צי.”

זו הייתה הבדיחה הראשונה של פול ראד, והיא נכנסה בערך 30 שניות לארוחת הצהריים שלנו בבית קפה בברוקלין, מיד אחרי שהכרתי שהמספר העצום של טוסטים הקיים בתפריט – מאבוקדו ועד בורטה כדי להתאמן – תכלול את זה הכי “ברוקלין” בית קפה הוא יכול היה לבחור לראיון זה.

טוסט אבוקדו עם צד של שועלי צי. זו בדיחה ב -2017, אבל עדיין, זה מצחיק.

. . עשרה מקסימום.

ראד עשוי להיות מצחיק באופן יחיד זה 40; ואפילו של מארוול , קונאן הופעות, ואל תבינו אותי לא נכון, השעתיים הבאות היו כרוכות בצחוק, לעודד טוב וכל כך הרבה לחיי כואבות, אבל הוא לא קומיקס באופן אישי. לא זני. אפילו לא מרחוק מחוץ לקיר. כשהוא לובש כפה, משקפיים, ואולי שווי של יום וחצי של זיפים, הוא פזז אלי כחמש שניות מחוץ למסעדה לפני שהבנתי שזה הוא הוא. . וכשהגענו לשולחן, שאלתי אותו אם הוא מעדיף לשבת מול הקיר כי אתה יודע, הוא נמלים ואנשים עשויים להתגנב כמה צילומי אייפון, והוא אמר, “ובכן, אני בדרך כלל כן. . . .”האווירה הכללית היא צינה, עדינה, נמוכה, נדיבה.

ותודה לאל. אתה יכול לראות את פול ראד לועס נוף בסרטים שלו או במהלך כל אחד מחמשיו Snl אירוח הופעות, או סתם נקה את לוח הזמנים שלך לשעה ויוטיוב “פול ראד.. אבל כמו אצל כל כך הרבה אנשים מצחיקים, זה מסובך. תדלוק ההומור הזה הוא עייפות מלאת תקווה שכולנו יכולים להתייחס אליהם – במיוחד עכשיו. התפקידים הכי מצחיקים שלו מסומנים על ידי חלקים שווים התמרמרות ואמפתיה. זה כאילו ראד שיחק אבא מבולבל בגיל העמידה בכל הקריירה שלו, אפילו כמו ג’וש פנימה , כשהיה בן 26. עכשיו שהוא אבא בגיל העמידה, ובכן, הצגתו של טיפש סובל שוטים היא מאוד משכנעת. . .

מפסק כתום

פול ראד לא מגיעים מעם קל משקל.

“זה סבי דייוויד,” אומר ראד בזמן שהעביר את האייפון שלו מעבר לשולחן ומראה לי תמונה בטון ספיה של שלושה צ’יפים מזעירים עם זרועותיהם שלובות. דייוויד ראד נמצא בצווארון הגולף המצולע ביותר אי פעם, והשניים האחרים-הסקרנים הגדולים של רוד ג’ק ומורי-הם חסרי חולצה. הם ייחשבו למלאים אם הם היו בסביבה היום. . “סבי היה מסייר בכל רחבי לונדון כ”איש החזק ביותר באנגליה.

“הוא ודודי היו מסתובבים ומתאבקים.”

. לא באמת. . אביו – מנהל חברת תעופה – היה מצחיק, אבל מטרת ההומור שלו הייתה טיפשות ואידיוטיות. . כל דבר שג’ורג ‘קרלין אמר נשמע לי כמו אבא שלי. הוא היה די ברור לחשוב, בלי שטויות. הוא יכול היה להיות מתוסכל מאוד מהאידיוטים, והוא לעולם לא היה נותן לדברים להתגלגל מגבו. .”

הוריו ילידי בריטניה התיישבו בניו ג’רזי, שם נולד ראד. הוא היה בן עשר כשהמשפחה עברה לפרבר של קנזס סיטי, קנזס, והוא עדיין מעריץ צ’ייפס מסור, למרות שהוא ואשתו ג’ולי, ושני ילדיהם חילקו את זמנם בין מנהטן לבין Upstate ניו יורק. הוא למד באוניברסיטת קנזס, ובהמשך האקדמיה הדרומית האמריקאית הבריטית באוקספורד כדי ללמוד דרמה יעקובית, המסומנת על ידי נקמה, סערה, אלימות. פגיעה אינטנסיבית אינה אופציונלית.

פול ראד

.

משחקו בסרט 2008 מודלים לחיקוי, . ?’רק שמות כוסות הקפה והשטויות היומרניות מאחורי כל כך הרבה דברים ברורים. . . . זה דבר אישי. ואני זוכר שהכנסתי את זה והולך, זה לאבא שלי, כי הוא לגמרי יעריך את זה. חשבתי, אני לא יכול לחכות שאבא שלי יראה את זה. תמיד פשוט הזמנתי קפה שחור, כמו אבא שלי.”

זה היה גם הומאז ‘לשתי סצינות קולנוע שעזרו לראד לראות שהכעס אינו מצחיק כמו אי -אמון. בור הכסף. “כשהאמבטיה נופלת דרך הרצפה וטום הנקס פשוט מתחיל לצחוק במניאקיות. אלוהים, שהוא טוב יותר מטום הנקס?”

השני נמצא בסרט המוערך 1985 אחרי שעות. . “גריפין דאן עבר כל כך הרבה. והוא סוף סוף מוצא נמל בטוח בלופט של בחור כי יש המון ברחובות שמחפש אותו. והוא קורא לשוטרים, והם אומרים, לך ישן קצת. . אבל הוא לא מתעצבן. הוא פשוט מטופש. והוא אומר, ‘אה, וואו. הו וואו.. זה מעבר לתסכול. .”

תמונה כבר לא זמינה

אחד הסרטים הכי פחות צפופים של ראד הוא משלוח לילה משנת 1998, חבל, מכיוון שזה 87 דקות של רודדיאן ללא הפסקה. . הוא מתוסכל בכל סיבוב, ובסופו להיות אחד הרגעים הגדולים ביותר בהיסטוריה של הסרטים. בפעם הראשונה שראיתי את זה, שיחקתי אותו מחדש בערך 20 פעמים. זה מהפנט. הוא אוהב עשרה מהלכים שונים ואומר לווית’רספון, “אני יודע שאני טיפש, אבל עברנו מגרד אחרי גרד!”

הוא מתמחה בשריטות. הוא גיבור מתוסכל. . . הוא היה בן 16 כשהחליט שהוא רוצה להיות שחקן. . “מעולם לא התלבטתי מזה. . .. לאחר שעטף את עבודתו חסר מושג, .

? הקריירה שלי רק התחילה. אבל היה לי חזון ברור אמיתי אז על מה שרציתי ואיך אני רוצה לעשות את זה. . באמת רציתי ללמוד איך לעשות זאת נכון. היה לי מוקד אמיתי. בהחלט חלק מהסרטים לא היו טובים כמו שדמיינתי, אבל הם היו מועילים, כל אחד בדרכם שלהם. קיץ אמריקאי חם רטוב. “בלי זה, אני לא יודע אם אני אעשה , . והגעתי לעבוד עם ג’אד אפאטוב כבר שנים.”

נְחִיתָה איש הנמלה . אוֹתוֹ-לָנֶצַח. . מארוול היה די חדש. . רוקדים עם כוכבים? זיכיון גיבורי על מעולם לא היה על הרדאר שלי. . אבל כשהרעיון הזה התקרב, התרגשתי לעשות משהו שהיה כל כך מחוץ לשדה השמאלי, וידעתי שאם יוכרז שאני הולך להצטרף לזכיינית גיבורי על, רוב האנשים היו אומרים, מה לעזאזל?

.”

הוא גם נאלץ להיראות טוב בסצינות בהן הוא הוציא את חליפת גיבורי העל ההיא. “כל סצנה ללא חולצה שעשיתי אי פעם הייתה למען הקומדיה. לא היה לי שום עסק שעושה סצנה ללא חולצה [בסרט גיבורי על].”

איש הנמלה הכנה אינה כל כך בולטת – מאמנים נשכרו, הונפו משקולות, הושמטו סוכר, קילוגרמים נשפכו, ABS נחשפו. . הפרס הזה עובר לקומיל נאנג’יאני, שגילם את קינגו ב נצח, גם חלק מהיקום הקולנועי מארוול. איש הנמלה הסרט והמאמצים בהתאמה שהוא עבר להכין לסרטי מארוול הבאים – –קפטן אמריקה מלחמת אזרחים, אנט-מן והצרעה, הנוקמים: משחק קצה– להיות מאלף בצורה יוצאת דופן. נראה שהוא רוצה לעזור לכל מי שמבין את יסודות הכושר אך לפעמים מתקשה להישאר עם תוכנית, כמוהו. (וכמוני.

הטיפ החשוב ביותר? ? לנוער נצחי? לאושר?

הוא מושך את ידו בגובה העיניים. “לִישׁוֹן.”

הוא מוריד את זה בהדרגה כשהוא עובר את השאר. . . ואז קרדיו. אנשים שואלים אותי, ‘אתה יכול לשלוח לי את תוכנית הארוחות שלך? כמה פעמים בשבוע אתה מסתדר? ? ? ?החלק החשוב ביותר באימונים הוא שינה. . הם עושים לעצמם שירות נבדל. אם אתה יכול איכשהו לקבל שמונה שעות שינה . . .”

זו השקעה במחר, סרט ההמשך התמידי.

הנה איך מחר ייראה עבור ראד: “אני קם ויש לי כוס קפה ואז אני עושה קרדיו לפני שאני אוכל משהו. מעולם לא הייתי עושה את זה לפני כן []. . ולמדתי כל כך הרבה על איך הגוף שלי מגיב למזונות, איך הוא מגיב להתעמל, ואיפה אני הכי שמח וכמה זה משפיע עלי נפשית. . . . אם אני בחליפה הזו, מתרוצץ משחק דמות שאמורה להיות גיבור -על, אני פשוט מרגיש טוב יותר. .”

הוא אוכל ביצים כל יום. הרבה סלמון. שייק חלבון שהם רק חלבון ומים, אין פרי.

“זה נשמע כמו לעזאזל. זה ממש לא. אני מוצא שגרתי מנחם.”

והוא מוצא נופלים לא נוחים שגרתיים. משטר הפך חיוני עבור ראד באותה דרך שהיא הפכה חיונית עבור כל כך הרבה מאיתנו שעושים עכשיו הרבה מהעבודה שלנו מהבית.

“אין משרד שעלינו ללכת אליו כל יום בו אנו רואים את אותם אנשים ועושים את אותו סוג של עבודה. שגרה היא צורך אנושי. זה מסבך בצורה חיובית ובריאה באמת.

. .

קוונטומניה מייד אחרי המתכווץ הסמוך, מיניזריות Apple TV+ של שמונה פרקים שהראו את Rudd Aging בערך 30 שנה. אהבתי לראות את ראד ויהפרל ישחק את הדמויות שלהם בעיקר בלי אף אחד מהטריקים שהם משתמשים בהם לתפקידים מהנים יותר, וכדאי רק לראות איך נראה הגנטיקה של ראד מתריס אפילו על המאמצים של איפור מקצועי ואפקטים מיוחדים. כגבר בן 70 ומשהו, הוא . .

“עבדתי ממש קשה כדי לחזור לכושר עבור קוונטומניה, והבנתי, אלוהים אדירים, זה כל כך הרבה יותר קשה ממה שהיה [לפרויקט הנמלים האחרון]. נפלתי יותר ממה שהיה לי בעבר. פתאום הבגדים שלי מתאימים חזק. וחשבתי, אלוהים, זה מבאס. אני אפילו לא יכול ללבוש את המכנסיים האלה. , . הייתי עצבני ומודע לעצמי. פשוט לא הייתי במצב רוח טוב. אני ממש מכה את עצמי.”

זה 40, . דרכו של ראד מהשבר הזה הייתה לדעת שיש לו מועד אחרון.

“אני יכול להיות אדם ממוקד היפר אם יש לי מטרה. אם אני עושה אחד מהסרטים האלה ואני יודע שבארבעה חודשים אני צריך לעשות סצנה ללא חולצה, אני די מחייג. אני גם מנסה למצוא את המדיום המאושר. יכולתי להסתדר קשה ולאכול בצורה מושלמת ואני עדיין אראה גרוע יותר מרוב הנוקמים האחרים.

האירוע האחר: להיות על שער המגזין הזה.

“התגובה הראשונה שלי להיות ב הבריאות של גברים היה: . . . אתה עושה את המגזין., זה יניע אותי. . . .”

ונראה טוב – אולי אפילו הרבה יותר צעיר מכפי שאתה בעצם.

פול ראד כסקוט לנגנט מן וג'ונתן מג'ורס כקנג הכובש באולפני מארוול

.

האם אתה רואה את מה שאחרים רואים, מה אני רואה כרגע, שלא נראה שאתה מתיישן במהירות כמו גברים אחרים בשנות ה -50 לחייהם? אני שואל אותו.

“אני רואה כמה דברים שאנשים בנימוס אינם מכירים. אני בהחלט שמח שאנשים לא אומרים את ההפך. ! זה מחמיא, אך יחד עם זאת, אני אף פעם לא יודע מה התגובה אמורה להיות.”

בוא לחשוב על זה, גם אני לא הייתי יודע להגיב. ? זה כמעט בוודאי אלכימיה של גנטיקה וכל המשאבים העומדים לרשות שחקן עשיר שצריך להסתכל במיטבו כדי לנחות תפקידים נוספים שהופכים אותו לעשירים ועשירים יותר. וגלונים של קרם לחות.

כשאני יושב מול ראד, הוא נראה צעיר, בטוח. אולי 42? ואם קרן שמש נוצרת את לסתו המסותרת בדרך הנכונה, קצת כמו גיבור -על. אבל הרושם המכריע הוא משהו יותר ניואנס – ויותר הרוויח – מזה. הוא נראה כמו מומחה.

כשאתה מגיע לגיל מסוים והצלחת, בחסד האל או הגנטיקה או הרפואה המערבית, לשמור על גוף בריא ומוח חד, אתה רוכש את המראה המרוצה של אדם שפרץ מערכת מסובכת –שֶׁלְךָ מערכת. זה לא כאילו לא אכפת לך מה אנשים אחרים חושבים עליך; זה שאכפת לך מה תחשוב עליך כל כך הרבה יותר. נאלצת להקדיש כל כך הרבה זמן לעבוד על פשוט קיים בעולם באופן שלא נוח שאפילו ארוחת צהריים נעימה בה אתה מזמין משהו טעים אבל בריא יכול להרגיש כמו לנצח וגם לתגמול. . !

ככל שאתה מתבגר, כך אני מעז לומר, הרואית שהמאמץ צריך להיות, וככל שאתה מרגיש טוב יותר אתה מרגיש כשאתה יודע שאתה מושך אותו. הרבה מזה לא כיף – חלבון שייק ללא פרי? .

. אני לא אוהב כמה זה נשמע מלהיב, אבל זה נכון.

. . .M. מאז הראיון שלי עם ראד, ואני ישנתי (וחולמת בצורה חיה!. .

תודה, אנט-מן! .)

. פול ראד הוא גיבור יומיומי מכיוון שמתחת את כל ההומור והגבורה זה תקווה.

תראה, פול ראד הוא שחקן. שחקנים לא מקבלים מספיק קרדיט על היותם שחקנים. . אבל יש כמה שחקנים שמגיבים בצורה כל כך אותנטית למכשולים – הם לוקחים פעימה לפני שהם מגיבים או שהם מזיזים את גבותיהם רק מעט או שהם פותחים את עיניהם לרווחה או שהם רוקדים על גבי משאית באופן שפשוט הגיוני – זה באמת מאמינים שהם עצמם יודעים מה צריך כדי לשנות את הנסיבות שלך. המתנה הגדולה ביותר של ראד (גם לטום הנקס יש את זה; וגם סטיב קארל) אינה קומדיה אלא איך הוא מעסיק בעדינות קומדיה כדי להראות כמה מסובך – ומצחיק!. הקריירה של ראד היא פסטיבל התמודדות אחד גדול. הוא דניאל דיי-לואיס של להסתדר.

ואין שום התמודדות (דמיין שראד אומר את זה לאחד מילדיו בסרט אפאטו בזמן שהם מגלגלים את עיניהם) מבלי לקוות.

פול ראד

אם אתה מסתכל על הסרטים שלו זֶה פריזמה, אתה רואה את העניין הרציני של התקווה בכל מקום. וכשאתה מדבר עם פול ראד על פול ראד, אתה רואה שלמרות שהוא טוב באותה מידה לשחק את המתזמן המתוסכל כמו כל אחד בהיסטוריה הקולנועית, הוא עצמו לא מתנודד. הוא לא בא מעם מתנודד.

הוא אדם רציני. גם אם החיים לפעמים הופכים אותו לקת הבדיחה.

אם כבר מדברים על, הנה בדיחת המפתח השנייה של פול ראד במהלך השיחה שלנו: “הסצנה ללא חולצה נחתכה מ איש הנמלה.”

זה נכון. . Lats and Obliques נחמדים, אבל עדיין.

“מצד אחד התעצבנתי כי הכנסתי עבודה קשה של שנה. מצד שני, אם הייתי צריך להסתכל על עצמי ללא חולצה בסרט מארוול, הייתי רק רוצה לעשות צחוק מזה בכל דרך. .

תלוי איך אתה מסתכל על זה. .

סיפור זה מופיע בגיליון מרץ 2023 של .

ראש ראש של רוס מק'קמון

וסופר של .